Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
valóban gyengébbek voltunk, de attól még undorítóan aljasul játszik a Steelers, ezt csak a Pitt fanok nem látják be.

 www.cincyjungle.com/injury/2013/12/17/5221894/nfl-confirms-that-steelers-hit-on-bengals-punter-kevin-huber-was

Who can forget the Hines Ward rule that came into effect in 2009 after another dirty vicious block hurt a Bengals player? Or the prohibition of diving at a quarterbacks knees thanks to an injury to Carson Palmer in a playoff game against the Steelers (and one to Tom Brady when his knee was ripped by Bernard Pollard when he was with the Chiefs)?

és még akkor a közkedvelt Harrison 3kifejelés/meccs és társait nem is említettem, elég hosszú lenne a lista.

Nem a vereség fáj, hanem amit gabtsi nagyon jól megfogalmazott, hogy nem mindig a tiszta játékkal foglalkozik a vasas.

A Dalton véleményt pedig várom, mert ebből most pont kisebb vita alakult ki a Draft-topikban 😊.
szerk: ott kifejtetted látom, olvastam.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na megnéztem én is a meccset, és az az igazság, hogy a szart is kiverték belőlünk, és ezt el is nézték nekik, olyan ez a Steelers mint a jugoszláv vizilabda, hihetetlen magas fokon ragozzák a semmit, és mellé rettentő nagyok és erősek is, és mindent elkövetnek, hogy csak fociról ne legyen szó mert abban vszleg alulmaradna ez az igazi proli brigád..

gabtsi
LOL!

Ez a Bengals a játék minden elemében gyengébb volt a Steelers-nél vasárnap. Ez a Steelers futballozott, szignifikáns playeket tett le az asztalra, ellenben a Bengals egyet sem. A Bengals a Te állításoddal ellentétben, éppen futballban maradt alul! 😉 Tudom, hogy utálod a Steelers-t, de azért meg kéne tanulni higgadtan, értelmesen és legfőképpen méltósággal elviselni és elismerni egy vereséget, még ha az éppen a legutáltabb csapat ellen következik is be.

Ettől még nem lett rosszabb a Bengals, ettől még 2013-t nézve a Bengals jobb, mint a Steelers, ettől még a Bengals PO-ba jut. De ott és akkor vasárnap a Heinz Fielden a játék minden elemében gyengébb volt. Ennyi történt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyugodtan. én csak véleményt mondtam, neked is szabad. erről szól a fórum. ha hivatalosan akarok megszólalni az oldalon teszem v a podcastben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
na megnéztem én is a meccset, és az az igazság, hogy a szart is kiverték belőlünk, és ezt el is nézték nekik, olyan ez a Steelers mint a jugoszláv vizilabda, hihetetlen magas fokon ragozzák a semmit, és mellé rettentő nagyok és erősek is, és mindent elkövetnek, hogy csak fociról ne legyen szó mert abban vszleg alulmaradna ez az igazi proli brigád..

mindenesetre saját magunknak köszönhetjük, kb hasonló történt mint a Cleveland elleni hazai meccsen csak fordított előjellel. ott nekünk jött össze minden egy negyed alatt, hogy már ne legyen érdekes, hogy mi történik a meccs hátralévő részében. igazából semmivel nem voltak jobbak, de kihasználták azokat a lehetőségeket amit kínáltunk.

A védelem az nagy talány, és az a baj, hogy fordullóról fordulóra esik vissza a teljesítmény, úgy hogy az offense nem tud mit átlendíteni a túloldalon. a futójáték abszte nem tudott ülni, gondolom főként a hátrány miatt. vagyis remélem.

