Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyrod Taylor és Mayfield. Pedig én nagyon szurkoltam nektek

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
QB, a többit meg meglátjuk. Most hirtelen mást nem tudok mondani.

Ő a franchise arca a következő jó pár évre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Édes jóistenem.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Élőbe nem fogom nézni a draftot, telo kikapcs éjszakára, hnap letöltöm és végig izgulom.
ha valaki nagyon ráér az éjjel, töltse már fel nCore-ra 😀
P@trik
Ha már eddig kibírtad maradj fenn, a fontos részt 20p alatt lezavarjuk 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Élőbe nem fogom nézni a draftot, telo kikapcs éjszakára, hnap letöltöm és végig izgulom.
ha valaki nagyon ráér az éjjel, töltse már fel nCore-ra 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
P@trik
Tényleg ebben a két srácban nem látok semmit..
Nálam Rosen > Darnold > Allen > Mayfield a sorrend.
tenorx
Egyetértek, én is pont így voltam vele a GM-játék során. Mondjuk nekem 1/4-re megmaradt Rosen (és Allen volt még ott), szóval jön Barkley 😀
(bocsi)

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 877 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem értem miért nem lehet egy biztos Rosent vagy egy picit gyengébb Darnoldot választani ahelyett, hogy ilyen klasszikus boom or bust Mayfield vagy Allen között megy a vita ... 😀 Aztán jön majd a complete rekt amikor Lamar sétál ki a pódiumra 😀

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
I broke the code. If you rearrange the letters in "John Dorsey" you get "Dehorns Joy" and that has to relate to a cowboy in Oklahoma. That means the Browns will draft Baker Mayfield.

You're welcome, #DraftTwitter #NFLDraft 
By steelersdepot 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mostmár tényleg felesleges találgatni, de valóban vicces, hogyan lett pár nap alatt 100% Darnoldból tutifix Allen, majd 1000% Mayfield. Szvsz baromira élvezi a média, hogy sok év után tényleg több esélyes az 1/1, nem 'A' vagy 'B' között dől el a dolog. Minden új "he will be the Browns pick" cikk hoz rengeteg kattintást, ha mindig azt írnák, hogy Darnold senki sem klikkelne.

Mayfieldet én nem szeretném, de lehet csak a Manziel miatti félelem miatt. Allent már annyian írják tuti bustnak, hogy jó is lehet a végén, de amit tényleg szeretnék tudni, hogy mi a f@sz van Rosennel?? Lassan a top3ba se rakják?
Joey Tribbiani
Izgulok. Vajon ilyen érzés a Super Bowl várni is?
zsutu
Nem. Az sokkal jobb 😀 😉
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Mostmár tényleg felesleges találgatni, de valóban vicces, hogyan lett pár nap alatt 100% Darnoldból tutifix Allen, majd 1000% Mayfield. Szvsz baromira élvezi a média, hogy sok év után tényleg több esélyes az 1/1, nem 'A' vagy 'B' között dől el a dolog. Minden új "he will be the Browns pick" cikk hoz rengeteg kattintást, ha mindig azt írnák, hogy Darnold senki sem klikkelne.

Mayfieldet én nem szeretném, de lehet csak a Manziel miatti félelem miatt. Allent már annyian írják tuti bustnak, hogy jó is lehet a végén, de amit tényleg szeretnék tudni, hogy mi a f@sz van Rosennel?? Lassan a top3ba se rakják?
Joey Tribbiani
Izgulok. Vajon ilyen érzés a Super Bowl várni is?
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mostmár tényleg felesleges találgatni, de valóban vicces, hogyan lett pár nap alatt 100% Darnoldból tutifix Allen, majd 1000% Mayfield. Szvsz baromira élvezi a média, hogy sok év után tényleg több esélyes az 1/1, nem 'A' vagy 'B' között dől el a dolog. Minden új "he will be the Browns pick" cikk hoz rengeteg kattintást, ha mindig azt írnák, hogy Darnold senki sem klikkelne.

