Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Teljesen megértem a JJ Watt elképzelést, de inkább tényleg az LB sorba hoznék vagy két skilles játékost meg egy-két fiatal tehetséget. Egyébként meg nem hiszem, hogy szeretne az öccse "ellen" játszani, inkább vele szeretne játszani 😀
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Baker nem annak a játékosnak tűnik, aki minden centet ki akar sajtolni a csapatból (az ügynöke nyilván igen...) , nem csóró családból jön, egyszóval nem aggódom emiatt. Ha kétszer egymás után PO-ba visz, kapja meg a lovettát ami jár.
Joey Tribbiani
Pontosan, egy hosszabbtávú korrekt szerződést hasonlóan Mahomes-hoz, azaz mindig hagyva elég helyet a tehetséges skill player játékosok szerződtetéséhez.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintetek Mayfield mennyit érne, ha most kellene neki szerződést adni?
Szokol
Amit szeretnék a csapat érdekébe - ami a realitás - ami a piaci trend.
Sajnos ez a 3 dolog elég durván eltér egymástól.
Amit szeretnék mert jó lenne a csapat érdekébe az 4 év 100 milla, 75 gari. - erre kb 0% esély van.
Arról nem is beszélve, hogy csúnyán szembe köpnénk a QB piacot.

- Ami realitás szerintem 30M/év.
- Piaci 35-40-ről meg ne is beszéljünk mert agyévérzést kapok.
P@trik
Azert az 5m-tol ne kapj agyverzest.
A nagyobb ugras a rookie penzerol a piacira, az faj mindig minden csapatnal, de elkerulhetetelen.
no
Én sem nagyon agyalnám túl a dolgot. A piac beárazza majd. Igazából tökéletes helyzetben vagyunk, hogy nem most kell hosszabbítani. Jövőre nyilván konf döntő a cél minimum, ha az megvan, mehet neki a max lóvé, ha nem, akkor is ott az 5. éves opció. Más világ, amikor a QB a legjobban fizetett játékos a csapatban, de ennek is el kell jönnie egyszer és ez inkább jó hír, mint rossz 😊 kb. 10 évig itt volt az egyik legnagyobb cap space, sokra mentünk vele.
Egybk. Baker nem annak a játékosnak tűnik, aki minden centet ki akar sajtolni a csapatból (az ügynöke nyilván igen...) , nem csóró családból jön, egyszóval nem aggódom emiatt. Ha kétszer egymás után PO-ba visz, kapja meg a lovettát ami jár.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 654
Szerintetek Mayfield mennyit érne, ha most kellene neki szerződést adni?
Szokol
Amit szeretnék a csapat érdekébe - ami a realitás - ami a piaci trend.
Sajnos ez a 3 dolog elég durván eltér egymástól.
Amit szeretnék mert jó lenne a csapat érdekébe az 4 év 100 milla, 75 gari. - erre kb 0% esély van.
Arról nem is beszélve, hogy csúnyán szembe köpnénk a QB piacot.

- Ami realitás szerintem 30M/év.
- Piaci 35-40-ről meg ne is beszéljünk mert agyévérzést kapok.
P@trik
Azert az 5m-tol ne kapj agyverzest.
A nagyobb ugras a rookie penzerol a piacira, az faj mindig minden csapatnal, de elkerulhetetelen.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintetek Mayfield mennyit érne, ha most kellene neki szerződést adni?
Szokol
Amit szeretnék a csapat érdekébe - ami a realitás - ami a piaci trend.
Sajnos ez a 3 dolog elég durván eltér egymástól.
Amit szeretnék mert jó lenne a csapat érdekébe az 4 év 100 milla, 75 gari. - erre kb 0% esély van.
Arról nem is beszélve, hogy csúnyán szembe köpnénk a QB piacot.

