Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Azon túl, hogy a csapattal is jól kibabrált Baker-t is jól átverte emberileg. Játszotta vele az óriási pajtit, barátkoztak, elmentek a családjaikkal ide-oda, aztán jól pofára ejtette.
ktms

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Az a szomorú, hogy szvsz Még így sérülten is jobb elkapó mint amilyen irányító Baker most, vagy valaha is lesz. Ez nem jelenti azt hogy ő most Top lenne, de még így is /az ucsó sérülése is abból volt, hogy egy indiszponált passzát próbálta megmenteni magát nem kímélve annak aki Dzsoni manziel számait produkálta az akkori statok alapján/
Elrepül majd vele ez a pár év gyorsan a talentek szétszélednek, és ez a pár év megy a kukába,
mint az elszalasztott lehetőségek ideje. /szeretném ha nem így lenne/
Akkor már régen nem OBJ lesz a téma, hanem pl az edző és az irányító.

Ezek csak feltevések majd az idő kideríti úgyis mi volt itt valójában, lehet pont fordítva is.
Go Browns
ozibozi
Negativizmus Non plus ultra/(ája)
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én őszintén remélem, hogy máshol visszatalál a régi önmagára. Sajnálom, hogy így alakult de ez van. Az 1000 yardos szezonja után valami megtört + sérülések.

Landryt nem féltem, meg elvileg amúgyis Baker mögött áll, aki pedig győzni akar. Nem hiszem, hogy nagyon befolyásolná őket OBJ hiánya.

Schwartzot kéne előkapni és bevonni a játékba.
Drip
Én borítékolom hogy sokkal jobb lesz minden máshol.

Kevin Stefanski-led offenses and their WR target share rank:
2019: 29th
2020: 26th
2021: 29th

Nálunk egyszerűen a rendszer is halálra ítélte ami mellé jött egy ilyen személyiség ami neki van.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Az a szomorú, hogy szvsz Még így sérülten is jobb elkapó mint amilyen irányító Baker most, vagy valaha is lesz. Ez nem jelenti azt hogy ő most Top lenne, de még így is /az ucsó sérülése is abból volt, hogy egy indiszponált passzát próbálta megmenteni magát nem kímélve annak aki Dzsoni manziel számait produkálta az akkori statok alapján/
Elrepül majd vele ez a pár év gyorsan a talentek szétszélednek, és ez a pár év megy a kukába,
mint az elszalasztott lehetőségek ideje. /szeretném ha nem így lenne/
Akkor már régen nem OBJ lesz a téma, hanem pl az edző és az irányító.

Ezek csak feltevések majd az idő kideríti úgyis mi volt itt valójában, lehet pont fordítva is.
Go Browns
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én őszintén remélem, hogy máshol visszatalál a régi önmagára. Sajnálom, hogy így alakult de ez van. Az 1000 yardos szezonja után valami megtört + sérülések.

Landryt nem féltem, meg elvileg amúgyis Baker mögött áll, aki pedig győzni akar. Nem hiszem, hogy nagyon befolyásolná őket OBJ hiánya.

Schwartzot kéne előkapni és bevonni a játékba.

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Érdekes lesz követni OBJ sorsát. Azt nagyon érdekes lesz látni, hogy mennyi pénzt ér meg OBJ egója, azaz mennyit enged azért, hogy waiver-re tegyék. Már ha enged.

Nekem fel sem tűnt elsőre, de több helyen felhívták rá a figyelmet, hogy a vasárnapi meccsen a második felé szálló - amúgy nem pontos - passzt egy OBJ szintű játékosnak valamivel agresszívebb játékkal el kellett volna kapnia, helyette alibizett. Most visszanézve azt a játékot (12:19-nél kezdődik) már akkor szinte lehet volna tudni, hogy mi jár a fejében. Az biztos, hogy ez az egész nem az utolsó pár nap eredménye, hanem egy hosszabb folyamat volt, annyira ki volt találva az egész a videóval, a freeobj-vel. Az egy vicc, hogy mennyire reménykedett mindenki abban, hogy ah visszajön a sérülésből, akkor hátha beindul. De szerintem már nagyon hamar elengedte azt, hogy a Browns-ban akarja befejezni a szezont. Annyiban jó, hogy ez végre megtörtént, hogy a ballaszt amit jelentett már nem húz minket lefelé, ha már fölfelé nem tudott rajtunk emelni. Azon túl, hogy a csapattal is jól kibabrált Baker-t is jól átverte emberileg. Játszotta vele az óriási pajtit, barátkoztak, elmentek a családjaikkal ide-oda, aztán jól pofára ejtette.

