Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
És valljuk be, a csapat tény, hogy kicsit jobb lenne, de egy LB vagy S még nem repítene a SB közelébe minket, annál azért nagyobb a lemaradás a Chiefs/Ravens/Steelers trióhoz képest. Van elég draft pick, hogy befoltozzuk a D lyukakat jövőre, Delpit is visszajön. Egy szorgos iparos safety kötelező Sendejo helyére, de blockbuster cserét nehezen tudok elképzelni.
Joey Tribbiani
Pontosan: Sendejo helyére kellene egy vállalható játékos, semmi túlzás. Valamit kell csinálni így a szezon felénél, hogy a legalább nyerhető meccseken ne legyen átjáróház a védelem második vonala.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért Az a cca. 1000 yard az fog hiányozni az év végén, amit még Baker is oda tud neki passzolni, ha már nincs védelme a csapatnak és nyeli a yardokat, és pontokat a pontháborúkban.
+ mostmár kettőznie sem kell senkit az ellenfélnek, sok játéknál egy védő felszabadulhat hogy ne futkározzanak könnyedén ellenük 😉
ozibozi
Papíron ez jól hangzik és elvileg valóban hiányzik is az 1000 yard. De szerintem ez a pohár nem félig üres, hanem félig teli. Eddig azért lehetett sejteni, hogy kire játsszák a passz play-ek nagy százalékát. Mostantól ez kevésbé egyértelmű. Kell néhány meccs ahhoz, hogy lehessen látni, hogy a hosszabb időtávon is jobbak-e Mayfield statjai ha nincs a pályán OBJ vagy ez csak a kis minta torzítása miatt jelent meg így.

Én sokkal jobban félek attól, hogy mindjárt itt a határidő és még nincs semmi hír LB és secondary erősítés frontján.
ktms
Őszintén szólva nagy erősítésre nem számítok, max ha valakit sikerül lehúzni (mint a Cards a Texanst Hopkins-szal, de sajna BoB már nincs a ligában). És valljuk be, a csapat tény, hogy kicsit jobb lenne, de egy LB vagy S még nem repítene a SB közelébe minket, annál azért nagyobb a lemaradás a Chiefs/Ravens/Steelers trióhoz képest. Van elég draft pick, hogy befoltozzuk a D lyukakat jövőre, Delpit is visszajön. Egy szorgos iparos safety kötelező Sendejo helyére, de blockbuster cserét nehezen tudok elképzelni.
Joey Tribbiani
Dettó. Ugyanúgy kétlem, hogy Beckhamet "pótólnák". Hodge jön vissza, illetve ha nagyon akarnak még hozni wr-t hamarabb fogják Switzert vagy Bradleyt felhozni PSből.

Ez egy ilyen év lesz, ahol a secondaryt kell szidni.
(Majd jön Cisco vagy Holland 😀 )

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
AFC Offensive Player of the Week!
#Mayfield
P@trik
Májusi mező aranyat ér?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
AFC Offensive Player of the Week!
#Mayfield
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért Az a cca. 1000 yard az fog hiányozni az év végén, amit még Baker is oda tud neki passzolni, ha már nincs védelme a csapatnak és nyeli a yardokat, és pontokat a pontháborúkban.
+ mostmár kettőznie sem kell senkit az ellenfélnek, sok játéknál egy védő felszabadulhat hogy ne futkározzanak könnyedén ellenük 😉
ozibozi
Papíron ez jól hangzik és elvileg valóban hiányzik is az 1000 yard. De szerintem ez a pohár nem félig üres, hanem félig teli. Eddig azért lehetett sejteni, hogy kire játsszák a passz play-ek nagy százalékát. Mostantól ez kevésbé egyértelmű. Kell néhány meccs ahhoz, hogy lehessen látni, hogy a hosszabb időtávon is jobbak-e Mayfield statjai ha nincs a pályán OBJ vagy ez csak a kis minta torzítása miatt jelent meg így.