- Ami realitás szerintem 30M/év.
- Piaci 35-40-ről meg ne is beszéljünk mert agyévérzést kapok.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Szerintetek Mayfield mennyit érne, ha most kellene neki szerződést adni?
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Részben egyet tudok érteni veled részben nem.
A vezér szerep és hogy jó lenne a falba Garrett túl oldalára abba egyet tudok érteni.
Az érem másik oldala viszont az hogy 21 millió van sapkába amiből én nem dobnék ki 15-17 milliót Wattra.
Főleg úgy nem, hogy nincs NFL szintű LB a csapatba + a Secondary is csúnyán elvérzett, hiányzók ide vagy oda.(woods meg a DB specilista szlogen)

Arról nem is beszélve hogy idén is vannak FAink (Higgins, ogunjobi, stb) és a spájzba van már a Mayfield és Ward, Chubb kérdés is.
P@trik
Abszolút jogos, hogy erre figyelni kell. De azért ez nem annyira rossz cap helyzet és szerintem Watt nem fog 17Millás szerződést kapni sehol.
Lehet például adni neki egy alacsonyabb fixet 5-8M, +5-8M aláírásival (azt ugye szét lehet dobni öt következő évre) meg ösztönzőket. Minden attól függ mennyit kér. Így még mindig maradna pénz és még ezt sem tudják sokan megcsinálni a ligában.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Már első ránézésre is nagyon komoly erősítés lenne Watt még akkor is, ha már nem ugyanaz a játékos aki öt-hat éve volt. Viszont párban Garrett-el nagyon komoly kihívás elé állítanák a liga jelentős részének támadó falait. Megkockáztatom, hogy nagyot javulnánk a statjai is.

Ha sikerül a secondary-ben is stabilizálni a helyzetet új játékosokkal és/vagy a tavaly nem játszó játékosok a várt színvonalon szállnak be, akkor szintet léphet a védekezés.

Sok helyen mondják, hogy negatív pontkülönbséggel jutottunk a rájátszásba, csak azt felejtik el, hogy ennek az az oka, hogy volt két olyan meccs a szezon első felében (konkrétan az első és hatodik héten), ahol összeszokottabb nagyon jó csapatok ellen kellett volna az előbbi esetben edzőtábor és edzőmeccsek nélkül teljesíteni. Ezeken a meccseken gyűjtöttük be egy -63 -as negatív mutatót (13-76) PITT és BAL. Azt követően már csak háromszor kaptunk ki és csak egyszer 10 ponttal. Egyébként miután elkezdett funkcionálni a játék azt követően ugyanezzel a két csapattal az eredmény: BAL -5, PITT +13 (rájátszás is benne van) = +8 !!
De az igaz, hogy a Chiefs ellen nagyon látszott, hogy a rájátszásban csak stabilan jó védelemmel van esély egy ennyire jó csapat ellen.

Szóval a védelem a nyilvánvaló hiányosságai ellenére sem volt annyira rossz, inkább úgy mondanám, hogy néhány jobb játékosra van a stabilan jó szinttől. Ha innen nézem, akkor Watt kifejezetten komoly erősítés lenne. Van olyan szintű morálja mint Landry-nek, az meg látjuk, hogy mennyire jót tesz. Például nem nyelnénk be a nyert meccsek utolsó negyedében felesleges pontokat, mint tavaly.

Összegezve szerintem nagyon is illeszkedik a képbe nálunk Watt, önmagában persze nem lesz elég, de egy nagy lépés a jó irányba.
ktms
Részben egyet tudok érteni veled részben nem.
A vezér szerep és hogy jó lenne a falba Garrett túl oldalára abba egyet tudok érteni.
Az érem másik oldala viszont az hogy 21 millió van sapkába amiből én nem dobnék ki 15-17 milliót Wattra.
Főleg úgy nem, hogy nincs NFL szintű LB a csapatba + a Secondary is csúnyán elvérzett, hiányzók ide vagy oda.(woods meg a DB specilista szlogen)

Arról nem is beszélve hogy idén is vannak FAink (Higgins, ogunjobi, stb) és a spájzba van már a Mayfield és Ward, Chubb kérdés is.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Már első ránézésre is nagyon komoly erősítés lenne Watt még akkor is, ha már nem ugyanaz a játékos aki öt-hat éve volt. Viszont párban Garrett-el nagyon komoly kihívás elé állítanák a liga jelentős részének támadó falait. Megkockáztatom, hogy nagyot javulnánk a statjai is.

