Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha nem lenne már berendelve a Brady vs Manning XV az AFC döntőre, akár a második helyre is becsúszhattunk volna ma, de a sors fura fintora nem így akarta.

meglepően jól játszott az offense, és a saját butaságunknak volt köszönhető, hogy egyáltalán meccsben és macsban maradt a Colts. igazából semmi más nem kell a továbbiakban csak ugyanez. ilyen hatékony támadójáték, semmi feszülés, és az összes célpont játékba vonása. futójáték Whit beljebb lépésével egycsapásra életre kelt, és erre lehet építeni a playoffban is.

Jövő héten megyünk a vérző oroszlánhoz, ami sosem jó, de igazából, már csak az utolsó hét a lényeg, a többi csak felvezetés addig. más ha lehet már ne sérüljön meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
mostmár azt mondom meg kellene nyerni minden hátralévő meccset...

vagy a legkedvezőbb esetben vs. Miami. 😉
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Offense végre jó volt ma. Tetszettek a playek, végre nem volt teljesen kiszámítható, az O-fal pedig nagyot pusztított ismét. D is hozta a kötelezőt, igaz ma elmaradtak a labdaszerzések és a sackek is. Igaz, hogy az Indy nagyon biztonságosan játszott, szinte esély sem voltlabdát szerezni az egy return kivételével. Luckhoz nem nagyon értek oda vagy ha közel volt a sack valahogy kicsúszott mindig, ezen kell javítani legközelebb az akciókat be kell fejezni. Az első és a második Colts TD-ért nagyon mérges voltam, elképesztő misstackle-ök voltak, ez eddig nem volt annyira szokás, remélem nem is válik azzá.
És 2 széljegyzet:
1. Bakker milyen meccsek voltak ma a csoportban??? Bokám lefosom.
2. Ma leszoktam az eredménykövetőről. Pokol-nasheem
Jól jött volna a Pats és a Ravens veresége eléggé. Beleolvasgatva az eredménykövetőkbe, eléggé megy az elégedetlenség a vesztesek részéről mindkét meccsen. Cincy eredménykövetőbe valószínű szerencsére csak a 3. negyedtől léptem be és nem olvastam vissza, de borzasztó volt tényleg.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az O nagyon jó volt, a futásnál már második héten sikerült 150 yard felett termelni, és amikor a momentum fordult (21-14) akkor nagyon fontos drive-ot vittek végig. Dalton magabiztos volt, a playcallok ültek, ez megint több volt halvány reménysugárnál.
A D esetében inkább mentális dolognak tűnt a a második félidő gyenge játéka, mert ilyen misstackelek, rossz összjáték (Newmann-Crocker páros két TD-t nyelt be) eddig nagyon nem voltak jellemzőek. Zimmer gondolom rendet tesz a fejekbe, és a Vasas ellen már megint harapni fognak.
Jól esett volna a ,lelkemnek, ha a többi eredmény úgy alakul, hogy biztossá válik a csoport győzelem, esetleg a 2. helyre ugrunk. Ugyanakkor ilyen támadójátékkal megint lehetnek vérmesebb reményeink.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Jó meccs volt, mert végre az O hozta (és persze a zebrák). A hazai pálya nagyon működik. Ez azért elég erősen élteti a reményt, hogy fog ez menni egyszer majd idegenben is.
Tate ma sokat tett hozzá. Reméljük a sec nem esik darabokra, mert a pass rush azért nagyon hígul.

És 2 széljegyzet:
1. Bakker milyen meccsek voltak ma a csoportban??? Bokám lefosom.
2. Ma leszoktam az eredménykövetőről. Pokol-

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Legyen igy, nem fogok panaszkodni. 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Es azzal sem h négyet nyerünk a végen, ilyen szempontból a jövő heti fontosabb mint a mai.gabtsi
Ha ma kikap a Steelers és ti nyertek, akkor gyorsan megváltozik a véleményed. Akkor egy zsinórban két kulcsmeccsből is vereséggel kijövő, várhatóan szétesett Steelers-hez mennétek, valamennyire már zsebben lévő 3. kiemeléssel. A szezont pedig 2 hazai meccsel zárjátok, eléggé egyoldalas támadósorok ellen, a védelmeteknek ideális párharcokkal. Sztem szép csendben, de ma fordulhat (jóra) a Bengals szezonja.
A Colts O pedig az elmúlt hetek játékával minimum fogható, Luckkal is. A védelmük meg közepes, hozható meccs. Sztem nagyon kell ez a W nektek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez igy igaz, en viszont Pats zakoval nem számolok mar.