Én sokkal jobban félek attól, hogy mindjárt itt a határidő és még nincs semmi hír LB és secondary erősítés frontján.
ktms
Őszintén szólva nagy erősítésre nem számítok, max ha valakit sikerül lehúzni (mint a Cards a Texanst Hopkins-szal, de sajna BoB már nincs a ligában). És valljuk be, a csapat tény, hogy kicsit jobb lenne, de egy LB vagy S még nem repítene a SB közelébe minket, annál azért nagyobb a lemaradás a Chiefs/Ravens/Steelers trióhoz képest. Van elég draft pick, hogy befoltozzuk a D lyukakat jövőre, Delpit is visszajön. Egy szorgos iparos safety kötelező Sendejo helyére, de blockbuster cserét nehezen tudok elképzelni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azért Az a cca. 1000 yard az fog hiányozni az év végén, amit még Baker is oda tud neki passzolni, ha már nincs védelme a csapatnak és nyeli a yardokat, és pontokat a pontháborúkban.
+ mostmár kettőznie sem kell senkit az ellenfélnek, sok játéknál egy védő felszabadulhat hogy ne futkározzanak könnyedén ellenük 😉
ozibozi
Papíron ez jól hangzik és elvileg valóban hiányzik is az 1000 yard. De szerintem ez a pohár nem félig üres, hanem félig teli. Eddig azért lehetett sejteni, hogy kire játsszák a passz play-ek nagy százalékát. Mostantól ez kevésbé egyértelmű. Kell néhány meccs ahhoz, hogy lehessen látni, hogy a hosszabb időtávon is jobbak-e Mayfield statjai ha nincs a pályán OBJ vagy ez csak a kis minta torzítása miatt jelent meg így.

Én sokkal jobban félek attól, hogy mindjárt itt a határidő és még nincs semmi hír LB és secondary erősítés frontján.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Azért Az a cca. 1000 yard az fog hiányozni az év végén, amit még Baker is oda tud neki passzolni, ha már nincs védelme a csapatnak és nyeli a yardokat, és pontokat a pontháborúkban.
+ mostmár kettőznie sem kell senkit az ellenfélnek, sok játéknál egy védő felszabadulhat hogy ne futkározzanak könnyedén ellenük 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ki fogja pótolni OBJt?
Röviden senki.
P@trik
Hosszabban: egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy kell pótolni.

Van elegendő célpont: Landry, Higgins, Hooper, Peoples-Jones, Bryant, Hunt. És ott van még Njoku is ha marad és nem cserélik el egy védőért. Amikor visszajön Chubb lehet neki is dobni.

Ennyi célponttal mennie kell a dolgoknak, bár azt azért megadom, hogy a biztonság kedvéért nem ártana a rotációba egy WR. Azt viszont szabad piacról is lehet hozni ha úgy alakul.

Sokkal inkább: D# (de ebben egy követ fújunk)

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ki fogja pótolni OBJt?
Röviden senki.

Bővebben:
Donovan Peoples-Jones, Rashard Higgins rengeteg snapet fog kapni az biztos.
Esetleg ott van még KhaDarel Hodge.
PS-be egy vasast megjárt Ryan Switzer jó lehet slotba, ha Landry kimozog szélre.

FA/Trade?
Tradebe nem gondolkodnék.

FA-ról érdekes nevek:
Mohamed Sanu
Taylor Gabriel
Demaryius Thomas
Dez Bryant
P@trik
Edelmant vigyétek egy 4. Körösért nálatok legalább kapna labdát.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem kell pótolni OBJ-t, nem a hiánya miatt fogunk kikapni, hanem hozni LB-t meg safetyt, mert azok hiánya miatt fogunk kikapni.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ki fogja pótolni OBJt?
Röviden senki.

Bővebben:
Donovan Peoples-Jones, Rashard Higgins rengeteg snapet fog kapni az biztos.
Esetleg ott van még KhaDarel Hodge.
PS-be egy vasast megjárt Ryan Switzer jó lehet slotba, ha Landry kimozog szélre.

FA/Trade?
Tradebe nem gondolkodnék.

FA-ról érdekes nevek:
Mohamed Sanu
Taylor Gabriel
Demaryius Thomas
Dez Bryant
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sajnálja az ember nagyon főleg eddig egész emberi a szezon.

