Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
A másik probléma, amit egyébként egyébként a D hiányosságai tesznek igazán láthatóvá pedig Mayfield. Nagy küzdő és láthatóan mindent kiad magából. Ha nem lenne ennyire gyenge a D játéka, akkor nem szökne ennyire az ember szemébe, hogy nem elég jó. Mivel azonban a D nem tudja tartani a komolyabb csapatokat, emiatt rendre Bakernek kellene hoznia az extrát és a nagy akarásban kulcs szituációkban túlvállalja magát. Most is volt három labdavesztése (2 Fumble, 1 INT) mindháromból pontot raktak fel. Az egész ember egy akarás és küzdés, de valami hiányzik. És most még itt van a válla is.

Az egy kérdés, hogy ha a D rendben volna, akkor mit gondolnánk Baker-ről? Alighanem azt látnánk, hogy az ellenfelek feltesznek többnyire max 15-20 pontokat mi meg futunk, időnként passzolunk és nyeri a csapat a meccseket. Ha úgy vesszük még épp jókor - szerződés hosszabbítás előtt - derült ki, hogy Mayfield melyik polcra való. Ettől még egy korrekt D-vel el lehetne jutni vele a PO-ba és szerintem meg is tudná állni a helyét.
ktms
de mit csinálsz mayfielddel? ha minden rendben van körülötte jó, ha vmi zavar van a rendszerben akkor vége. de ilyen qb-ből, aki franchise qb-nek kevés van egy pár. ha minden rendben van, elit a futó, elit a fal, elit az elkapósor goff, darnold is mvp szint. system qb-nak mennyit fizetsz? nehéz ügy, mert ti aztán tudjátok, hogy qb-t draftolni óriási lutri.
gedam
Nagyon messze van most az a pont, amikor majd ez a kérdés releváns lesz, addig meg annyi minden történhet.

Baker megítélésében amúgy egyetértek veled.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintem túl lett beszélve ez a Mayfield téma. Lehívtuk az 5. éves opciót, úgyhogy nem kötelező hosszú távút adni neki. Tagelni is lehet 2023ban. Senki sem veri az asztalt új szerződésért jelenleg, van még 11 meccs az alapszakaszból, ki fog derülni az idény végére Baker v nem Baker.

És csak a tények kedvéért:
Kezdő LT
kezdő RT
kezdő RB
legjobb WR
+ ő maga sem 100%-os

Nem tudom hány QB tudna ezeken túllépni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
gedam 5 699
Kettő gyenge láncszem van és az első erősíti a másodikat.

Az első és a fontosabb Woods, akit tényleg el kellene most már küldeni. Fogalmam sincs meddig és főként mire kell még várni? Olyan szinten vannak elváltások és üresen hagyott játékosok, hogy az egy vicc. A jobb qb-k pedig értelemszerűen kíméletlenül kihasználják a kínálkozó alkalmakat. Tavaly sem működött amit csinált de akkor még a relatív gyenge emberállományra rá lehetett fogni a problémát. De most már látszik, hogy ezzel a játékosállománnyal ez a rendszer (OC) jobb csapatok ellen nem működik.

A másik probléma, amit egyébként egyébként a D hiányosságai tesznek igazán láthatóvá pedig Mayfield. Nagy küzdő és láthatóan mindent kiad magából. Ha nem lenne ennyire gyenge a D játéka, akkor nem szökne ennyire az ember szemébe, hogy nem elég jó. Mivel azonban a D nem tudja tartani a komolyabb csapatokat, emiatt rendre Bakernek kellene hoznia az extrát és a nagy akarásban kulcs szituációkban túlvállalja magát. Most is volt három labdavesztése (2 Fumble, 1 INT) mindháromból pontot raktak fel. Az egész ember egy akarás és küzdés, de valami hiányzik. És most még itt van a válla is.

Az egy kérdés, hogy ha a D rendben volna, akkor mit gondolnánk Baker-ről? Alighanem azt látnánk, hogy az ellenfelek feltesznek többnyire max 15-20 pontokat mi meg futunk, időnként passzolunk és nyeri a csapat a meccseket. Ha úgy vesszük még épp jókor - szerződés hosszabbítás előtt - derült ki, hogy Mayfield melyik polcra való. Ettől még egy korrekt D-vel el lehetne jutni vele a PO-ba és szerintem meg is tudná állni a helyét.

