Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
@MikePereira

Just said it on @FFD, punter is defenseless entire play - you cant go to head or neck area.
I expect a big fine for the PIT defender Garvin.



Azt hiszem, ez elég mértékadó vélemény...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
csak egyet kérek: NE AZ UTOLSÓ MECCSEN DŐLJÖN EL!!!
100% a szívroham! 😀

(ezt a Steelers ellen bebiztosíthattuk volna, dehát..., most kettő hazai meccs...)

az tuti: nem szoktam a New England-nek szurkolni, de vasárnap megteszem!!! 😊
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ja az még nagyon vicces lenne, ha leigazolnánk Meskót, és hirtelen minden magyar divatdrukker Bengals szurkoló lenne, és Ricsi is arról beszélne, hogy milyen jó csapat vagyunk 😀munoz
Mi nem kaptunk ezekből a divatdrukkerekből, szerencsére. Legalábbis közénk nem jöttek és nem is írogattak hozzánk csak Meskó miatt. Csak azért jöttek, mert olyan szerethetőek vagyunk 😀Klaci79
Az első négy fordulóban mi is szerettük a Steelerst 😛
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Ja az még nagyon vicces lenne, ha leigazolnánk Meskót, és hirtelen minden magyar divatdrukker Bengals szurkoló lenne, és Ricsi is arról beszélne, hogy milyen jó csapat vagyunk 😀munoz
Mi nem kaptunk ezekből a divatdrukkerekből, szerencsére. Legalábbis közénk nem jöttek és nem is írogattak hozzánk csak Meskó miatt. Csak azért jöttek, mert olyan szerethetőek vagyunk 😀
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
én a Steelers-t kevésbé utálom, mint a Ravens-t... 😕
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
állkapocscsont- és nyakcsigolyatörés..... szegény punter.... no comment....ThundersNFL
Prayin' for you, man!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
állkapocscsont- és nyakcsigolyatörés..... szegény punter.... no comment....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
green 'el nem kapásáig' néztem a meccset, mikor visszanézették, hogy meg volt é' az elkapás vagy sem. addig pedig nagyon kiábrándító volt a meccs.
részemről egyet értek MarioAna kollégával, huber tackle nagyon nem volt sportszerű és még finom voltam. (mi -nelson- ilyenért már eltiltás kapott volna, ha abból indulunk ki milyen tiszta szerelésekre dobtak rá zászlót helmet to helmetet vagy nyakra menő szerelést ítélve...vicc)
és még egy hátulról való 'szerelés' is volt a kick off-nál amit persze ki is emeltek egyből a tengerentúli szakik.
safety is inkább volt safety, mint hogy az 1 yardos vonalra kerüljön a labda. már nincs akkora különbség a két csapat között. számomra gusztustalan volt látni mindezt. (ez persze saját vélemény) és persze hozzá tartozik az is, hogy valami elképesztő balf@szok voltunk. köszönhetjük magunknak is bőven, hogy ez így alakult.
én részemről, úgy kalkuláltam hogy bukjuk ezt a meccset, szóval olyan nagy baj nincs. hozni kell a két otthoni meccset. és szurkoljunk a detroitnak. ámen

egyébként megnézendő a meccs maradék fele? vagy ugyan olyan reménytelen mint az első?


