Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt senki nem vitatta Józsikám. egy pillanatig se. gyengék voltunk, megvertük magunkat, több playt csináltatok ennyi. győztetek megérdemelten. ezek tények. nem is vitáztam ezzel.

onnan indult a story, hogy parasztok vagytok, mert azok is voltatok mindig, ennyit írtam ez is tény, hiába téped itt a hajad.

és igen, mi szentek vagyunk, legalábbis hozzátok képest mindenképpen. témát én itt lezártam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szintén nem tudom elfogadni annak az idiótának a felmentését, aki kiütötte Hubert. Meg azt sem, hogy "ennyi esze van, mit csináljunk?" Kurva jó, hogy ennyi esze van, meg megmutatta, hogy milyen a "norszos" fasza gyerek, csak így nekünk a PO-ban egy olyan ember fog - egy top3 punter helyett - adott esetben kulcsszituációkban puntolni, aki tegnap még munkanélküli volt. Ezek a gusztustalan dolgok. Eltiltani kellene, nem megbüntetni a bére 0,5 %-ára.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem szájalt brown.

hanem a 160 centis gyereket kezdte el lökdösni, miután megfogta a puntot, minden előzmény nélkül. biztos ezt látta a főnöktől.

Whit nem ment neki Troynak szó nélkül. soha.gabtsi
Hány lökdösődés van minden egyes meccsen? Mindegyiken van legalább 2-3. Ezen vagy úgy kiakadva... LOL!Soldados
nem volt lökdősődés. felvette a földről Hawkins a labdát, dead ball (saját punt), majd Brown odament és a 160 centis gunnert fellöki. ez nem lökdösődés, ez sima parasztság, bunkóság.

nem gond, hogy neked paraszt/bunkó mentalitásod van, csak ne várd el, hogy tapsoljak érte.
mondjuk személyesen meg pont Te vagy az aki sztem a légynek se tudna ártani, szóval nem igazán értem, hogy jön ez neked össze, de lelked rajta.gabtsi
Ezek a bengáliák mekkora szentek, ezek soha nem lökdösnek senkit. LOL! Te figyelj már, ez amerikaifoci, minden meccsen van 3 ilyen. Gratulálok, ha neked ennyi maradt meg a meccsből!

Semmi kirívó gyökérség nem volt a meccsen. A Steelers mentalitás pedig arról szól, hogy vért izzadnak, kemények, szenvednek, szívvel-lélekkel űzik ezt a sportot. Ez az, amivel azonosulni tudok. De Te meg látom a hisztivel tudsz. Bár fura, mert rajtad kívül senki nem hisztizik, mégh a Bengals sem. Mindenki tudja, látta, hogy egy halál tiszta és sima meccsen alulmaradtatok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
1. Ezek mikori esetek? Évekkel ezelőttiek. De általánosításnak persze jók...
2. Palmer-esetnél tisztán látszik, hogy Kimo nem lábra ment, az egy véletlen eset volt, ezt kb mindenki elmondta elismerte. Ettől még fájhat, de semmiféle szándékosság nem volt benne.
3. Harrison: boszorkányüldözés zajlott. Másrészt egész évben kb 3-4 esete volt, nem meccsenként 3... Cribbs, az egyik "áldozata" például kiállt mellette. Mi a következmény? Az hogy most a védők egyre többször lábra mennek. Lásd szegény Gronk. Épp Harrison mondta: könyörgöm, nekem inkább a fejemet üssék, mint a térdemet. Ha térdemet ütik, vége lehet a pályafutásomnak.
4. ne tegyünk úgy, mintha csak nálunk lennének hardhitterek. (amit amúgy mi éppen hiányolunk a jelenlegi Steelersből 😉)Soldados
1. tehát nincs évekre visszamenő "hagyománya" a sérülést okozó, szabálytalan és szükségtelen playeknek nálatok?
2. nincs előttem az eset, de hiszek neked. Sajnos sok ilyen térdre ráesés van mindenütt, rohadt sérülésveszélyes. Attól hogy az idézett tag idevette, még nem értek vele egyet, tényleg lehetett véletlen. Sajnos volt jó pár másik eset, hogy igenis lehessen miből válogatni.
3. Harrison nem fejelt ki tehát a Browns ellen 1 meccsen 2 embert agyrázkódással, és teljesen véletlenül/jogtalanul szedett össze annyi pénzbüntetést és lett mindenki szemében (kivétel a saját csapata és szurkolói) a legjobban utált védő?
4. mindenhol vannak hard hitterek, csak érdekes módon a Steelers-hez sokkal több ember hozzárendeli ezt a játékot, mint más. Nincs a kemény focival bajom, nézz meg Reggie Nelsonról egy-két visszajátszás, hogyan kell szabályos keretek között kiütni a lelket is valakiből. Ez a művészet (más kérdés, hogy mennyi kamu zászlót dobnak rá ilyenkor).