Es azzal sem h négyet nyerünk a végen, ilyen szempontból a jövő heti fontosabb mint a mai.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?Höri
én abban nem vagyok biztos hogy jobb a 3. seed, mint a negyedik, szóval inkább a jövőhetit tartom fontosnak, de ha ezt is nyerjük minden tie-breaker itt van, úgyh fontos ez is.
gabtsi
A 2. seed viszont biztosan jobb, mint a harmadik/negyedik. A Bengals várva várt első PO körös "győzelméhez" a most következő 4 meccs megnyerése kell (sztem a Pats egyszer kikap még idegenben a Dolphins/Ravens valamelyikétől). Nem könnyű, de nem kivitelezhetetlen.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?Höri
én abban nem vagyok biztos hogy jobb a 3. seed, mint a negyedik.gabtsi
mármint inkább játszanál a Kansas City ellen mint bármelyik másik ellen?

hát én örömmel bevállalom akkor a Miamit 😀Höri
Nekünk sztem jobb matchup lenne mint a steelers v a ravens.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?Höri
én inkább 30% körül adnék a Colts-nak. Dalton-Gruden képes bármikor meccset veszteni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?Höri
én abban nem vagyok biztos hogy jobb a 3. seed, mint a negyedik.gabtsi
mármint inkább játszanál a Kansas City ellen mint bármelyik másik ellen?

hát én örömmel bevállalom akkor a Miamit 😀

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?Höri
én abban nem vagyok biztos hogy jobb a 3. seed, mint a negyedik, szóval inkább a jövőhetit tartom fontosnak, de ha ezt is nyerjük minden tie-breaker itt van, úgyh fontos ez is.

ha Dalton csak közepes meccset hoz, és 1nél többször nem adja el a labdát, én nem látom, hogy nyertek. de azért jön Göbi este, de nagy vérszívásra nem számítok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?Höri
Nem gondolom, hogy akkora upset lenne az Indy győzelme. Mi vagyunk jobb formában, de Luck bárkit, bárhol, bármikor, ha úgy jön ki neki a lépés, úgyhogy várjunk csak azzal.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
látom nem izgultátok a héten agyon magatokat a mai meccs végett 😕)
mennyi esélyt adtok rá, hogy bejön egy upset? 15%?

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
nhm írta, ki is emeltem,hogy szerinte statisztikában jóval Wilson előtt van Dalton.undisputedly
Szerencsére itt mindenki tudja, hogy a statisztika nem minden, sőt.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
ezen kár is vitatkozni, hogy Dalton vagy Wilson-e a jobb. Wilson meccseket dönt el, Dalton is...csak sajnos nem ugyanabba az irányba 😕.
Annyiban egyetértek az előzőekkel én is, hogy egy jó irányítóra vagyunk egy SB döntőtől. Dalton nálam kiköpött mása Schaubnak egyébként, így belegondolva.
Azonban én inkább egy jó OC-t mondanék előrelépésnek. Grudennek ez a WCO-ja jól feküdt eddig, azonban már annyira kiismerhető, biztonsági játékot játszat, hogy egyértelmű, ez az offense meccset nem fog eldönteni rájátszásban, csak a D#.
Nagyobb baj, hogy Dalton csak erre a játékra jó, mert hosszú passzokat egyszerűen nem tudja pontosan megdobni konzisztensen. Mellé viszont van egy liga szinten top 5 elkapója, és nagyon jó TE páros, plusz még mostanában jól működő futójáték is. Mégis szenved a támadósor, és ez szerintem Gruden hibája.

