Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nelson hatalmas egy pöcsfej. Előbb-utóbb emberére akad és kettétörik (megint) mint egy ropit.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Régi öreg Pacman:

“I’m going to find out where you live and come and get you,”
MarioAna
Ja, komoly volt, amikor Nelson szedte le róla.
A kedvencem viszont a Dalton INT utáni Bernard tackle. Ha valaki talál egy képet arról, ahogy megmássza Wilkersont, mindenképp linkelje. Hiánypótló lenne 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Régi öreg Pacman:

“I’m going to find out where you live and come and get you,”


forrás:
 bleacherreport.com/articles/1827556-pacman-jones-reportedly-threatened-david-nelson-during-jets-vs-bengals

Aki nem vágná az angolt:
| Pacman megfenyegette meccs után a Jets elkapóját David Nelsont, mert többször is aljas módon blokkolta térd alatt: "kiderítem, hol laksz, és meg foglak találni." |

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nem tudom, hogy lehet-e kukázni valahonnan használható embert, munoz
Bolayt sikerült kukázni. Biztos kell idő hogy beleszokjon, de igen szarnak tűnt tegnap.
Szerencsére Mau "csak" agyrázkódott. Abból azért legkésőbb jövő hétre felépül.nasheem
Igen ő az akit nem engednék többet pályára. DiManche sincs még azon szinten, hogy konzisztens játékot nyújtson.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Nem tudom, hogy lehet-e kukázni valahonnan használható embert, munoz
Bolayt sikerült kukázni. Biztos kell idő hogy beleszokjon, de igen szarnak tűnt tegnap.
Szerencsére Mau "csak" agyrázkódott. Abból azért legkésőbb jövő hétre felépül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az LB sor most már tényleg aggasztóan vékony. Nem tudom, hogy lehet-e kukázni valahonnan használható embert, vagy a trade deadline előtt valakit megpróbálni leakasztani. Az O nagyon összeállt, jó lenne, ha a D a sérülések miatt nem hullana szét. Nem mintha a tegnapi meccs ezt mutatta volna, de még az alapszakasz is nagyon hosszú lesz, nem beszélve a PO-ról 😊
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Rég voltam ilyen biztos a győzelemben egy drive után mint tegnap. Épp ezért rohadt nagy kár a sérülésekért. Maysről le is maradtam. Ő hogy esett ki? Azért fogyunk rendesen...
Eddig tucatnyiszor bejött a "nem baj, majd Zimmer kitalál valamit" hozzáállás, ha D ember esett ki. Most is így vagyok vele, ugyanakkor komolyabb csapat ellen majdnem biztos, hogy vékony lesz ez az anyag.

A meccsről esetleg annyit, hogy szép a 4 TD Jonestól, de a lényeg, hogy Dalton nagyon pontos volt és duzzad az önbizalomtól. Offense oldalon szinte csak ez számít semmi más.
Crocker előtt meg folyamatosan emelgetem a kalapom. Hihetetlen az öreg.


Szerk.:
most olvasom, hogy Whit sem a pihentetés miatt hiányzott a végén, hanem a térde ment ki. Sanu is összeszedett valamit. Kíváncsian várom az orvosi híreket. Rohadt közel van a csütörtök...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hát a mai meccs igazi erődemonstráció volt. Külön öröm, hogy a kezdők 2,5 negyedet kellett, hogy játszanak. Jó, hogy a fiatal CB-ket (Ghee, Dre) élesben lehet tesztelgetni. Szomorú, hogy a legjobb cover LB-ként játszatott Taylor Mays megsérült, de Mau is hiányozni fog látva, hogy kiket lehet helyette játszatni.
A Green-Jones páros után a 85-Hous' duó csak gyenge utánzat lesz 😊munoz
nagyon remélem hogy így lesz 😊 azért nagy momentumokat élhettünk át míg ők ketten illetve palmer karrierje első szakaszában a csapat tagjai voltak 😊

nagyon szép este volt a mai. kellett már egy ilyen is. mau-nak és mays-nek a legjobbakat.


