Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Idén valahogy szokássá váltak ezek a brusztolós meccsek. Örülök hogy sikerült behúzni.
Jó látni hogy csere cseréjével is működik a futógépezet.
Landry nagyon kellett hogy visszatérjen, fontos hogy legyen egy ilyen biztos kezű elkapónk.

Friss hír hogy Mayfield vállába elvan törve egy csont is a porcleválás mellett, szal valszeg látunk még Keenum meccset. Egy jó futójátékkal, rövid passzok, screenek mentek egy darabig ellehetne vele is lavírozni.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szeretem az ilyen meccseket, kibrusztoltuk. Olvastam pár helyen, h. Stefa rendszere mennyire törékeny, ha kiveszed az elit OL-t és monster futó párost, hát itt az ellenpélda. Johnson fantasztikusan játszott, ha nem tudom ki van a pályán azt hittem volna Chubb 😊 Persze nagyon kellett vissza Landry (reméljük a végén csak rosszul lépett és semmi komoly...), főleg, h. DPJ is kidőlt. OBJ-től jöttek a már-már szokásos droppok, látszik, h. ő is frusztrált, de más már rég a padon találta volna magát ennyi hiba után.
Woods megmentette az állását megint egy bottom 5 offense ellen, de kétségtelen, h. fejben ott volt mindenki, nem voltak elváltások a sec.-től, és végre jött egy turnover is.

Most szusszanhatunk egyet, de a Pittsburgh bye weekről fog jönni, nem egyszerű...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?
pfefe8
Ha kisebb a baj, mint Bakernél, akkor lehet pihentetni is, de nála mindenképp műtét lesz a vége, ami után 4-6 hónap a teljes gyógyulás.
Ezért erőlteti, ha műtét akkor az idei szezonnak lőttek, ha viszont kihúzza Februárig (😛) akkor a campre valszeg rendbe jön, de a szezonra biztosan.
Joey Tribbiani
Annyi kockázat azért van benne, hogy visszajön és komolyabban rásérül(aminek van esélye), akkor a gond is komolyabb lesz mint most. Annyi azért nekem nagyon pozitív hogy nem hisztizik mint egy kislány, hanem játszani akar.

Steelers fan
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azt nyomják a benfentesek, hogy Wills és Landry játékára van esély. Conklin viszont fixen out.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?
pfefe8
Ha kisebb a baj, mint Bakernél, akkor lehet pihentetni is, de nála mindenképp műtét lesz a vége, ami után 4-6 hónap a teljes gyógyulás.
Ezért erőlteti, ha műtét akkor az idei szezonnak lőttek, ha viszont kihúzza Februárig (😛) akkor a campre valszeg rendbe jön, de a szezonra biztosan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?
pfefe8
Azt hallani, hogy nem a műtét kérdéses, hanem az időpontja. 😕

Simán kinézem a helyzetből, hogy egy-két héten belül megpróbál játszani megint, azaz visszajön szétveretni magát.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?

Steelers fan
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ha játszik OBJ, akkor ma megnézhetjük, hogy Keenum-al esetleg jobban mennek-e ezek a dolgok. Jó is lenne látni, hogy mi van ha nem Baker dobál neki élesben.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hála égnek! Így azért nyugodtabban ül le az ember. A W-nek Keenummal is meg kell lennie. Woodsnak kéne egy Bears elleni alibit tolnia.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jó döntés!
Persze benne van, hogy kevés lesz a denver ellen, de még mindig több értelme van mint hogy tovább sérüljön Mayfield.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenum kezd.
Zaborn
Helyes. 2 hét pihi így Bakernek, aztán meglátjuk. 51 kezdő meccs sorozatban, nem semmi egy Browns QB-tól.

Casenek nem lehet gond a rövid hét, oda vissza ismeri a rendszert.
Joey Tribbiani
Meg az ellenfelet is, mert ott (is) játszott. 😊
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Keenum kezd.
Zaborn
Helyes. 2 hét pihi így Bakernek, aztán meglátjuk. 51 kezdő meccs sorozatban, nem semmi egy Browns QB-tól.

