Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát én kétlem, hogy 7re gép elé kerülök sanszos,hogy holnap nézem vissza. Jó szurkolást aki marad!
Drip
Ezt felesleges.
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Borzasztó, amit Mayfield művel....

BIUSA"@
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát én kétlem, hogy 7re gép elé kerülök sanszos,hogy holnap nézem vissza. Jó szurkolást aki marad!

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
OUT:
S Ronnie Harrison Jr.
S Karl Joseph
LB Jacob Phillips
G Wyatt Teller
DE Joe Jackson
DE Vincent Taylor

A kérdésesek elvileg játszanak, mondjuk azt nem tudni ki milyen állapotba van.

Passz védekezésünk izgi lesz.
Két PS játékos lesz a csere safety Redwine és Sendejo mögött.
P@trik
Bold
2 PS játékos berobban ma 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OUT:
S Ronnie Harrison Jr.
S Karl Joseph
LB Jacob Phillips
G Wyatt Teller
DE Joe Jackson
DE Vincent Taylor

A kérdésesek elvileg játszanak, mondjuk azt nem tudni ki milyen állapotba van.

Passz védekezésünk izgi lesz.
Két PS játékos lesz a csere safety Redwine és Sendejo mögött.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 420
OBJ-Landry nélkül jobb ha beteget jelentetek inkább vlm vírusra hivatkozva amíg fel nem épülnek. 😊
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nézem a questionable neveket és hát 🤞🏻
Nagyon más meccs lenne ez OBJ és Landry nélkül. Ha ide veszem Mayfield sérülését is, akkor simán benne van, hogy sikerül egy 80%-os (?) képességű csapattal kiállni. Ráadásul pont most, hogy értelmezhető csapattal lehetnénk ott mi is.

Arra azért nagyon kiváncsi vagyok, hogy Garrett-ék mennyire tudják majd szorongatni Big Ben-t. Ha sikerül siettetni a passzjátekot, akkor az picit kompenzálhatja a passz védekezés gyengeségeit. Támadó oldalon nagyon kellene, hogy játsszon a két top elkapó, lenne mit kihasználni.

Browns oldalról nézve a baromi izgalmas rangadó és a szenvedés ugyanúgy benne van ebben a meccsben. 😬

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OUT: Joseph, Harrison, Teller és Phillips.
Questionable: Landry, OBJ, Vernon, Ogunjobi, Gillan.

Sendejo-Redwine duo kezd... Lesznek bajok hátul.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
gedam 5 699
Odell Beckham was sent home today with an illness, Kevin Stefanski says. Asked Kevin if it might be COVID-related, he said they don’t want to assume anything, just being cautious #Browns 
mán minden covid
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516


AFC NORTH RULEZ!

.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Nagyon örülök neki, hogy Stefanski beválni látszik, Rhule és ő volt a két kedvenc jelöltem az idei edzőkeringőből.

Az idei dreamscenario a Bills és a Browns a playoffban 😊
gabokocka
Mikor volt ilyen utoljára? 99-ben?
csi77
1989-ben, épp egymás ellen játszottak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nagyon örülök neki, hogy Stefanski beválni látszik, Rhule és ő volt a két kedvenc jelöltem az idei edzőkeringőből.

Az idei dreamscenario a Bills és a Browns a playoffban 😊
gabokocka
Mikor volt ilyen utoljára? 99-ben?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 778 — Keep pounding
Nagyon örülök neki, hogy Stefanski beválni látszik, Rhule és ő volt a két kedvenc jelöltem az idei edzőkeringőből.

Az idei dreamscenario a Bills és a Browns a playoffban 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Neekm a kedvencem megint az volt, mikor OBJ dobott egy jo kis passzt. Landry csodapassza utan ez mar lassan elvaras lesz. Igazi cirkusz!
ulpianus
Jaja, kell a motivàció OBJ-nek 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Neekm a kedvencem megint az volt, mikor OBJ dobott egy jo kis passzt. Landry csodapassza utan ez mar lassan elvaras lesz. Igazi cirkusz!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mind az utóbbi 9 évben mikor Browns meccset néztem, mindig úgy tűnt, hogy játszik egy NFL csapat meg a Browns. Tegnap erről szó sem volt! Lézer passzok Mayfieldtől, Garettet egy Rába-Steigerre se lehetett volna megállítani, és az edzői stáb is nagyon ott volt. Az egyetlen csikorgó fogaskerék az sendejo volt, még labdát szedni se engedném be az edzőközpontba...