Nem kell a két kérdésre válaszolni, úgyis tudom a válaszod az előző pár eszmefuttatásod alapján.

szerk: Harrison-t most sem szeretem, de attól függetlenül még példakép értékű a jelenléte és szerencsére nem a múltja miatt. lsd: Hard Knocks

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
Először is, szia, üdvözlünk a fórumon. Ezért mondjuk felesleges volt regisztrálni, mert nyilván nem láttad Harrisont Bengals mezben játszani, akkor nem írnál ökörségeket. A meccset már sokan elemezték előttem, csak annyit fűznék hozzá, hogy ha tényleg annyival jobb volt a vasas, akkor még nagyobb parasztság arcoskodni. Meg aztán ezen a meccsen kívül nem is nagyon van mire, hiszen februárban tévénézés lesz a program.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
egy szabálytalansága volt idén, meg egy offside. itt ez nem elvásár tőle, itt játszani kérik, meg hogy vezér legyen és az is.

javaslom h nézzetek meccset, sok buta hozzászólástól megkímélnétek mindenkit.gabtsi
Én megnéztem a meccset. 😉

De meg csak hisztizel, mert szarok voltatok. Miközben annyi volt, hogy sárga zászló elmaradt a punt returnnél. Hát ez vmi szörnyű....!!!! Sőt undorító ez a Steelers! LOL!

Milyen fumble? LOL! Te mit néztél? Tuti jó anyagot töltöttél le?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem szájalt brown.

hanem a 160 centis gyereket kezdte el lökdösni, miután megfogta a puntot, minden előzmény nélkül. biztos ezt látta a főnöktől.

Whit nem ment neki Troynak szó nélkül. soha.gabtsi
Hány lökdösődés van minden egyes meccsen? Mindegyiken van legalább 2-3. Ezen vagy úgy kiakadva... LOL!Soldados
nem volt lökdősődés. felvette a földről Hawkins a labdát, dead ball (saját punt), majd Brown odament és a 160 centis gunnert fellöki. ez nem lökdösődés, ez sima parasztság, bunkóság.

nem gond, hogy neked paraszt/bunkó mentalitásod van, csak ne várd el, hogy tapsoljak érte.
mondjuk személyesen meg pont Te vagy az aki sztem a légynek se tudna ártani, szóval nem igazán értem, hogy jön ez neked össze, de lelked rajta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a score box scouting után javaslom nézd meg a meccset aztán megbeszéljük.

mindenesetre legalább a mi hibáinkat felsoroltad, amiről szóltam én is. szignifikáns steelers playt most se.gabtsi
Brown TD, Troy FF, 2. félidős kiváló órafuttatás, punt return TD.

További jó ovizást! 😊Soldados
blown coverage, Greshaem fumble és a punt return aminél elmaradt a sárga. szép munka. grat!gabtsi
Már ne haragudj, de elnézést kéne kérni ezekért? Nem hiszem. A Bengals hibázott és ezekből a Steelers szignifikáns playeket rakott össze.

Miféle sárga zászló kellett volna a fumblinál?