több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát a mai meccs igazi erődemonstráció volt. Külön öröm, hogy a kezdők 2,5 negyedet kellett, hogy játszanak. Jó, hogy a fiatal CB-ket (Ghee, Dre) élesben lehet tesztelgetni. Szomorú, hogy a legjobb cover LB-ként játszatott Taylor Mays megsérült, de Mau is hiányozni fog látva, hogy kiket lehet helyette játszatni.
A Green-Jones páros után a 85-Hous' duó csak gyenge utánzat lesz 😊
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A következő három meccs után nagy valószínűséggel meg lehet majd mondani, hogy nyerjük-e a csoportot. Ha egyet a NYJ/MIA és a BAL meccset hozzuk, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy ne legyen meg a csoport.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
CB kérdés: Marvin lenyilatkozta, hogy itt a lehetőség, hogy bizonyítsanak a fiatalok, amit a média úgy fordított le, hogy Dre-nek mostmár nincs több mentség, nagyon oda kell magát tenni, és bebizonyítani nem volt bust. Meg megy a porhintés, hogy nem keresünk új embereket, de azért waiverről szerettük volna Poyert, csak a Browns elvitte előlünk.

QB helyzet: Ami Daltonnal történt az elég vicces, a Browns elleni meccs után elindultak a nyilatkozatok, hogy Daltonnak mennie kell. Jobb esetben az AD jelzőt használták, amivel azt fejezte ki valamelyik újságíró, hogy alatta már csak backup vagy kirúgás előtt álló QB van, és csak felette vannak valódi NFL szintű játékosok. Két jó meccs, viszonylag szerencsés matchup, és most ő lett a "sztárirányító", az AFC csapatok közül a Bengals lett az elsőszámú trónkövetelő, az X-Faktor pedig az esetünkben Andy, aki okos, szép, jó kezű, stb.
Az igazság valahol a két véglet között van, de azért örömteli lenne, ha tartósítani tudná az elmúlt hetekben látott formáját. Bye weekig lesz négy igen jól védekező csapat (a végén pont a Browns-szal), érdekes lesz, hogy marad a pozitív megítélés, vagy keretes lesz a történet, és december elején megint az lesz a téma, hogy lecsúszik-e hozzánk (esetleg kivel lehetne felfele cserélve megszerezni) egy jó QB.munoz
CB kérdéssel egyetértek, Kirknek ideje bizonyítani, vagy valamelyik fiatalnak.
QB/Dalton: Dalton nem rossz egyáltalán, főleg ebben az évben. Van egy NFL szinten top3 elkapója aki bármit elkap ami a közelébe megy, belőle megél. Mostanában viszont elkezdte használni a többi célpontot is, ami pont hogy fölfelé emeli a statisztikákban és eredményességben. Eddig nagyjából az volt, hogy "dobom Green-nek, vagy checkdown, viszont 2-3 meccse már Sanu-Jones-Eifert-Gresham felé is meri a hosszabbakat dobni. Pont ezt kritizáltam vele kapcsolatban (podcastben is), de ezt lehetett Gruden hibája is. Értem én, hogy ez a játékunk alapja, hogy rövid passz vagy futás, egyszer play actionből egy hosszú passz Green-nek. Na most ha ezt módosítjuk úgy, hogy a hosszú passz nem csak és kizárólag A.J-nek megy, akkor is lehetünk eredményese(bbe)k. Kellett rá 2 év igaz, de Gruden rájött 😀 😀 .
Plusz még igaz, hogy statisztikát nem tudok róla mutatni, de érzésem szerint YAC-ben nagyon jók lettünk. Hawkins pedig még csak most fog visszatérni, lesz itt móka még.
Daltont nagyon hypeolják most, annyira azért nem jó, csak jó formában van. Hosszú passzai még mindig nagyon homályok, a vasárnapi TD-nél is aluldobta Green-t. Ligaelit OL, WR1, TE páros van körülötte, nyilván szar nem lehet. Casselnek is milyen kimagasló szezonja volt anno a Patsnél, ha minden körülmény adott volt hozzá.
Várom nagyon a Browns elleni meccset, ahol valszeg megint leveszi Haden a pályáról AJ-t, így meglátjuk hogy azon az akadályon túljutunk-e sikeresen (szvsz sorsdöntő lesz, PO miatt is...valszeg nyerjük a csoportot amúgy is, de meccseket kell nyerni a rájátszásban is, oda pedig többnyire jó védelmek jutnak be).MarioAna
én azért várnék ezzel még ha csak feltételezés is. 4 csoport meccsünk még van, bár nincs jó formában se a baltimore se a vasas, azért kemény meccsek lesznek.
..első lépés nyerjünk jest' ellen a hétvégén 😊