Szóval a kérdés: meddig marad Woods? A bye week túl messze van, a Broncos meccs túl közel. Ha valamikor el lehet küldeni, akkor a Broncos meccs után.
ktms
de mit csinálsz mayfielddel? ha minden rendben van körülötte jó, ha vmi zavar van a rendszerben akkor vége. de ilyen qb-ből, aki franchise qb-nek kevés van egy pár. ha minden rendben van, elit a futó, elit a fal, elit az elkapósor goff, darnold is mvp szint. system qb-nak mennyit fizetsz? nehéz ügy, mert ti aztán tudjátok, hogy qb-t draftolni óriási lutri.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Atyaég. Azért kissé inkognitóban jöttek ez a sérülések, legalábbis nekem nem tűntek fel múlt hétig.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nemcsak Hunt, hanem sajna JOK sérülése is súlyos, high ankle sprain. 3-4 hét kihagyás minimum.

20 játékos van az injury reporton.

Csak húzzuk be valahogy a csütörtökit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Browns running back Kareem Hunt is expected to miss several weeks with a "significant" calf injury, coach Kevin Stefanski said Monday. He’ll likely head to Injured Reserve.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A következő 5 meccs mind olyan, ahol nem lehet kifogás. Legalább 7-4-el kell a Ravens elleniekre fordulni, különben nincs miről beszélni.

Woods totál Stefa sara, egy jó HC-nak fel kell ismernie,ha egy stábtag gyenge. Sok HC bukott bele abba,h túl sokáig ragaszkodott a saját embereihez... Rossz nézni ahogy az olyan kiváló veteránok mint JJ3 v Hill sem találják a helyüket a rendszerben. Pedig elvileg Joe barátunk pont hogy DB guru... Kapott két első körös CBt, JOK-ot, Clowneyt, Delpit visszatért, McDowell élete formájában játszik, és így is 30 felett átlagol a védelem. A liga legjobb rusherét nem is említem. A védelemnek kéne a hátán vinnie a csapatot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az egész ember egy akarás és küzdés, de valami hiányzik. És most még itt van a válla is.

ktms
Inkább ez a lényeg. El kéne engedni a hero ball-t, tegnap is majdnem leszakadt a válla, mert hátrányban a csapat ő meg csak azért is kijön a sackből, futkározik, mert megtudja csinálni, aztán nesze ... Szerintem senki egy szót nem szólna, ha kidobná a labdát, az egész liga tudja, hogy baj van vele, nem kell erőltetni. Amúgy ugyanezt érzem OBJ-n is akinek tegnap amúgy jó meccse volt, vagy legalábbis mondom azt, hogy Baker is kereste, de persze kulcs szituban meg jön a drop. Neki is kéne végre egy TD vagy valami highlight play, hogy áttörjön.

Woodsot meg szerintem nem fogjuk kibaszni sajna. Broncos ellen vért izzadva is nyerni kell viszont. Felton és Johnson kell, hogy fusson, nem szabad elhagyni a plan-t.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Woodsot kibaszni ASAP, eleget láttunk. 30 feletti kapott pontokkal kurva nehéz lesz a PO is. A hiper szuper Chargers O 6-ot pakolt fel a Ravens ellen. Nem 47-et.

Ma semmi sem jött össze, a bíráskodás is kritikán aluli volt, nem is hiszem h. láttam ilyen fost 10 év alatt, össze vissza dobáltak és fújtak. Baker hagyja abba a hősködést, de nem rajta ment el. Kezdem persze én is húzni a szám, ez tuti nem lesz elég komoly PO runra, de még lehet a PO-ra sem. Viszont ennyi sérülttel olyan kulcs posztokon mint LT és RT nagyon nehéz.
Stefa mostmár tényleg rúgja el néha 4.-re, még ha az analitika mást is mond. 1 score game lett volna ha az elején nem megyünk neki.
Hunt elég season endingnek tűnt, nagy baj.
OBJ újabb kulcs drop, kezd ez is unalmas lenni. Ég és föld volt Hopkins-szal összehasonlítva pl. 😕

3-3, fel kell kötni a gatyát, sajnos a komoly meccseken rendre csődöt mondunk, nem mondom, h. nyugodt vagyok, de talán még időben jöttek ezek a pofonok.

Most viszont nincs mese, nyerni kell a következő hármat.