De mindegy, tanulj meg veszíteni, befejeztem. Egy ilyen meccsen, amin semmi közötök nem volt a játékhoz sírni-ríni, mint egy hisztis kölyök... Pfff...Soldados
😀
milyen fumble ??
édes istenem!!
😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...Big B
egy szabálytalansága volt idén, meg egy offside. itt ez nem elvásár tőle, itt játszani kérik, meg hogy vezér legyen és az is.

javaslom h nézzetek meccset, sok buta hozzászólástól megkímélnétek mindenkit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem szájalt brown.

hanem a 160 centis gyereket kezdte el lökdösni, miután megfogta a puntot, minden előzmény nélkül. biztos ezt látta a főnöktől.

Whit nem ment neki Troynak szó nélkül. soha.gabtsi
Hány lökdösődés van minden egyes meccsen? Mindegyiken van legalább 2-3. Ezen vagy úgy kiakadva... LOL!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a score box scouting után javaslom nézd meg a meccset aztán megbeszéljük.

mindenesetre legalább a mi hibáinkat felsoroltad, amiről szóltam én is. szignifikáns steelers playt most se.gabtsi
Brown TD, Troy FF, 2. félidős kiváló órafuttatás, punt return TD.

További jó ovizást! 😊Soldados
blown coverage, Greshaem fumble és a punt return aminél elmaradt a sárga. szép munka. grat!gabtsi
Már ne haragudj, de elnézést kéne kérni ezekért? Nem hiszem. A Bengals hibázott és ezekből a Steelers szignifikáns playeket rakott össze.

Miféle sárga zászló kellett volna a fumblinál?

De mindegy, tanulj meg veszíteni, befejeztem. Egy ilyen meccsen, amin semmi közötök nem volt a játékhoz sírni-ríni, mint egy hisztis kölyök... Pfff...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem szájalt brown.

hanem a 160 centis gyereket kezdte el lökdösni, miután megfogta a puntot, minden előzmény nélkül. biztos ezt látta a főnöktől.

Whit nem ment neki Troynak szó nélkül. soha.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
a vicc az, amikor a Bengals szurkolók a régi Harrisont szidják a kemény és szabálytalan játéka miatt, most meg náluk játszik... ez szerintem felér azzal a mondással, hogy más szemében a szálkát látja, sajátjában a gerendát nem...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazi keménykedés abban a ST play-ben volt, amikor 3 ember is ki lett keményen blokkolva de a Garvin hit volt egyedül kirívó és szabálytalan. Az nem volt szép egy punter ellen. Ha mellkasra nyomja a tackle-t vállal és a punter dob egy hátraszaltót, akkor most nem szólna senki egy szót sem. Nem egy észlény a csávó, de hát ez van.
Na meg miért nem tetszettek felvenni a ledobott kesztyűt? Ez itt a North, vagy mifene. Engem meg is lepett ez a puha Bengals. Nehogy már amiatt kelljen panaszkodni, mert az ellen keményebb...
De nem csak itt maradt alul a Bengals. A meccset az első negyedben nem csak a ST vesztette el, hanem az O, egész pontosan az OL is. Sikertelen volt 3&1-re a futás a nyitódriveban, mert a Cook-Pollak párost megette a backup nose Woods. A következő két drive-ban is halott volt a futójáték, amiből jött is a 3&long. Kell vissza Zeitler.
Írtad gabtsi a beharangozóban, hogy a Bengals a QB posztot leszámítva mindenhol jobb, azért az erős túlzás volt. A TE corps-unk szétblokkolta a meccs elején a back7-t a screeneknél. A secondary is nyerte a párharcot. Csakazértis.

A legnagyobb akadály a Bengals nagy szezonja előtt sztem továbbra is a passzjáték. És nem elsősorban Daltonra gondolok, hanem a gyökér Grudenre. Olyan az O, mintha egy zúzós runO-ból és egy 0-10 yardos passzjátékból állna összvissz. Ha hátrányban van a csapat akkor is. Mint most. Mintha nem készülne a csapat one min drive-ra, vagy hátrányból történő játékra. Mi a franc az, hogy 0-21-es első negyed után kettő darab 15+ yardos passzt sikerül összehozni? 25 completionje volt Daltonnak, abból ha jól számoltam 7 darab volt 10 yardnál hosszabb, közte a két 19 yardos passz. Így nem lehet meccset fordítani.
A negyedik negyedben a 3. Bengals TD drive-ban 3x hívott futást Gruden, összesen 8 yardért... 4 és fél perces lett emiatt a drive.
Grudent ki kell vágni év végén.Robilluma
ne legalább valaki látta a meccset, köszönöm Robi.