több mint 10 éve
MarioAna 1 997
CB kérdés: Marvin lenyilatkozta, hogy itt a lehetőség, hogy bizonyítsanak a fiatalok, amit a média úgy fordított le, hogy Dre-nek mostmár nincs több mentség, nagyon oda kell magát tenni, és bebizonyítani nem volt bust. Meg megy a porhintés, hogy nem keresünk új embereket, de azért waiverről szerettük volna Poyert, csak a Browns elvitte előlünk.

QB helyzet: Ami Daltonnal történt az elég vicces, a Browns elleni meccs után elindultak a nyilatkozatok, hogy Daltonnak mennie kell. Jobb esetben az AD jelzőt használták, amivel azt fejezte ki valamelyik újságíró, hogy alatta már csak backup vagy kirúgás előtt álló QB van, és csak felette vannak valódi NFL szintű játékosok. Két jó meccs, viszonylag szerencsés matchup, és most ő lett a "sztárirányító", az AFC csapatok közül a Bengals lett az elsőszámú trónkövetelő, az X-Faktor pedig az esetünkben Andy, aki okos, szép, jó kezű, stb.
Az igazság valahol a két véglet között van, de azért örömteli lenne, ha tartósítani tudná az elmúlt hetekben látott formáját. Bye weekig lesz négy igen jól védekező csapat (a végén pont a Browns-szal), érdekes lesz, hogy marad a pozitív megítélés, vagy keretes lesz a történet, és december elején megint az lesz a téma, hogy lecsúszik-e hozzánk (esetleg kivel lehetne felfele cserélve megszerezni) egy jó QB.munoz
CB kérdéssel egyetértek, Kirknek ideje bizonyítani, vagy valamelyik fiatalnak.
QB/Dalton: Dalton nem rossz egyáltalán, főleg ebben az évben. Van egy NFL szinten top3 elkapója aki bármit elkap ami a közelébe megy, belőle megél. Mostanában viszont elkezdte használni a többi célpontot is, ami pont hogy fölfelé emeli a statisztikákban és eredményességben. Eddig nagyjából az volt, hogy "dobom Green-nek, vagy checkdown, viszont 2-3 meccse már Sanu-Jones-Eifert-Gresham felé is meri a hosszabbakat dobni. Pont ezt kritizáltam vele kapcsolatban (podcastben is), de ezt lehetett Gruden hibája is. Értem én, hogy ez a játékunk alapja, hogy rövid passz vagy futás, egyszer play actionből egy hosszú passz Green-nek. Na most ha ezt módosítjuk úgy, hogy a hosszú passz nem csak és kizárólag A.J-nek megy, akkor is lehetünk eredményese(bbe)k. Kellett rá 2 év igaz, de Gruden rájött 😀 😀 .
Plusz még igaz, hogy statisztikát nem tudok róla mutatni, de érzésem szerint YAC-ben nagyon jók lettünk. Hawkins pedig még csak most fog visszatérni, lesz itt móka még.
Daltont nagyon hypeolják most, annyira azért nem jó, csak jó formában van. Hosszú passzai még mindig nagyon homályok, a vasárnapi TD-nél is aluldobta Green-t. Ligaelit OL, WR1, TE páros van körülötte, nyilván szar nem lehet. Casselnek is milyen kimagasló szezonja volt anno a Patsnél, ha minden körülmény adott volt hozzá.
Várom nagyon a Browns elleni meccset, ahol valszeg megint leveszi Haden a pályáról AJ-t, így meglátjuk hogy azon az akadályon túljutunk-e sikeresen (szvsz sorsdöntő lesz, PO miatt is...valszeg nyerjük a csoportot amúgy is, de meccseket kell nyerni a rájátszásban is, oda pedig többnyire jó védelmek jutnak be).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
De hogy valami jó hír is legyen, jó esély van arra, hogy Hawkins ma edzeni fog.Mikey
Edzett, utána jól is érezte magát, és ha jól vettem ki a nyilatkozatából, a jövő heti, Dolphins elleni TNF van megcélozva visszatéréseként.Mikey
Arról az IR státuszról talán korábban nem is jöhetett volna vissza, de mindenesetre jó, hogy eggyel több fegyver lesz az O arzenálban. Remélem a robbanékonyságával hozzá tud tenni a támadójátékhoz. Bár tavaly úgy tűnt, hogy addig volt impact, amíg nem készültek belőle fel komolyabban az ellenfelek. (Meg amíg Dalton a szezon közepén jó szériát futott.)
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
De hogy valami jó hír is legyen, jó esély van arra, hogy Hawkins ma edzeni fog.Mikey
Edzett, utána jól is érezte magát, és ha jól vettem ki a nyilatkozatából, a jövő heti, Dolphins elleni TNF van megcélozva visszatéréseként.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Azért Hall nélkül kegyetlen nehéz lesz a hátralévő 9 meccs. Ha bizonyít Kirkpatrick és Lewis-Harris, akkor is. 😕

