Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Gratula Srácok, ezt kiböjtöltétek a 17év alatt. Respect! Így kell elpicsázni egy puhapöcs csapatot.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Csak sikerült a végére érni. Hihetetlen érzés szerintem nem is értem mi történt valójában-


Drip
Majd ha az első negyedet megérted, osztd meg velem is. Valamiért nem akaródzik visszanézni! 😁
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak sikerült a végére érni. Hihetetlen érzés szerintem nem is értem mi történt valójában-

Először is: MJ STEWART. Nem esik róla elég szó, de nem egyszerű Ward hiányában / helyén játszani Stewart pedig bejátszotta az egész pályát, le a kalappal. Igazából a védelem előtt is mert, oké, hogy nyeltük a yardokat, de a szar passzokat megfogtuk amik nagyon kellettek.

Mayfield is megérdemel minden dícséretet, ahogy Hunt is akinek az elmúlt hetekben azért nem mindig jött ki a lépés.

Azt a kurva el se hiszem, hogy tovább mentünk! Innen már mindegy megbaszunk mindenkit, a lányokat kétszer is.

😊

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516


🤣😂

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem hittem a szememnek mikor láttam az összefoglalót, már iszonyatosan ki volt éhezve erre minden clevelandi drukker! Azt hittétek 2020 volt furcsa év??? 2021-ben a Browns PO meccset nyer... 😀 😀 😀
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A passer rating totál useless stat (régi cikk, de a lényeg nem változott,  www.dawgsbynature.com/2013/12/4/5175398/why-passer-rating-is-not-a-good-stat), de az nem kérdés, h. Baker fejlődik 😊
Joey Tribbiani
Igen, QBR sokkal jobb lenne, de csak ehhez volt hozzáférésem. Azt hiszem lényeg azért átjön. 😊
ktms
Persze, jó összefoglaló és látszik, h. nincs QB kérdés.

A szakik szerint alábbi elég jól leírja a QBk teljesítményét, Mayfield épp nem top10, ami sztem reális. Jövőre meg lehet célozni a top8at, onnantól nincs miről beszélni.

 www.footballperspective.com/final-2020-passing-statistics/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
A passer rating totál useless stat (régi cikk, de a lényeg nem változott,  www.dawgsbynature.com/2013/12/4/5175398/why-passer-rating-is-not-a-good-stat), de az nem kérdés, h. Baker fejlődik 😊
Joey Tribbiani
Igen, QBR sokkal jobb lenne, de csak ehhez volt hozzáférésem. Azt hiszem lényeg azért átjön. 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Elismerésem...főleg azoknak, akik lenézték Mayfieldet 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
10 pontos favorit a kansas.
Odds 1,19 - 5,00
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azt gondolom, hogy Mayfiled jó játéka nem meglepő, hanem kezd egyre jobb lenni. Ezt a számok is alátámasztják.



Látni, hogy három rossz meccs (narancs színűek) elég rossz időjárás közepette kivételével a szezon második felében jól játszik. Onnantól a tegnapi meccsig a passer rating-je 108,31, de ha megengedem magamnak, hogy kiveszem a WR sor nélküli Jets elleni meccset, akkor azt látom, hogy a 114,95 a passer rating-je, ami nem hogy nem rossz, hanem kifejezetten jó.

Összehasonlítás képpen Mahomes (akit amúgy egy zseninek tartok és nagyon bírom a játékát) az utolsó négy (valamiért gyengébb) meccsén nem tudott 96-os passer rating fölé fölé menni, az utolsó nyolc meccsének átlaga 106,58, de azért így is lehozta az alapszakaszt 108,2-es rating-el.

Ezzel most nem azt mondom, hogy egyből a meccs esélyesei vagyunk, inkább azt szerettem volna érzékeltetni, hogy érezhetően lépett egyet előre Mayfield. Nagyon könnyű átsiklani afelett és valahol meglepő, de az a helyzet, hogy a szezon második felében Mayfield-nek hasonló a passer ratnig-je mint Mahomes-nak... Őszintén szólva ez nekem is csak most derült ki.
Akármi lesz is vasárnap a lényeg itt most az, hogy láthatóan összeállt a csapat magja, van mire építeni a következő szezonokban. 😊

Adatok innen:

 www.pro-football-reference.com/players/M/MayfBa00.htm
 www.pro-football-reference.com/players/M/MahoPa00.htm
ktms
A passer rating totál useless stat (régi cikk, de a lényeg nem változott,  www.dawgsbynature.com/2013/12/4/5175398/why-passer-rating-is-not-a-good-stat), de az nem kérdés, h. Baker fejlődik 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azt gondolom, hogy Mayfiled jó játéka nem meglepő, hanem kezd egyre jobb lenni. Ezt a számok is alátámasztják.



Látni, hogy három rossz meccs (narancs színűek) elég rossz időjárás közepette kivételével a szezon második felében jól játszik. Onnantól a tegnapi meccsig a passer rating-je 108,31, de ha megengedem magamnak, hogy kiveszem a WR sor nélküli Jets elleni meccset, akkor azt látom, hogy a 114,95 a passer rating-je, ami nem hogy nem rossz, hanem kifejezetten jó.

Összehasonlítás képpen Mahomes (akit amúgy egy zseninek tartok és nagyon bírom a játékát) az utolsó négy (valamiért gyengébb) meccsén nem tudott 96-os passer rating fölé fölé menni, az utolsó nyolc meccsének átlaga 106,58, de azért így is lehozta az alapszakaszt 108,2-es rating-el.

Ezzel most nem azt mondom, hogy egyből a meccs esélyesei vagyunk, inkább azt szerettem volna érzékeltetni, hogy érezhetően lépett egyet előre Mayfield. Nagyon könnyű átsiklani afelett és valahol meglepő, de az a helyzet, hogy a szezon második felében Mayfield-nek hasonló a passer ratnig-je mint Mahomes-nak... Őszintén szólva ez nekem is csak most derült ki.
Akármi lesz is vasárnap a lényeg itt most az, hogy láthatóan összeállt a csapat magja, van mire építeni a következő szezonokban. 😊

Adatok innen:

 www.pro-football-reference.com/players/M/MayfBa00.htm
 www.pro-football-reference.com/players/M/MahoPa00.htm

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gratu srácok!
Egyrészt kurva szomorú vagyok (egy kis szekunder szégyennel ötvözve), másrészt viszont örülök, hogy átléptetek végre saját árnyékotokon, és megvan a PO győzelem. El sem tudom képzelni milyen ezt átélni ennyi év után.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Bármennyire is nincs realitása, azért durva belegondolni, h. 2 meccsre vagyunk a Super Bowltól.
Megmondom őszintén, amikor feljöttek 12-re,biztos voltam benne, h. kikapunk. Nagyon Brownsos történet lett volna, de asszem ezzel a meccsel végleg vége minden szarnak. Aztán az a drive Bakertől és a 40 yardos Chubb screen, ott éreztem először, h. ez meglesz.
Stefa (vagy Van Pelt) ezeket a screeneket a legjobbkor vette elő.
Joey Tribbiani
Én ott éreztem először, amikor felkeltem és 28:0-volt oda 😊
bcsarli
A Titans, Cowboys meccsek utàn biztos voltam benne, h. visszajöttök, egy fumbli, v. Baker INT végzetes lehetett volna, nagyot fordult a momentum a 3. negyedben. Plusz Ben PO rutinja, de szerencsére végül nem lett baj Browns szemszögből. Azért izgultam 28-0-nál is, meg kell még szokni ezt a playoff dolgot 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bármennyire is nincs realitása, azért durva belegondolni, h. 2 meccsre vagyunk a Super Bowltól.
Megmondom őszintén, amikor feljöttek 12-re,biztos voltam benne, h. kikapunk. Nagyon Brownsos történet lett volna, de asszem ezzel a meccsel végleg vége minden szarnak. Aztán az a drive Bakertől és a 40 yardos Chubb screen, ott éreztem először, h. ez meglesz.
Stefa (vagy Van Pelt) ezeket a screeneket a legjobbkor vette elő.
Joey Tribbiani
Én ott éreztem először, amikor felkeltem és 28:0-volt oda 😊

több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ez szép és sima győzelem volt. Nehéz lesz a következő meccs, de nektek fogok drukkolni ott. Jöjjön egy nyugodtabb hét , visszatérőkkel a csapatba. Teher nélkül játszva nem vagytok koránt sem esélytelenek.

Steelers fan
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ezt írtam:
"Reálisan nézve a Steelers egy stabil, összeszokott PO csapat akik ráadásul kulcs játékosokat pihentettek, ők az esélyesebbek. Jelenleg egy okos gameplan-el és extra játékkal van esély nyerni ellenük."

Sajnos csak este tudom megnézni a meccset, de nyilván mindent IS elolvastam, amit csak tudtam.
Nem igazán hittem benne, hogy nyerni tudunk, hiszen minden ellenünk szólt. És mégis nyertünk! Juhéjj! 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Bármennyire is nincs realitása, azért durva belegondolni, h. 2 meccsre vagyunk a Super Bowltól.
Megmondom őszintén, amikor feljöttek 12-re,biztos voltam benne, h. kikapunk. Nagyon Brownsos történet lett volna, de asszem ezzel a meccsel végleg vége minden szarnak. Aztán az a drive Bakertől és a 40 yardos Chubb screen, ott éreztem először, h. ez meglesz.
Stefa (vagy Van Pelt) ezeket a screeneket a legjobbkor vette elő.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Gratula! Jó lenne, ha itt nem állnátok meg és nyugdíjaztatnátok BB-t.....😊
csi77
Na, talán sikerült. Gratulálok! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat srácok, ez már járt nektek!
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Na milyen érzés egy playoff meccsen szurkolni? 😀

Sok sikert a továbbiakban!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ferfimunka! Gratulalok!



több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Jajj JuJu eszem azt a csöpp kis szád..."

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Well done, Great job!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.