Daltonról majd még írok picit mert van véleményem, és nem is túl jó, de annak örülök, hogy egy darabig nem kell a Steelerszel játszani.gabtsi
Ez egy komoly értékeket magában hordozó reakció volt egy piros szalagos emberkétől. 😀
(má bocsika, hogy proliként idepofátlankodtam)
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na megnéztem én is a meccset, és az az igazság, hogy a szart is kiverték belőlünk, és ezt el is nézték nekik, olyan ez a Steelers mint a jugoszláv vizilabda, hihetetlen magas fokon ragozzák a semmit, és mellé rettentő nagyok és erősek is, és mindent elkövetnek, hogy csak fociról ne legyen szó mert abban vszleg alulmaradna ez az igazi proli brigád..

mindenesetre saját magunknak köszönhetjük, kb hasonló történt mint a Cleveland elleni hazai meccsen csak fordított előjellel. ott nekünk jött össze minden egy negyed alatt, hogy már ne legyen érdekes, hogy mi történik a meccs hátralévő részében. igazából semmivel nem voltak jobbak, de kihasználták azokat a lehetőségeket amit kínáltunk.

A védelem az nagy talány, és az a baj, hogy fordullóról fordulóra esik vissza a teljesítmény, úgy hogy az offense nem tud mit átlendíteni a túloldalon. a futójáték abszte nem tudott ülni, gondolom főként a hátrány miatt. vagyis remélem.

Daltonról majd még írok picit mert van véleményem, és nem is túl jó, de annak örülök, hogy egy darabig nem kell a Steelerszel játszani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Egy aranyos szurkoló gyerek levele 😀
Felhívnám a figyelmet a végén a kocsiját is remélem elveszti részre 😀 polamalu
😊
Magyarországról mindenesetre érdekes az a szociológia környezet ahol az a "kívánsága", hogy bukja el a házát, hogy a kocsijában kelljen élnie. Bár még mindig jobb mint néhány pesti kerületben amikor azt üvöltözik egymásnak, hogy kapjon anyád rákot...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Egy aranyos szurkoló gyerek levele 😀
Felhívnám a figyelmet a végén a kocsijában kelljen élni részre 😀
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A liga szerint szabálytalan volt Huber leütközése ( www.nfl.com/news/story/0ap2000000300186/article/nfl-steelers-hit-on-bengals-kevin-huber-was-penalty). Ha még hozzávesszük, hogy a végén egy egyértelmű DPI-t nem adtak meg, akkor mégis csak lehet bírózni 😊
A következő két meccsen nagyon kellene egy erős pass rush, mert anélkül még a run heavy Vikings ellen is nehéz lesz. Illetve a saját OL-nek is vissza kellene zökkenni, mert a futás is nagyon kell.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Hát ez egy szokásos Steelers meccs volt. Az első drivetól kezdve érezni lehetett, hogy nincs esély. Nulla passrushsal nehéz, akkor is ha futni nem tudnak. Bár Bell most nem is volt rossz.

A sérülésekért viszont nagyon kár. Lehet Garvin szerelését sokféleképp magyarázni (mellre indult, de felcsúszott, benne van a fociban, stb.) de leginkább egy magamutogató, kivagyi mozdulat volt. Pöcsfej újonc, aki majd a punteren jól megmutatja. Persze kapar a játékidőért, ami rendben is van, de bakker amikor látom hogy sérülés lett a blokkból, akkor legalább egy sorryra odamegyek. Minek...