több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként már vki írta, de Zimmer mi a f.szt gondolt a 2 man rush-nál? Az nagyon rossz def call volt a részéről szerintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Alapvetően szerelmes vagyok az AFC North Footballba, de tudjátok, azt nagyon szeretem még az AFC North-ban, hogy nagyon normális a légkör köztünk, szurkolók között, pedig finoman fogalmazva sem szívleljük egymás csapatát. 😊 (Bár ez most rám nem annyira igaz a Bengals esetében, mert ezt a Bengals-t kifejezetten csípem)Soldados
Tisztelem én is a Steelerst, attól függetlenül, hogy "nagyon nem szeretem" őket. Attól még elismerem a teljesítményüket.
Nem a bírók döntötték el, csak elnézőbbek voltak a Ti játékosaitokkal (összefoglalóból pl csak a Pola DPI tűnt nagy hibának, amit még ők is kiemeltek). A 21 pontot nem ők rakták fel, hanem a csapat. BB-n semmi nyomás nem volt addig amíg néztem.
A poén, hogy még így is majdnem visszajöttünk a meccsbe (~2 labdabirtoklásnyi különbség)...tipikus Bengals foci volt, csak most nem mi jöttünk ki a végén jobban.
Szurkolókkal pedig nincs bajom elfogadom hogy ki-kinek szurkol (mondjuk a Vikings szurkolókat agresszívabbnak látom itt fórumon mindenki mástól 😀, remélem ezen nem sértődnek meg).

Hubert viszont nagyon sajnálom. Ez nem egy kisebb agyrázkódás vagy zúzódás...állkapocstörés, valószínűleg jó pár fog mínusszal. Viszont röhejes, hogy azt a hitet nem látták szabálytalannak a zebrák, utólag visszanézve legalább 4 "szabály" miatt repülhetett volna a zászló. Mondjuk én amúgy is nagyon érzékeny vagyok az ilyen témákra, inkább kéz vagy lábtörés mint egy arc/fog sérülés. Múltkor nekem is volt szerencsém egy teljesen ártalmatlan helyzetből (soccer meccsen) kitöretni egy fogam, bedobás volt a gyerek meg oldalra felé nézve simán nekem szaladt (én pont fordultam arra), aztán vállal pont telibe kapta az állkapcsomat...szerencsére csak egy amúgy is már letört fog"maradvány" (amit már rég ki kellett volna húzatni, my bad) tört, de a reccsenéstől kicsit sokkot kaptam, pedig nem vagyok az a sérüléstől félő játékos 😊.
A punterünk is hibás volt egyébként, sosem értem amikor egy szerelni igyekvő játékos nem néz előre, hogy merre fut visszahordásnál...plusz Chris Kluwe twittelte, hogy a punterek és rúgók általában nem hordanak "mouth guard"-ot, így ezekre amúgy is érzékenyebbek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ilyen a jó rivalry, harc, de kölcsönös tisztelet, és elkalapáljuk egymást, ahogy kell 😀Collapo
főleg ha van benne egy csepp trónfosztás, áá ööö tollfosztás...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ilyen a jó rivalry, harc, de kölcsönös tisztelet, és elkalapáljuk egymást, ahogy kell 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alapvetően szerelmes vagyok az AFC North Footballba, de tudjátok, azt nagyon szeretem még az AFC North-ban, hogy nagyon normális a légkör köztünk, szurkolók között, pedig finoman fogalmazva sem szívleljük egymás csapatát. 😊 (Bár ez most rám nem annyira igaz a Bengals esetében, mert ezt a Bengals-t kifejezetten csípem)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Gyerekek! Semmi köze nem volt ehhez a bíróknak. Ez nem a Ti meccsetek volt, az elején apró, de sok pontba kerülő hibákkal 21 pont előnyt adtatok, onnan pedig azért nem egyszerű visszajönni. Ma jobb napunk volt, ennyi történt. Ettől nem lettetek rosszabb csapat, bőven belefért nektek.