Grat. a Cardsnak, a jobb csapat nyert ez nem kérdés.
Joey Tribbiani
Hallod emnyi sérültel mit is akarsz ????
Mint ha nem az a két csapat játszana
Ég és föld minőségben ha vannak a sérültek eszt neked is látnod kell.
VvAlekosz
Várj, a sérült támadó játékosok miatt kap 30 felett a D, ami szinte komplett papíron? Vagy miattuk ejt el minden meccsen kulcspillanatban egy bogyót OBJ?

Normális offenset nem tud megállítani ez a védelem, így nem fogunk semeddig eljutni. Ettől félt itt mindenki amikor megtartottuk Woodsot.
Joey Tribbiani
Ebből a D keretből a DC felelőssége , hogy nem tud többet kihozni. Nevek alapján Top 3 nak kellene lennie….

Összeállhat még , de én szezon előtt 4-5 vereségre tettem a Brownst , és ezt nem látom most jönni.
KeyG
Ezért nincs semmi értelme a jóslásoknak.
Jelenleg ott tartunk hogy nincs ki fusson Denver ellen csütörtökön, nincs egészséges kezdő OT, használhatatlan védelmi sémát futtat a csapat és Mayfield kiesik-e az idényre.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Kettő gyenge láncszem van és az első erősíti a másodikat.

Az első és a fontosabb Woods, akit tényleg el kellene most már küldeni. Fogalmam sincs meddig és főként mire kell még várni? Olyan szinten vannak elváltások és üresen hagyott játékosok, hogy az egy vicc. A jobb qb-k pedig értelemszerűen kíméletlenül kihasználják a kínálkozó alkalmakat. Tavaly sem működött amit csinált de akkor még a relatív gyenge emberállományra rá lehetett fogni a problémát. De most már látszik, hogy ezzel a játékosállománnyal ez a rendszer (OC) jobb csapatok ellen nem működik.

A másik probléma, amit egyébként egyébként a D hiányosságai tesznek igazán láthatóvá pedig Mayfield. Nagy küzdő és láthatóan mindent kiad magából. Ha nem lenne ennyire gyenge a D játéka, akkor nem szökne ennyire az ember szemébe, hogy nem elég jó. Mivel azonban a D nem tudja tartani a komolyabb csapatokat, emiatt rendre Bakernek kellene hoznia az extrát és a nagy akarásban kulcs szituációkban túlvállalja magát. Most is volt három labdavesztése (2 Fumble, 1 INT) mindháromból pontot raktak fel. Az egész ember egy akarás és küzdés, de valami hiányzik. És most még itt van a válla is.

Az egy kérdés, hogy ha a D rendben volna, akkor mit gondolnánk Baker-ről? Alighanem azt látnánk, hogy az ellenfelek feltesznek többnyire max 15-20 pontokat mi meg futunk, időnként passzolunk és nyeri a csapat a meccseket. Ha úgy vesszük még épp jókor - szerződés hosszabbítás előtt - derült ki, hogy Mayfield melyik polcra való. Ettől még egy korrekt D-vel el lehetne jutni vele a PO-ba és szerintem meg is tudná állni a helyét.

Szóval a kérdés: meddig marad Woods? A bye week túl messze van, a Broncos meccs túl közel. Ha valamikor el lehet küldeni, akkor a Broncos meccs után.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Woodsot kibaszni ASAP, eleget láttunk. 30 feletti kapott pontokkal kurva nehéz lesz a PO is. A hiper szuper Chargers O 6-ot pakolt fel a Ravens ellen. Nem 47-et.

Ma semmi sem jött össze, a bíráskodás is kritikán aluli volt, nem is hiszem h. láttam ilyen fost 10 év alatt, össze vissza dobáltak és fújtak. Baker hagyja abba a hősködést, de nem rajta ment el. Kezdem persze én is húzni a szám, ez tuti nem lesz elég komoly PO runra, de még lehet a PO-ra sem. Viszont ennyi sérülttel olyan kulcs posztokon mint LT és RT nagyon nehéz.
Stefa mostmár tényleg rúgja el néha 4.-re, még ha az analitika mást is mond. 1 score game lett volna ha az elején nem megyünk neki.
Hunt elég season endingnek tűnt, nagy baj.
OBJ újabb kulcs drop, kezd ez is unalmas lenni. Ég és föld volt Hopkins-szal összehasonlítva pl. 😕

3-3, fel kell kötni a gatyát, sajnos a komoly meccseken rendre csődöt mondunk, nem mondom, h. nyugodt vagyok, de talán még időben jöttek ezek a pofonok.