Casenek nem lehet gond a rövid hét, oda vissza ismeri a rendszert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Keenum kezd.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Úgy néz, ki hogyha Baker elmegy IR-re, akkor neki az a szezon végét jelenti. Hiszen HA műtét, akkor 4-6 hónap a rehab. Csak azt nem tudom van-e így értelme játszatni? Ki tudja-e húzni meccsről-meccsre még két vagy akár három hónapig... Ha rásérül, akkor akár a karrierje is rámehet.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teljes porcleválás van Mayfield vállába mint kiderült.
P@trik
Íjj hát nem tudom. Lehet ezt erőltetni meg menni és csinálni, de még az egészséges fal mögött is szorítanánk a seggünk minden snapnél, nem hogy a Hance - Hudson duóval Von Miller ellen. De amíg a dokik és az edzők nem mondják, hogy ül addig Ő lesz a pályán.

Fosok azért nehogy visszaüssön ez.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Keenum olyan teljesítményre, mint az idei Mayfield képes lenne. Nem írom le, hogy game manager irányító, mert a múltkor is rosszul esett a topic házigazdáinak, de az tény, hogy ezt a csapatot most nem az irányító húzza maga után.

Tökös edző elzavarná műtétre, mert a játékos nem fog magától leülni. Mire vár, hogy Watt majd megérkezik?
Szokol
Watt már megérkezett múltkor 😊
Löfli
Hát de tudod van az a másik is! 😅
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Keenum olyan teljesítményre, mint az idei Mayfield képes lenne. Nem írom le, hogy game manager irányító, mert a múltkor is rosszul esett a topic házigazdáinak, de az tény, hogy ezt a csapatot most nem az irányító húzza maga után.

Tökös edző elzavarná műtétre, mert a játékos nem fog magától leülni. Mire vár, hogy Watt majd megérkezik?
Szokol
Watt már megérkezett múltkor 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Keenum olyan teljesítményre, mint az idei Mayfield képes lenne. Nem írom le, hogy game manager irányító, mert a múltkor is rosszul esett a topic házigazdáinak, de az tény, hogy ezt a csapatot most nem az irányító húzza maga után.

Tökös edző elzavarná műtétre, mert a játékos nem fog magától leülni. Mire vár, hogy Watt majd megérkezik?
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Chubb se játszik a Denver ellen.
D'Ernest Johnson lesz a kezdő, illetve ott van Felton és a PSből felhozott John Kelly
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Látják az edzéseken a passzokat, nem hiszem,h Stefa erőltetné, ha látványosan szenvedne.
Mindenesetre elég szarul hangzik, nem tudom hogy lehet ezzel kibírni még (minimum 😛) 11 meccset.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
RB Kareem Hunt és a LB Jeremiah Owusu-Koramoah IR-re került.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet azt csinálni mint RG3l csak kérdés érdemes-e???

Ha valóban ez a helyzet rendbe kell hozni Mayfieldet, jövőre még itt lesz olcsóbbért, és jó pickkekel draftról turbózni a csapatot. Tudom ez fájdalmas, de valakinek a karrierjét tönkretenni még fájdalmasabb. Persze ők látják ott pontosan mi szitu, mi innen találgatunk csak.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem teljesen értem hogy miért erőltetjük tovább ezt.

A kölyökbe egy harcos veszett el, mindaddig akarni fog míg a kezét feltudja emelni, + még nem ment el a PO hajó, de azért vannak dolgok amikor bekell látni, hogy a sérülés miatt ez így nem fog menni.

Hagyjuk játszani és ledarálja még 1-2 DE lehet sokkal nagyobb baj is lehet a dolgokból, és a büdös életbe nem épül fel rendesen.

Aláírom persze hogy Keenummal még annyi esély se lenne, habár Stefa egyszer már kitudott hozni belőle egy használható teljesítményt.

Nekem fura, hogy kvázi kezdő OT nélkül vágóhídra küldetjük a sérült irányítónkat.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Teljes porcleválás van Mayfield vállába mint kiderült.