Remélem a PO-ban megcsapkodjátok a riválisokat! Sok sikert! AFC North Powa'!Soldados
Egyértelműen az ST-n ment el a meccs, két TD, és egy nagyon jó field pozíciót adtak az első negyedben. (Mondjuk azt a 2 men rusht sem értettem Big Ben TD-jénél). A nüanszok, momentumok (felsoroltam jónéhányat) most folyamatosan ellenünk voltak, ezek között voltak olyanok, amihez hasonlóra a mi játékosaink esetén dobtak már idén sárga zászlót (holding, hátulról lökés, de akkor felháborítónak tartottam az ítéletet 😊). Más kérdés, hogy a múlt hetén meg a Steelers bukott két centin egy "örökzöld TD-". Remélem a Ravens ellen vagy a PO-ban ránk kacsint a szerencse és ezek az apróságok nekünk kedvezően sülnek majd el. Az AFC North meccsek kőkemények, időnként durvák, ezt tudjuk, úgyhogy ilyenkor a védett játékosok (QB, kicker, punter) pláne ne akarjanak szerelni, mert megsérülnek. Sajnos Huber tegnap sok szempontból sem volt a helyzet magaslatán.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerekek! Semmi köze nem volt ehhez a bíróknak. Ez nem a Ti meccsetek volt, az elején apró, de sok pontba kerülő hibákkal 21 pont előnyt adtatok, onnan pedig azért nem egyszerű visszajönni. Ma jobb napunk volt, ennyi történt. Ettől nem lettetek rosszabb csapat, bőven belefért nektek.

Remélem a PO-ban megcsapkodjátok a riválisokat! Sok sikert! AFC North Powa'!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ja az még nagyon vicces lenne, ha leigazolnánk Meskót, és hirtelen minden magyar divatdrukker Bengals szurkoló lenne, és Ricsi is arról beszélne, hogy milyen jó csapat vagyunk 😀
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Rendkívül bosszantó volt az éjszakai meccs. A punting team, ami eddig nagyon komoly fegyver volt, totális csődöt mondott, és kicsit sarkítva egymagában eldöntötte a meccset. Huber töketlenkedésén, majd után a sérülésén nagyon kibuktam. Rossz volt a snap, de ha nincs esély elrúgni, akkor vagy induljon el előre, vagy menjen be a célterületre, hogy safty legyen, de ez az 1 yardos szerelés nagyon fájt. A sérülése kapcsán pedig lehet azon dühöngeni, hogy mennyire paraszt volt a Steelers játékos, hogy így leütközte, de tudjuk, hogy a túlzott keménység (időnként az értelmetlen durvaság) jellemzi őket, nem flag footballt játszanak, figyelni kellett volna.
De a meccs érdemi szakaszában a puntok után egyébként is nagyon sok volt a hosszú visszahordás. Egy AFC North meccsen alap, hogy fusson a csapat és a field pozíciós játékban ne maradj alul. Én az első félidőre egyébként egy kiszorítósdit vártam, ami a Steelers RZ hatékonysága alapján benne is lett volna a játékba, de csalódnom kellett, az ST miatt nem sikerült.
Nem bírózva, inkább a sorsra mutogatva, a múlt heti ajándékot azt hiszem kamatostól visszafizettük. Számos olyan apró momentum volt amikor kis szerencsével, vagy akár olyan bírói ítélettel amilyet ellenünk idén már fújtak kevésbé kerültünk volna kilátástalan helyzetbe (a "safty" után az egyik védőnket kicsit fogták, így a LOS előtt nem tudta leütközni a PIT RB-t, a return TD-nél Hawkinst lökték hátulról, Gresham fumblija, Peerman returnje, stb.)
Összességében az elkövetett hibák miatt nem érdemeltünk győzelmet, a Steelers jobb volt, de egy nyerhető meccset bénázott el a csapat, és nem csak a második kiemelést buktuk, de még a PO is meleg lett.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
bevallom férfiasan, meg akartam nézni a meccset. Azonban fél 4-kor elmentem inkább aludni (2. negyedben volt egy screen-passz Sandersnek és akkora holding volt Crockeren, de hát kechup-field.
Igen, véleményem szerint jogosan tudnék bírózni, de minek. Az első félidőben nagyon szarok voltunk, nem érdemeltünk volna sehogy győzelmet, így 20-0nál inkább már otthagytam. Számítottam arra, hogy reggel felkelek és szopunk 25 ponttal a végén, vagy 3 kulcsember IR-re tételével, mert valljuk be, hogy kurvára nem arra mentek megint a kedves vasas játékosok és bírók, hogy itt bizony ne legyen sérülés. Huber-en hit is mi az hogy nem volt szabálytalan? Az nem fejre menő ütés volt? Vagy legalább védtelen játékos, esetleg unnecessary roughness ( espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/29969/nfl-rulebook-unnecessary-roughness... olvassatok utána). Undorító volt az egész, úgy ahogy volt.
Mellesleg az megint jellemzi az AFC-t, hogy minket tartottak a 2. legjobb csapatnak még a forduló előtt (2. kiemelésre esélyes).
Én még a csoport-elsőséget is megkérdőjelezhetőnek vélem, ha Flacco-t elkapja a PO hangulat...3 meccset kell csak nyernie, abból az utolsót ellenünk és bent vannak, mi pedig nem.
Na de inkább nem keltem a pánikhangulatot. Imádom a csapatot, de még attól is jobban utálom a steelerst...legalább tegnap a GB győzelmének tudtam örülni, nem lett elbaszva az egész estém.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jól alakulnak a dolgok! Este csoda kell vagy nagy futojatek es elozhetunk. Kedd reggelre meglehet a csoport is.

Nem kellene elbaszni!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nah akkor (NE, DEN) nyerjünk este! 😉
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jól hangzik ez a 27 pont/meccs, csak nem igaz. Ehhez a D is hozzátette a magáét picksix-szel és FG-range-n belüli turnoverekkel. (Ettől még persze az O javult, mondjuk 17 pontról nem volt nehéz, de azért árnyaltabb a kép, meg persze ettől nem jó a Steelers D jelenleg, de az O sem jó) Az utolsó meccseken ráadásul mindig ott volt a lehetőség az O-nak, hogy megnyerje, kiegyenlítse az állást, de egyszer sem sikerült, az amatőr time management miatt. Abban viszont ennek ellenére egyetértek, hogy BB baszott jó szezont tol, de ez önmagában kevés. Kevés egy csapatnak és kevés akár egy jó O-hoz is.

A PO-s résszel viszont nagyon egyetértek, bár én az 1. fordulótól úgy gondolom, hogy a Broncos nem SB-kaliber, szokásos egysíkú high-profile Offense csapat, ami a PO-ban rendre kevésnek szokott bizonyulni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azért nyert a Chargers sztem, mert egyszerűen jobb csapat lett mostanra, mint a Broncos. Nagyon túl vannak értékelve Manningék. Én rájátszás csapat helyében most szívesebben mennék Denverbe, mint fogadnám a Chargers-t (és nem csak a hajnali meccs miatt). Jó irányba haladnak Rivers-ék. Egy Bengals-Chargers wild card meccs talán az egész AFC PO legjobb meccse lenne.

A Bengals-nak még meg is lehetne a bye week, ha kikapna egyszer a Pats, de a múlt heti übergusztustalan Browns vereség után erre a teóriára már csak legyintek.
Na meg most jön a Steelers, ami a múlt heti Dolphins elleni L után motiváció nélkül sima is lehetne (ahogy a múltkori meccs előtt jósoltam), de elfelejtettem, h night meccs lesz, ami a legrosszabbkor jön nektek, mert olyanra biztos felpörög a Vasas.
Big Ben a szezon legjobb formájában van. A múlt héten is szenzációs passzokat dobott a hóban nagyon kicsi ablakokba, nem véletlenül nem futott annyit a csapat a második félidőben. Megvolt az oka, még akkor is, ha nem jött be eredményileg. Az offense-ünk kezd eléggé összeállni, Spaeth is visszajött inline blokkolni (elég jól), Miller egyre jobban futja a route-okat és a WR-ek sem estek vissza. Newman kiesése nagyon rosszkor jött nektek. Mindenki Haley-t szidja, pedig az első 7 meccs 17-es pontátlaga után az utolsó 6 meccsen 27-et átlagol az offense! Jóval komolyabb Bengals D szenvedést várok, mint az első meccsünkön (mert ott nem volt semmilyen 😊 ).
Az, hogy az átlagban feltett 27 pontok nem bizonyulnak elégnek, az a D sara, és itt lesz az igazi nyerési esélye a Bengals-nak. Akkora fos a Steelers front7, hogy az utolsó 4 meccsre úgy döntött a stáb, hogy a dime csomag lesz az alapfelállás 😊 . Mert nincs 4 használható, egyidőben nyugodt lelkiismerettel pályára küldhető LB a Steelers rosteren. Ezt még leírni is csak remegő kézzel tudtam 😊. A 3. ILB posztra Vince Williams annyira egydimenziós (és abban az egyben sem valami hűdejó), hogy még az UDFA Garvin is pályára lépett a helyén passzjátékoknál. Harmadik OLB-nek Jarvis Jones szinten aluli jelenlegi fizikumával. Ergo maradt a legjobb megoldás: Polamalu játszik ILB-t Timmons mellől indulva (nem a korábban látott "ottállfelaholakar" stílusban). A DL-ben meg a még mindig remek Keisel sérülése miatt 2 használható, átlag feletti ember maradt Heyward és McLendon személyében, nem véletlen, hogy inkább max kettő DL ember van a pályán.
A Lions ellen a snapek 90%-ában(holy f'n shit!!!) a dime csomag volt a pályán, de a következő 3 meccsen is legalább 65%-ban!!! Most raktam össze ezt a táblázatot, elég sokkoló nekem:


Amiért ezt írtam, mert melyik csapatnak kellene tudni ezt a gyengeséget brutálisan kihasználni? Hát persze, hogy a liga top3 falával pusztító cicamicáknak. Az a csapat, amelyik letol a Chargers D torkán egy olyan futódrive-ot a meccs legvégén, ahol mindenki tudja, hogy az jön, annak a csapatnak meg kell oldania ezt a Steelers D-t, amelyik nem meglepő módon vezeti a ligát 11 darab 50+-os nagy játékkal (bend but not break, na persze, ahhoz front7 is kellene).
Szóval szerintem a jobban brillírozó támadójáték fogja megnyerni a meccset. Big Ben formáját és a skill playereink jó formáját nézve azért nem egyértelmű a dolog.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az legalább kiderült az éjjel, hogy nincs olyan csapat a playoffban akit nem tudunk megverni.

Én még mindig a két csoportriválistól tartok a legjobban bármilyen meccsen, mert ők tudják mit kell Dalton ellen játszani (zone), és hatékonyan is művelik. ami nekünk nagyon rossz matchup az az átlagon felüli védelem, baszó passszjátékkal, de ilyen kombinációt én jelenleg nem látok.

bár ahhoz, hogy a baszó támadócsapatok (DEN, NE) legyen sansz, ahhoz kellene, hogy a gyengélkedő pass rush magára találjon, mert így a gyengébb D-k ellen lehet keresnivalónk támadóoldalon. a KC offense meg nem tud annyival többet, mint amennyivel a védelme. sőt.

szóval érdekes lesz.
egy apró pici meccset nyerjünk egy csúnya kapufás mezőnygóllal. ennyi a kérés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A hétvégétől sok jót nem várok, szerencsére nem is létkérdés. Hozzuk az utolsó kettőt és utána alázzuk a KCt!nasheem
Ha az utolsó két meccset hozzuk, akkor 3. lesz a Bengals, és a KC-t nem tudjuk megverni, majd csak a konferencia döntőben. Persze az sem lenne rossz 😊
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A hétvégétől sok jót nem várok, szerencsére nem is létkérdés. Hozzuk az utolsó kettőt és utána alázzuk a KCt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."