Most viszont nincs mese, nyerni kell a következő hármat.

Grat. a Cardsnak, a jobb csapat nyert ez nem kérdés.
Joey Tribbiani
Hallod emnyi sérültel mit is akarsz ????
Mint ha nem az a két csapat játszana
Ég és föld minőségben ha vannak a sérültek eszt neked is látnod kell.
VvAlekosz
Várj, a sérült támadó játékosok miatt kap 30 felett a D, ami szinte komplett papíron? Vagy miattuk ejt el minden meccsen kulcspillanatban egy bogyót OBJ?

Normális offenset nem tud megállítani ez a védelem, így nem fogunk semeddig eljutni. Ettől félt itt mindenki amikor megtartottuk Woodsot.
Joey Tribbiani
Ebből a D keretből a DC felelőssége , hogy nem tud többet kihozni. Nevek alapján Top 3 nak kellene lennie….

Összeállhat még , de én szezon előtt 4-5 vereségre tettem a Brownst , és ezt nem látom most jönni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Totális vereség... Mayfield ismét rásérült a vállára. Kizárt dolog hogy ezt sokáig húzza 1-2 meccs és season ending lesz.
Hunt is valszeg rotty a szezonra. A két OT-nek a sérülések miatt nem volt még két normális meccse idén, tele is vagyunk benyelt sackel.

A szezon harmada után igazából kijelenthető hogy a 3 kötelező gyengébb ellenfelet megvertük. Az erősek meg rommá vertek minket. Woods védelme keményebb ellenfél ellen semmit nem ér hiába kapott erősítést.
Ideje elszámolni vele.

Mindenki nyert a csoportba természetesen. Jön a denver majd a vasas elleni meccs.
Tele vagyunk sérülttel. Chubb nem jön helyre nem tudom mi lesz.
Benne van a pakliba az októberi totális kudarc is.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Woodsot kibaszni ASAP, eleget láttunk. 30 feletti kapott pontokkal kurva nehéz lesz a PO is. A hiper szuper Chargers O 6-ot pakolt fel a Ravens ellen. Nem 47-et.

Ma semmi sem jött össze, a bíráskodás is kritikán aluli volt, nem is hiszem h. láttam ilyen fost 10 év alatt, össze vissza dobáltak és fújtak. Baker hagyja abba a hősködést, de nem rajta ment el. Kezdem persze én is húzni a szám, ez tuti nem lesz elég komoly PO runra, de még lehet a PO-ra sem. Viszont ennyi sérülttel olyan kulcs posztokon mint LT és RT nagyon nehéz.
Stefa mostmár tényleg rúgja el néha 4.-re, még ha az analitika mást is mond. 1 score game lett volna ha az elején nem megyünk neki.
Hunt elég season endingnek tűnt, nagy baj.
OBJ újabb kulcs drop, kezd ez is unalmas lenni. Ég és föld volt Hopkins-szal összehasonlítva pl. 😕

3-3, fel kell kötni a gatyát, sajnos a komoly meccseken rendre csődöt mondunk, nem mondom, h. nyugodt vagyok, de talán még időben jöttek ezek a pofonok.

Most viszont nincs mese, nyerni kell a következő hármat.

Grat. a Cardsnak, a jobb csapat nyert ez nem kérdés.
Joey Tribbiani
Hallod emnyi sérültel mit is akarsz ????
Mint ha nem az a két csapat játszana
Ég és föld minőségben ha vannak a sérültek eszt neked is látnod kell.
VvAlekosz
Várj, a sérült támadó játékosok miatt kap 30 felett a D, ami szinte komplett papíron? Vagy miattuk ejt el minden meccsen kulcspillanatban egy bogyót OBJ?

Normális offenset nem tud megállítani ez a védelem, így nem fogunk semeddig eljutni. Ettől félt itt mindenki amikor megtartottuk Woodsot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Woodsot kibaszni ASAP, eleget láttunk. 30 feletti kapott pontokkal kurva nehéz lesz a PO is. A hiper szuper Chargers O 6-ot pakolt fel a Ravens ellen. Nem 47-et.

