Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ja, a mez viszont (újra) király, legalább azt nem b@szták el. A secondary logo is faxa lett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
4. negyedet el se kezdtem, de igazából ez van. Pánikolni még korai lenne, panaszkodni és bosszankodni persze lehet.

Mondjuk az biztos, hogy a védelem önmagában nem fog meccsben tartani minket.
Drip
Nagyon fel kell kötni a gatyát, mert ha a Bengals rookie irányítóval lezavar minket, két meccs után jöhetnek a Stefa out cikkek és gyorsan robbanhat az öltöző is :s

Tényleg csak reménykedni lehet, h. a normális offseason és preseason hiánya miatt volt ez a katasztrófális teljesítmény.

Ugye nagyon HA, de ha OBJ elkapja azt a sima bogyót 3&2-nél, vagy Seibert nem hagyja ki a 41 yardosat közvetlen utána, akkor min. 17-13 a szünet. Igy viszont a Ravens természetesen 50 mp alatt végigment a pályán és 24-6-tal fordultunk. Same old Browns.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
4. negyedet el se kezdtem, de igazából ez van. Pánikolni még korai lenne, panaszkodni és bosszankodni persze lehet.

Mondjuk az biztos, hogy a védelem önmagában nem fog meccsben tartani minket.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kb. a legrosszabb forgatókönyv valósult meg, Lamar közelébe se kerültünk, Andrews ellen kijött az LB és S sor összes hibája, a futójátékot nem sikerült bedurrantani, Odell nulla koncentráció és még Seibert is betlizett. Sajna igaznak bizonyultak a TC beszámolók, ez az offense egyelőre zéró - amit annyira nem értek, mert ilyen nevekkel alapnak kéne lenne egy legalább átlagos egységnek, de ez bottom 5 volt.

Katasztrófa nincs, de most 2 W kell, egy Bengals és Football Team elleni vereséget nem lehet megmagyarázni.
Joey Tribbiani
WTF ellen most már meglehet! 😉
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Phillips térde is valszeg kuka idénre így még izgibb a LB sor.
Wills viszont megúszta és játszhat majd.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kb. a legrosszabb forgatókönyv valósult meg, Lamar közelébe se kerültünk, Andrews ellen kijött az LB és S sor összes hibája, a futójátékot nem sikerült bedurrantani, Odell nulla koncentráció és még Seibert is betlizett. Sajna igaznak bizonyultak a TC beszámolók, ez az offense egyelőre zéró - amit annyira nem értek, mert ilyen nevekkel alapnak kéne lenne egy legalább átlagos egységnek, de ez bottom 5 volt.

Katasztrófa nincs, de most 2 W kell, egy Bengals és Football Team elleni vereséget nem lehet megmagyarázni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A mai nap negatív hősei Beckham és Sandejo. Mindketten értékelhetetlen teljesítményt nyújtottak, kár hogy ezért pénz is jár nekik.

Az offensenek még össze kell szoknia, tetszett, hogy összesen két sack-et engedtünk viszont a futásoknál jobban kell segíteni a futókat az OL-nek. Huntnak viszont voltak jó megmozdulásai.

A ravens gond nélkül fogja nyerni a csoportot, nekik csak a po jelenthet akadályt.

Nagy meccs lesz a csütörtöki Bengálok elleni, talán az egyetlen papíron verhető csoport ellenfél, remélem a sérültjeink összeszedik magukat addig.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Értékelhetetlen a mutatott játék. Ott folytattuk ahol tavaly abbahagytuk.
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Eddig szánalmas, amit Beckham/Seibert művel....

BIUSA"@
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én már annak örülök , hogy lesz mit nézni... Aztán lehet csak 1 óráig

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gameday!

Az utolsó HC, aki győzelemmel mutatkozott be a kispadon egy bizonyos Bud Carson volt. 1989. szeptember 10, Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers 51-0.

