NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516

Szóljatok rám, ha unjátok a statokat, de azért ez... 😉

Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy ha a szezont vesszük, akkor így néz ki:

Rodgers: 94,5
Mahomes: 91,4
Mayfield: 81,6

Érdekesség képpen:

Brady: 92,6
Wilson: 90,3
Lamar: 81,5
Brees: 73,0
Stafford: 82,0
Allen (Bills) 90,9
Ryan: 83,1

Tehát van hova fejlődni, a trend azonban jó ezt már tudjuk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516

Jövőre be kell foltozni a secondary hiányokat és nagyon szép szezonunk lesz!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Kiegészítve az előttem szólókat, vegyük bele a képletbe, hogy a Chiefs sokkal összetettebb támadó játékot játszik mint a Steelers. Nagyon fel kell kötnie a gatyát a secondary-nak, hogy helyt tudjon állni.
ktms
Hallottunk valamit a KC felől? Nincs üzengetés, nincs tik-tok-ozás vagy tic-tac, mindegy mi az csak kicsi legyen, mert nem bízzák el magukat. Iszonyat kemény meccs lesz, itt még a nagykígyósi Szent Szűz Mária asszonykórus imádsága is fog kelleni, na meg a piócás ember. Akkor talán behúzhatjuk. Egyértelműen örömjátékra számítok, megérdemlik a srácok és jöjjön aminek jönnie kell.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Igazan az a kerdes(ami persze baromsag)hogy ha nem lövi tökön magat a vasas az elso 5 percben akkor mennyire nyert volna a csapat.
Szerintem azert itt meg marad par play a konyvben.
Janek
Ha nem lett volna Manning első snapje safety, akkor nyertek volna? Senkit nem érdekel. A lényeg a végeredmény, mindegy hogyan jut el oda valaki.

Megérdemelte a Browns a győzelmet az egész évben mutatott munka miatt is. Szerintem többet tettek le csapat szinten mint a Steelers. Nézd csak meg az első negyedben a futásokat Chubb-tól és Hunt-tól.
Toto21
Ez nem kerdes.
Olvasd el mit irtam.

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Igazan az a kerdes(ami persze baromsag)hogy ha nem lövi tökön magat a vasas az elso 5 percben akkor mennyire nyert volna a csapat.
Szerintem azert itt meg marad par play a konyvben.
Janek
Ha nem lett volna Manning első snapje safety, akkor nyertek volna? Senkit nem érdekel. A lényeg a végeredmény, mindegy hogyan jut el oda valaki.

Megérdemelte a Browns a győzelmet az egész évben mutatott munka miatt is. Szerintem többet tettek le csapat szinten mint a Steelers. Nézd csak meg az első negyedben a futásokat Chubb-tól és Hunt-tól.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Igazan az a kerdes(ami persze baromsag)hogy ha nem lövi tökön magat a vasas az elso 5 percben akkor mennyire nyert volna a csapat.
Szerintem azert itt meg marad par play a konyvben.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A Chiefs ellen már örömjáték következik, nagyon kiváncsi leszek a mutatott játékra, biztos adnak plusz a lendületet a visszatérők 😊 az biztos, hogy a várakozásokon felüli már így is a szezon.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Kiegészítve az előttem szólókat, vegyük bele a képletbe, hogy a Chiefs sokkal összetettebb támadó játékot játszik mint a Steelers. Nagyon fel kell kötnie a gatyát a secondary-nak, hogy helyt tudjon állni.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazából a helyzet nagyon hasonló mint a vasas ellen.
Most is egy erősebb, esélyesebb ellenféléllel nézünk szembe. Ez látszik az oddsokon is.

Ha győzni akarunk ugyanúgy 120% kell és egy kis szerencse se árt.
(Mahomes nem valószínű hogy sokat fog hibázni)
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Mayfield vs Mahomes nézhető időben 😊

Kis érdekesség, hogy találkoztak ők már egy legendás meccsen:

 www.youtube.com/watch?v=_BZrtvkatEU

Baker Mayfield 27/36 545 yard 7 TD 0 INT
Patrick Mahomes 52/88 734yard 5 TD 1 INT

Akkor Baker győzött, hasonló shootout-al lehet nyerni 😊
Drip
Ha minden oké visszatérhet Ward és Bitonio, plusz ugye Stefa is. Mindhárom hatalmas boost, Warddal egészen más a secondary, JB meg rohadtul megérdemli, h. a POban játszhat, a legöregebb harcos a jelenlegi csapatban Hughlett mellett.

