Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ma nem szarral gurigázot OBJ! 😆
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fuu b@zeg ez a meccs... Egyszer élném meg az életbe hogy simán nyerünk, egyszer b@zmeg, hogy ne kelljen kihordani 4 agyvérzést lábon.

Az elején a fellegekbe megy minden ahogy a nagy könyvbe, aztán kijött az amiről hetek óta beszélünk.
Nincs LB sor se secondary, ha átjutnak a falon nyílt terep van.
Aza durva, hogy fogja az ember a fejét mert totál két arcú a védelem, mert a fal jó és van nyomás gyakorlás, kőkeményen megy a labdaszerzés, büntetjük a hibákat, de másfelől meg úgy nyeljük a yardot hogy azt nézni is rossz.

Negatívum: Woods jó lesz ha végre kezd valamit a secondrayvel ha már annak a guruja. Sendejot elkell küldeni a p&csába mert a világát nem tudja már, és hozni kell LB is valahonnan.

Pozitívum: Brutálisan jó a rendszer a futáshoz, baromi jól blokkol a fal, bárki fut megyünk előre.
+Édes jó Istenem OBJ végre megvillant!!!!

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nagyon komolyan toltak lefelé minket az utolsó negyedben, de aztán jött az brutális jet sweep... Nem hagyta magát a csapat, VÉGRE!

Kellett persze hozzá az első három negyed teljesítménye is. Összességében well done, de a linebacker sor és a secondary is megmutatta a Q4-ben, hogy miért kell az erősítés.

Stefa pedig király!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Azt a k*rva mi meccs volt ez!
Szavakat nem találok 😀
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
2 turn over, magabiztos játék! A futás megy Chubb ( sérülés) nélkül is. Garrett brutális! Félidő 31-14 ide!

BIUSA"@
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Jojo Natson torn ACL, állítólag Ryan Switzert szeretné a csapat a helyére.

BIUSA"@
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kicsit megkésve, de jó meccs volt a vasárnapi. Nem feltétlen a mutatott játék miatt, hanem mert az ilyeneket (főleg amikor a 4. negyedre hátrányban fordulunk) eddig rendszeresen elbuktuk. Stefa nem parázott be, kitartott a gameplan mellett, nyomattuk Chubbot és Huntot, ahogy kell. A kémia egyre jobban alakul OBJ és Mayfield között, de tetszett, h. Janovich és Bryant felé is szállt laszti. Bakertől egyelőre nem kérünk sokat, egy INT-et megúszott, de azon kívül jól lemenedzselte a meccset. Még a hard count is működött, talán először vele.
A védelemmel kapcsolatban felemás érzéseim vannak. Nem lenne fair őket szidni 5 labdaszerzés után, de ezt a gyengécske Washington offense-t is alig alig sikerült megállítani, ha Haskins nem hibázik ennyit necces lett volna. Az LB sorunk egyszerűen lassú, open field tacklet egyik sem tud megcsinálni. A CB-sor Ward nélkül nulla, ő meg egyre többet sérült, kicsit kezdek aggódni. Karl Joseph legalább jó fogás volt, ő legalább tud ütközni.
Garrett egy állat, minden centet megér amit rááldoztunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Győzelem.
Nem játszottunk jól, de kőkeményen büntettünk a hibákért.
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Gyorsjelentés:
Az eleje nagyon döcögős volt, nem ment sem az offense-nek, sem a defense-nek. Az első touchdownt a Washington szerezte.
Utána lendületbe jött a csapat, Field goal, chubb futott td, hunt elkapott td, defense 3 turnovert harcolt ki (2int, egy fumble recovery).

Félidő: 17-7 ide!

Hajrá Cleveland!

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ezt a meccset is az O-nak kell hoznia, Conklin visszatérhet, a védelemben viszont Greedy, Vernon és Phillips tuti out, de ami még rosszabb, h. Ward sem tudott edzeni pénteken és kérdéses a státusza. Az egyetlen biztos pont a secben... Kevin Johnson pótolhatja de hát más szint. Clayborn is Q, Porter Gustin time!

Nem lesz egyszerű, de hozni kell ha alarunk valamit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
2014. december 14. Miért érdekes ez a dátum? Ekkor állt utoljára pozitív mérleggel a csapat 😊 Ha a hétvégén nyerünk... igen, ennyire rossz volt az elmúlt 6 év.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért a Vikings O-t elnézve lehet, h. Stefa elég fontos láncszem volt ott... Pedig mennyien írták, h. Kubiak a háttérben a guru.