De hogy valami jó hír is legyen, jó esély van arra, hogy Hawkins ma edzeni fog.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
CB kérdés: Marvin lenyilatkozta, hogy itt a lehetőség, hogy bizonyítsanak a fiatalok, amit a média úgy fordított le, hogy Dre-nek mostmár nincs több mentség, nagyon oda kell magát tenni, és bebizonyítani nem volt bust. Meg megy a porhintés, hogy nem keresünk új embereket, de azért waiverről szerettük volna Poyert, csak a Browns elvitte előlünk.

QB helyzet: Ami Daltonnal történt az elég vicces, a Browns elleni meccs után elindultak a nyilatkozatok, hogy Daltonnak mennie kell. Jobb esetben az AD jelzőt használták, amivel azt fejezte ki valamelyik újságíró, hogy alatta már csak backup vagy kirúgás előtt álló QB van, és csak felette vannak valódi NFL szintű játékosok. Két jó meccs, viszonylag szerencsés matchup, és most ő lett a "sztárirányító", az AFC csapatok közül a Bengals lett az elsőszámú trónkövetelő, az X-Faktor pedig az esetünkben Andy, aki okos, szép, jó kezű, stb.
Az igazság valahol a két véglet között van, de azért örömteli lenne, ha tartósítani tudná az elmúlt hetekben látott formáját. Bye weekig lesz négy igen jól védekező csapat (a végén pont a Browns-szal), érdekes lesz, hogy marad a pozitív megítélés, vagy keretes lesz a történet, és december elején megint az lesz a téma, hogy lecsúszik-e hozzánk (esetleg kivel lehetne felfele cserélve megszerezni) egy jó QB.
több mint 10 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
Sajnos nem jó hír az MRI-ről, Hall kihagyja a hátralevő szezont:
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9860523/leon-hall-cincinnati-bengals-go-season-ending-ir-sources-say