Ma egy 1 pontos W is legalább akkorát szólna, mint 31 éve az ötvenegy-null. Pedig azóta próbálkozott A Sötét Nagyúr, Palmer, Butch Davis, Crennel, Mangini, Shurmi, Chud, Pettine, Hue, Konyhás, egyiknek sem jött össze, és talán az összes közül a mai lesz a legnehezebb meccs. Valahogy mégis nyugodt vagyok, tavaly sem esélyesként mentünk oda, de aztán villant Chubbb és összeálltunk mint az a bizonyos alsónemű.
Tegnap tuti lett ami eddig is valószínű volt, Stefa a playcaller. Mostanában ugye nagyon divat ez, plusz Van Pelt a building the Browns epizódokban nekem inkább csendes háttérmunkásnak tűnt, úgyh. nem lep meg. Csak a végén ne legyen megint nagy a kabát.
Az elejét szorosan kéne tartani, hogy Nicket lehessen futtatni és ne kelljen már a második negyedben pass heavyre váltani, ami a TC-ben sem ment és nem is Stefa stílusa.
20-17 ide 😀
Joey Tribbiani
Tavaly a borzalmas futas elleni vedekezesunk az elso negy meccsen egy kulon kategoria volt es reagaltunk ra ket ILB-vel akik otthon nezokent keszultek az idenyre es sokat javitottak is de foleg az O-unk javitott a D-unkon. Idenre viszont ez hangsulyosan javitva lett. BW lehet NT ahol kivalo, a hozott emberkek meg kivaloak futas ellen es nyomasban is + a ILB fronton is sokat aldoztunk. Kozepen es szelre is nehezebb lesz futni PAPIRON. Megha szoros is akkor se fogtok most papiron szetfutni minket. Hangsulyozom hogy papiron.
no
Alapvetően én a gyenge LB és safety sor miatt nem vagyok valami optimista.
Én örülni fogok már akkor is ha nem egy totális fejetlenséget látunk mint konyhás frédi alatt.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Inaktívak:
WR Donovan Peoples-Jones
CB Greedy Williams
CB Kevin Johnson
LB Mack Wilson
OT Chris Hubbard
DE Joe Jackson

Jacob Phillips kezdeni fog
Terrance Mitchell kezdeni fog greedy helyén
JC Tretter kezdeni fog
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Gameday!

Az utolsó HC, aki győzelemmel mutatkozott be a kispadon egy bizonyos Bud Carson volt. 1989. szeptember 10, Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers 51-0.

Ma egy 1 pontos W is legalább akkorát szólna, mint 31 éve az ötvenegy-null. Pedig azóta próbálkozott A Sötét Nagyúr, Palmer, Butch Davis, Crennel, Mangini, Shurmi, Chud, Pettine, Hue, Konyhás, egyiknek sem jött össze, és talán az összes közül a mai lesz a legnehezebb meccs. Valahogy mégis nyugodt vagyok, tavaly sem esélyesként mentünk oda, de aztán villant Chubbb és összeálltunk mint az a bizonyos alsónemű.
Tegnap tuti lett ami eddig is valószínű volt, Stefa a playcaller. Mostanában ugye nagyon divat ez, plusz Van Pelt a building the Browns epizódokban nekem inkább csendes háttérmunkásnak tűnt, úgyh. nem lep meg. Csak a végén ne legyen megint nagy a kabát.
Az elejét szorosan kéne tartani, hogy Nicket lehessen futtatni és ne kelljen már a második negyedben pass heavyre váltani, ami a TC-ben sem ment és nem is Stefa stílusa.
20-17 ide 😀
Joey Tribbiani
Tavaly a borzalmas futas elleni vedekezesunk az elso negy meccsen egy kulon kategoria volt es reagaltunk ra ket ILB-vel akik otthon nezokent keszultek az idenyre es sokat javitottak is de foleg az O-unk javitott a D-unkon. Idenre viszont ez hangsulyosan javitva lett. BW lehet NT ahol kivalo, a hozott emberkek meg kivaloak futas ellen es nyomasban is + a ILB fronton is sokat aldoztunk. Kozepen es szelre is nehezebb lesz futni PAPIRON. Megha szoros is akkor se fogtok most papiron szetfutni minket. Hangsulyozom hogy papiron.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Gameday!

Az utolsó HC, aki győzelemmel mutatkozott be a kispadon egy bizonyos Bud Carson volt. 1989. szeptember 10, Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers 51-0.