MarioAna, Mettenberger valszeg a 3. kör alá fog csúszni,
nem szoktak magasan draftolni ACL- szakadásos irányítót.megyerikrisz
legyen úgy és húzzuk be 😀. Igazából vele annyival lennénk előrébb, hogy ő minden dobást meg tud csinálni, nem lennének gondjai a hosszú passzokkal sem (kis reklám:  youtu.be/W1fPKaOynHw?t=5m55s Daltontól nem tudom hány ilyet láttam szezon közben, ami ennyire megmaradt volna bennem). Cam Cameron alatt pedig megtáltosodott (ugye őt rúgták ki a Ravenstől tavaly, és jött Baton Rouge-ba). Én látok benne (nyilván szubjektíven) potenciált, hogy elirányítson egy NFL csapatot. Na de ez OFF, bár számomra külön öröm lenne, egy LSU QB ide 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
azt jelenti, hogy a Seahawks stábja sem bízott abban a draft előtt/napján, hogy RW ilyen klassz játékossá válik. ha tudták volna, biztos hogy nem egy Bruce Irvint viszik az első körben, hanem már akkor Wilsont. depláne nem viszik el Bobby Wagnert (aki szintén igen jó playa) a második körben hanem elviszik Wilsont.
ha most azt mondják, hogy ők már akkor tudták, hogy ez lesz Wilsonból, csak tudták, hogy a 3. körben is ott lesz, na az nettó hazugság.gabtsi
Persze. Úgy gondolták,hogy van benne potenciál, és 2.-3. kört szántak rá.
Mikor húztuk, nagyon meleg volt már a pite, 2x lett 7-9 a rekord, megelőző szezonban ment abohóckodás Csárlival meg T-Jax-el, és hiába igazoltuk le Flynn-t, kellett még valaki aki bevethető ha minden borul.
Az interjúk alatt bele szerettek Wilsonba, de nem tudták,hogy ez lesz belőle. Senki sem tudhatta,mert ehhez nagyon nagy szerencse is kell.
Pusztán érdekességnek írtam,hogy nem sok kellett ahhoz,hogy 2. körös legyen, de aztán végül így ítéltük meg,hogy nagyobb rá az esély,hogy senki sem viszi ki,mint,hogy igen.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
[
Amúgy még mi Hawks fanok sem tudtuk,hogy az RW project így fog elsülni.
Ami nyilvánvaló volt,hogy a stáb nagyon beleszeretett, és akkor még nem tudtuk,hogy miért. Most már igen. Amúgy nem tudom tudjátok-e, de elvileg a 2. körben akartuk már, de aztán úgy mérlegeltünk,hogy nem viszik ki, így megengedhetjük magunknak a kezdő MIKE posztra való húzást, így 2/47-re Wagnert hoztuk el.
.undisputedly
editke: kb olyan utólagos magyarázkodás, minthogy az összes többi csapat éppen vitte volna Wilsont akik a Seahawks után voltak a harmadik körben.gabtsi
Bevallom nem egészen értem ezt a részt 😊
Amit írtam, érdekesség gyanánt tettem hozzá, ugyanis kevesen tudják ezt a szerintem érdekes részletet.undisputedly
azt jelenti, hogy a Seahawks stábja sem bízott abban a draft előtt/napján, hogy RW ilyen klassz játékossá válik. ha tudták volna, biztos hogy nem egy Bruce Irvint viszik az első körben, hanem már akkor Wilsont. depláne nem viszik el Bobby Wagnert (aki szintén igen jó playa) a második körben hanem elviszik Wilsont.

ha most azt mondják, hogy ők már akkor tudták, hogy ez lesz Wilsonból, csak tudták, hogy a 3. körben is ott lesz, na az nettó hazugság.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
igen ezt írtam, de bocs, mert itt összességében a statisztikára utaltam, még1x bocs ha rosszul fogalmaztam...

tehát :
player stats/QB stats:
9. Andy Dalton CIN QB 266 433 61.4 36.1 3,144 7.3 262.0 22 16 145 33.5 82T 43 13 26 85.1
17. Russell Wilson SEA QB 198 305 64.9 25.4 2,672 8.8 222.7 22 6 118 38.7 80T 41 9 30 108.5
azthogy miért van így? azt ne kérdezd... 😀nhm
Szerintem ez yard szerint van sorrendben, azért van előrébb Dalton. A hawks a ligában utolsó előtti a passzkísérlet/meccs mutatóban.
Pontosságban, yard/kísérletben jobb, TD-ben ugyanannyi, viszont RW 10-el kevesebb INT-et dobott, ráadásul ratingben is jobb.


Amúgy még mi Hawks fanok sem tudtuk,hogy az RW project így fog elsülni.
Ami nyilvánvaló volt,hogy a stáb nagyon beleszeretett, és akkor még nem tudtuk,hogy miért. Most már igen. Amúgy nem tudom tudjátok-e, de elvileg a 2. körben akartuk már, de aztán úgy mérlegeltünk,hogy nem viszik ki, így megengedhetjük magunknak a kezdő MIKE posztra való húzást, így 2/47-re Wagnert hoztuk el.
.undisputedly
editke: kb olyan utólagos magyarázkodás, minthogy az összes többi csapat éppen vitte volna Wilsont akik a Seahawks után voltak a harmadik körben.gabtsi
Bevallom nem egészen értem ezt a részt 😊
Amit írtam, érdekesség gyanánt tettem hozzá, ugyanis kevesen tudják ezt a szerintem érdekes részletet.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amúgy még mi Hawks fanok sem tudtuk,hogy az RW project így fog elsülni.
Ami nyilvánvaló volt,hogy a stáb nagyon beleszeretett, és akkor még nem tudtuk,hogy miért. Most már igen. Amúgy nem tudom tudjátok-e, de elvileg a 2. körben akartuk már, de aztán úgy mérlegeltünk,hogy nem viszik ki, így megengedhetjük magunknak a kezdő MIKE posztra való húzást, így 2/47-re Wagnert hoztuk el.
.undisputedly
nem hogy a fanok, de a vezetés sem. ha tudták volna, hogy ez lesz az első körben viszik nem várnak a harmadikig. az meg külön röhej, hogy kockázatattak volna egy LB-vel egy franchise QB-t hátha még bent lesz.

