Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
hááát... amenyyiben Dalton vigyázni fog a labdára, qrva nyögvenyelős meccs lesz! 😕 egyszerűen utálom az alibi, konzervatív, kreativitás nélküli, biztonsági játékot! (mindig Bratkowski, meg Norv Turner jut eszembe róla😊
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nagyon nehéz lesz a vasárnapi meccs. A sérüléseket is figyelembe véve nem gondlom, hogy mi lennénk az esélyesek. Ugyanakkor a nagy meccsekre eddig idén mindig összekapta magát a csapat, és olyan extra teljesítmények voltak, amelyek segítettek behúzni. Kritikus lesz a végkimenetel szempontjából a TO-ek száma, aránya. Ha Dalton, ahogy ígéri fog vigyázni a labdára, akkor már csak az lenne fontos, hogy (elsősorban futásokkal) sokat a pályán tartsuk az O-t.
Bízom benne, hogy a D hozza amit eddig, és Jason Campbell jó sorozatát megszakítja. Remélem Zimmer kitalált valamit arra, hogy a DL-t hogy rotálja, hogy frissek és harapósak legyenek az egész meccs alatt.
Bár yard alapján ligaelső WR-től meglepetést várni talán furcsa, de szerintem Green ezúttal túllép a mumusán, és többször át fogja játszani Hadent. (Mondjuk ehhez az is kellene, hogy a Jones/Sanu és a Gres/Eifert párosok kapjanak el passzokat, így talán lesznek 1-1-es szituációk).
Kőkemény meccs lesz, de amikor legutóbb a Browns számára a Bengals legyőzése jelentette a küszöböt, így jártak:
 www.nfl.com/videos/cleveland-browns/09000d5d80560e07/NFL-Scoreboard-Browns-vs-Bengals-highlights
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
BJGE a bokasérülése mellett végig törött ujjal játszott. Ezzel együtt a 3,3yardos átlag még mindig az egyik leggyengébb, főleg ilyen "terhelés mellett" (460 yard/140 futás).
edzésjelentés:
szerdán
LB Vontaze Burfict Knee DNP
C Kyle Cook Shoulder DNP
S Chris Crocker Hamstring DNP
LB Rey Maualuga Knee DNP
DT Devon Still Elbow DNP
DT Brandon Thompson Ankle DNP
G Kevin Zeitler Foot DNP
nem edzett,
LB Michael Boley Hamstring LP
CB Terence Newman Ankle LP
TE Jermaine Gresham Groin FP
pedig limitáltan.
A Browns-nál komolyabb sérült nincs.
Ezzel együtt én úgy érzem, hogy vagy most támadunk fel és nagyon elverjük őket, vagy egy ki-ki meccsen kikapunk és úszik a szezon (Baltimore lassan feltámad, wild-cardra meg nem hiszem hogy odaérünk, ha nem nyerjük a csoportot).
PFF "szakértői" szerint biztosan mi nyerünk. Legyen úgy!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
sajnos sztem is bezúz minket a Browns... 😕

ami melletünk szól az a hazai pálya... még ki se kaptunk idén otthon... 😊 (tudom minden sorozat megszakad egyszer😊

az érzésem az, ha győzelemmel megyün Bye-ra, meglesz a csoport, ha nem, akkor.. áááá
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
úgy érzem ez a sérüléshullám vissza vett a csapatból. fejben nagyon nem voltunk ott tegnap, és már a miami ellen se. egy pillanatig se volt tűz a játékosokba.. hall, atkins, maualuga, mays. d fogyott el, de ez az o-t fogta meg lelkileg. voltak kisebb momentumok, gondolok itt gio td-re, ami momentum volt, de nagyon nem éltünk vele, nagyon kelleni fog a bye week, hogy rendet tegyenek a fejekben. mélyponton a csapat, és így a browns torony magas esélyese a meccsnek, hazai pálya ide vagy oda.
ha ML helyre rázza a csapatot, akkor még van esély, mert a d nem olyan reménytelen, mint amilyennek hittük.

ui.: remélem rey nem csak egy meccses csoda volt. /ettől függetlenül nagyon kell mau visszatérése./
szerk: egyébként, sporttv közvetíti a browns elleni meccsünket. sose jelent jót. 😀


több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Az első QB sneak igen fura volt. Vagy tökös. Nézőpont kérdése. Engem különösebben nem zavart. Megpróbáltuk, nem ment.
A többi 4th downt meg kellett próbálni. A sok marha majd jövőre készülhet 4-es táblácskával is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Sanu és MJones még sok fejfájást fog okozni a csoportban, de az év eleji látványos 2TE játékok sehol nem voltak.