Szerintem a forduló meccse lesz a steelers elleni, nagyon kemény lesz.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Jó lenne idén beleszagolni a PO-ba, h. Baker is szokja a tétet. Bár még kicsit korai, de azért kezd kirajzolódni, kik lehetnek versenyben a wild card helyekért, ezért is érhet nagyon sokat a tegnap W, egy közvetlen riválist sikerült megverni. Ugyanilyen lesz a Raiders elleni, ha azt hozzuk otthon plusz a kvázi "kötelezőket" (Bengals, Texans, Jax, Giants, Jets) akkor idén sikerülnie kell...
Joey Tribbiani
Én is megnéztem ma délelőtt ismét, de új szemüvegen át a menetrendet. 😊 A hátralévő 11 meccsből a jelenlegi formával Bengals, Texans, Eagles, Jags, Giants, Jets nyerhetőnek tűnik, az 10 meccs lenne... Egy-egy bravúr pedig belefér akár a csoporton belül is. Durva? Az.
ktms
Szvsz idén a 10-6 bőven elég lesz a PO-hoz. 7 csapat megy be,
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Jó lenne idén beleszagolni a PO-ba, h. Baker is szokja a tétet. Bár még kicsit korai, de azért kezd kirajzolódni, kik lehetnek versenyben a wild card helyekért, ezért is érhet nagyon sokat a tegnap W, egy közvetlen riválist sikerült megverni. Ugyanilyen lesz a Raiders elleni, ha azt hozzuk otthon plusz a kvázi "kötelezőket" (Bengals, Texans, Jax, Giants, Jets) akkor idén sikerülnie kell...
Joey Tribbiani
Én is megnéztem ma délelőtt ismét, de új szemüvegen át a menetrendet. 😊 A hátralévő 11 meccsből a jelenlegi formával Bengals, Texans, Eagles, Jags, Giants, Jets nyerhetőnek tűnik, az 10 meccs lenne... Egy-egy bravúr pedig belefér akár a csoporton belül is. Durva? Az.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mi lenne itt, ha lenne egy közepesnél folyamatosan jobb LB sor és secondary?
ktms
Nincs hibátlan csapat, valahol mindig van lyuk... persze nálunk a kelleténél nagyobb a második vonalban 😊

Az a durva, hogy jövőre az offense-ből a legnagyobb név, aki FA lesz az Higgins. Rajta kívül Lamm, Carlson, Natson, Taywan Taylor és Hodge szerződése jár le. A komplett kezdő egyben marad és a cserék többsége is. Kell egy-két depth igazolás, de kvázi az összes draft pick és FA mehet a védelembe. Oda ugye sok egy éves igazolás jött idén (Goodson, Joseph, Kevin Johnson), rajtuk kívül Ogunjobi és Vernon lesznek szabadügynökök, viszont visszajön Delpit. Jövőre csúcsra lehet járatni a gépezetet.

Jó lenne idén beleszagolni a PO-ba, h. Baker is szokja a tétet. Bár még kicsit korai, de azért kezd kirajzolódni, kik lehetnek versenyben a wild card helyekért, ezért is érhet nagyon sokat a tegnap W, egy közvetlen riválist sikerült megverni. Ugyanilyen lesz a Raiders elleni, ha azt hozzuk otthon plusz a kvázi "kötelezőket" (Bengals, Texans, Jax, Giants, Jets) akkor idén sikerülnie kell...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
gedam 5 699
Azt hittem ez a meccs döntő lesz abban a tekintetben, hogy mennyit ér a csapat? Végül úgy érzem, hogy azt kimondhatjuk: stabil csapattá vált a Browns. Ez jó, nagyon jó. Végre nem a totál reménytelenség van hanem láthatóan értelmes irányítás. És győzelmek!

A PO tekintetében - tehát, hogy contender csapat vagyunk-e? - a Steelers meccs viszont tényleg be fogja árazni a csapatot a Colts támadóknak teljesen reménytelen volt a passzjátéka és még így is nyeltük a yardot, ahogyan azt már előttem is írták. A Steelers-nek meg ugye olyan passzjátéka van, hogy huh!