szóval annál a bizonyos ST playnél két kirívó szabálytalanság volt, egyrészt a ugye Hubert darálta le az a féreg, aki geci kemény a 70 kilós punter ellen, aki oldalról követi a játékot (szerelésre sansza nem volt, és nem is futott arra inkább oldalazott), majd meg nem mondom hirtelen kit, talán a gunnert verték alkarral fejbe, úgy h kifekelte a füvet, közben az egyik még oldalról telibeverte.

az egyébként sztem All Pro Antonio Brown az 5-7 "magas" Andrew Hawkinsnak megy neki, és kezdi el lökdösni, miután a kicker puntját nem tudta megfogni. vajon ő is méirt nem egy LB-vel próbálkozott ??
és szátamal ilyen playen kívüli pofon és felesleges keménykedés, jellemzően a legkisebb emberek ellen. ez a Steelers Józsikám!!!!

OL-t adom Cook nagyon gyenge, de amúgy az a 3&1 sztem megvolt amire utalsz, csak nem tették le jó helyre labdát, de lehet h nem ugyanarró a playról beszélünk de volt egy, persze nem ezen múlt, de az épp ott megvolt.

Polamalu FF-je egyérteműen Greshamé volt, fölösleges fél yadért messze a 1st downtól. A 2-man rush pedig nem hívás volt (persze Józsi biztos hallotta a callt, hanem egyszerű misscomm hogy ki megy blitzre és ki coverbe.

a Steelers, most is tartom, mint a jugoszláv vízilabda, szétvertek minket az első negyedben, nem tudtunk felállni belőle, és magunkat vertük meg, nem tudtunk játszani amit kell. az ő szempontjukból ez érthető, de elnézést h nem tapsolok érte.

Grudenben nem értek egyet. de majd erről később.gabtsi
Gabtsi! Amikor Whit ment neki Troynak miért nem volt ekkora a szád? Az van, hogy indulatból beszélsz, és nem reálisan értékelve. Most tényleg az a bajod, hogy Brown szájalt egy play után? Ennyi kb minden meccsen van, nemhogy egy AFC North derbin...

az van, hogy kevesek voltatok, de nagyon. Nekünk még semmi extra sem kellett ahhoz, hogy halálsimán nyerjünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
valóban gyengébbek voltunk, de attól még undorítóan aljasul játszik a Steelers, ezt csak a Pitt fanok nem látják be.

 www.cincyjungle.com/injury/2013/12/17/5221894/nfl-confirms-that-steelers-hit-on-bengals-punter-kevin-huber-was

Who can forget the Hines Ward rule that came into effect in 2009 after another dirty vicious block hurt a Bengals player? Or the prohibition of diving at a quarterbacks knees thanks to an injury to Carson Palmer in a playoff game against the Steelers (and one to Tom Brady when his knee was ripped by Bernard Pollard when he was with the Chiefs)?

és még akkor a közkedvelt Harrison 3kifejelés/meccs és társait nem is említettem, elég hosszú lenne a lista.

Nem a vereség fáj, hanem amit gabtsi nagyon jól megfogalmazott, hogy nem mindig a tiszta játékkal foglalkozik a vasas.

A Dalton véleményt pedig várom, mert ebből most pont kisebb vita alakult ki a Draft-topikban 😊.
szerk: ott kifejtetted látom, olvastam.MarioAna
1. Ezek mikori esetek? Évekkel ezelőttiek. De általánosításnak persze jók...
2. Palmer-esetnél tisztán látszik, hogy Kimo nem lábra ment, az egy véletlen eset volt, ezt kb mindenki elmondta elismerte. Ettől még fájhat, de semmiféle szándékosság nem volt benne.
3. Harrison: boszorkányüldözés zajlott. Másrészt egész évben kb 3-4 esete volt, nem meccsenként 3... Cribbs, az egyik "áldozata" például kiállt mellette. Mi a következmény? Az hogy most a védők egyre többször lábra mennek. Lásd szegény Gronk. Épp Harrison mondta: könyörgöm, nekem inkább a fejemet üssék, mint a térdemet. Ha térdemet ütik, vége lehet a pályafutásomnak.
4. ne tegyünk úgy, mintha csak nálunk lennének hardhitterek. (amit amúgy mi éppen hiányolunk a jelenlegi Steelersből 😉)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a score box scouting után javaslom nézd meg a meccset aztán megbeszéljük.