Vannak amúgy ilyen nagyon beteg statok amitől nem tudja az ember hogy sírjon vagy nevessen:

2019 óta Mayfield pass rtg:
OBJ pályán van: 79,6
OBJ nincs : 116,6

Mayfield passzok:
OBJ / Higgins:
YPA: 7,6 / 10,9
TD/int: 6-8 / 7-3
Pass rtg: 72/125
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
a 0/5 után gyakorlatilag Baker tolt egy 22/22 5td szériát.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
OBJ ACL-je elszakadt, maga a játékos erősítette meg.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azonban ennek kapcsán olvastam egy nagyon érdekes eszmefuttatást arról, hogy ha nincs OBJ a pályán, akkor jobban megy Mayfield-nek. Ennek pedig az az alapvető oka, hogy Mayfield mindig is egy timing and rhythm passer QB volt világ életében, azaz amikor fut a play akkor oda és akkor dob, amikor és ahova a play szerint lőnie kell. Namármost OBJ egy ösztönös tehetség, aki sokkal improvizatívabb és emiatt amikor a szitu indokolja módosít az útvonalán. Ebben nincs meg a kémia a felek közt, de mivel OBJ baromi tehetséges, ezért Mayfield erőlteti felé a passzokat. Csakhogy nem érzi OBJ improvizációit. Ez alapján elvileg egy Russel Wilson vagy Aaron Rodgers jobban illene OBJ-hez.
ktms
Ez már az én fejembe is megfordult, de leírni se mertem mert keresztre feszítenek.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Első negyed végén: 😱
Második negyed végén átkapcsoltunk Redzone-ra meg a Steelers meccsre. LOL.
Meccs végén: 😎💪🏻

Redzone-ban láttam, hogy ki-ki meccs alakul, de ma reggel tudtam csak visszanézni a második félidőt. Nagyon örülök, hogy Mayfield ihletett formában játszott a második félidőben, csak azt az első negyedet 0/5, int statot tudnám feledni. Sajnos a Bengals védelme sem ligaelit, szóval ellenük egy franchise QB-nak pont így is kell játszania csak éppen négy negyeden át. Tulajdonképpen azt is mondhatnám, hogy a Browns és Bengals is bemutatta, hogyan teljesít egy defektes védelem, ha az ellenfélnek jól teljesít az irányítója. Btw, Burrow nagyon jó.

Az, hogy OBJ és Tretter megsérült gyakorlatilag az első snap-et követően, az borzasztó. Jobbulást nekik, remélem nem lesz komoly. Azonban ennek kapcsán olvastam egy nagyon érdekes eszmefuttatást arról, hogy ha nincs OBJ a pályán, akkor jobban megy Mayfield-nek. Ennek pedig az az alapvető oka, hogy Mayfield mindig is egy timing and rhythm passer QB volt világ életében, azaz amikor fut a play akkor oda és akkor dob, amikor és ahova a play szerint lőnie kell. Namármost OBJ egy ösztönös tehetség, aki sokkal improvizatívabb és emiatt amikor a szitu indokolja módosít az útvonalán. Ebben nincs meg a kémia a felek közt, de mivel OBJ baromi tehetséges, ezért Mayfield erőlteti felé a passzokat. Csakhogy nem érzi OBJ improvizációit. Ez alapján elvileg egy Russel Wilson vagy Aaron Rodgers jobban illene OBJ-hez.

Minden estere miután kiszállt OBJ még kellett egy kis idő de aztán Higgins karrier napot tartott Mayfield-el együtt, továbbá a Peoples-Jones, Hunt, Njoku és Bryant felé menő passzok is mind ültek, egyszerűen működött minden. OBJ nélkül... Olyan volt a játék, amit mindig is szerettünk volna látni. Az meccs végi egy perces GWD pedig azzal a passzal... Wow. Mondjuk az is elmond mindent, hogy a Hail Mary-nél izgultam rendesen.