Szóval bár a Chiefs a nagy esélyes, más lesz ez a Browns mint az elmúlt 3 meccsen.

Csak ússzuk meg ezt a hetet Covid nélkül végre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mayfield vs Mahomes nézhető időben 😊

Kis érdekesség, hogy találkoztak ők már egy legendás meccsen:



Baker Mayfield 27/36 545 yard 7 TD 0 INT
Patrick Mahomes 52/88 734yard 5 TD 1 INT

Akkor Baker győzött, hasonló shootout-al lehet nyerni 😊

több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Több mint 10 éve nézek NFL-t, de életemben először mentem aludni félidőben úgy, hogy ezt a Browns már tuti behúzza 😊 Kemény volt - remélem sikerül a KC ellen is valami bravúr 😊
Menő lenne egy főcsoport döntőn találkozni úgyhogy hajára mindkettőnknek 😊
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
 youtu.be/sxZ99k0F1Mo
VvAlekosz
Ennyi a minimum amit megérdemelt az a bohóc. Ezzel az élete végéig lehet szívatni a pályán és a magánéletben is. Remélem nem a mi mezünkben kapja majd az ívet ezentúl.
pfefe8
Nem értem Juju-t. Oké, megcsinálta, hülye volt. De legalább utána megkövette volna a Browns-t. De még erre sem volt képes.
Fura lenne nem Steelers mezben látni, de Claypool nyilatkozata alapján azt mondanám ragadós ez az arogancia, így lehet tényleg jobb ha máshol folytatja mielőtt az újoncot is megtanítja erre a szép viselkedésre :/
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
 youtu.be/sxZ99k0F1Mo
VvAlekosz
Ennyi a minimum amit megérdemelt az a bohóc. Ezzel az élete végéig lehet szívatni a pályán és a magánéletben is. Remélem nem a mi mezünkben kapja majd az ívet ezentúl.

Steelers fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 090 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is érdemlik ezt a fogadtatást.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Gratula Srácok, ezt kiböjtöltétek a 17év alatt. Respect! Így kell elpicsázni egy puhapöcs csapatot.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Csak sikerült a végére érni. Hihetetlen érzés szerintem nem is értem mi történt valójában-


Drip
Majd ha az első negyedet megérted, osztd meg velem is. Valamiért nem akaródzik visszanézni! 😁
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak sikerült a végére érni. Hihetetlen érzés szerintem nem is értem mi történt valójában-

Először is: MJ STEWART. Nem esik róla elég szó, de nem egyszerű Ward hiányában / helyén játszani Stewart pedig bejátszotta az egész pályát, le a kalappal. Igazából a védelem előtt is mert, oké, hogy nyeltük a yardokat, de a szar passzokat megfogtuk amik nagyon kellettek.

Mayfield is megérdemel minden dícséretet, ahogy Hunt is akinek az elmúlt hetekben azért nem mindig jött ki a lépés.

Azt a kurva el se hiszem, hogy tovább mentünk! Innen már mindegy megbaszunk mindenkit, a lányokat kétszer is.

😊

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516


🤣😂

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem hittem a szememnek mikor láttam az összefoglalót, már iszonyatosan ki volt éhezve erre minden clevelandi drukker! Azt hittétek 2020 volt furcsa év??? 2021-ben a Browns PO meccset nyer... 😀 😀 😀
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
A passer rating totál useless stat (régi cikk, de a lényeg nem változott,  www.dawgsbynature.com/2013/12/4/5175398/why-passer-rating-is-not-a-good-stat), de az nem kérdés, h. Baker fejlődik 😊
Joey Tribbiani
Igen, QBR sokkal jobb lenne, de csak ehhez volt hozzáférésem. Azt hiszem lényeg azért átjön. 😊
ktms
Persze, jó összefoglaló és látszik, h. nincs QB kérdés.

A szakik szerint alábbi elég jól leírja a QBk teljesítményét, Mayfield épp nem top10, ami sztem reális. Jövőre meg lehet célozni a top8at, onnantól nincs miről beszélni.

 www.footballperspective.com/final-2020-passing-statistics/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964