Collapo
2 TE nélkül azért nehéz lett volna 😊 Reméljük felépül Gresham, mert így a pálya közepét alig tudtuk használni passzoknál. Bár lehet nem is baj. Amilyen "pontos" volt Dalton, abból még több pick lett volna.nasheem
Amennyire ki tudok Greshamre akadni időnként, annyira furcsa volt most a hiánya, így Eifert használata is sokkal limitáltabb volt.
Dalton a háromból két INT-et mindenképp bevállalhat, de ezek mellett mintha az önbizalma, meg a döntésképessége sem lett volna topon tegnap. Mondjuk voltak olyan szituációk, amikor Gio egyedül árválkodott, és egy-egy check down passokkal simán lehetett volna menni előre, de vagy homályt dobott, vagy megvárta, hogy sackeljék. Azért mindent nem öntenék az ő nyakába, de vastagon benne volt a tegnapi vereségbe.
Játékosok közül nagy csalódás Hawkins, aki eddig két meccsből kettőn volt totálisan non-factor, ennyi erővel ezeket a snapeket Sanzenbacher is kaphatná. Szerintem a play hívások kapcsán is lehet hiányérzetünk, de a kockáztatás-konzervatív menedzselés is furcsa számomra, pl. realtív sokszor nekimentünk a 4-re (ráadásul a meccs első felében is, amikor semmiféle kényszer nem volt), de talán egy play option volt az egyetlen, ami meglepő volt. Az októberi menetelésben nekem a győzelmek mellett éppen az tetszett, hogy voltak olyan playek, amelyek váratlanok voltak, és részben ezért ültek is. Az sem érthető, hogy ha van egy RB, aki nem egy speedster, de rövid futásokban nagyon jó, akkor ilyen szituációknál miért nem használjuk.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sanu és MJones még sok fejfájást fog okozni a csoportban, de az év eleji látványos 2TE játékok sehol nem voltak.

Collapo
2 TE nélkül azért nehéz lett volna 😊 Reméljük felépül Gresham, mert így a pálya közepét alig tudtuk használni passzoknál. Bár lehet nem is baj. Amilyen "pontos" volt Dalton, abból még több pick lett volna.nasheem
Ohh, az a rész kimaradt, hogy Gres sérült volt... my bad

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Sanu és MJones még sok fejfájást fog okozni a csoportban, de az év eleji látványos 2TE játékok sehol nem voltak.

Collapo
2 TE nélkül azért nehéz lett volna 😊 Reméljük felépül Gresham, mert így a pálya közepét alig tudtuk használni passzoknál. Bár lehet nem is baj. Amilyen "pontos" volt Dalton, abból még több pick lett volna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Daltonon ment el, teljesen egyértelmű. Én nem láttam úgy, hogy nagyon rajtunk lettek volna a DBk. Webb bitang jó volt, de a többekről le-leléptünk. Andy szanaszéjjel dobált. Most még a dropokra sem panaszkodhat. Eifert foghatta volna az endzone passzát, de az sem volt tökéletes.

Nem értem mi Grudennél ez a passzmánia. 3 játékunkból 2 tuti passz. Az elején nem ment a futás, de Ngata sérülése után már nem volt sem benne, sem a Ravens frontban annyi erő, hogy a LoSon megállítsák a futóinkat. Értem én, hogy hátrányban passzolni kell, de ha a QBd vakon van, akkor talán nem mindenáron.