Szerintem az világos, hogy jó LB-k és megerősített secondary nélkül vért fog izzadni a csapat. Valamit csinálni kell.
Az pedig világosan látszik, hogy támadóoldalon mit kell játszani aztán amikor visszajön és újra formába lendül Hooper és Chubb, akkor pedig rátenni még egy lapáttal.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A meccset nem láttam, cserébe ma megszületett a második kislányom 😊 Browns rugdalózó neki is bekészítve!
Joey Tribbiani
Szívből gratulálok haver 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A meccset nem láttam, cserébe ma megszületett a második kislányom 😊 Browns rugdalózó neki is bekészítve!
Joey Tribbiani
Gratulálok!

Ward kivételével a teljes secondary mehet a levesbe, egy petákot sem érnek, összesen... Egy nyamvadt tackle-t nem tudnak egy az egyben megcsinálni, 3 ember kell, hogy 1 ellenfelet levigyenek 10 yard után. Szánalmas... Sendejoval meg csak többen vagyunk.

Nem szeretem a csoport ellenfeleinket, de Burrow-t ma sajnáltam, lerak a csóka az asztalra egy 400 yardos meccset, 3 tdvel, 1 int-el és erre kikapnak...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A meccset nem láttam, cserébe ma megszületett a második kislányom 😊 Browns rugdalózó neki is bekészítve!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OBJ holnap megy MRI-re. Pletykák szerint baj van.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Grat az 5-2höz!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jézusom mi volt ez a meccs... 1 félidő alvás, másodikba Mayfield vérszagot fogott és nem volt kegyelem.
5 TD!!!!. Végre valamit láttunk tőle is. Külön öröm volt hogy Higgins nagyon jó volt, és a végén DPJ is megmutatta mér jött.

Másfelől Burrow szétszopatta a védelmünket. Valamit kezdeni a DL mögötti résszel. Trade, FA akármi kell bele ember mert a világukat nem tudják. Garretten és Wardon kívül nincs értékelhető.
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Ez a védelem egy nagy rakás sz*r!!!!! Garrett, Ward kivételével kuka az egész.

BIUSA"@
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Baker továbbra sem 100%-os, őszintén én leültetném legalább erre a meccsre, bordasérülés az nem vicc. Landry is törött bordával játszik, őt sem kéne eröltetni. Hunt megint csak limitáltan tolja, Teller DNP... Joseph viszont lehet visszatérhet, nagyon kéne a safety help.

Nincs túl jó előérzetem, sok a sérült, nagy verést kaptunk a Steelers ellen így a 4-2 ellenére sincs hurráhangulat az öltözőben, egy esetleges L a 1-4-1-es Bengals ellen lavinát indíthat el, főleg, h. utána nagyon kemény meccs jön a bajnokverő Raiders-szel szemben. A 4-1-es kezdés után 4-4-el menni a bye-ra csalódás lenne. Stefán a világ szeme, össze kell kapni a csapatot.
Joey Tribbiani
A Raidersből mondjuk kiesett az összes kezdő OL, úgyhogy azért ez segítség lehet Garrettéknek 😀
tenorx
Nono, szinte mindenki kitisztult és már ma is játszhatnak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baker továbbra sem 100%-os, őszintén én leültetném legalább erre a meccsre, bordasérülés az nem vicc. Landry is törött bordával játszik, őt sem kéne eröltetni. Hunt megint csak limitáltan tolja, Teller DNP... Joseph viszont lehet visszatérhet, nagyon kéne a safety help.

Nincs túl jó előérzetem, sok a sérült, nagy verést kaptunk a Steelers ellen így a 4-2 ellenére sincs hurráhangulat az öltözőben, egy esetleges L a 1-4-1-es Bengals ellen lavinát indíthat el, főleg, h. utána nagyon kemény meccs jön a bajnokverő Raiders-szel szemben. A 4-1-es kezdés után 4-4-el menni a bye-ra csalódás lenne. Stefán a világ szeme, össze kell kapni a csapatot.
Joey Tribbiani
A Raidersből mondjuk kiesett az összes kezdő OL, úgyhogy azért ez segítség lehet Garrettéknek 😀