Vajon Landry-re milyen hatással lesz az, hogy emeletes cimborája lelép? Lehet, hogy tudta/sejtette már vasárnap is, hogy OBJ arra játszik egy ideje, hogy elküldjék? Ez magyarázná az indiszponált játékát... És milyen hatással lesz Baker-re mindez? Meg Stefára? Borzasztó nehéz helyzetbe hozott minket OBJ így a sorsfordító Bengals meccs előtt.
ktms
Az ilyesmi sosem jon jokor, Baker serulese plane, mert talan az egy szem Lions meccstol eltekintve eleg rogos utatok lesz a hatralevo alapszakasz fordulokban. Es meg 4 meccs a bye-ig! Kemeny.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egy emberrel konkrétan több lesz a boxban az ellenfélnél ami nyilván a futás rovására mehet és az irányító támadását segíti. Akármennyire is “nem volt összhang”, szinte kivétel nélkül megkettőzték mikor az oldalvonalról indult meg.
Az már más dolog hogy ezt képtelen volt kihasználni valaki/k/
ozibozi
Azt sem nagyon kapta el, ami felé szállt. Plusz Keenummal 2 catch 23 yardért azon a Broncos ellenin, kis minta, de minta.

2017 óta 45 meccsen játszott, 27-et kihagyott.

Évi 12 millát jobban is el lehet költeni, ezért nem adott senki érzelmes picket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Érdekes lesz követni OBJ sorsát. Azt nagyon érdekes lesz látni, hogy mennyi pénzt ér meg OBJ egója, azaz mennyit enged azért, hogy waiver-re tegyék. Már ha enged.

Nekem fel sem tűnt elsőre, de több helyen felhívták rá a figyelmet, hogy a vasárnapi meccsen a második felé szálló - amúgy nem pontos - passzt egy OBJ szintű játékosnak valamivel agresszívebb játékkal el kellett volna kapnia, helyette alibizett. Most visszanézve azt a játékot (12:19-nél kezdődik) már akkor szinte lehet volna tudni, hogy mi jár a fejében. Az biztos, hogy ez az egész nem az utolsó pár nap eredménye, hanem egy hosszabb folyamat volt, annyira ki volt találva az egész a videóval, a freeobj-vel. Az egy vicc, hogy mennyire reménykedett mindenki abban, hogy ah visszajön a sérülésből, akkor hátha beindul. De szerintem már nagyon hamar elengedte azt, hogy a Browns-ban akarja befejezni a szezont. Annyiban jó, hogy ez végre megtörtént, hogy a ballaszt amit jelentett már nem húz minket lefelé, ha már fölfelé nem tudott rajtunk emelni. Azon túl, hogy a csapattal is jól kibabrált Baker-t is jól átverte emberileg. Játszotta vele az óriási pajtit, barátkoztak, elmentek a családjaikkal ide-oda, aztán jól pofára ejtette.

Vajon Landry-re milyen hatással lesz az, hogy emeletes cimborája lelép? Lehet, hogy tudta/sejtette már vasárnap is, hogy OBJ arra játszik egy ideje, hogy elküldjék? Ez magyarázná az indiszponált játékát... És milyen hatással lesz Baker-re mindez? Meg Stefára? Borzasztó nehéz helyzetbe hozott minket OBJ így a sorsfordító Bengals meccs előtt.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Egy emberrel konkrétan több lesz a boxban az ellenfélnél ami nyilván a futás rovására mehet és az irányító támadását segíti. Akármennyire is “nem volt összhang”, szinte kivétel nélkül megkettőzték mikor az oldalvonalról indult meg.
Az már más dolog hogy ezt képtelen volt kihasználni valaki/k/
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Schefter megerősítette, OBJ cut.
több mint 2 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Beckhamet én valahogy az első pillanattól “táj idegennek” éreztem itt. Vagy nem jól használják/nem passzolnak felé, vagy sérült, vagy neki nem megy a játék…Szerintem jót fog tenni a környezetváltozás, aztán eldől hogy lefőtt a kávé vagy még mindig tud elit szinten játszani.

Azt mondjuk nem értem hogy miért nem lehetett elcserélni, így gyakorlatilag a semmiért lelép.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nem OBJ miatt lesz csoport utolsó idén a Browns.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
OBJ cut
steelwolf
Ez hol?
Amadeus
Még sehol nincs hivatalos, de mindenhol azt írják hogy ma elküldik



több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
OBJ cut
steelwolf
Ez hol?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tampában WR4-nek még talán beférne és akkor nem gond, hogy annyira focizni sem akar már, mert nem is lenne annyit pályán, hogy ez kiderüljön. 😀
Húsrágó
Bárhova csak ne oda komolyan 😀

több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Tampában WR4-nek még talán beférne és akkor nem gond, hogy annyira focizni sem akar már, mert nem is lenne annyit pályán, hogy ez kiderüljön. 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
OBJ cut
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azok után, ahogy ez a pár nap lement OBJ-vel, kétszer is meggondolnám, hogy akarnék-e újra vele dolgozni. Ugyanez igaz a szóba jöhető csapatokra is. Ha itt megcsinálta, máshol is meg fogja ugyanezt csinálni.