Ma egy 1 pontos W is legalább akkorát szólna, mint 31 éve az ötvenegy-null. Pedig azóta próbálkozott A Sötét Nagyúr, Palmer, Butch Davis, Crennel, Mangini, Shurmi, Chud, Pettine, Hue, Konyhás, egyiknek sem jött össze, és talán az összes közül a mai lesz a legnehezebb meccs. Valahogy mégis nyugodt vagyok, tavaly sem esélyesként mentünk oda, de aztán villant Chubbb és összeálltunk mint az a bizonyos alsónemű.
Tegnap tuti lett ami eddig is valószínű volt, Stefa a playcaller. Mostanában ugye nagyon divat ez, plusz Van Pelt a building the Browns epizódokban nekem inkább csendes háttérmunkásnak tűnt, úgyh. nem lep meg. Csak a végén ne legyen megint nagy a kabát.
Az elejét szorosan kéne tartani, hogy Nicket lehessen futtatni és ne kelljen már a második negyedben pass heavyre váltani, ami a TC-ben sem ment és nem is Stefa stílusa.
20-17 ide 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Kizárólag akkor lehetne meglepetés, ha elkövetné a Ravens azt a hibát, hogy biztosra veszi a saját győzelmét miközben lebecsüli az ellenfelet. Nyilván nem fogja. Ezen a meccsen most ki lehet kapni, fura ezt mondani, de tényleg így van. Tisztes helytállást azért elvárom.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ravens - Browns
1,27 - 3,80 az odds.
Nem sok esélyt adnak nekünk a fogadóirodák.
P@trik
Máshol sem nagyon, ahogy nézegettem. Azért ha a Ravens hozza a tavalyi teljesítmény megközelítő értékét, akkor nem itt kell még nyernetek 😊
Wyatt
A ravensnek van talán a legbetegebb kerete idén így természetes hogy ők a favoritok de az hogy mindjárt az első fordulóba egy csoportrangadón egy "feleslegeslejátszani" odds van az fura.
P@trik
Félreértés ne essék, én eléggé örülnék, ha nyernétek, de most jelen állapotban kb 90 százalék mondja, hogy a Ravens nyer, ez pedig nem véletlen. Az oddsok is ezt tükrözik. Nem ez lesz az a meccs, amin múlik az idény, de tavaly is összejött a meglepi, szóval hajrá 😊

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintem nem meglepőek és az előzmények ismeretében korrektek az oddsok. Még ha fáj is 😀

Itt van ugye kapásból a COVID offseason, ami a rookie HC, fullra új O és D rendszer miatt triplán cumi nekünk. A TC alatt folyamatosan arról lehetett olvasni, hogy mennyire nem klappol az offense és többet van a földön, mint a levegőben a labda. Papíron nagyon jól néz ki az egység, Baker fizikálisan és mentálisan is összeszedettnek tűnik, OBJ is, a fal is, Chubbról és Huntról nem is beszélve, de a rendszernek idő kell. Szenvedős szezonkezdésre számítok a támadók részéről, főleg a Ravens ellen.
Aztán itt van a védelem, ami ugyan dominálta az edzőtábort és még az LBk-ről is csak jókat lehetett olvasni (kivéve amikor Wilson kiütötte Chubbot), de mégis csak TakiTakiról beszélünk, mint kezdő LB. A sec egyik legfontosabb eleme IR-en, Greedy és Kevin Johnson sem edzett egész héten. Maradt Ward, Mitchell és Tavier Thomas (who?). Van egyáltalán még CB a rosteren? Emberfeletti kéne Garrettéktől, hogy terror alatt tartsák Lamart és ne passzolja/fussa szét a back 7-t.