Szóval kalkulált zakó volt, de nem így kalkulált. Még szerencse, hogy teljesen nem aláztak meg. Remélhetőleg nagy törés nem lesz belőle. Dre mindenesetre bizonyította, hogy messze nem kezdő szint még, de ennél is nagyobb baj, hogy az évek óta domináns DLünk is vergődik meccsek óta. Így rohadt nagy teher van Daltonon. Bízzunk benne, hogy elviseli és bízzuk Zimmerben, hogy megint előkap valamit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Huber IR-en.
A volt Florida State P Shawn Powell érkezett a helyére. :cool:
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
sztem a Vikings meccs nehezebb lesz, mint a Ravens, de bízom benne, hogy idén a PBS-ben nem kapunk ki!!!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
mert kettőnk meccsén bármi előfordulhat a harcosbácsik meg nem kicsit hektikusak...Cassel meg nem volt rossz mostanság...Collapo
Jason Cambell is látványos statokat ért el, aztán a Paul Brownban kiderült, hogy miért nem lett soha tartósan elsőszámú irányító. Azt remélem, hogy Cassel esetén is hasonló történik.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mert kettőnk meccsén bármi előfordulhat a harcosbácsik meg nem kicsit hektikusak...Cassel meg nem volt rossz mostanság...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Be fogunk jutni, ez egy győztes csapat, tavaly, amikor kellett megráztuk magunkat, idén pedig a győzelmeink jelentős része pozitív mérlegű csapatok ellen jött össze. Úgyhogy nem kell aggódni meglesz a csoportgyőzelem és a rájátszás is.
A Dalton-Green érában nem sok sima meccsünk volt, az idei évben volt talán a legtöbb, úgyhogy hiú ábránd azt gondolni, hogy az utolsó két alapszakasz meccsünk az legyen. A hazai pálya azonban elég lesz, be fogjuk húzni mind a két meccset. Ott meg majd meglátjuk, onnan már bármi lehet.munoz
Legyen igazad! Valóban az idei évben volt a legtöbb sima meccsünk ebbe az érában. Számszerint egy amikor a rettenetes Jets volt az ellenfél. 😀 De viccet félretéve a rájátszásba kerülés után én megnyugszom. Erős ellenfelek ellen jobban megy idén...Kala
Szerintem a Colts meccs is az volt, vagy a nehezen induló hazai Browns elleni is. Pontban nem volt nagy különbség, de én nem találtam izgalmasnak a Chargers meccset sem (akik előttünk a Chiefs, utánunk a Broncos ellen nyertek).
Otthon eddig az O viszonylag jól működött, és a többi csapatrész valószínűleg nem lesz még egyszer ilyen gyenge, mint most.
Nem lesz könnyű, vasárnap a Vikings Petersonnal jön, aztán pedig a Ravens, de tavaly leírt helyzetből is visszajött a csapat, és bejutott a rájátszásba, akkor idén nyerő helyzetből miért buknánk el.
több mint 10 éve
Kala Cincinnati Bengals 32
Be fogunk jutni, ez egy győztes csapat, tavaly, amikor kellett megráztuk magunkat, idén pedig a győzelmeink jelentős része pozitív mérlegű csapatok ellen jött össze. Úgyhogy nem kell aggódni meglesz a csoportgyőzelem és a rájátszás is.
A Dalton-Green érában nem sok sima meccsünk volt, az idei évben volt talán a legtöbb, úgyhogy hiú ábránd azt gondolni, hogy az utolsó két alapszakasz meccsünk az legyen. A hazai pálya azonban elég lesz, be fogjuk húzni mind a két meccset. Ott meg majd meglátjuk, onnan már bármi lehet.munoz
Legyen igazad! Valóban az idei évben volt a legtöbb sima meccsünk ebbe az érában. Számszerint egy amikor a rettenetes Jets volt az ellenfél. 😀 De viccet félretéve a rájátszásba kerülés után én megnyugszom. Erős ellenfelek ellen jobban megy idén...
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Be fogunk jutni, ez egy győztes csapat, tavaly, amikor kellett megráztuk magunkat, idén pedig a győzelmeink jelentős része pozitív mérlegű csapatok ellen jött össze. Úgyhogy nem kell aggódni meglesz a csoportgyőzelem és a rájátszás is.
A Dalton-Green érában nem sok sima meccsünk volt, az idei évben volt talán a legtöbb, úgyhogy hiú ábránd azt gondolni, hogy az utolsó két alapszakasz meccsünk az legyen. A hazai pálya azonban elég lesz, be fogjuk húzni mind a két meccset. Ott meg majd meglátjuk, onnan már bármi lehet.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem feltétlenül, de igaz, hogy ahhoz mára miami L is kell.