mindenesetre legalább a mi hibáinkat felsoroltad, amiről szóltam én is. szignifikáns steelers playt most se.gabtsi
Brown TD, Troy FF, 2. félidős kiváló órafuttatás, punt return TD.

További jó ovizást! 😊Soldados
blown coverage, Greshaem fumble és a punt return aminél elmaradt a sárga. szép munka. grat!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Igazi keménykedés abban a ST play-ben volt, amikor 3 ember is ki lett keményen blokkolva de a Garvin hit volt egyedül kirívó és szabálytalan. Az nem volt szép egy punter ellen. Ha mellkasra nyomja a tackle-t vállal és a punter dob egy hátraszaltót, akkor most nem szólna senki egy szót sem. Nem egy észlény a csávó, de hát ez van.
Na meg miért nem tetszettek felvenni a ledobott kesztyűt? Ez itt a North, vagy mifene. Engem meg is lepett ez a puha Bengals. Nehogy már amiatt kelljen panaszkodni, mert az ellen keményebb...
De nem csak itt maradt alul a Bengals. A meccset az első negyedben nem csak a ST vesztette el, hanem az O, egész pontosan az OL is. Sikertelen volt 3&1-re a futás a nyitódriveban, mert a Cook-Pollak párost megette a backup nose Woods. A következő két drive-ban is halott volt a futójáték, amiből jött is a 3&long. Kell vissza Zeitler.
Írtad gabtsi a beharangozóban, hogy a Bengals a QB posztot leszámítva mindenhol jobb, azért az erős túlzás volt. A TE corps-unk szétblokkolta a meccs elején a back7-t a screeneknél. A secondary is nyerte a párharcot. Csakazértis.

A legnagyobb akadály a Bengals nagy szezonja előtt sztem továbbra is a passzjáték. És nem elsősorban Daltonra gondolok, hanem a gyökér Grudenre. Olyan az O, mintha egy zúzós runO-ból és egy 0-10 yardos passzjátékból állna összvissz. Ha hátrányban van a csapat akkor is. Mint most. Mintha nem készülne a csapat one min drive-ra, vagy hátrányból történő játékra. Mi a franc az, hogy 0-21-es első negyed után kettő darab 15+ yardos passzt sikerül összehozni? 25 completionje volt Daltonnak, abból ha jól számoltam 7 darab volt 10 yardnál hosszabb, közte a két 19 yardos passz. Így nem lehet meccset fordítani.
A negyedik negyedben a 3. Bengals TD drive-ban 3x hívott futást Gruden, összesen 8 yardért... 4 és fél perces lett emiatt a drive.
Grudent ki kell vágni év végén.Robilluma
ne legalább valaki látta a meccset, köszönöm Robi.

szóval annál a bizonyos ST playnél két kirívó szabálytalanság volt, egyrészt a ugye Hubert darálta le az a féreg, aki geci kemény a 70 kilós punter ellen, aki oldalról követi a játékot (szerelésre sansza nem volt, és nem is futott arra inkább oldalazott), majd meg nem mondom hirtelen kit, talán a gunnert verték alkarral fejbe, úgy h kifekelte a füvet, közben az egyik még oldalról telibeverte.

az egyébként sztem All Pro Antonio Brown az 5-7 "magas" Andrew Hawkinsnak megy neki, és kezdi el lökdösni, miután a kicker puntját nem tudta megfogni. vajon ő is méirt nem egy LB-vel próbálkozott ??
és szátamal ilyen playen kívüli pofon és felesleges keménykedés, jellemzően a legkisebb emberek ellen. ez a Steelers Józsikám!!!!