Elég jó hírek érkeztek a sérültfrontról, Mack Wilson, Greedy és Kevin Johnson is tudtak edzeni tegnap. Jó lenne ha legalább kettő játszhatna is vasárnap, máris máshogy festene a védelem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Halihó!

Nem jártam még korábban erre, de láttam az összefoglalót a meccsetekről és hát...

Röviden: Nem nézek minden nap Browns meccset, De ez a csapat eskü nem tűnik rossznak. Tudom hogy 2 forduló ment el, messze még a vég.
Az Offfense kifejezetten tetszik, leszámítva, hogy Mayfield-ről is pletyka szintén hallottam, nem tudom vele mennyire hosszútávon számolnak itt. Stefanski bácsi biztos tudja mit csinál. 😜

Lényeg a lényeg ez a Chubb-Hunt RB kettős, gyilkos...
PatrickSKOL
1/1 volt és 3 év alatt Stefa a 4. HC-je... van ideje.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Halihó!

Nem jártam még korábban erre, de láttam az összefoglalót a meccsetekről és hát...

Röviden: Nem nézek minden nap Browns meccset, De ez a csapat eskü nem tűnik rossznak. Tudom hogy 2 forduló ment el, messze még a vég.
Az Offfense kifejezetten tetszik, leszámítva, hogy Mayfield-ről is pletyka szintén hallottam, nem tudom vele mennyire hosszútávon számolnak itt. Stefanski bácsi biztos tudja mit csinál. 😜

Lényeg a lényeg ez a Chubb-Hunt RB kettős, gyilkos...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Van 10 nap összeszedni a védelmet is valamennyire. Jó lenne hozni valakit.
FA-ról: Mychal Kendricks, Nigel Bradham, Todd Davis, Clay Matthews is opció lehetne.
Egyik se világrengető de ebbe a LB sorba bárki beférne.
P@trik
Matthews-t még lehet érdekelné is apuci miatt 😊
Bad 31
Én akkor már a toldozás-foldozás helyett megpróbálnám komolyabban megoldani a dolgot. Vernon, Njoku, Hubbard (nem volt rossz tegnap) mind potenciális trade alany lehet, van egy extra 3. körös is amit be lehet dobni.

Mondjuk sztem előbb megvárják Wilsonnal mit tud az egység, aztán a bye körül ha nem javul akkor jöhet egy trade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Van 10 nap összeszedni a védelmet is valamennyire. Jó lenne hozni valakit.
FA-ról: Mychal Kendricks, Nigel Bradham, Todd Davis, Clay Matthews is opció lehetne.
Egyik se világrengető de ebbe a LB sorba bárki beférne.
P@trik
Matthews-t még lehet érdekelné is apuci miatt 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van 10 nap összeszedni a védelmet is valamennyire. Jó lenne hozni valakit.
FA-ról: Mychal Kendricks, Nigel Bradham, Todd Davis, Clay Matthews is opció lehetne.
Egyik se világrengető de ebbe a LB sorba bárki beférne.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Viccesen hangzik de számomra már az is baromi pozitív hogy konyhás "tanulom a playbookot" frédihez képest Stefa belátta a hibáját és javított. Az első meccsen dobatta 40+ alkalommal Mayfieldet ami nem volt jó ötlet viszont ment a futás beton védelem ellen is,
Akkor most dobjon kevesebbet Mayfield(23) és fussunk többet. Ennyi!!

Védelembe nagyon kéne ember, valakit kéne tradelni a LB sorba is mert nagyon gyengusz.
DL viszont nagyon tetszik, tud nyomást generálni futást is képes fogni.
Garrett 9 siettetés +sack 💪 megkell mutatni idén hogy top DE , kőkeményen és nincs kegyelem!!!
#GoBrowns
P@trik
első héten azért is ment a nagy dobálás gondolom mert hamar jelentős hátrányba kerültetek és jött a panic mode.

a mostani produktum tetszetős volt!

több mint 3 éve
gedam 5 699
Viccesen hangzik de számomra már az is baromi pozitív hogy konyhás "tanulom a playbookot" frédihez képest Stefa belátta a hibáját és javított. Az első meccsen dobatta 40+ alkalommal Mayfieldet ami nem volt jó ötlet viszont ment a futás beton védelem ellen is,
Akkor most dobjon kevesebbet Mayfield(23) és fussunk többet. Ennyi!!