viszont nem biztos h az nekünk rossz lenne, de még mindig nem láttam a steelers meccset, úgyh majd utána okoskodok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Kala Cincinnati Bengals 32
Remélem mindenkiben letisztult az, hogy elég valószínű, hogy a ravens csoportelső lesz...Kala
Már miért lenne? Sztem simán behúzzuk. A tegnapi teljesítményükkel sem nagyon dicsekedhetnek.megyerikrisz
Ellenünk mindig nyernek. Csoporton belül soha nem tudunk sima meccset játszani. Arra sem mernék fogadni, hogy a Vikingekkel elbírunk mert nagyon ingadozik a teljesítményünk. Mondjuk azért még talán bízhatunk a Patriotsban.Kala
Én a mieinkben bízom. Nekem már bizonyítottak idén.megyerikrisz
Nem mondtam, hogy én nem bízom a mieinkben. 10 éve szurkolok nekik. Csak ismerem őket. Mindig ott hibáznak ahol már senki nem gondolná. De ne legyen igazam. Az a nagy baj, hogy mi csak divízió elsőként kerülhetünk rájátszásba.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Remélem mindenkiben letisztult az, hogy elég valószínű, hogy a ravens csoportelső lesz...Kala
Már miért lenne? Sztem simán behúzzuk. A tegnapi teljesítményükkel sem nagyon dicsekedhetnek.megyerikrisz
Ellenünk mindig nyernek. Csoporton belül soha nem tudunk sima meccset játszani. Arra sem mernék fogadni, hogy a Vikingekkel elbírunk mert nagyon ingadozik a teljesítményünk. Mondjuk azért még talán bízhatunk a Patriotsban.Kala
Én a mieinkben bízom. Nekem már bizonyítottak idén.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Remélem mindenkiben letisztult az, hogy elég valószínű, hogy a ravens csoportelső lesz...Kala
Növessz szakállt és a próféta szóljon belőled, barátom, bár kétlem, hogy így lenne 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Kala Cincinnati Bengals 32
Remélem mindenkiben letisztult az, hogy elég valószínű, hogy a ravens csoportelső lesz...Kala
Már miért lenne? Sztem simán behúzzuk. A tegnapi teljesítményükkel sem nagyon dicsekedhetnek.megyerikrisz
Ellenünk mindig nyernek. Csoporton belül soha nem tudunk sima meccset játszani. Arra sem mernék fogadni, hogy a Vikingekkel elbírunk mert nagyon ingadozik a teljesítményünk. Mondjuk azért még talán bízhatunk a Patriotsban.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Remélem mindenkiben letisztult az, hogy elég valószínű, hogy a ravens csoportelső lesz...Kala
Már miért lenne? Sztem simán behúzzuk. A tegnapi teljesítményükkel sem nagyon dicsekedhetnek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Kala Cincinnati Bengals 32
Remélem mindenkiben letisztult az, hogy elég valószínű, hogy a ravens csoportelső lesz...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
@MikePereira

Just said it on @FFD, punter is defenseless entire play - you cant go to head or neck area.
I expect a big fine for the PIT defender Garvin.



Azt hiszem, ez elég mértékadó vélemény...megyerikrisz
ha Marshallnak 15ezret adtak egy sárga cipőért (meg Lynchnek 5ezret régebben), akkor itt minimum 50 lenne a reális. De olyan 20 körül fog kapni szerintem maximum.

Huber megy IR-re természetesen (mint írták, állkapocstörés és nyakcsigolya repedés).
5 punter jön próbajátékra, közülük Shawn Powell a legesélyeseb (volt Bills punter).
Punts 92
Punt Yards 4,109
Punting Yard Average 44.7
szóval beugrónak elmegy, plusz őt nem lesz olyan könnyű összetörni, kicsit robosztusabb:
(6'4" (1.93 m), 243 lb (110 kg)...LB méretek 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy akkor a jelenetet látva 85 ugrott be, mint rúgó... tényleg mihamarabbi gyógyulást, és gondolom szabályozni kellene a Kluwe által írt dolgot is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!