Ma semmi sem jött össze, a bíráskodás is kritikán aluli volt, nem is hiszem h. láttam ilyen fost 10 év alatt, össze vissza dobáltak és fújtak. Baker hagyja abba a hősködést, de nem rajta ment el. Kezdem persze én is húzni a szám, ez tuti nem lesz elég komoly PO runra, de még lehet a PO-ra sem. Viszont ennyi sérülttel olyan kulcs posztokon mint LT és RT nagyon nehéz.
Stefa mostmár tényleg rúgja el néha 4.-re, még ha az analitika mást is mond. 1 score game lett volna ha az elején nem megyünk neki.
Hunt elég season endingnek tűnt, nagy baj.
OBJ újabb kulcs drop, kezd ez is unalmas lenni. Ég és föld volt Hopkins-szal összehasonlítva pl. 😕

3-3, fel kell kötni a gatyát, sajnos a komoly meccseken rendre csődöt mondunk, nem mondom, h. nyugodt vagyok, de talán még időben jöttek ezek a pofonok.

Most viszont nincs mese, nyerni kell a következő hármat.

Grat. a Cardsnak, a jobb csapat nyert ez nem kérdés.
Joey Tribbiani
Hallod emnyi sérültel mit is akarsz ????
Mint ha nem az a két csapat játszana
Ég és föld minőségben ha vannak a sérültek eszt neked is látnod kell.
több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sérülések ide vagy oda, a labda mindkét oldalán szürke, gyenge játékot mutatott a csapat, most kicsit szkeptikusabb lettem mint eddig voltam, lehet ebből még egy csúnya szezon is :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Amikre a mai meccs alatt jutottam (not rocket science):

Védelem nem tud labdát szerezni, így nehéz lesz bármire jutni. Itt valami baromi nagy váltás kellene.

Mayfield-et nagyon tisztelem, ám ha őszinték vagyunk olyan szinten kellene játszania, ahogy Murray játszik. De sajnos nem tud. Futás nélkül meg láthatóan esélytelen minden.

Nyakunkon a csütörtöki meccs, közben a Bengals 4-2 és nálunk a kulcs kezdők jó része sérült. A szezon egyharmadánál járva nem állnak jól a dolgok…

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Woodsot kibaszni ASAP, eleget láttunk. 30 feletti kapott pontokkal kurva nehéz lesz a PO is. A hiper szuper Chargers O 6-ot pakolt fel a Ravens ellen. Nem 47-et.

Ma semmi sem jött össze, a bíráskodás is kritikán aluli volt, nem is hiszem h. láttam ilyen fost 10 év alatt, össze vissza dobáltak és fújtak. Baker hagyja abba a hősködést, de nem rajta ment el. Kezdem persze én is húzni a szám, ez tuti nem lesz elég komoly PO runra, de még lehet a PO-ra sem. Viszont ennyi sérülttel olyan kulcs posztokon mint LT és RT nagyon nehéz.
Stefa mostmár tényleg rúgja el néha 4.-re, még ha az analitika mást is mond. 1 score game lett volna ha az elején nem megyünk neki.
Hunt elég season endingnek tűnt, nagy baj.
OBJ újabb kulcs drop, kezd ez is unalmas lenni. Ég és föld volt Hopkins-szal összehasonlítva pl. 😕

3-3, fel kell kötni a gatyát, sajnos a komoly meccseken rendre csődöt mondunk, nem mondom, h. nyugodt vagyok, de talán még időben jöttek ezek a pofonok.

Most viszont nincs mese, nyerni kell a következő hármat.

Grat. a Cardsnak, a jobb csapat nyert ez nem kérdés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Brutális inaktív lista, két kezdő tackle, kezdő RB, Billings, Malcolm Smith, Green és ugye Landry sem lett aktiválva.
Ravens, Bengals simán nyertek, győzelmi kényszer on.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Chubb kihagyja a vasárnapit :o A két kezdő tackle questionable, egyik sem edzett ma, necces.
Joey Tribbiani
nálunk meg Rodney Hudson nincs és a két kezdő corner kérdőjeles 😀
Löfli
Plusz a QB-k mindkét oldalon 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Chubb kihagyja a vasárnapit :o A két kezdő tackle questionable, egyik sem edzett ma, necces.
Joey Tribbiani
nálunk meg Rodney Hudson nincs és a két kezdő corner kérdőjeles 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Chubb kihagyja a vasárnapit :o A két kezdő tackle questionable, egyik sem edzett ma, necces.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Amúgy ez a GW drive nem tudom honnan jött. 6 negyedik negyedes comebackje és 7 GW driveja van eddig, tavaly a Bengals ellen konkrétan utolsó mp-s győzelem volt DPJ elkapásával.
Drip
Ez igaz, de árnyaltabb a kép ha ide vesszük, hogy ebből a hétből négy 2018-ban volt, azóta összesen három.