OL-t adom Cook nagyon gyenge, de amúgy az a 3&1 sztem megvolt amire utalsz, csak nem tették le jó helyre labdát, de lehet h nem ugyanarró a playról beszélünk de volt egy, persze nem ezen múlt, de az épp ott megvolt.

Polamalu FF-je egyérteműen Greshamé volt, fölösleges fél yadért messze a 1st downtól. A 2-man rush pedig nem hívás volt (persze Józsi biztos hallotta a callt, hanem egyszerű misscomm hogy ki megy blitzre és ki coverbe.

a Steelers, most is tartom, mint a jugoszláv vízilabda, szétvertek minket az első negyedben, nem tudtunk felállni belőle, és magunkat vertük meg, nem tudtunk játszani amit kell. az ő szempontjukból ez érthető, de elnézést h nem tapsolok érte.

Grudenben nem értek egyet. de majd erről később.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
És ugyan milyen verekedésről és kötekedésről írsz? Az egyetlen, amit felróhatsz, az max a punter kiütése. Ezenkívül semmi jelentős balhé, vagy kőkemény hardhit nem volt az egész meccsen. Elhiszem, hogy frusztáló kikapni a nagy riválistól, de az van, hogy ehhez semmi köze a bíróknak, és ettől még a Steelers sem játszott provokatív módon.Soldados
csak a szerkesztők ÉLŐBEN 3 jelenetet emeltek ki, CSAK annál a visszahordásnál (egyiknél nyakánál fogva földhözvágták a gunnert 2-en, majd körbeugrálták mint a majmok, volt ugye a Huber-hit, plusz még egy hátulról való nem kicsi lökés is).
Az meg igazán elvakult fanatizmust mutat, hogy nem látták hardhitet a meccsen (főleg nem fölöslegeset).
Persze, hogy frusztráló kikapni a nagy riválistól, csak szerencsére ez már inkább a Ravens-Cleveland, mint a Steelers az elmúlt években.

Nem emiatt nyertetek. A Bengals magát verte meg, idióta playhívásokkal és szar játékkal. Mi voltunk szarok, nem ti jók.

Grudent igazából amennyien ki akarják baszni, biztos hogy még idén szerződéshosszabbítása lesz.
Jövőre pedig remélem, hogy Hall, Geno és a többiek visszatértével normális játékkal sikerül legyűrni titeket.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a score box scouting után javaslom nézd meg a meccset aztán megbeszéljük.

mindenesetre legalább a mi hibáinkat felsoroltad, amiről szóltam én is. szignifikáns steelers playt most se.gabtsi
Brown TD, Troy FF, 2. félidős kiváló órafuttatás, punt return TD.

További jó ovizást! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a score box scouting után javaslom nézd meg a meccset aztán megbeszéljük.

mindenesetre legalább a mi hibáinkat felsoroltad, amiről szóltam én is. szignifikáns steelers playt most se.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Igazi keménykedés abban a ST play-ben volt, amikor 3 ember is ki lett keményen blokkolva de a Garvin hit volt egyedül kirívó és szabálytalan. Az nem volt szép egy punter ellen. Ha mellkasra nyomja a tackle-t vállal és a punter dob egy hátraszaltót, akkor most nem szólna senki egy szót sem. Nem egy észlény a csávó, de hát ez van.
Na meg miért nem tetszettek felvenni a ledobott kesztyűt? Ez itt a North, vagy mifene. Engem meg is lepett ez a puha Bengals. Nehogy már amiatt kelljen panaszkodni, mert az ellen keményebb...
De nem csak itt maradt alul a Bengals. A meccset az első negyedben nem csak a ST vesztette el, hanem az O, egész pontosan az OL is. Sikertelen volt 3&1-re a futás a nyitódriveban, mert a Cook-Pollak párost megette a backup nose Woods. A következő két drive-ban is halott volt a futójáték, amiből jött is a 3&long. Kell vissza Zeitler.
Írtad gabtsi a beharangozóban, hogy a Bengals a QB posztot leszámítva mindenhol jobb, azért az erős túlzás volt. A TE corps-unk szétblokkolta a meccs elején a back7-t a screeneknél. A secondary is nyerte a párharcot. Csakazértis.