Ha sikerül a secondary-ben is stabilizálni a helyzetet új játékosokkal és/vagy a tavaly nem játszó játékosok a várt színvonalon szállnak be, akkor szintet léphet a védekezés.

Sok helyen mondják, hogy negatív pontkülönbséggel jutottunk a rájátszásba, csak azt felejtik el, hogy ennek az az oka, hogy volt két olyan meccs a szezon első felében (konkrétan az első és hatodik héten), ahol összeszokottabb nagyon jó csapatok ellen kellett volna az előbbi esetben edzőtábor és edzőmeccsek nélkül teljesíteni. Ezeken a meccseken gyűjtöttük be egy -63 -as negatív mutatót (13-76) PITT és BAL. Azt követően már csak háromszor kaptunk ki és csak egyszer 10 ponttal. Egyébként miután elkezdett funkcionálni a játék azt követően ugyanezzel a két csapattal az eredmény: BAL -5, PITT +13 (rájátszás is benne van) = +8 !!
De az igaz, hogy a Chiefs ellen nagyon látszott, hogy a rájátszásban csak stabilan jó védelemmel van esély egy ennyire jó csapat ellen.

Szóval a védelem a nyilvánvaló hiányosságai ellenére sem volt annyira rossz, inkább úgy mondanám, hogy néhány jobb játékosra van a stabilan jó szinttől. Ha innen nézem, akkor Watt kifejezetten komoly erősítés lenne. Van olyan szintű morálja mint Landry-nek, az meg látjuk, hogy mennyire jót tesz. Például nem nyelnénk be a nyert meccsek utolsó negyedében felesleges pontokat, mint tavaly.

Összegezve szerintem nagyon is illeszkedik a képbe nálunk Watt, önmagában persze nem lesz elég, de egy nagy lépés a jó irányba.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Watt elvileg komolyan fontolgatja hogy ide ír alá

 bleacherreport.com/articles/2932055-jj-watt-rumors-star-seriously-considering-browns-after-release-from-texans
kapitnono
Két hete se hittem benne és továbbra sem hiszek benne. Megy a tesókhoz.
P@trik
Ha nem vetminért akkor ott nem nagyon lesz rá pénz
kapitnono
Pontosan. Ráadásul szeretne hasonló lóvét keresni mint a Houstonban ...

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Watt elvileg komolyan fontolgatja hogy ide ír alá

 bleacherreport.com/articles/2932055-jj-watt-rumors-star-seriously-considering-browns-after-release-from-texans
kapitnono
Két hete se hittem benne és továbbra sem hiszek benne. Megy a tesókhoz.
P@trik
Ha nem vetminért akkor ott nem nagyon lesz rá pénz


több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Watt elvileg komolyan fontolgatja hogy ide ír alá

 bleacherreport.com/articles/2932055-jj-watt-rumors-star-seriously-considering-browns-after-release-from-texans
kapitnono
Két hete se hittem benne és továbbra sem hiszek benne. Megy a tesókhoz.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Watt elvileg komolyan fontolgatja hogy ide ír alá

 bleacherreport.com/articles/2932055-jj-watt-rumors-star-seriously-considering-browns-after-release-from-texans


több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Meghalt Martyfootball, örökös kedvenc edzőm.
Nyugodjék békében!
Helmut the Dystopian Ride
In my phone conversation with Marty in 2016, he said, “It was the dumbest thing I did. I mean, what the hell, leaving there. God only knows I might still be there. I’ve said to my wife and a number of people, of all the decisions I made in my life, it’s the one I regret the most.”

 thelandondemand.com/news/2021/feb/04/marty-schottenheimer-was-winner-beginning-end/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Meghalt Martyfootball, örökös kedvenc edzőm.
Nyugodjék békében!
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Ha nem Watt, akkor jöjjön mondjuk Clowney?
ktms
Hát akkor már inkább faragjunk még a Vernom szerződését mint Clowney 😊)
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ha nem Watt, akkor jöjjön mondjuk Clowney?