Onnan jött egyébként, hogy ha komolyabb terveket dédelget a csapat, akkor pozitív mérlegű ellenfelek (pl. Chiefs, Chargers) ellen szükség lesz arra, hogy kritikus pillanatokban meg tudja dobni a passzokat. Remélem meg tudja, de eddig nem nagyon jött össze.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gruden sidenote, panaszkodunk itt, de ha megnézzük az elmúlt 15-20 év konstansan szar csapatai közül kiknek sikerült kitörni (Browns, Bills, Jets, Raiders, Lions, Jags, Redskins) inkább összetehetjük a kezünket,h végre nálunk felfelé vezet az út...
Joey Tribbiani
Ezt abszolút adom, nagyon igazad van. Ráadásul a Bills milyen irgalmatlanul erős lett már?! Már tavaly is jók voltak. Nem lehet nem észrevenni, hogy mi is hasonló úton járunk.

Igazából sem a GM sem a HC nem kérdéses, nagyon a helyükön vannak és szépen működnek. Ha Baker időnként hozzá tudná tenni az extrát az amúgy korrekt játékához nem is lenne itt semmilyen kérdés.
ktms
Kívülről nézve ez kicsit másképp látszik. Tavalyi szezonban a -D-tek 30 bekapott pont körül átlagolt sokáig, mégis kihoztátok pozitívra a szezont. A 2 PO meccsen kaptatok vagy 60 pontot, utoljára 42 felírt ponttal nem tudtátok megnyerni a meccset.
És ráadásul úgy kaptok ilyen sok pontot, hogy rengeteget futtok, tehát relatíve keveset van az ellenfélnél a labda. Itt már nem a QB-nek kellene extrát hozzátenni, hanem a D-nek kellene feljönni egy közepes szintre, ebből a teljes homályból. A Browns O totálisan alkalmas egy PO runra, tavaly is az volt, sőt, már tavaly előtt is, egy olyan D, amelyik 30 körül átlagol, az viszont nem.

A SB ablak viszont nem sokáig lesz nyitva, mert az elit teljesítményt nyújtó O játékosokat valamikor majd meg kell fizetni, és akkor ők valszeg elit fizut is fognak kérni, annyi pénz meg nincs... szóval amíg együtt van ez az O, addig kellene feltámasztani a védelmet, ha akartok valami komolyabb eredményt. Szerintem.
Jan
Adom, az észrevételt és jogos is. Totál a várakozásaim alatt játszik a D, időnként úgy néz ki, hogy működik de valójában a két normálisan lehozott meccsből, egyik sem top csapat ellen volt.

Visszatérve Baker-re: én itt arra gondolok, hogy két olyan meccsen ahol a sok kapott pont ellenére egy utolsó drive-ban meg lehetett volna nyerni a meccset ez nem sikerült. Ugyan nem lenne fair egy az egyben Baker nyakába varrni a vereséget, mert a hívásokkal is volt probléma, de az is kétségtelen, hogy a játékával nem tudta még elvinni a hátán a csapatot, amikor kellett volna.
ktms
Amúgy ez a GW drive nem tudom honnan jött. 6 negyedik negyedes comebackje és 7 GW driveja van eddig, tavaly a Bengals ellen konkrétan utolsó mp-s győzelem volt DPJ elkapásával.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Gruden sidenote, panaszkodunk itt, de ha megnézzük az elmúlt 15-20 év konstansan szar csapatai közül kiknek sikerült kitörni (Browns, Bills, Jets, Raiders, Lions, Jags, Redskins) inkább összetehetjük a kezünket,h végre nálunk felfelé vezet az út...
Joey Tribbiani
Ezt abszolút adom, nagyon igazad van. Ráadásul a Bills milyen irgalmatlanul erős lett már?! Már tavaly is jók voltak. Nem lehet nem észrevenni, hogy mi is hasonló úton járunk.

