Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
CB Jamar Taylor ellesz tradelve Arizonába.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én részben örülök, ha jól megcsinálják csökkenhet az utálat a csapat iránt.
Persze ez egy kétélű fegyver és rommá is lehet fikázni a csapatot hogy na igen ezért rotyog a 0-16.
Majd kiderül mit hoznak ki belőle, de legalább én is fogok Hard Knocksot nézni a korábbi évekkel ellentétben.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
No nézhetjük végig Hue mester legendás training camp varázslatát. A kíváncsi vagyok hogyan fogják feldolgozni, ha idén is nyomtok egy 4-0 preseasont. Szerintetek jót fog tenni a csapatnak különösen a rookieknak a médiafelhajtás és az kamera állandó jelenléte?
buburubu
Tavalyitól rosszabb úgyse lehet...
több mint 5 éve
buburubu Chicago Bears 25
No nézhetjük végig Hue mester legendás training camp varázslatát. A kíváncsi vagyok hogyan fogják feldolgozni, ha idén is nyomtok egy 4-0 preseasont. Szerintetek jót fog tenni a csapatnak különösen a rookieknak a médiafelhajtás és az kamera állandó jelenléte?

"The Bears are who we thought they were!"
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Batmanes van raktáron, jó lesz? 😀
Deal
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nos úgy érzem, hogy túl mélyen benyalta már magát a tulajdonos családba és hiába a 0-16-os szezon, edzőkérdés még csak fel sem merült... (ha csak nem ez volt a tulajdonos célja...)

Szóval egy 1-4es kezdés még nem ingatja meg a széket. Mondjuk egy 0-10 már lehet.
Egy supermanes ekibe hogy 1-4 után viszlát van. Nem akarom elhinni hogy ennyit el fognak tűrni.
Szivacs
Batmanes van raktáron, jó lesz? 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Innentol mar sok mulik majd Haleyn, hogy mennyire tudja kiaknazni a gyerekben levo potencialt, meg persze Jacksonon, hogy mennyire lesz kepes kordaban tartani a lazado termeszetu fiatalt. Magyaran: elbassza-e ot is a Browns? 8-)
Stez
Sok helyen már lehet hallani, hogy a kezdő pozícióért folyhat a verseny a TC-ben qb fronton. Az isteni Hue megmondta, hogy TT tuti biztos kezdő egész évre, nincs és nem is lesz verseny. (mondjuk azt is megmondta, hogy beugrik a tóba, meg hogy bízzunk benne, tudja miért választotta Kizert...) Támogatom, hogy padozzon egy évet és csak jövőre legyen qb csata. Viszont ha bukjuk az első 4-6 meccset akkor qb csere v hc csere lenne a jobb? Remélem nem így lesz és tényleg elindulunk felfelé.
Csiriba
Jaja ez nállunk is úgy volt hogy Glennon a QB, ez az ő csapata egy évig biztosan... Hát 4 hét lett az egy évből 😊 Mondjuk persze lehet Taylor nem akkora faszláma mint zsiráf volt...
Tomcsik
De 😀

Nos úgy érzem, hogy túl mélyen benyalta már magát a tulajdonos családba és hiába a 0-16-os szezon, edzőkérdés még csak fel sem merült... (ha csak nem ez volt a tulajdonos célja...)

Szóval egy 1-4es kezdés még nem ingatja meg a széket. Mondjuk egy 0-10 már lehet.
Egy supermanes ekibe hogy 1-4 után viszlát van. Nem akarom elhinni hogy ennyit el fognak tűrni.
Szivacs
Végre egy értelmes fogadás :d

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Innentol mar sok mulik majd Haleyn, hogy mennyire tudja kiaknazni a gyerekben levo potencialt, meg persze Jacksonon, hogy mennyire lesz kepes kordaban tartani a lazado termeszetu fiatalt. Magyaran: elbassza-e ot is a Browns? 8-)
Stez
Sok helyen már lehet hallani, hogy a kezdő pozícióért folyhat a verseny a TC-ben qb fronton. Az isteni Hue megmondta, hogy TT tuti biztos kezdő egész évre, nincs és nem is lesz verseny. (mondjuk azt is megmondta, hogy beugrik a tóba, meg hogy bízzunk benne, tudja miért választotta Kizert...) Támogatom, hogy padozzon egy évet és csak jövőre legyen qb csata. Viszont ha bukjuk az első 4-6 meccset akkor qb csere v hc csere lenne a jobb? Remélem nem így lesz és tényleg elindulunk felfelé.
Csiriba
Jaja ez nállunk is úgy volt hogy Glennon a QB, ez az ő csapata egy évig biztosan... Hát 4 hét lett az egy évből 😊 Mondjuk persze lehet Taylor nem akkora faszláma mint zsiráf volt...

több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Nos úgy érzem, hogy túl mélyen benyalta már magát a tulajdonos családba és hiába a 0-16-os szezon, edzőkérdés még csak fel sem merült... (ha csak nem ez volt a tulajdonos célja...)