Várom a meccset, az fix!
ktms
ugyanott van nekik is hiátus, a sec.-ben.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azt hittem ez a meccs döntő lesz abban a tekintetben, hogy mennyit ér a csapat? Végül úgy érzem, hogy azt kimondhatjuk: stabil csapattá vált a Browns. Ez jó, nagyon jó. Végre nem a totál reménytelenség van hanem láthatóan értelmes irányítás. És győzelmek!

A PO tekintetében - tehát, hogy contender csapat vagyunk-e? - a Steelers meccs viszont tényleg be fogja árazni a csapatot a Colts támadóknak teljesen reménytelen volt a passzjátéka és még így is nyeltük a yardot, ahogyan azt már előttem is írták. A Steelers-nek meg ugye olyan passzjátéka van, hogy huh!

Várom a meccset, az fix!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Jo latni hogy vegre ertelmes emberek vezetik a csapatot.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Érdekes meccs volt mert az elején nem ment a futás és fura ilyet mondani de az ember gyomra összeszorult hogy nah akkor Mayfield elkell kezdjen dobálni. Viszont ment neki mert az OL bírta, a colts D semmi nyomást nem tudott kifejteni.
Aztán a második félidőre változott a dolog, amit valahol vártam is mert Reichék nem a hülyébbik fajta edzőből vannak. Viszont elbírta a csapat a terhet és a védelem is alakított.

Amúgy nekem továbbra is nagyon fejfájós ez a védelem, aláírom hogy jól megy a a labdaszerzés, a nyomás gyakorlás, de úgy tudjuk nyelni a yardot mint kacsa a nokedlit. Sendejo CUUUUTTTT!!!

Összességében én is elégedett vagyok.
Jövő héten következik a vasas akik mindig mumusok. Nekik is durva a védelmük + a lyukas secondarynk próbálja majd féken tartani őket. Izgi lesz.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Megint 30+ pontos győzelem, ráadásul egy korrekt csapat ellen. Mit lehet erre mondani? » 😀

Nagyon jól fogta a Colts a futást (vajon Chubb mire ment volna?), de jól lépett elő a passzjáték. Remélem Landry rendben lesz a következő meccsre. Nekem az volt az érzésem, hogy szinte csak a védőfal nehezítette meg a Colts-nak a passzjátékot (mondjuk az nagyon), mert hát a secondary a kelleténél többször megégett.

Mi lenne itt, ha lenne egy közepesnél folyamatosan jobb LB sor és secondary?

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azt hiszem mostmár ki lehet jelenteni, van csapatunk.
Egészen zseniális meccs volt, talán ez tetszett a legjobban az egész szezonban 😊 Lehet mert végre úgy éreztem, h. a defense is felnőtt a feladathoz plusz a legnagyobb erősségünket egész jól semlegesítette a Colts, mégis haladt az offense. Az meg, h. a végén a tavaly agyonszidott Hubbard blokkol fantasztikusat és nyitja meg az utat Johnsonnak amivel a zsákba kerül a W elég jól megmutatja, mennyire rengeteget számít egy hozzáértő HC.
Baker az első félidőben elit szinten tolta, jól megrajzolt playek az összes WR-nek és TE-nek, welcome back Higgins. A félidei elemzés aztán a Coltsnak sikerült jobban, többször odaértek Mayfieldhez aminek két elkerülhetó INT lett a vége. Főleg az első volt nagyon homály és jött nagyon rosszkor, de szerencsére a védelem nem csuklott össze, safety (nemtom Rivers mit reklamált, sima grounding volt), INT, red zone stand. Az egész LB-sor előtt le a kalappal, főleg Malcolm Smith játszott nagyot. Redwine és Harrison meg remélem bekerülnek Sendejo helyére fixre Joseph visszatérése után is. Van bennük fantázia, legalább a labda közelébe tudnak kerülni...
A spec teammel őszintén szólva lövésem sincs mi történt, Gillan és Parkey viszont hozzák a kötelezőt.

4-1 és ezzel is 3. helyen a csoportban 😀
Csak menjen végig a szezon 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964