Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem hikomat az a Broncos, csak környezettudatos 😊

A Ninersben pont nem az emberállomány a probléma, hanem az állandó vezető, és koncepcióváltás (komolyan, mint egy magyar állami vállalat), így aztán remek egyéni teljesítmények nem tudnak összeállni egy eredményes egésszé. Sok munka vár még rátok! (mondjuk én Sanyában nem hiszek, de ez nem ude tartozik)

Viszont én idén nem Steelersezem, sőt egyáltalán nem bandázom, de a Cicákkal szimpatizálok.
Dalton simán tehetséges, jó nevelést kap, akkor akármi is lehet. Szóval Pít barátság ide, vagy oda, remélem fenékbe billentenek Titeket.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉nasheem
Tudom, nálunk mindenki szar 😂 *remélem ez nem komoly volt részedről*

jaj, hát ismerjük Clements-t, double move, pump fake oszt jónapot, be is kapta.
Amadeus, Dunlop? Eddig sem a Hawks, sem a Boys nem vágta agyon, pont ő? :cool:petey
Dunlap egy állat, de majd meglátod. 😉 Már most látom, ahogy A.J. forgatja Whitner-t meg a CB-t akit megbíztak az ő őrzésével . 😉
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
[
nasheem!
Nem tudod, hogy kivel húztál ujjat 😀

pít!

Hoxban nincs pesszrássör, meg úgy általában semmi...
Nehogy már ránk 32. legjobb csapat elleni mérési eredményekre hivatkozzál a 29. ellen 😀
Amúgy Clements tényleg vadítóan izgalmassá tud tenni egy akár megnyert meccset is!Helmut Zimmer
Nemá Helm, inkognítóban akartam maradni :cool:
Ne mondd hogy nem rossz a DL-etek! Persze múlt vasárnap a Boys front7 kissé sok volt, de az nem a Bengals 😛
De ez az év vicce hogy mindenki 0 nálunk 😂 Baze egy hikomat Broncost nem vertetek meg. 😊
Gore persze hogy szar, mindig is az volt :rolleyes:

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
“You never want to see someone get hurt and Jordan Shipley means a lot to this team because he’s a great player and person,” said Whalen. “The way that he creates separation with his shiftiness and some of the moves that he makes in the slot are really helpful to watch, because he can get open against guys that are really good players. Even though I wasn’t playing, I’ve prepared for the opportunity and if it comes, I’ll make the most of it and do the best that I can.”

Mert minden rosszban van valami jó. NAGYON remélem, hogy Whalen normális bizonyítási lehetőséget kap majd. Szimpatikus kölyök, megérdemelné.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉nasheem
Tudom, nálunk mindenki szar 😂 *remélem ez nem komoly volt részedről*

jaj, hát ismerjük Clements-t, double move, pump fake oszt jónapot, be is kapta.
Amadeus, Dunlop? Eddig sem a Hawks, sem a Boys nem vágta agyon, pont ő? :cool:petey
nasheem!
Nem tudod, hogy kivel húztál ujjat 😀

pít!

Hoxban nincs pesszrássör, meg úgy általában semmi...
Nehogy már ránk 32. legjobb csapat elleni mérési eredményekre hivatkozzál a 29. ellen 😀
Amúgy Clements tényleg vadítóan izgalmassá tud tenni egy akár megnyert meccset is!
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉nasheem
Tudom, nálunk mindenki szar 😂 *remélem ez nem komoly volt részedről*

jaj, hát ismerjük Clements-t, double move, pump fake oszt jónapot, be is kapta.
Amadeus, Dunlop? Eddig sem a Hawks, sem a Boys nem vágta agyon, pont ő? :cool:

több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
funny lesz amúgy jön allmotor, brooks és madieu. itt ugye lawson, clements és mays. passzal tudunk nyerni, futással nem igen. szerencsére láttuk, hogy erre képes a csapat, ha a D újra baszni fog.gabtsi
És még add hozzá Whitnert. Őt különösen jó lenne forgatni, mint a trágyát. Szerencsére szarul futnak. Első hazai meccs. Jönnie kell!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
funny lesz amúgy jön allmotor, brooks és madieu. itt ugye lawson, clements és mays. passzal tudunk nyerni, futással nem igen. szerencsére láttuk, hogy erre képes a csapat, ha a D újra baszni fog.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Na aztán két hét múlva tartjuk a "szokásos" éves derbinket. Gondolom már Ti is várjátok 😊Helmut Zimmer
rettentően...
nem is tudom hirtelen h hetet vagy nyolcat buktunk zsinórban. most se számítok másra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Na aztán két hét múlva tartjuk a "szokásos" éves derbinket. Gondolom már Ti is várjátok 😊Helmut Zimmer
A tavalyi meccs óta hideg ráz, ha rátok gondolok. Ráadásul idén egész pofás kis támadójátékotok van, úgyhogy sok jóra nem számítok. Bár tavaly meg biztos voltam a győzelmünkben, úgyhogy ez éppenséggel lehet jó előjel 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.Amadeus91
Nelson-ra a "jobb teljesítmény" jelző talán helytállóbb, mert azért a sec időnként borzalmas dolgokat művel, abban meg ő is benne van. De egyébként tök igaz, ha Mays is javul annyit nálunk, mint tette azt Nelson, akkor nagyon rosszul nem járhatunk vele. Sőt!nasheem
Mondom, a gond vele az hogy abszolút nem tud fedezni, nulla, semmit. Persze megérdemel egy 2. esélyt, én is kedvelem, de minimum 3 év ha igazán foglalkoznak vele. A mi GM-ünk nem akarta, csak Singletary erősködött. De látod nem kapkodott érte senki.

Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
meglepne ha nem Hall lenne Edwards-n. Egyébként, hogy faszméregessek 😀 Dunlap még azelőtt agyonüti az 1/1-s irányítótokat, mielőtt eldobhatná a labdát.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na aztán két hét múlva tartjuk a "szokásos" éves derbinket. Gondolom már Ti is várjátok 😊
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.Amadeus91
Nelson-ra a "jobb teljesítmény" jelző talán helytállóbb, mert azért a sec időnként borzalmas dolgokat művel, abban meg ő is benne van. De egyébként tök igaz, ha Mays is javul annyit nálunk, mint tette azt Nelson, akkor nagyon rosszul nem járhatunk vele. Sőt!nasheem
Mondom, a gond vele az hogy abszolút nem tud fedezni, nulla, semmit. Persze megérdemel egy 2. esélyt, én is kedvelem, de minimum 3 év ha igazán foglalkoznak vele. A mi GM-ünk nem akarta, csak Singletary erősködött. De látod nem kapkodott érte senki.

Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Mikey, miért ennyire ellenszenves neked Mays?nasheem
Valamiért zsigerből antipatikus az összes olyan játékos, akinek nulla tehetsége van, de legalább hatalmas média hype-ja.
Persze tudom, hogy egyikről sem feltétlen tehet a játékos, de hát ez van.


Örülök, hogy Binns került a PS-be. Valamilyen szinten bíztam is benne, hogy ő fog.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ezek szerint továbbra is Tate bénázik a return-ökkel, de örülök Hawkinsnek. Eléggé fűtheti a bizonyítási vágy. Kíváncsi leszek látjuk-e pályán. Szurkolok neki (is).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
shipley ACL szakadás ---> IR 😕 😕 😕
babyhawk v cosby ?
gabtsi
babyhawk a rosteren!
weapon!!

Armon Binns to PS

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
When push came to shove on Sunday and offensive coordinator Jay Gruden started putting the game on Dalton's shoulders, largely abandoning the run, Dalton shined. He didn't look like a rookie at all, he looked like a seasoned veteran -- on and off the field. When he wasn't in the game, you could see him talking to his linemen and receivers on the sideline, pumping everybody up. Not only is that something that rookies might feel uncomfortable doing, it's also something Carson Palmer never did. Dalton has impressed the hell out of me so far and I for one, can't wait to see more on Sunday.

enji!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.Amadeus91
Nelson-ra a "jobb teljesítmény" jelző talán helytállóbb, mert azért a sec időnként borzalmas dolgokat művel, abban meg ő is benne van. De egyébként tök igaz, ha Mays is javul annyit nálunk, mint tette azt Nelson, akkor nagyon rosszul nem járhatunk vele. Sőt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Senki nem állítja, hogy pro bowler, de ha Zimmer szerint jó hozzánk (akár backup-nak), akkor én hiszek neki. Ráadásul csípem is a srácot, úgyhogy örülök, hogy nálunk kötött ki. Az ellenérték meg szinte nulla volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Mays rossz. Iszonyúan jó adottságai vannak, de technikailag 0.

több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Mikey, miért ennyire ellenszenves neked Mays?
Sztárolták a Trojansnál, mert hihetetlen jó atléta, de ő teljesen normálisan viselte. Én egyetlen balhéjáról sem tudok. Jó gondolkodású srác, sportos családból. Amikor Carroll nem vitte a Seattle-be akkor csalódott volt, de ennyi. Nem pofázott akkor sem nagyon. Lehet, hogy a játéka nem kiemelkedő, bár amíg jó védelem volt körülötte az USCn, addig a passzvédekezési hiányosságai sem látszódtak.
Abban meg biztos lehetsz, hogy ő jobban megcsinálta volna a tacklet Clementsen 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
"...head coach Marvin Lewis pointed out that along with guard Otis Hudson, safety Taylor Mays will be back this week. Mays suffered a knee injury during the preseason finale against the Indianapolis Colts and has missed the first two regular season games this year. Hudson practiced some last week but wasn't active during Cincinnati's week two loss to the Denver Broncos." - Cincy Jungle

Még mindig nem rajongok Maysért, de most már kíváncsian várom, mit tud.
Remélem a játékával hamar eléri, hogy megkedveljem.

+ egy kis Simpson-hype:

"When Dalton hooked up with wide receiver Jerome Simpson on what may have been a Bengals’ record for the 84-yard sprint, it also put Simpson in rarified post-merger air. He became just the 11th player and second in the last 12 years to log 100-yard games in three of his first six NFL starts.

It’s a heady list with Hall-of-Famers John Stallworth, Kellen Winslow, and Dave Casper, as well as a future Famer in Isaac Bruce. And current Pro Bowler Miles Austin and Simpson are the only ones to do it since 1999." - bengals.com

😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
ML tudja kezelni és elviselni a famíliát. Kicsit lassú víz a faszi, de ezeket a partokat már elég rég mossa. Soha nem fog kiderülni, hogy egy BB-szerű intuitív géniusz többet hozott-e volna ki a franchiseból, de kétlem. Pár éve még habzó szájjal zavartam volna el, de most örülök, hogy itt van. Végre látni, hogy jó az irány. Ez fontosabb, mint egy-egy kiugróan jó év.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."