Szóval egy 1-4es kezdés még nem ingatja meg a széket. Mondjuk egy 0-10 már lehet.
Egy supermanes ekibe hogy 1-4 után viszlát van. Nem akarom elhinni hogy ennyit el fognak tűrni.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
TT max a 6. hétig lesz kezdő, már ha már a TC ben nem mutat annyit Mayfield hogy kezdjen.
Valamint Hue is sztem ilyen 1-4 es kezdés utan pörög kifele, más szelek fújnak már.
Szivacs
Nos úgy érzem, hogy túl mélyen benyalta már magát a tulajdonos családba és hiába a 0-16-os szezon, edzőkérdés még csak fel sem merült... (ha csak nem ez volt a tulajdonos célja...)

Szóval egy 1-4es kezdés még nem ingatja meg a széket. Mondjuk egy 0-10 már lehet.
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
TT max a 6. hétig lesz kezdő, már ha már a TC ben nem mutat annyit Mayfield hogy kezdjen.
Valamint Hue is sztem ilyen 1-4 es kezdés utan pörög kifele, más szelek fújnak már.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
finoman szólva is meglepne ha nem kerülnétek legalább a 5-11 8-8 tartományba... Szerintem 7-9-cel fogtok zárni, ami azért lesz szomcsi mert így Hue megmenekül... de ezzel a kerettel az 5-11 a minimum szerintem ... Ravenset azért ne tessék megverni... valamennyire földi a csapat..
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Innentol mar sok mulik majd Haleyn, hogy mennyire tudja kiaknazni a gyerekben levo potencialt, meg persze Jacksonon, hogy mennyire lesz kepes kordaban tartani a lazado termeszetu fiatalt. Magyaran: elbassza-e ot is a Browns? 8-)
Stez
Sok helyen már lehet hallani, hogy a kezdő pozícióért folyhat a verseny a TC-ben qb fronton. Az isteni Hue megmondta, hogy TT tuti biztos kezdő egész évre, nincs és nem is lesz verseny. (mondjuk azt is megmondta, hogy beugrik a tóba, meg hogy bízzunk benne, tudja miért választotta Kizert...) Támogatom, hogy padozzon egy évet és csak jövőre legyen qb csata. Viszont ha bukjuk az első 4-6 meccset akkor qb csere v hc csere lenne a jobb? Remélem nem így lesz és tényleg elindulunk felfelé.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A feltrade pletykak nem egy hetesek, hanem van, ami a draft utan jott es van, ami peldaul egy vasarnap.

Es szamomra nem mervado, hogy a Patriots fel akar menni Mayfieldert, az azonban mervado, hogyha valoban masik 4-5 QB-needes csapat boardjan is egyontetuen Mayfield volt az elso. Na, az mar mutat valamit.

A tobbire pedig ne is reagalj, mert maximum ha kiforgatod a masik szavat, akkor tudod ravagni, hogy en kijelentettem, hogy Mayfield egy szar. Na tema lezarva, inkabb nem is irok a gyerekrol semmit, mert olyan sokkot kap egesz Cleveland, hogy James pontot sem dob a rajatszas hatralevo meccsein.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A feltrade-s hírek is legalább egy hetesek 😊
A többire nem reagálok, szerintem megtalálod magadtól 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ruhellem Mayfieldet, mint a szart, es valahogy az az erzesem, hogy fejben nem lesz eleg eros az NFL-hez Mayfield, az mindenesetre azert erdekes, hogy egyre tobb pletykat lehet olvasni, miszerint a Patriots, a Broncos es egy csomo masik csapat boardjan is o volt a top iranyito, meg menni akartak erte az 1/2-re, stb stb.

Ha ezek a pletyik igazak, akkor azert az azt mutatja, hogy Dorseyek sem nyultak feltetlenul melle, amikor nem a sokak altal betonbiztos Darnoldot vittek el az 1/1-re. Mondom, en nem vagyok nagyon fanja Mayfieldnek, de ha valoban mindenki ot akarta, az azert sokat sejtet.

Innentol mar sok mulik majd Haleyn, hogy mennyire tudja kiaknazni a gyerekben levo potencialt, meg persze Jacksonon, hogy mennyire lesz kepes kordaban tartani a lazado termeszetu fiatalt. Magyaran: elbassza-e ot is a Browns? 8-)
Stez
De Stez ez így mennyire random másfél héttel draft után, csak beírni, hogy Mayfield szar? 😀
Legalább lenne valami trigger vagy nem tudom.