Spec. team oké lesz, bár Seibert 50 felett eléggé szenvedett a TC-ben és pont abban kéne javulnia. JoJo Natsonnak mint returner örülök, így, h. Cribbs kommentálta végig a campet mindig eszembe jutottak azok az idők, amikor természetes volt 1-1 visszahordott TD 😊

A Ravenstől az első meccsen ki lehet kapni, nincs katasztrófa ha 0-1-el indítunk. Nagyon kiváncsi leszek, hogyan használjuk a ligaelit futó duónkat és Hoopert - vajon azonnal láthatóak lesznek-e a Stefára jellemző tendenciák (run, TE heavy, WR-ek felé kevesebb labda, sokkal inkább up-tempo offense vs. Kitchens).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ravens - Browns
1,27 - 3,80 az odds.
Nem sok esélyt adnak nekünk a fogadóirodák.
P@trik
Máshol sem nagyon, ahogy nézegettem. Azért ha a Ravens hozza a tavalyi teljesítmény megközelítő értékét, akkor nem itt kell még nyernetek 😊
Wyatt
A ravensnek van talán a legbetegebb kerete idén így természetes hogy ők a favoritok de az hogy mindjárt az első fordulóba egy csoportrangadón egy "feleslegeslejátszani" odds van az fura.
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ravens - Browns
1,27 - 3,80 az odds.
Nem sok esélyt adnak nekünk a fogadóirodák.
P@trik
Úriember biztosra nem fogad. Teszek egy százast a győzelmünkre 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ravens - Browns
1,27 - 3,80 az odds.
Nem sok esélyt adnak nekünk a fogadóirodák.
P@trik
Máshol sem nagyon, ahogy nézegettem. Azért ha a Ravens hozza a tavalyi teljesítmény megközelítő értékét, akkor nem itt kell még nyernetek 😊

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ravens - Browns
1,27 - 3,80 az odds.
Nem sok esélyt adnak nekünk a fogadóirodák.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Amúgy honnét jött ez a 💩 dolog?
steelwolf
Valami volt nője mondta egy podcastben.
tenorx
Ja, akkor az biztos igaz is 😀
Csiriba
Biztos azóta kitörölték nekik
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Én totál LESZAROM mit csinál csak legyen jó szezonja 😀
P@trik
OBJ liked this...
OBJ send a friend request...
KoporShow
Shit happens...
I don't give a shit...

OBJ kedvenc albuma:  www.musixmatch.com/lyrics/ZADRUGA/In-the-Middle-of-the-Shit/edit

Edit (és aztán többet nem poénkodunk ezzel): Azért mostanság majd meggondolják az egyetemista srácok az olyan kijelentéseket, hogy én is szeretnék olyan lenni, mint OBJ, meg ő a példaképem 😊
Fast Willie
Miert ne lehetne valakinek OBJ a peldakepe? Az hogy ki milyen sportolo meg milyen maganember ket teljesen kulonbozo dolog.

Azt meg tegyuk hozza hogy ez a sztori a kepen lathato kurvaktol szarmazik


Hendrix
Itt Willie nem arra célzott, hogy ne lehetne OBJ a kvalitásai alapján bárkinek a példaképe, hanem szvsz arra, hogy sokszor fogják hallani a társaktól az olyan poénokat mint pl. :
Szar embert választottál példaképnek, dude.
Azt meg tegyük hozzá, hogy nem kell a sztorit komolyan venni ahoz, hogy poénkodhassunk vele. Nem hiszem, hogy ezzel ártanánk OBJ lelki világának, mivel már sokazor volt téma de még mindig nem valószínű, hogy az Usában olvassák a Bowl.hu fórumot.

OFF VÉGE



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Én totál LESZAROM mit csinál csak legyen jó szezonja 😀
P@trik
OBJ liked this...
OBJ send a friend request...
KoporShow
Shit happens...
I don't give a shit...

OBJ kedvenc albuma:  www.musixmatch.com/lyrics/ZADRUGA/In-the-Middle-of-the-Shit/edit

Edit (és aztán többet nem poénkodunk ezzel): Azért mostanság majd meggondolják az egyetemista srácok az olyan kijelentéseket, hogy én is szeretnék olyan lenni, mint OBJ, meg ő a példaképem 😊
Fast Willie
Miert ne lehetne valakinek OBJ a peldakepe? Az hogy ki milyen sportolo meg milyen maganember ket teljesen kulonbozo dolog.

Azt meg tegyuk hozza hogy ez a sztori a kepen lathato kurvaktol szarmazik


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Amúgy honnét jött ez a 💩 dolog?
steelwolf
Valami volt nője mondta egy podcastben.
tenorx
Ja, akkor az biztos igaz is 😀