A legnagyobb akadály a Bengals nagy szezonja előtt sztem továbbra is a passzjáték. És nem elsősorban Daltonra gondolok, hanem a gyökér Grudenre. Olyan az O, mintha egy zúzós runO-ból és egy 0-10 yardos passzjátékból állna összvissz. Ha hátrányban van a csapat akkor is. Mint most. Mintha nem készülne a csapat one min drive-ra, vagy hátrányból történő játékra. Mi a franc az, hogy 0-21-es első negyed után kettő darab 15+ yardos passzt sikerül összehozni? 25 completionje volt Daltonnak, abból ha jól számoltam 7 darab volt 10 yardnál hosszabb, közte a két 19 yardos passz. Így nem lehet meccset fordítani.
A negyedik negyedben a 3. Bengals TD drive-ban 3x hívott futást Gruden, összesen 8 yardért... 4 és fél perces lett emiatt a drive.
Grudent ki kell vágni év végén.

Szerk.
Látom, a draft topikban írtál pont erről. Nem tudom, hogy ki a tyúk, meg ki a tojás, de arra emlékszem, hogy tavaly a PO-ért menő visszavágónkon Dalton deep passzal nyertétek a meccset.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na megnéztem én is a meccset, és az az igazság, hogy a szart is kiverték belőlünk, és ezt el is nézték nekik, olyan ez a Steelers mint a jugoszláv vizilabda, hihetetlen magas fokon ragozzák a semmit, és mellé rettentő nagyok és erősek is, és mindent elkövetnek, hogy csak fociról ne legyen szó mert abban vszleg alulmaradna ez az igazi proli brigád..

gabtsi
LOL!

Ez a Bengals a játék minden elemében gyengébb volt a Steelers-nél vasárnap. Ez a Steelers futballozott, szignifikáns playeket tett le az asztalra, ellenben a Bengals egyet sem. A Bengals a Te állításoddal ellentétben, éppen futballban maradt alul! 😉 Tudom, hogy utálod a Steelers-t, de azért meg kéne tanulni higgadtan, értelmesen és legfőképpen méltósággal elviselni és elismerni egy vereséget, még ha az éppen a legutáltabb csapat ellen következik is be.

Ettől még nem lett rosszabb a Bengals, ettől még 2013-t nézve a Bengals jobb, mint a Steelers, ettől még a Bengals PO-ba jut. De ott és akkor vasárnap a Heinz Fielden a játék minden elemében gyengébb volt. Ennyi történt.Soldados
milyen szignifikáns playeket drága barátom ? egyet mondjál. hogy lementek az oviba kisgyerekeket verni ? erre vagy büszke vagy mire gondolsz ? mert h se O se D oldalon nem mutattatok semmi olyat mint ami kötekedésben, verekedésben magas szinten ment az olyan biztos minthogy itt ülök.

de egy Tomlin szintű szar alak fiaitól nem is várnánk mást, fejétől bödös a hal is. ajánlom nézd vissza az első félidőt, de ne csak a playket hanem ami utána történt. és főleg azt, hogy a mekkora méretű játékosainkkal ment az emberkedés.

de legyetek rá büszkék!! ez a Steelers!gabtsi
Nőjj fel az oviból legalább az iskolás szintre.

Szignifikáns play? Hát mondjuk szerintem meghatározó volt Huber balfaszkodása, Biztos ott is geci aljasak voltunk. Na meg Brown TD catch-e. A szent tehén Zimmer ott vajon miért 2 man rush-t hívott? Mindenesetre köszi, Ben megkávézott, uzsizott egyet, majd tulajdonképpen az 1. negyed végére el is döntötte a meccset. De a punt return coverage is biztos kurva kiváló volt nálatok, ha már a szerencsétlen Hubernek kellett volna szerelnie. Na meg Troy FF-je is biztos gusztustalan volt, mert igazából szimplán meg kellett volna kérnie a cicát, hogy ugyan adja már neki a labdát. Ezek voltak a meccs szignifikáns pontjai. Mindet mi csináltuk a ti hibáitokat kihasználva. De azért azt megemlíthetném, hogy a 2. félidőben kedvünkre ölhettük az órát, azzal se nagyon tudtatok mit csinálni. 😉 Az van, hogy a Steelers futballozott, a Bengals meg nem csinált semmi értékelhetőt, ráadásul végzetes hibákat is elkövetett.

