Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Gondoljatok bele ennyire tiszta elkapo es Mahomes... Remelem Chiefsbe megy.

Szerintem Baker-el nem lesz SB gyoztes a csapat. El kene hozni ide egy Russel Wilsont, Watsont, Matt Ryan es Irany a SB.
Toto21
Pontosan 0 dollár van a capjük alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Gondoljatok bele ennyire tiszta elkapo es Mahomes... Remelem Chiefsbe megy.

Szerintem Baker-el nem lesz SB gyoztes a csapat. El kene hozni ide egy Russel Wilsont, Watsont, Matt Ryan es Irany a SB.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én nem lepődnék meg, ha kivágnátok.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0807%2Fr892368_1296x729_16-9.jpg
OBJ not practicing; Browns discussing next steps
Odell Beckham Jr. will not practice Wednesday, with Browns coach Kevin Stefanski saying the team is discussing the wide receiver's future with his agent.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 www.youtube.com/watch?v=nCjyyf5_oyQ

Egy érdekes video a Mayfield - OBJ kapcsolatról.
P@trik
Azért ebben volt pár olyan, h. a zseb már totál összeomlott és esély sem volt a passzra amikor OBJ "open", pl. 2:43-nál 😊 Arról nem is beszélve, h. sima elkapható labdákat droppol Beckham, amiket pl Higginstől nem látsz.

Kicsit uncsi a téma, de van még hátra 9 meccs. Mondjuk én sem hiszem, h. ez működhet, sajna vevő normális áron nincs és legalább a védők figyelnek rá.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Hú amit kint kap Stefa, kicsit már erősnek érzem az első igazi hullámvölgy után... Gyorsan elfelejtik az emberek, h majd 20 évig nem volt PO :/
Joey Tribbiani
Meg kellene becsülni, de nagyon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Egy érdekes video a Mayfield - OBJ kapcsolatról.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Conklin több hét kihagyás könyöksérülés miatt 😕

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hú amit kint kap Stefa, kicsit már erősnek érzem az első igazi hullámvölgy után... Gyorsan elfelejtik az emberek, h majd 20 évig nem volt PO :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Provokatív kérdés: Vajon elcseréljük OBJ-t?

Alighanem mindenkinek jobb lenne. Neki máshol talán menne a játék és életet lehetne a karrierjébe. Mi meg hozhatnánk helyette valakit aki meg tudja nyújtani a pályát. Ahogy néztem sokat foglalkoznak vele a védők, de nem nagyon tudjuk ezt kihasználni.
ktms
Nem hiszem hogy lesz csere, max év végén válunk meg tőle. Sajnálom mert nagyon küszködős ez az egész de még mindig remélem hogy sikerül áttörni azt a gátat.
Drip
Én is hagynám idén a tradet, az üzenete sem lenne túl pozitív, még ha a pénz vs teljesítmény lassan Dwayne Bowe-os magasságokat idéz.
A szezon végén dead money nélkül lehet cserélni, ha addig sem szedi össze magát. Szomorú, de egyre kevésbé hiszem, h ez működhet vele.

Ami a tegnapi meccsen még szíven ütött, az az elrontott 4.&1 volt. Abban vertek ott meg minket, amire az egész csapat épült; az OL-t visszatolták és Chubb sem tudott varázsolni. Hiányzik a precizitás és koncentráció, Stefa is kicsit kiszámíthatóbb lett, fel kell rázni a brigádot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Provokatív kérdés: Vajon elcseréljük OBJ-t?

Alighanem mindenkinek jobb lenne. Neki máshol talán menne a játék és életet lehetne a karrierjébe. Mi meg hozhatnánk helyette valakit aki meg tudja nyújtani a pályát. Ahogy néztem sokat foglalkoznak vele a védők, de nem nagyon tudjuk ezt kihasználni.
ktms
Nem hiszem hogy lesz csere, max év végén válunk meg tőle. Sajnálom mert nagyon küszködős ez az egész de még mindig remélem hogy sikerül áttörni azt a gátat.

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Provokatív kérdés: Vajon elcseréljük OBJ-t?

Alighanem mindenkinek jobb lenne. Neki máshol talán menne a játék és életet lehetne a karrierjébe. Mi meg hozhatnánk helyette valakit aki meg tudja nyújtani a pályát. Ahogy néztem sokat foglalkoznak vele a védők, de nem nagyon tudjuk ezt kihasználni.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A végén sajnos bealudtam az akadozó streamen :/ elég sz@r meccs volt, számomra kicsit beárazódott a csapat. Valahogy nem akar most összeállni ez a dolog, ha az offense jó akkor a defense gyenge vagy fordítva, vagy egyéni hibákon megy el, valami mindig van. Nincs még tragédia, de én most nem látom, hogy ebből, hogy lessz akár playoff.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
És még az is itt van bennem, hogy ebből az emberanyagból, ezt (ami eddig van ebben a szezonban) sikerül kihozni…
Botrány. Elég már Stefa hiperkorrekt nyilatkozataiból, ugyanúgy Baker akarásából és a D mindent a kommunikációra való fogásából is!