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vajon elhozzuk Watt-ot a Texans-ból Garrett párjának? Logikailag vihető.
ktms
Szerintem ő az AFC Northba jön, de a Steelersbe. A tesójával akar a hírek szerint játszani.
iktriad
100%-ra veszem hogy a vasasba megy és a tesók összeállnak. Big ben lemond a fizuja egy részéről és meg is van a matekjuk.
P@trik
-eljönne hozzánk cserének?
-ha el is jönne, nincs rá pénzünk
-ha lenne is pénz, semmi szükségünk rá

5-6 ember van a D-ben akit fontosabb lenne megtartani, mint hozni egy öregedő backup DE-t
Jan
Szerintem ő már eljutott arra az elkeseredés szintre texansba hogy leszarja ha csere, csak legyen esélye gyűrűre és a tesókkal legyen együtt.
Lovét big ben szerződéssel kimatekozzátok ezt te is tudod.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Vajon elhozzuk Watt-ot a Texans-ból Garrett párjának? Logikailag vihető.
ktms
Szerintem ő az AFC Northba jön, de a Steelersbe. A tesójával akar a hírek szerint játszani.
iktriad
100%-ra veszem hogy a vasasba megy és a tesók összeállnak. Big ben lemond a fizuja egy részéről és meg is van a matekjuk.
P@trik
-eljönne hozzánk cserének?
-ha el is jönne, nincs rá pénzünk
-ha lenne is pénz, semmi szükségünk rá

5-6 ember van a D-ben akit fontosabb lenne megtartani, mint hozni egy öregedő backup DE-t
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vajon elhozzuk Watt-ot a Texans-ból Garrett párjának? Logikailag vihető.
ktms
Szerintem ő az AFC Northba jön, de a Steelersbe. A tesójával akar a hírek szerint játszani.
iktriad
100%-ra veszem hogy a vasasba megy és a tesók összeállnak. Big ben lemond a fizuja egy részéről és meg is van a matekjuk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon elhozzuk Watt-ot a Texans-ból Garrett párjának? Logikailag vihető.
ktms
Szerintem ő az AFC Northba jön, de a Steelersbe. A tesójával akar a hírek szerint játszani.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Vajon elhozzuk Watt-ot a Texans-ból Garrett párjának? Logikailag vihető.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Azért elnézve az AFC döntőt, annyira nem voltunk elveszve a KC ellen, főleg ha azt nézem, h. 16-10-el is mehettünk volna a félidőre, ha Higgins nem fumblizik (vagy befújják az egyértelmű targetinget). Nyilván jelenleg egy (vagy másfél) szinttel feljebb van a KC, de a többiekkel versenyben vagyunk. A védelem fejlesztésével egy fél szintet ledolgozhatunk, hogy a Mahomes miatti maradék hátránnyal mi lesz, passz, sajna kva jó a csávó.
Joey Tribbiani
Fene tudja.... Azért megnézném Mahomes-t Kelce, Hill és az öreg rozmár nélkül. (Mindig felmerül bennem a kérdés, hogy tényleg ennyire jó-e Mahomes, mint amennyire istenítik? Persze nem azt mondom, hogy rossz, vagy ilyesmi, de van aki már G.O.A.T-ként említi. Például, ha nem a KC-hez kerül, hanem mondjuk a Jets/Texans/Browns trió valamelyikéhez?

BIUSA"@
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azért elnézve az AFC döntőt, annyira nem voltunk elveszve a KC ellen, főleg ha azt nézem, h. 16-10-el is mehettünk volna a félidőre, ha Higgins nem fumblizik (vagy befújják az egyértelmű targetinget). Nyilván jelenleg egy (vagy másfél) szinttel feljebb van a KC, de a többiekkel versenyben vagyunk. A védelem fejlesztésével egy fél szintet ledolgozhatunk, hogy a Mahomes miatti maradék hátránnyal mi lesz, passz, sajna kva jó a csávó.
Joey Tribbiani
Teljesen egyetértek. Vannak jó csapatok az AFC-be meg van a Kansas, ebbe jelenleg belekell törődni.

Szerkesztette: P@trik