Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bármennyire is vártam ezt a pillanatot muszáj leszek holnap visszanézni egyszerűen nem fogom bírni az éjszakát (húzós hétvégém volt ☹️)

Aki nézi annak jó szórakozást!
Drip
Én se tudom nézni melo miatt :/ Majd hnap visszanézem.
Sajnos egy tök sima zakó várható amilyen állapotok vannak nálunk, de a remény hal meg utoljára, hogy valami izgi hollywoodi sztori legyen. #GoBrowns
P@trik
Vannak dolgok az életbe amit az ember sosem bocsát meg magának azt hiszem ez köztük lesz.
TEJÓÓÓÓISTEEEENNN ezt látnom kell.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 793 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok, ez valami eszmeletlen! Teher nelkul lehet jatszani a Kansas ellen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ugyanitt Ravens bukta eseten, wagon jegyet vennek occson😀
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem lehet mást mondani, csak azt, hogy ez mar kurvara kijart!! Gratulálok
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 345 — maci faszán vitézkötés
Fohajtassal kisert kalapemeles reszemrol sracok! Grat!
Well done! ✌👌👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Gratula a W-hez 😊 zaraskeppen egy klasszikus.

"Szerintem ez a Browns ugyanaz a csapat, amely ellen évek óta játszok. Egy rakás nevenincs szürke arc. Van pár jó játékosuk, de végtére is a Browns mégiscsak a Browns“ - mondta a héten JuJu Smith-Schuster.
KeyG
Így kell nemesen bosszút állni 🙂😃
több mint 3 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Hihetetlen meg van a win, azért a több sebből vérző kicsit lesajnált csapat meg mutatta, hogy van tartása. Hosszú idő után végre újra playoff win.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 123
Gratula a W-hez 😊 zaraskeppen egy klasszikus.

"Szerintem ez a Browns ugyanaz a csapat, amely ellen évek óta játszok. Egy rakás nevenincs szürke arc. Van pár jó játékosuk, de végtére is a Browns mégiscsak a Browns“ - mondta a héten JuJu Smith-Schuster.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Gabor81 803
grat a w hez. sok sikert
több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Még meg se voltam születve mikor utoljára PO meccset nyert a Browns 😀)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap este 9-re ne csináljatok programot. Browns @ Chiefs.

Grat a W-hez!

És Mayfield a legöregebb kezdő QB a még állva maradt 4 AFC csapatból (Mahomes, Josh Allen és Lamar is fiatalabb).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A harmadik negyed végén azért féltem, hogy nem tudjuk megtörni a vasas lendületét, de meg lett!!! Hihetetlen, hogy nyertünk, ilyen évek után, ennyi hiányzóval, főedző nélkül, meccs közben kieső emberekkel. 94 után nyertünk újra a PO-ban, óriási gratula a csapatnak, az edzői stábnak! NYERTÜNK! Go Browns!
Na készülődök és megyek dolgozni 😀
Bad 31
Első idegenbeli PO win 1969 óta 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A harmadik negyed végén azért féltem, hogy nem tudjuk megtörni a vasas lendületét, de meg lett!!! Hihetetlen, hogy nyertünk, ilyen évek után, ennyi hiányzóval, főedző nélkül, meccs közben kieső emberekkel. 94 után nyertünk újra a PO-ban, óriási gratula a csapatnak, az edzői stábnak! NYERTÜNK! Go Browns!
Na készülődök és megyek dolgozni 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Hey Juju it's a brand new Browns!
Grat és várunk titeket a jövő héten!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ezt már nagyon megérdemelte a Browns
Remélem jövő héten lesz folytatás (már Stefával és Bitonióval + Ward-dal) és elveritek a Főnököket

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
MEGVAN!

Hányszor fogjuk ezt visszanézni 😊 Ilyen előzmények után még mindig nehezen hiszem el. Bár megint rámhozták a frászt (és ha ott nekimegy a Steelers a 4&1-nek ki tudja mi lesz...), de az offense amikor kellett megint odalépett, mindezt backup LG és RT-vel.

Chiefs ellen jutalomjáték.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha már ki kellett esni, tőletek sajnálom a legkevésbé. Grat, és hajrá a továbbiakra!

több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Most nagyon fontos lenne válaszolni erre a TD-re, akár góllal, csak tegyünk fel mi is pontot.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nagyon kíváncsi vagyok a második játékrészre, szerintem elkezd feljönni a Steelers, de bízok a csapatban. Ez a TD azért kellett a félidő végén, nem szabad beleülni az eredménybe.
Bad 31
Jaja, 28-14-nél elkezdtem volna izgulni, de azért halad az offense simán, ha kell. Titans ellen leolvadtunk majdnem a második félidőben, oda kell figyelni, de nincs benne a meccsben, bármennyire is ezt sulykolja Michaels és Colinsworth.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nagyon kíváncsi vagyok a második játékrészre, szerintem elkezd feljönni a Steelers, de bízok a csapatban. Ez a TD azért kellett a félidő végén, nem szabad beleülni az eredménybe.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ha továbbjutnánk, jövő hétre visszajöhetnek a covidosok?
Zaborn
10 nap után két negatív teszt kell, szal papíron igen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Ha továbbjutnánk, jövő hétre visszajöhetnek a covidosok?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalosan is bezárt a Factory of Sadness!!!


LOL, Mike Polk.
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
divatfanok, aludjatok! 😀
r.baggio
Én itt vagyok, csak utálom a követőt 😀

Eszméletlen. Lehet mi toltuk a vanilla playbookot múlt héten 😊
Joey Tribbiani
Biztos mosott szar leszek reggel, de felkeltem háromkor, nem hittem el mikor megláttam az eredményt 😊 mi történt itt az első negyedben?
Bad 31
csoda haver, bár én még mindig izgulok egy kicsit 😀 Mondjuk annyira nincs semmi átütő erő a Steelersben, h. nem tudom innen fel lehet-e állni.

Szerencsénk volt a rossz snappel, de aztán büntettük is az INT-eket, Chubb és Hunt mint kés a vajon.

Sajnos csak két söröm van a hűtőben.
Joey Tribbiani
Hát igen, az ördög sose alszik, ne bízzuk el magunkat, nekem egy csomó kávém van 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
divatfanok, aludjatok! 😀
r.baggio
Én itt vagyok, csak utálom a követőt 😀

Eszméletlen. Lehet mi toltuk a vanilla playbookot múlt héten 😊
Joey Tribbiani
Biztos mosott szar leszek reggel, de felkeltem háromkor, nem hittem el mikor megláttam az eredményt 😊 mi történt itt az első negyedben?
Bad 31
csoda haver, bár én még mindig izgulok egy kicsit 😀 Mondjuk annyira nincs semmi átütő erő a Steelersben, h. nem tudom innen fel lehet-e állni.

Szerencsénk volt a rossz snappel, de aztán büntettük is az INT-eket, Chubb és Hunt mint kés a vajon.

Sajnos csak két söröm van a hűtőben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964