Sok a duma, történjen már VALAMI!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Most nem Baker-en ment el. Mindegy, mert amíg a védelem nem tud elérni turnovert és amíg nem lesz egy gyors és potens WR a csapatban, addig ez lesz.

A fontos meccseket eddig nem tudtuk hozni, mostantól viszont minden meccs fontos. Szintet kellene lépni, mert ez kevés lesz.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jaja.

A Bengalst most pont egy ilyen jets elleni szopás után kötelező elkapni. Remélhetőleg az összes WR kialussza magát mert kell majd vagy 30 pont.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megérdemelte a Steelers, de az, h. Landryn menjen el, agyfasz. És ez sem számít GW drivenak, vagy mégis?
Kurva nehéz helyzetbe kerültünk, ha jövő héten szopó vége a szezonnak.
Joey Tribbiani
Én úgy érzem elment már. Egyszerűen a gyenge játék + a rengeteg sérült, Woods fos védelme összességében nem bírja el a csapat.
P@trik
Valahol itt válik el,h Stefa jó HC, vagy csak egy elit playcaller.

Van hátra 5 csopimeccs, a szezont még nem írnám le, de a lecke fel van adva - ami nem is lehet baj.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megérdemelte a Steelers, de az, h. Landryn menjen el, agyfasz. És ez sem számít GW drivenak, vagy mégis?
Kurva nehéz helyzetbe kerültünk, ha jövő héten szopó vége a szezonnak.
Joey Tribbiani
Én úgy érzem elment már. Egyszerűen a gyenge játék + a rengeteg sérült, Woods fos védelme összességében nem bírja el a csapat.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megérdemelte a Steelers, de az, h. Landryn menjen el, agyfasz. És ez sem számít GW drivenak, vagy mégis?
Kurva nehéz helyzetbe kerültünk, ha jövő héten szopó vége a szezonnak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az éven most vagyok először azt hiszem igazán csalódott.
A fasz kivan, hogy mindig van vagy 3 olyan drive ahol a védelem semmit nem tud kezdeni cserébe jó hosszú driveokat engedünk majd pontokat.
Az offense playhívást sem értettem néhol.
Azzal meg végképp nem tudok mit kezdeni, hogy Baker a végén megcsinálja, de Valamelyik WR mindig úgy dönt, hogy szar napja van. Ma Landry droppolt 2-t kulcs szituban plussz ugye a fumble. Higgins is nem tudom hova indul 3. és 12re. De nyilván Mayfield nem tud GW driveot vezetni.
A flagekkel is kéne már valamit kezdeni mert baszott idegesítőek.

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én nem látom a jelenlegi helyzetben hogyan nyerhetne a Steelers. Évekig szopattak, most rajtunk a sor, zsinórban a 3. lehet.
Az OL szinte komplett, Chubb, Landry bevethetők, hazai pálya, be kell húzni.
Joey Tribbiani
Nem számoltál azzal, hogy magatokat megverhetitek.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én nem látom a jelenlegi helyzetben hogyan nyerhetne a Steelers. Évekig szopattak, most rajtunk a sor, zsinórban a 3. lehet.
Az OL szinte komplett, Chubb, Landry bevethetők, hazai pálya, be kell húzni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
A mai nap mottója a csapatnak és Baker-nek is egyaránt az, hogy Stayin’ alive…

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
gedam 5 699
Totál beteg idén a csoport, a cicák és a hollók is tövig nyomja a gázt. Kvázi ha nem nyerünk meg egy ilyen csoportmeccset akkor nincs is miről beszélni idén.

A Mayfield erőltetés nekem továbbra is fejvakarós főleg hogy a liga egyik legjobb DL van szembe.
Az OT embereink meg haldokolnak.
Nagyon kell, hogy összerakjon valami jó playbookot Stefa.

A Woods védelemtől sokat nem várok de az öreg bojlerhez oda kell érni.

Ha Mayfieldnek kell dobálni sokat akkor erősen benne van a további sérülés és a vereség ha Chubb és Johnson széttudja futni őket a gecibe akkor nyerhetünk,

GoBrowns!
P@trik
nekem se tetszik bm erőltetése. teljesen reális forgatókönyv, hogy watt odaér és a rossz vállára ráesik.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Totál beteg idén a csoport, a cicák és a hollók is tövig nyomja a gázt. Kvázi ha nem nyerünk meg egy ilyen csoportmeccset akkor nincs is miről beszélni idén.

A Mayfield erőltetés nekem továbbra is fejvakarós főleg hogy a liga egyik legjobb DL van szembe.
Az OT embereink meg haldokolnak.
Nagyon kell, hogy összerakjon valami jó playbookot Stefa.

A Woods védelemtől sokat nem várok de az öreg bojlerhez oda kell érni.

Ha Mayfieldnek kell dobálni sokat akkor erősen benne van a további sérülés és a vereség ha Chubb és Johnson széttudja futni őket a gecibe akkor nyerhetünk,

GoBrowns!

Szerkesztette: P@trik