editke: kb olyan utólagos magyarázkodás, minthogy az összes többi csapat éppen vitte volna Wilsont akik a Seahawks után voltak a harmadik körben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
lucio 325
Volt szerencsém legutóbb a helyszínen megnézni a Ravens- Bengals meccset (a ravensnek szurkolok). Addig csak tévén láttam mindkét csapatot. Élőben látva a játékosokat azt mondtam, bakker, hátbizony Daltonnak ezekkel az elkapókkal (méret! ruganyosság!) jobban kellene teljesítenie. Egyszerűen félelmet keltő fizikai adottságokkal rendelkezik a Bengals WR sora, ebből sokkal többet ki lehetne hozni, már most.
Flacco (és az edzői stáb) ugyanakkor többé kevésbé jól (inkább jól) alapoz a saját WR sorunk erősségeire, pl. nem voltam egy Jacoby Jones fan, de élőben félelmetes, mennyire gyors, és mennyire el tud szakadni (a tv-ben ez csak akkor látszik, amikor felé megy a labda) és ezt ki is használjuk.
Daltonnak még ugrania kell egy lépcsőfokot, hogy akár Flacco szintjén legyen - lehet vele SB-t nyerni, de csak akkor, ha fejlődik, és jobban ki tudja használni a WR-ei erősségeit.
Node mivel csoportellenfelek vagyunk, remélem nem ez nem fog bekövetkezni😀
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nhm írta, ki is emeltem,hogy szerinte statisztikában jóval Wilson előtt van Dalton.
am Dalton a statokban jónak mondható, pl. az említett Wilson előtt van jóval...nhm
undisputedly
Then okka, mea culpa! 😊Collapo
"am Dalton statokban jónak mondható, pl. az említett Wilson előtt van jóval"
igen ezt írtam, de bocs, mert itt összességében a statisztikára utaltam, még1x bocs ha rosszul fogalmaztam...

tehát :
player stats/QB stats:
9. Andy Dalton CIN QB 266 433 61.4 36.1 3,144 7.3 262.0 22 16 145 33.5 82T 43 13 26 85.1

17. Russell Wilson SEA QB 198 305 64.9 25.4 2,672 8.8 222.7 22 6 118 38.7 80T 41 9 30 108.5

azthogy miért van így? azt ne kérdezd... 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nhm írta, ki is emeltem,hogy szerinte statisztikában jóval Wilson előtt van Dalton.
am Dalton a statokban jónak mondható, pl. az említett Wilson előtt van jóval...nhm
undisputedly
Then okka, mea culpa! 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gettleman nyilatkozta mikor hozzánk kerül, hogy akármennyire is átalakulóban van a liga sikeres akkor lehetsz ha a meccs végén az irányítód a zsebből meg tudja nyerni a meccset. Ebben fejlődött sokat Cam idén, meg lehet nézni mennyire okosan játszik most és mennyi rossz döntést hozott két éve, vagy tavaly. És még mindig bőven van hova fejlődnie védelmek olvasásában, vagy gyors döntéshozatalban. Ebből is látszik, hogy hiába hozol egy mobilis irányítót, baszhatod az egészet, ha zsebből nem tud kimagaslóan játszani.
Daltonban sztem simán megvan a képesség, hogy SB-ba vigye ezt a Bengals-t, nyilván sosem lesz Rodgers, Brees, Brady, vagy PM szintjén de Eli féle karriert sztem befuthat.gabokocka
Így van. A "nagy négyes" annyival több, hogy ők ésszerű határokon belül évről-évre SB contender szinten tartják a csapatukat. De sehol nincs megírva, hogy csak ilyen irányítóval lehet SB-t nyerni. Eli mellett még Flacco is bizonyította ezt. A Bengals játékosállományával, szerkezetével még évekig bármikor kijöhet a lépés. Dalton (és a hozzá hasonló kaliber) nem akadálya a SB megnyerésének, csak csökkenti a hibázási, tévesztési lehetőségeket.
Nagyjából ott tart most, mint a Ravens Flacco-val pár éve. Jönnek a PO szereplések, ki tudja mikor érkezik el a három-négy jó meccs egymás után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)