Dalton önbizalmának jót tenne a 2 TD passz? Legyen, de akkor neki bármi elég, hogy helyreálljon az egója. Leginkább a statisztikáját szépítette, de így is 50% alatt maradt a pontossága. Gyenge. Közben a két futón a második félidőben legalább 4.5 y/c-vel dolgozott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok srácok, a D#béta is igen komolyan karcol... Rey valami állatot nyomott, s a teljes lájmbekker sor jól tolta... Newman még mindig jó, és ha az első sor lett volna a pályán... na akkor kb 6 pontot rajzoltunk volna fel.

Ami az O#-t illeti, kivételesen jó napot fogott ki a mi D#-ünk és úgy nehéz ellenünk... <20 pontot engedünk, ez megfelelt a teljesítmények, inkább az volt zavaró, hogy mennyire kevés ötlet volt az O# hívásokban... Sanu és MJones még sok fejfájást fog okozni a csoportban, de az év eleji látványos 2TE játékok sehol nem voltak.

A csoport ettől még meglesz, s így a PO is.. ott meg akármi is lehet, erre mi vagyunk a jó példa... 😀

Néhány szűkös évet látok nekünk és bőt nektek... de az időrés szűkül... lassan tényleg virítania kell az O#-eteknek.

Grat mégegyszer, szép kámbekk volt, a halftime adjustment ki is nyírta a HollóO-t

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
D jó volt, 20 pont vállalható és Flacco megúszott két kulcsjátéknál is 1-1 hatalmas sacket. O viszont... Nem tudom mi történt. Nemcsak Dalton a hibás az egyértelmű. Elkapók dropjainak száma az elmúlt két meccsen, mint égen a csillag. Végén már rá sem nézett csak Greenre - nem véletlenül. Nagyon kellene egy megbízható Marvin és Sanu, mert nélkülük nagy a baj. Passzvédekezés csúnyán visszalépett szezon kezdetéhez képest, O-falnak javulnia kellene, mert enek így nem lesz jó vége. Nagyon nem védik meg Andyt, ideje sincs szinte körbenézni.
Szerintem ma a Ravens D nagyot játszott sajnos, főleg a DB-k. Képtelenek voltak tőlük elszakadni, egy szezonra való levédekezett passzuk volt. Visszavágón meg kellene nekik mutatni, hogy egy évben egyszer lehet ezt a támadósort így megfogni, szét kell őket szedni darabokra, de ahhoz sokkal nagyobb koncentráció szükséges. Playhívás kicsit sem tetszett, megint visszatért a régen megszokott konzervatív offense, szinte semmi meglepő, semmi váratlan. Iszonyatosan mérges vagyok, remélem zeng az öltöző rendesen, mert ez hatalmas nagy hulladék volt és már második meccse tart. Az egyetlen pozitívum, hogy ilyen nagy 0 játékkal is meccsben voltak. Meg Rey.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát nagyon nagy változás kell az O-tól. A D tud egy limitáltan jó teljesítményt hozni, de nem tud meccseket nyerni, ahogy a szezon első felében tette. Legutóbb a Browns ellen teljesen kilátástalan volt az O teljesítménye, annál és a mai játéknál is sokkal, de sokkal több kell. Mondjuk azzal a győzelemmel azt gondolom megint nagyon közel lennénk a rájátszáshoz. Érdekes lesz, hogy egy hét alatt össze tudják-e szedni a gárdát. Mondjuk a két TD, ha sokat nem is ért, de talán Andy lelkének jót tett.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
márpedig szerintem bukunk. úgy voltam a meccs előtt, hogy itt nyerünk és a browns ellen neccesen de bukó. így, ezek után, tuti zakó.


több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ha a jövő héten a CLE ellen is bukunk, akkor nagy bajban leszünk.munoz
Továbbra is úgy érzem, hogy otthon hozzuk a meccseinket. Ez elég lehet a csoporthoz. Egyedül a Brownst érzem veszélyesnek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát ez nagyon gyenge volt. A védelem hozta talán amit ilyen sok sérülés mellett elvárhatunk, de az O kiábrándító volt.
Ráadásul több momentum volt a meccsen, eggyel sem tudtunk élni. Kezd a TO is nagyon necces lenni. Ha a jövő héten a CLE ellen is bukunk, akkor nagy bajban leszünk.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A Fins meccs nem nagyon zavart, de ez a mai...
Hosszabbításos cumi a bajnoktól, de bakker ez milyen játék volt? Dalton teljesen szét van esve. 2 meccsel ezelőtt még 50et rajzoltunk, most meg nincs egy olyan kísérletünk sem, ahol ne rezegne a léc. Persze túlzok, de nagyot fordult a világ velünk. Ráadásul nem a Dvel van a nagyobb gond, pedig onnan esett ki szépen az anyag.
Össze lehet ezt tenni, de nagyon melós lesz.
Baszott nehéz lesz ezt kialudni. Lehet inni kéne valamit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 466 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt aztán a Hail Mary TD.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
OFF