több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A csoporton belül optimálisan alakultak az eredmények, a sérülések viszont sok örömre nem adnak okot. CB kérdésre kíváncsi leszek, olvastam már olyat is, hogy esetleg a Crocker féle megoldáshoz hasonlóan egy másik veterán, Nate Clements jöhetne vissza, mert Zimmernek a rendszerét ismerőkben sokkal nagyobb a bizalma. Ma megy MRI-ra Hall, este okosabbak leszünk.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
És Nelson már azon tanakodik, hogy ki fogja majd pótolni Hallt. IR szaga van, a büdösuristenit.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Természetesen ezt a meccset sem tudtam élőben nézni munka miatt (6/7) így csak egy kérdés motoszkál a fejemben: a srácok idén nem akarnak sima meccset játszani?

Hall Achilles-sérülés? Na ne... 'legalább' most is az, amelyik 2 éve?Mikey
Fő a változatosság, most a másik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Természetesen ezt a meccset sem tudtam élőben nézni munka miatt (6/7) így csak egy kérdés motoszkál a fejemben: a srácok idén nem akarnak sima meccset játszani?

Hall Achilles-sérülés? Na ne... 'legalább' most is az, amelyik 2 éve?
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Marvin szerint Hall achilles sérülése komoly.megyerikrisz
Ha Hall IR, akkor eléggé meg vagyunk lőve. Newman-Packman-Dre CB sor egy-egy meccset le tud hozni, de a szezon hátralévő részére nagyon karcsú lesz. Nem tudom, hogy honnan lehetne valakit kukázni, esetleg van-e valahol már elszállt csapatnál olyan épkézláb lejáró játékos, akit nem akarnak megtartani és egy hátsó körös pickért el lehetne hozni (már ha még lehet tradelni 😊)
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Megint egy megnyert meccsbe hoztuk vissza az ellenfelet. Mondjuk (sem a meccs előtt, sem Megatron TD-je után) nem gondoltam volna, hogy az O meccset tud nyerni. A D nem volt meggyőző, más kérdés, hogy nem is volt jó matchup a Lions. Dalton soha nem lesz elit QB, de a képességeihez képest nagyon nagyot játszott.
A végén szerencsénk volt, de megdolgoztunk érte.munoz
Nem értek veled egyet, 21-10-nél ez korántsem volt még megnyerve, még majd két negyed volt hátra és az első félidőben látszott, hogy Stafford fog még TD-t dobni. Ha még 2 TD-t szerzünk, akkor meg lett volna nyerve.Hyp3rloop
Ahogy a múlt héten úgy valóban nem. Tény, hogy nem vezettünk csak nagyon rövid ideig két támadásnyi előnnyel. DE kontrolláltuk a meccset, csak valami hiányzott (talán a koncentráció). 24-17-nél elindult egy biztató drive, ahol egy lépésen múlt, hogy Dalton megcsinálja a 1st downt. A következő támadásnál is jól védekeztünk FG közeli távolságból visszaszorította a D a Lionst, majd ahelyett, hogy Nelson (?) elütötte volna a labdát kapunk egy demoralizáló TD-t. Utána Gresh fegyelmezetlensége megfosztotta a csapatot legalább 3 ponttól. Két olyan momentum is volt, nagy lépést lehetett volna tenni a győzelem felé, de mind a kettő Bengals játékoson ment el.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Marvin szerint Hall achilles sérülése komoly.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
2 dolog még, aztán nézem a csoport nagyjait.
Az O playhívás ma nagyon rendben volt. Semmi extra, de jó menedzselt driveokat vezettünk. Nekem tetszettek a hosszú passzok is. Dalton nem elég jó hozzá, de kellett a hely.
A másik, hogy végre a time management is rendben volt. Jókor kértünk időket, jó futtattuk az órát és jól pörögtünk, amikor az kellett. MLnek ez nagyon jó meccse volt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."