A helyzet az, hogy ti balfaszkodtatok az elején, ebből lett egy hatalmas előny és a folytatásban a Bengals egy pillanatig sem veszélyeztette ezt az előnyt. Ergó semmi komoly futballt nem mutatott. A meccsen egyetlen másodperc sem volt, amikor nálatok lett volna a momentum, vagy amikor legalább 1 possessionre hoztátok volna a különbséget. Na most egy ilyen meccs után bírozni és ekézni a másik csapatot, igencsak ovis dolog, mert szimplán annyi történt, hogy jobb volt az ellenfél, amely a végzetes hibák után megcsinálta a maga playeit.

És ugyan milyen verekedésről és kötekedésről írsz? Az egyetlen, amit felróhatsz, az max a punter kiütése. Ezenkívül semmi jelentős balhé, vagy kőkemény hardhit nem volt az egész meccsen. Elhiszem, hogy frusztáló kikapni a nagy riválistól, de az van, hogy ehhez semmi köze a bíróknak, és ettől még a Steelers sem játszott provokatív módon.

Ráadásként pedig a múltkori Whit-Troy eset után különösen vicces, amikor súlycsoportokról és balhékról magyaráztok. 😀 😀

A lényeg, hogy egy sima és jogos vereséget szenvedtetek. Ahogy azt mindenki látta rajtad kívül. Az egész meccsen semmi különleges nem történt Huber szerencsétlenségén kívül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Na végre valami pezsgés alakulóban 😊

A Steelers Steelers. Ezért "szeretjük" őket. Lehet sok mindent magyarázni és szurkolóként soha nem fogunk objektíven látni. Az viszont tényleg nehezen magyarázható, amikor egy-egy balhé után a vezetőedző pacsizik a lejövő játékosaival. Tomlin felvállalja, hogy gyökérnek tartja a fél liga, cserébe a sajátjai szemében félisten. Engem nem zavar. Így nyugodtabbal lehet utálni. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na megnéztem én is a meccset, és az az igazság, hogy a szart is kiverték belőlünk, és ezt el is nézték nekik, olyan ez a Steelers mint a jugoszláv vizilabda, hihetetlen magas fokon ragozzák a semmit, és mellé rettentő nagyok és erősek is, és mindent elkövetnek, hogy csak fociról ne legyen szó mert abban vszleg alulmaradna ez az igazi proli brigád..

gabtsi
LOL!

Ez a Bengals a játék minden elemében gyengébb volt a Steelers-nél vasárnap. Ez a Steelers futballozott, szignifikáns playeket tett le az asztalra, ellenben a Bengals egyet sem. A Bengals a Te állításoddal ellentétben, éppen futballban maradt alul! 😉 Tudom, hogy utálod a Steelers-t, de azért meg kéne tanulni higgadtan, értelmesen és legfőképpen méltósággal elviselni és elismerni egy vereséget, még ha az éppen a legutáltabb csapat ellen következik is be.

Ettől még nem lett rosszabb a Bengals, ettől még 2013-t nézve a Bengals jobb, mint a Steelers, ettől még a Bengals PO-ba jut. De ott és akkor vasárnap a Heinz Fielden a játék minden elemében gyengébb volt. Ennyi történt.Soldados
milyen szignifikáns playeket drága barátom ? egyet mondjál. hogy lementek az oviba kisgyerekeket verni ? erre vagy büszke vagy mire gondolsz ? mert h se O se D oldalon nem mutattatok semmi olyat mint ami kötekedésben, verekedésben magas szinten ment az olyan biztos minthogy itt ülök.

de egy Tomlin szintű szar alak fiaitól nem is várnánk mást, fejétől bödös a hal is. ajánlom nézd vissza az első félidőt, de ne csak a playket hanem ami utána történt. és főleg azt, hogy a mekkora méretű játékosainkkal ment az emberkedés.

de legyetek rá büszkék!! ez a Steelers!

ami nem hajlik, az törik!