Pacman és Evans bohóckodása a ringben. Én továbbra sem tudom értékelni ezt a "sportot", meg ebben a kis videóban nem is akcióznak sokat, de talán valaki kíváncsi rá.


"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
"There was so much, but just learning how to be a pro. Learning how to come in and take care of your body. You have the whole day now. Back in college you had to take care of school, you had classes; you have a lot of stuff you had to manage. But here, it’s just football. You have to learn how to watch more film, take care of your body and be an all-around player. Geno and Domata taught me so much about being more physical at the point of attack. Just being a more physical player. And that’s really helped me so far."Brandon Thompson
Nagyon izgatottan várom, mire lesz képes Thompson kezdőként. Sajnálom - nagyon - Atkinst, ám Thompson miatt egy percig nem aggódom, tuti jó lesz.

Kirkpatricket pedig ne írjátok le. Az embernek még azt is szoknia kell, hogy egészséges, hát még azt hogy az NFL-ben játszik. Az utóbbi években elég sok játékosnak adtunk igen sok időt arra hogy kibontakozzon, még első körösöknek is, szóval ne Drével szakítsuk meg a sort.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Kirkpatrick esetleg azért csalódás mert az első körtől mindenki azonnali kezdőt remél. CBben ez inkább az első kör elejére igaz (persze kivételek itt is vannak) és azt se felejtsük el, hogy az első éve gyakorlatilag kiesett.
Játszatni kell, nincs mese. Emlékszem Hall első 8-10 meccsére. Szépen kereste az emberét ő is. Aztán egyszer csak megtalálta 😊
Számomra az nem kérdés, hogy jó lesz-e Dre. Előbb-utóbb stabil kezdő szintet fog hozni. Azt nem érezni rajta, hogy Hall vagy JoJo szintjét eléri-e.

Öregeket én most nem igazolnék. Lesz ami lesz, toljuk végig így a szezont, aztán jövőre tartsuk egyben a csapatot. MJ93 kivételével ez menni is fog.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nem sokat játszott, de egyelőre Dre nekem is csalódás. Ugyanakkor Aso sem hiszem, hogy megoldás. Ha az SF edzők nem tudták felrázni, akkor Zimmernek sem biztos, hogy sikerülne.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Kb 100 snapje van az nflben, sztem nem meglepő, ha meg nem kezdo kaliber. Jövőre beszélhetünk arról hogy leirjuk e. Jelenleg sztem biztató.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
tökéletesen igazad van. én sem tartom dre-t rossznak. inkább pocséknak 😀 örültem, hogy ide került és szurkolok neki nagyon, de a jelen állás szerint közelben sem kezdő kaliberű, és nem egy ilyen szezonban/helyzetben kéne tapasztalatot szereznie.

de ha már így alakult, mutassa meg miért is volt első körös, és legyen értékes neki ez a lehetőség. (minnél hamarabb)


több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kirkpatrick-nél csak jobb lenne, seymour-nak meg kínálni 3 misit, aztán jön jön, nem nem. ő baja 😀Rush
legnagyobb hiba lenne kirkpatrick snapjeit egy többszörösen megégett veteránnak adni. semmilyen tapasztalata nincs zimmerrel, így mire fogalma lenne arról, hogy miről van itt szó, már régen mindegy. a press man-t pedig én már nem bíznám rá.

btw, Kirkpatrick sztem nem rossz. gyerekbetegség az van még, meg tapasztalatlanság, de nekem alkalmasnak tűnik. nagyon értékes számára ez a lehetőség.

ami nem hajlik, az törik!