Remelem sikerül egy normális deal mentén elengedni.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Beckham egy oltozoi rak. New Yorkban is az volt, amit jol tudott a vezetoseg, megis mindenki oket fikazta, amiert elcsereltek. Az ilyentol minel hamarabb szabadulni kell, tok mindegy, mennyire jo jatekos. De Beckham mar a palyan sem okoz majd nagy visszaesest, regota baszik a focira, inkabb celebkent bohockodik, ha meg epp nem, akkor biztos ami biztos, serult, de azert felveszi a gigapenzt.

Jobb lesz nelkule.
Stez
Egyetértek. Csak az b@sz, h semmit sem fogunk érte kapni. És az időzítés. Egy ilyen ügy teljesen megoszthatja az öltözőt (lsd lejjebb), akkor pedig tuti reszeltek a szezonnak. Nem tudom miért nem bírta már ki ezt a 9 meccset. Kösz OBJ.

Safety John Johnson said he feels the players would welcome him back.

“Hopefully we can get him back if that’s possible, that’s just my opinion on it,” Johnson said before practice. “I feel like the majority of this locker room would love to have him in this building. Flat out.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Beckham egy oltozoi rak. New Yorkban is az volt, amit jol tudott a vezetoseg, megis mindenki oket fikazta, amiert elcsereltek. Az ilyentol minel hamarabb szabadulni kell, tok mindegy, mennyire jo jatekos. De Beckham mar a palyan sem okoz majd nagy visszaesest, regota baszik a focira, inkabb celebkent bohockodik, ha meg epp nem, akkor biztos ami biztos, serult, de azert felveszi a gigapenzt.

Jobb lesz nelkule.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 twitter.com/BrownsByBrad/status/1455946723646492681

Ennyi volt akkor.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ez gyorsan eszkalálódott. Kár, hogy így alakult.

Talán máshol sikeres tud lenni vagy bebizonyosodik, hogy nem véletlenül nem ment a dolog. Mi meg hozhatunk egy másik WR-t és kideríthetjük Mayfield-ről, hogy Odell volt-e a probléma. Win-win.

Az jó lenne, ha olyan helyre menne, ahol nem fog nekünk az alapszakaszban konkurenciát jelenteni.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=nCjyyf5_oyQ

Egy érdekes video a Mayfield - OBJ kapcsolatról.
P@trik
Azért ebben volt pár olyan, h. a zseb már totál összeomlott és esély sem volt a passzra amikor OBJ "open", pl. 2:43-nál 😊 Arról nem is beszélve, h. sima elkapható labdákat droppol Beckham, amiket pl Higginstől nem látsz.

Kicsit uncsi a téma, de van még hátra 9 meccs. Mondjuk én sem hiszem, h. ez működhet, sajna vevő normális áron nincs és legalább a védők figyelnek rá.
Joey Tribbiani
Mondjuk itt azért Bakernek is van 1-2 brainfart húzása. Tipikusan az "igazság valahol félúton" van szitunak tűnik nekem. Egy biztos: nem működik a dolog. El kell sózni valahova a szezon után.
Amadeus
Hozzátok?? Akár most is úgy is hiány van a poszton nálatok 1-2napja
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32543002/odell-beckham-jr-excused-practice-day-father-post-critical-baker-mayfield
Beki
A legrosszabb ami történhet, állítólag nulla piaca van, senki sem akar annyit fizetni, mint mi jelenleg.
Mondjuk kiverni a hisztit (faterjával egyetemben) a trade deadline után, nem túl korrekt...
Engem sem lepne meg, ha kivágnánk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
 www.youtube.com/watch?v=nCjyyf5_oyQ

Egy érdekes video a Mayfield - OBJ kapcsolatról.
P@trik
Azért ebben volt pár olyan, h. a zseb már totál összeomlott és esély sem volt a passzra amikor OBJ "open", pl. 2:43-nál 😊 Arról nem is beszélve, h. sima elkapható labdákat droppol Beckham, amiket pl Higginstől nem látsz.

Kicsit uncsi a téma, de van még hátra 9 meccs. Mondjuk én sem hiszem, h. ez működhet, sajna vevő normális áron nincs és legalább a védők figyelnek rá.
Joey Tribbiani
Mondjuk itt azért Bakernek is van 1-2 brainfart húzása. Tipikusan az "igazság valahol félúton" van szitunak tűnik nekem. Egy biztos: nem működik a dolog. El kell sózni valahova a szezon után.

criminal lawyer or criminal lawyer?