Igazából sem a GM sem a HC nem kérdéses, nagyon a helyükön vannak és szépen működnek. Ha Baker időnként hozzá tudná tenni az extrát az amúgy korrekt játékához nem is lenne itt semmilyen kérdés.
ktms
Kívülről nézve ez kicsit másképp látszik. Tavalyi szezonban a -D-tek 30 bekapott pont körül átlagolt sokáig, mégis kihoztátok pozitívra a szezont. A 2 PO meccsen kaptatok vagy 60 pontot, utoljára 42 felírt ponttal nem tudtátok megnyerni a meccset.
És ráadásul úgy kaptok ilyen sok pontot, hogy rengeteget futtok, tehát relatíve keveset van az ellenfélnél a labda. Itt már nem a QB-nek kellene extrát hozzátenni, hanem a D-nek kellene feljönni egy közepes szintre, ebből a teljes homályból. A Browns O totálisan alkalmas egy PO runra, tavaly is az volt, sőt, már tavaly előtt is, egy olyan D, amelyik 30 körül átlagol, az viszont nem.

A SB ablak viszont nem sokáig lesz nyitva, mert az elit teljesítményt nyújtó O játékosokat valamikor majd meg kell fizetni, és akkor ők valszeg elit fizut is fognak kérni, annyi pénz meg nincs... szóval amíg együtt van ez az O, addig kellene feltámasztani a védelmet, ha akartok valami komolyabb eredményt. Szerintem.
Jan
A védelemnek nevek alapján legalább top 10-nek kellene lennie, én a DC-t venném elő , hogy mi ez a WTF?
KeyG
Még a Texans elleni szenvedés (ahol Tyrod alázott amíg le nem sérült) után írtam,h a következő 6 meccs eldöntheti Woods sorsát. Eddig felemás a mérleg, Bears és Vikes ellen atom játék, vasárnap leolvadás. Murray legalább olyan kihívás ,mint Herbert, de ahogy írjátok ezzel a kerettel nem kéne 47et kapni senki ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Gruden sidenote, panaszkodunk itt, de ha megnézzük az elmúlt 15-20 év konstansan szar csapatai közül kiknek sikerült kitörni (Browns, Bills, Jets, Raiders, Lions, Jags, Redskins) inkább összetehetjük a kezünket,h végre nálunk felfelé vezet az út...
Joey Tribbiani
Ezt abszolút adom, nagyon igazad van. Ráadásul a Bills milyen irgalmatlanul erős lett már?! Már tavaly is jók voltak. Nem lehet nem észrevenni, hogy mi is hasonló úton járunk.

Igazából sem a GM sem a HC nem kérdéses, nagyon a helyükön vannak és szépen működnek. Ha Baker időnként hozzá tudná tenni az extrát az amúgy korrekt játékához nem is lenne itt semmilyen kérdés.
ktms
Kívülről nézve ez kicsit másképp látszik. Tavalyi szezonban a -D-tek 30 bekapott pont körül átlagolt sokáig, mégis kihoztátok pozitívra a szezont. A 2 PO meccsen kaptatok vagy 60 pontot, utoljára 42 felírt ponttal nem tudtátok megnyerni a meccset.
És ráadásul úgy kaptok ilyen sok pontot, hogy rengeteget futtok, tehát relatíve keveset van az ellenfélnél a labda. Itt már nem a QB-nek kellene extrát hozzátenni, hanem a D-nek kellene feljönni egy közepes szintre, ebből a teljes homályból. A Browns O totálisan alkalmas egy PO runra, tavaly is az volt, sőt, már tavaly előtt is, egy olyan D, amelyik 30 körül átlagol, az viszont nem.

A SB ablak viszont nem sokáig lesz nyitva, mert az elit teljesítményt nyújtó O játékosokat valamikor majd meg kell fizetni, és akkor ők valszeg elit fizut is fognak kérni, annyi pénz meg nincs... szóval amíg együtt van ez az O, addig kellene feltámasztani a védelmet, ha akartok valami komolyabb eredményt. Szerintem.
Jan
Adom, az észrevételt és jogos is. Totál a várakozásaim alatt játszik a D, időnként úgy néz ki, hogy működik de valójában a két normálisan lehozott meccsből, egyik sem top csapat ellen volt.

Visszatérve Baker-re: én itt arra gondolok, hogy két olyan meccsen ahol a sok kapott pont ellenére egy utolsó drive-ban meg lehetett volna nyerni a meccset ez nem sikerült. Ugyan nem lenne fair egy az egyben Baker nyakába varrni a vereséget, mert a hívásokkal is volt probléma, de az is kétségtelen, hogy a játékával nem tudta még elvinni a hátán a csapatot, amikor kellett volna.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