Mayfieldet én nem szeretném, de lehet csak a Manziel miatti félelem miatt. Allent már annyian írják tuti bustnak, hogy jó is lehet a végén, de amit tényleg szeretnék tudni, hogy mi a f@sz van Rosennel?? Lassan a top3ba se rakják?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
értelmetlen az összes ilyen hír, egy sörbe, hogy úgyis Darnold lesz
Löfli
na persze Jujut átképezzük CBnek, s ha meglátja rögtön nyomja neki a zsugát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 310 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
értelmetlen az összes ilyen hír, egy sörbe, hogy úgyis Darnold lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyebkent egeszen zsenialis, hogy ketnaponta jon valamelyik insider, es egy uj nevet dob be az 1/1-re. Az elmult hetekben ez csak kube, de ott Lamar Jacksonon kivul kb. mindenkit magyaraztak mar, hozzateve, hogy ilyen-olyan csapatkozeli forrasbol jonnek az infok.

Nyilvan Dorseyek kavargatjak itt a dolgokat, megy a smokescreen ezerrel, de tenyleg, fantasztikus. Az elmult evekben szerintem egyaltalan nem is volt ekkora kavaras az 1/1 korul, most persze jol raforgat az, hogy a kubek kozul azert nincs stabilan meg az, hogy ki a legjobb.
Stez
Pont ezt mondtam a napokba, hogy brutál milyen paraszt vakítás megy, ami nem feltétlen baj amúgy, de a szurkoló idegrendszerét megrágja 😀

Darnold lenne szerintem is az ideális, de pl Mayfieldnek is sokkal inkább örülnék mint Allennek...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent egeszen zsenialis, hogy ketnaponta jon valamelyik insider, es egy uj nevet dob be az 1/1-re. Az elmult hetekben ez csak kube, de ott Lamar Jacksonon kivul kb. mindenkit magyaraztak mar, hozzateve, hogy ilyen-olyan csapatkozeli forrasbol jonnek az infok.

Nyilvan Dorseyek kavargatjak itt a dolgokat, megy a smokescreen ezerrel, de tenyleg, fantasztikus. Az elmult evekben szerintem egyaltalan nem is volt ekkora kavaras az 1/1 korul, most persze jol raforgat az, hogy a kubek kozul azert nincs stabilan meg az, hogy ki a legjobb.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint úgy hiszik a népek NFL-en belül h Mayfield az 1/1.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 029
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
P@trik
Tényleg ebben a két srácban nem látok semmit..
Nálam Rosen > Darnold > Allen > Mayfield a sorrend.
tenorx
Baker spec kurva nagy playmaker lehet.
Amadeus
Meg kurva nagy bust is.
tenorx
Ezen a helyen ennél biztosabb pickek is bustok lettek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
P@trik
Tényleg ebben a két srácban nem látok semmit..
Nálam Rosen > Darnold > Allen > Mayfield a sorrend.
tenorx
Baker spec kurva nagy playmaker lehet.
Amadeus
Meg kurva nagy bust is.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 029
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
P@trik
Tényleg ebben a két srácban nem látok semmit..
Nálam Rosen > Darnold > Allen > Mayfield a sorrend.
tenorx
Baker spec kurva nagy playmaker lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
P@trik
Tényleg ebben a két srácban nem látok semmit..
Nálam Rosen > Darnold > Allen > Mayfield a sorrend.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Még holnap van időnk, aki csak tud dobjon be egy ötöst Szent Antalnak, hogy az FO ne bassza el ezt a draftot, mert itt már csak az imádság segíthet.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
P@trik
És akkora a csend Rosen körül, hogy a végén ő lesz az 😊

Felesleges találgatni, most már tényleg csak egyet kell aludni.

Darnoldot szeretném, de szerintem Allen lesz, és a 4. pickkel meg letrade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Olvasni olyan pletykákat, hogy Allenre és Mayfieldre szűkült a döntésünk. Ez ütős anyag lehet már...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
SMOKESCREEN EVERYWHERE
Drip
Nem igaz, kicker, punter, es az Al emlekere adozo leggyorsabb WR pletyka meg nem volt, pedig a Cleveland kapcsan semmi sem lehetetlen. 8-)

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
SMOKESCREEN EVERYWHERE
Drip
Smokescreen kell? kérdezte Josh Gordon, no para mindjárt megoldjuk a tesókkal 😀 😀 😀