Védelembe nagyon kéne ember, valakit kéne tradelni a LB sorba is mert nagyon gyengusz.
DL viszont nagyon tetszik, tud nyomást generálni futást is képes fogni.
Garrett 9 siettetés +sack 💪 megkell mutatni idén hogy top DE , kőkeményen és nincs kegyelem!!!
#GoBrowns
P@trik
ez még mindig egy top10-es keret, örülök, hogy így az elején találkoztunk, amikor még egy kicsit keresgéli az identitását a csapat. chubb, hunt páros nagyon adja.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Viccesen hangzik de számomra már az is baromi pozitív hogy konyhás "tanulom a playbookot" frédihez képest Stefa belátta a hibáját és javított. Az első meccsen dobatta 40+ alkalommal Mayfieldet ami nem volt jó ötlet viszont ment a futás beton védelem ellen is,
Akkor most dobjon kevesebbet Mayfield(23) és fussunk többet. Ennyi!!

Védelembe nagyon kéne ember, valakit kéne tradelni a LB sorba is mert nagyon gyengusz.
DL viszont nagyon tetszik, tud nyomást generálni futást is képes fogni.
Garrett 9 siettetés +sack 💪 megkell mutatni idén hogy top DE , kőkeményen és nincs kegyelem!!!
#GoBrowns

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Igazi nyalánkság lesz a Hunt&Chubb vs Steelers #D! 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Narrátor: ) "A Factory of Sadness alkotójától." 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Masszív W, megérte felkelni. Ilyen amikor a playmakerek a tudásuknak megfelelő szinten játszanak.

A végeredmény szorosabbnak tűnik, mint amilyen valójában volt, Burrow legalább 2 INT-et és 5 sacket megúszott, sokszor a 4 emberes rush is szétszedte a Bengals OL-t. Nálam a meccs embere Richardson, nagy kedvvel játszott és végig ott lihegett a rookie nyakában. Clayborn sérülése után Gustinnal frankón jobb lett a pass rush, simán van helye a rosteren, most már értem miért ő, és nem Chad Thomas maradt. Az LB-kről nem lettem jobb véleménnyel, Goodson még elmegy szódával, de Takitaki pure spec. teamer, kéne valakit kukázni a helyére. A sec. sokkal jobb volt, Ward elit szinten tolta, persze nem mindig rookie QB fog dobálni ellenük.

Az offensere nem lehet panasz, Conklin nélkül is kiváló protection és run blocking. Mayfield VÉGRE a két évvel ezelőtti önmagát idézte, kicsit már kezdtem izgulni a Ravens elleni szenvedés után, de ez bíztató volt. Az OBJ TD passznál látszott, hogy nincs gond a karerővel sem, jó kondiban van. Az INT viszont "rookie" mistake volt, totál benézte a safetyt, abban a helyzetben meg pláne, majdnem visszahozta a meccsbe a Cincyt. Hodge mindent elkapott ami felé szállt, mea culpa (de továbbra sem értem Higgins miért nem játszik Kitchens után Stefánál sem). OBJ-től ezt várjuk minden héten, remélem végre alakul a kémia. Chubbról és Huntról sokat nem kell írni, ahogy Aikman is többször elmondta jelenleg a legjobb futó duó a ligában. Persze ez a Bengals run D-volt, de 210 yardot nem kell magyarázni.

A spec. team coverage katasztrófa, valamit ezzel kezdeni kell, folyamatosan 40 yardokat hordtak vissza ellenük.

Bíztató, h. a vasárnapi szenvedés után Stefa mennyire összekapta a csapatot a rövid hét ellenére, pre-snap penalty alig volt (vs. Konyhás tavaly); negyedikre viszont nem mentem volna neki, szerencsénk volt, h. Garrett villant pár játékkal később.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vagy koreait

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cody Parkey érkezett
kapitnono
Ezek nem normálisak. Parkey nagyon messze van a jótól
Toto21
Jó rúgó általában nincs is a piacon. Ezért a sok rossz közül próbálják meg kikukázni a kevésbé rosszat
kapitnono
Még a csapatoknál sincs. Pedig tényleg azért össze lehetne bányászni 50-100 embert még az amcsiknál is, akik erre jók lehetnek