Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
plusz hozzáadódik az a tény is, hogy a 'kezdőt' kiszorítani csak halál útján lehetséges az NFL-ben...Collapo
nevetséges amúgy, vitán felül áll szerintem, hogy melyik játékos játszik jobban, de valamiért nagyon szerethetik Maut (feltételezem nem a kitünő játéka miatt... :p)Newman
Rey jó teljesítményt nyújtott ezen a két meccsen, de azért még nem HoF. Tavaly rengeteget kapott Mau (tőlem is), mert szarul játszott. Úgy illik, idén el kell ismerni, összeszedte magát. Mindketten jelentős játékidőt kaphatnak, mert a bemelegítés alapján nem sok esély van 'Tez játékára.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
plusz hozzáadódik az a tény is, hogy a 'kezdőt' kiszorítani csak halál útján lehetséges az NFL-ben...Collapo
nevetséges amúgy, vitán felül áll szerintem, hogy melyik játékos játszik jobban, de valamiért nagyon szerethetik Maut (feltételezem nem a kitünő játéka miatt... :p)

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Annak mondjuk lenne némi többlet tartalma ha végre PO meccsen vernénk a Vasast. A tavalyi határeset volt, de most egy igazi PO meccs jönne. De százszor inkább a KC, mint ők.nasheem
A Steelers még soha nem kapott ki csoportriválistól PO-ban. 😊 Akkor inkább már be sem jutunk. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ha és amennyiben, akkor egyenlőre nem ők, hanem mi...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Annak mondjuk lenne némi többlet tartalma ha végre PO meccsen vernénk a Vasast. A tavalyi határeset volt, de most egy igazi PO meccs jönne. De százszor inkább a KC, mint ők.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és nyomunk egy plusz meccset a Vasassal... 😊nhm
attól mentse meg az idegrendszeremet a jóisten!!gabtsi
Miért? Nekem tetszene a párharc. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és nyomunk egy plusz meccset a Vasassal... 😊nhm
attól mentse meg az idegrendszeremet a jóisten!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
pont tegnap számolgattam. 10-6 meglehet 😊


több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
plusz hozzáadódik az a tény is, hogy a 'kezdőt' kiszorítani csak halál útján lehetséges az NFL-ben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Szerintem Mau kezd majd. Rey nem volt rossz, de idén nekem Maualuga is tetszett a sérüléséig.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
most egy tippelés?
sztem ez 10:6 lesz.. 😊
és nyomunk egy plusz meccset a Vasassal... 😊
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért az megnyugtató, ha van bevethető ember, ennek ellenére a SD ellen mindenképpen Rey lenne az optimális választás. Mau meg kapjon a garbage timeban időt, hogy visszarázódjon 😊
Idén Riversnek elég sok jó célpontja van, ráadásul mind a TE játéka, mind a passzokkal megjátszott RB veszélyes a SD-nál. Mau pedig tipikusan nem szokott tudni mit kezdeni amikor passzokat kellene valahogy levédekeznie. Ennek ellenére örülök, hogy a rotáció ismét bővült, kell a friss erő.
A hétvégi meccsen szerintem Keenan Allen ellenünk is villogni, a kérdés az lesz, hogy Rivers mennyire lesz nyomás alatt tartva, illetve más célpontjait mennyire tudja a secondary levédekezni. Still visszatérése ilyen szempontból külön öröm, lesz egy DT-nk, aki a DE-k mellett vadászik rá. Ha komoly pass rush lesz, akkor reális esély van arra, hogy a védelem meccsben tartja a csapatot, az O pedig kihasználja, hogy a SD gyengébb CB állománnyal rendelkezik.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mau visszatér. Csak én szeretném, hogy Rey maradjon a kezdő? 😀rizanjn
szerintem mindenki. Más dimenzióban játszik Rey, mint Mau.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Mau visszatér. Csak én szeretném, hogy Rey maradjon a kezdő? 😀
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Akkor Christo Bilukidi megint le lett igazolva, de most már munkavállalási engedéllyel a kezében érkezett a PBS-be.Mikey
tol egy 6sackes bemutatkozó meccset rotációs DT-ként hétvégén.MarioAna
most hétvégén inkább ne 😀
amúgy már az is jó lenne, ha 10-15 snapre fel lehetne küldeni hogy ne a DE-ek fárasszák magukat, ők frissek maradjanak levadászni Riverst és Luckot.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Akkor Christo Bilukidi megint le lett igazolva, de most már munkavállalási engedéllyel a kezében érkezett a PBS-be.Mikey
tol egy 6sackes bemutatkozó meccset rotációs DT-ként hétvégén.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Akkor Christo Bilukidi megint le lett igazolva, de most már munkavállalási engedéllyel a kezében érkezett a PBS-be.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hihetetlen.. nyugodjék békében


több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
😕
Former Bengals linebacker Thomas Howard dies in a car wreckmunoz
Azta... 😕
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Fúúb@zz kemény egy ütközés volt, de >180-nál nem is várunk mást... | a SUV vezetője se nagyon maradt egyben... szomorú |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
😕
Former Bengals linebacker Thomas Howard dies in a car wreckmunoz
valóban, a hír igaz 😕.
|  www.ktvu.com/news/sports/football/former-nfl-linebacker-killed-horrific-880-freeway-/nbx D9/ a D előtti space-t ki kell törölni |
Itt vannak a részletek (csak erős idegzetűeknek!)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
😕
Former Bengals linebacker Thomas Howard dies in a car wreck
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a menedzser szint arra kell, hogy ne legyen ennyi hiba, már az is elég lehet, ha nem ad 14 pontot a másik csapatnak, emellett viszont igaz amit írsz, kellhet tőle is a menedzser feletti teljesítmény... legalább addig, amíg elhiszi az ellenfél, hogy oda tud dobni 50+ yardra egy pontos passzt double covernél is... így már talán kiegyezünk 😉 (Pláne, hogy a képesség azért szerintem is megvan Daltonban erre)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
épp ezt mondom h nem 😊

az h game manager az nem elég. illetve elég lehet a 16 meccses regularban, de az egymeccses playoffban nem (ezt láttuk az elmúlt két évben). ott neki elitté kell válnia három meccs erejéig, ahogy tette azt októberben is (amitől azért nem lett elig qb). vagy legalábbis elit passzjátékot kell tudjon vezélyeni. ez menedzser helyzetből nem lehetséges.

az biztos, hogy a két-három INT, pick6. feleslegesen benyelt sack (depláne egy 2 min drillen - álá múlthét), pályán hagyott big play nem igen fér bele.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nagyjából ugyanazt mondjuk, így nem színesítem tovább... Dalton hozza a game-managert, a többit a csapat aláteszi.. de sok 2-3int nem fér majd bele...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!