Én se őt kedveltem a legjobban finoman szólva, de most azon kívül h várjuk a TC-ből történteket (ahol dobott egy INT-et Ward-nak, szóval 100%, hogy bust lesz) nem hiszem, hogy a Browns szurkolók azt akarják hallgatni szeptemberig, hogy szar lesz.
tenorx
Kerlek szepen, mutasd meg, hol irtam, hogy Mayfield SZAR. | (sehol) |
Koszonom.
Es kerlek szepen, mutasd meg, hol nem vezettem le eleg egyertelmuen vagy erthetoen, hogy az elmult napokban egyre tobb helyen megjeleno pletykakra reagaltam.

Most ugy megszolitottal engem, mintha en valami ordenare amokfutast es Mayfield-, esetleg Browns-fikazast rendeztem volna, holott kozben a hozzaszolasom lenyege pontosan a Clevelandre vetett pozitiv megitelest, vagyis arra, hogy a drafton a mezei szurkolok, sot meg az elvileg hozzaertok szamara is oriasi meglepetesnek szamitott a Mayfield-pick, de ha igaz, hogy valoban ennyire sok csapat boardjan o volt az elen, akkor a Browns maximalisan beletrafalt, altalanos meglepodottseg ide vagy oda.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ruhellem Mayfieldet, mint a szart, es valahogy az az erzesem, hogy fejben nem lesz eleg eros az NFL-hez Mayfield, az mindenesetre azert erdekes, hogy egyre tobb pletykat lehet olvasni, miszerint a Patriots, a Broncos es egy csomo masik csapat boardjan is o volt a top iranyito, meg menni akartak erte az 1/2-re, stb stb.

Ha ezek a pletyik igazak, akkor azert az azt mutatja, hogy Dorseyek sem nyultak feltetlenul melle, amikor nem a sokak altal betonbiztos Darnoldot vittek el az 1/1-re. Mondom, en nem vagyok nagyon fanja Mayfieldnek, de ha valoban mindenki ot akarta, az azert sokat sejtet.

Innentol mar sok mulik majd Haleyn, hogy mennyire tudja kiaknazni a gyerekben levo potencialt, meg persze Jacksonon, hogy mennyire lesz kepes kordaban tartani a lazado termeszetu fiatalt. Magyaran: elbassza-e ot is a Browns? 8-)
Stez
De Stez ez így mennyire random másfél héttel draft után, csak beírni, hogy Mayfield szar? 😀
Legalább lenne valami trigger vagy nem tudom.

Én se őt kedveltem a legjobban finoman szólva, de most azon kívül h várjuk a TC-ből történteket (ahol dobott egy INT-et Ward-nak, szóval 100%, hogy bust lesz) nem hiszem, hogy a Browns szurkolók azt akarják hallgatni szeptemberig, hogy szar lesz.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ruhellem Mayfieldet, mint a szart, es valahogy az az erzesem, hogy fejben nem lesz eleg eros az NFL-hez Mayfield, az mindenesetre azert erdekes, hogy egyre tobb pletykat lehet olvasni, miszerint a Patriots, a Broncos es egy csomo masik csapat boardjan is o volt a top iranyito, meg menni akartak erte az 1/2-re, stb stb.

Ha ezek a pletyik igazak, akkor azert az azt mutatja, hogy Dorseyek sem nyultak feltetlenul melle, amikor nem a sokak altal betonbiztos Darnoldot vittek el az 1/1-re. Mondom, en nem vagyok nagyon fanja Mayfieldnek, de ha valoban mindenki ot akarta, az azert sokat sejtet.

Innentol mar sok mulik majd Haleyn, hogy mennyire tudja kiaknazni a gyerekben levo potencialt, meg persze Jacksonon, hogy mennyire lesz kepes kordaban tartani a lazado termeszetu fiatalt. Magyaran: elbassza-e ot is a Browns? 8-)

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2 Tryout játékos is igazolva: TE Julian Allen, DL Lenny Jones
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na Corbett, Ratley és Thomas már aláírt

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ward bibis lett.
Nem jol kezdodik sajna

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rookie minicampre elég sok embert sikerült összevadászni.
 www.clevelandbrowns.com/news/article-5/Browns-welcome-28-tryout-players-to-2018-rookie-minicamp/31737fd5-120d-4ef7-926a-7b74f3c85f51
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ő is jött.
The Cleveland Browns have claimed LB Jermaine Grace via waivers from Indianapolis.
P@trik
A Colts LB keszletebol is erdemes am kukazni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ő is jött.
The Cleveland Browns have claimed LB Jermaine Grace via waivers from Indianapolis.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trade:
TE Randall Telfert elcseréltük a Chiefses DE Dadi Nicolasra.
P@trik
milyen fasza, hogy ő mondta be a 2. körös pickünket 😀
Drip
Nem is értem a tradet amúgy, DL fuul tele van, így is lesz cut valszeg...
Garrett/Orchard-Coley/Meder-Ogunjobi/Brantley-Ogbah/Nassib
és ugye lett még hozva Chris Smith, plusz a draftrol Chad Thomas és még az UDFA-k közül is lehet potenciális.

Szerkesztette: P@trik