Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ki mit vàr màra? Én szoros, szenvedős W-t, a futás sztem nagyon fog menni és a Bengals nem rak fel 24-et félidőig, szal remélhetőleg nem kell átváltani pass heavyre.

A fél OL questionable, de mindenki limitáltan tudott edzeni tegnap, meglepne ha bárki kihagyná a meccset közülük. A cicáknál Atkins megint nem játszhat, egy kis booster Chubbnak.

Hoopertől Njoku távollétében sokkal többet várok és szeretném Higginst Hodge előtt látni a pályán.
Joey Tribbiani
Szerintem a D dominálni fogja LoS-t. Ezáltal Burrow fog pár rossz döntést hozni, amikből TO-t fog a csapat szerezni. 4 sack lesz legalább.

Chubb 150+ scrimmage yard és 2TD.

38-10 és win
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Cody Parkey érkezett
kapitnono
Ezek nem normálisak. Parkey nagyon messze van a jótól
Toto21
Jó rúgó általában nincs is a piacon. Ezért a sok rossz közül próbálják meg kikukázni a kevésbé rosszat


több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Cody Parkey érkezett
kapitnono
Ezek nem normálisak. Parkey nagyon messze van a jótól
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Ki mit vàr màra? Én szoros, szenvedős W-t, a futás sztem nagyon fog menni és a Bengals nem rak fel 24-et félidőig, szal remélhetőleg nem kell átváltani pass heavyre.

A fél OL questionable, de mindenki limitáltan tudott edzeni tegnap, meglepne ha bárki kihagyná a meccset közülük. A cicáknál Atkins megint nem játszhat, egy kis booster Chubbnak.

Hoopertől Njoku távollétében sokkal többet várok és szeretném Higginst Hodge előtt látni a pályán.
Joey Tribbiani
A futas szerintem kozel mindenki ellen fog menni. | ( attol meg sokfelekeppen ki lehet kapni ) | Es egyre jobb lesz es el is lesz tolva efele a csapat ha kap rendesen eselyt S.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ki mit vàr màra? Én szoros, szenvedős W-t, a futás sztem nagyon fog menni és a Bengals nem rak fel 24-et félidőig, szal remélhetőleg nem kell átváltani pass heavyre.

A fél OL questionable, de mindenki limitáltan tudott edzeni tegnap, meglepne ha bárki kihagyná a meccset közülük. A cicáknál Atkins megint nem játszhat, egy kis booster Chubbnak.

Hoopertől Njoku távollétében sokkal többet várok és szeretném Higginst Hodge előtt látni a pályán.
Joey Tribbiani
Ha nem győzünk akkor kb rekord sebességgel véget is ért a szezonunk.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ki mit vàr màra? Én szoros, szenvedős W-t, a futás sztem nagyon fog menni és a Bengals nem rak fel 24-et félidőig, szal remélhetőleg nem kell átváltani pass heavyre.

A fél OL questionable, de mindenki limitáltan tudott edzeni tegnap, meglepne ha bárki kihagyná a meccset közülük. A cicáknál Atkins megint nem játszhat, egy kis booster Chubbnak.

Hoopertől Njoku távollétében sokkal többet várok és szeretném Higginst Hodge előtt látni a pályán.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a rúgó keringő az edzőkeringővel ér már fel....
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Cody Parkey érkezett


több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 422
Akinek egy Johnny footbalnál, futbólnál, vagy mind1 is, de Nála is rosszabb statokkal rendelkező mezei bust dobál 1000+ yardokat, ott vlsz meg is van a hibás. Szar elkapó, aki akkor is elkap 1000+ yardot
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Állítólag árulják OBJ-t. Mióta a Brownsba került azóta a 67. "legjobb" WR a ligában a PFF számai szerint.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
gedam 5 699
Mi a szart csinált OBJ, amiért szidják?
steelwolf
amikor labda közelében volt csupa-csupa olyat, amiért egy mezei wr-t kibasznak. 3 best of:
2yardos elkapásnál facemask-15yard
3.és pár yardnál rookiedrop
véletlen elkapta a labdát, megvan a first down-hurrrááá
ja nincs, mert a pályán kivülről jött vissza, incomplete pass.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Mi a szart csinált OBJ, amiért szidják?
steelwolf
Lehet, hogy tényleg sza**al gurigázott😁
Fast Willie
Arra mondjuk lehet gondolni , hogy egy ilyen alpári trollkodást mint ami ment ellene a megelőző napokban nem tudott lekezelni. Mit lehet erre mondani? Vajon ki tudná magát függetleníteni ettől? Nem tudom a választ, de szét volt hullva fejben. Gondolom nyomták neki a pályán trash talkot.

Sajnos ilyen világ, viszonylag kevesen értik, hogy: egy bizonyos szint fölött nem megyünk egy bizonyos szint alá...

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Njoku meg IR.
P@trik
Csóri bameg, sajnálom szerencsétlent. Nem szerencsés karrier 😢
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Mi a szart csinált OBJ, amiért szidják?
steelwolf
Lehet, hogy tényleg sza**al gurigázott😁
több mint 3 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Mi a szart csinált OBJ, amiért szidják?
steelwolf


6:12-től.

Nem is azt mondom hogy ezen és a következőt playen ment el a meccs, de bemutatt mindent a tegnapi játékunkről.

Szerkesztette: zsutu
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mi a szart csinált OBJ, amiért szidják?
steelwolf
Nagyon nem volt ott fejbe a meccsen, olyanokat hibázott amiért középsuliba is herélnek.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Njoku meg IR.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi a szart csinált OBJ, amiért szidják?
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Táborba is többször hibázott, de ott még nem volt tétje.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Seibert kivágva... Parkey kezd bengals ellen.
P@trik
Mar az eredmenykovetobe megmondtam. De ha 1 meccs alapjan kivagjak Seibert-et , akkor eleg sok mindenkit ki kellene. A futasotok egesz jol ment, de a tobbi.... es ez nem Seibert hibaja.
KeyG
A momentum rajta (és OBJ-n) ment el, Beckhamet nyilván nem lehet kivágni, maradt Seibert. Engem nem zavar, verőfényes napon ezeket be kell vágni, ez ilyen biznisz. Nem ők draftolták, tavaly sem nyújtott szuper extrát.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Seibert kivágva... Parkey kezd bengals ellen.
P@trik
Mar az eredmenykovetobe megmondtam. De ha 1 meccs alapjan kivagjak Seibert-et , akkor eleg sok mindenkit ki kellene. A futasotok egesz jol ment, de a tobbi.... es ez nem Seibert hibaja.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Seibert kivágva... Parkey kezd bengals ellen.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kit húztok majd 1/1-re?
ParadSEC
Annyira nem gáz a helyzet szerintem, jópár csapat esélyesebb erre a posztra
kapitnono
Ha ezzel az O kerettel sikerül 1/1-et összehozni, akkor tényleg sóval behinteni az egészet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kit húztok majd 1/1-re?
ParadSEC
Annyira nem gáz a helyzet szerintem, jópár csapat esélyesebb erre a posztra


több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Kit húztok majd 1/1-re?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich