Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyértelműen Chubb a 2. nap legjobb választása. Pontosan egy Duke féle futó mellé találták ki, Hydeal kiegészülve asszem nem kéne, hogy probléma legyen a futójáték. Hasonló kedvenc lesz szerintem mint Duke.

Austin Corbett egy technikás falember, hasonlóan Bitoniohoz (aki szintén a Nevadáról jött) nagyon érti a posztját, ami eddig ugye LT volt de sokan eggyel beljebb képzelik el, viszont úgy tűnik, hogy nálunk megmarad Tacklenek és Colemannel versenyezhetnek. Talán az ereje az ami megkérdőjelezhető és biztos lesz, hogy egy-egy komolyabb edge player megleckézteti, de szerintem idővel simán jó lesz (csak tényleg legyen erősebb). Eleinte Connor Williamst szerettem volna, de vele is bőven kiegyezek.

Chad Thomas na igen. Alapvetően nincs bajom a DE depth-el, de egy Justin Reid mennyivel jobb lett volna, és talán a védelemre is nagyobb hatással lett volna, mint Thomas lesz első évében. Az a baj, hogy sokkal nagyobb potenciál rejlik / rejlett benne mint amennyit ennyi idő alatt kitudott hozni magából. Egyértelműen project játékos akit lehet még formálni, de 1 körrel lentebb is elérhető lett volna szerintem. Mondjuk a csapatok ilyenkor hajlamosak reachelni a fizikai paraméterek és az upside miatt, na meg több sémában is bevethető.

Griffinnel semmi bajom, szurkolok is neki de nálunk szerintem felesleges pick lenne. Egy WR mindenképpen kéne még. DaeShawn Hamilton nagy steal lehetne, de őszintén megmondom Antonio Callawayt is bírnám, aki amúgy Gordon lelki társa is lehetne (ezért is hátsó körös prospect). Nála tényleg az kell, hogy összeszedje magát és a focira koncentráljon, ha ez összejönne neki baromi nagy steal lesz.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Huu valami egyetemi foci guru írhatna pár sort, nekem Chubbon kívül a többi emberről nem sok infom van. Számomra kicsit fejvakarós pickek főleg hogy kik voltak még benn.
P@trik
Én már úgy vagyok vele, hogy ha az első két körben elkerüljük a fejvakarós húzásokat vagy azt hogy győzködni kelljen magunkat akkor már jó. A posztok stimmelnek, a neveken meg mindig lehetne változtatni, kinek ez kinek az a kedvence.

Chad Thomast mondjuk nem értem, főleg hogy kit vittek ki pontosan utána. Inkább futás ellen jó, középre is be lehet küldeni, de ilyen játékost bőven lehet találni később is.
Joey Tribbiani
Egyetértek hogy Justin Reid jobb pick lett volna, de egy Hubbardot is jobban díjaztam volna, esetleg egy Ronnie Harrison, nah mind1.
Majd meglátjuk mire lesz képes a srác, erősíti a Floridai szekciót Njoku, Duke Johnson és ő.
Van még ma 5 pick, lehetséges még WR, LB, FS plusz 1-2 kiegészítő.
LB Shaquem Griffin-hez mit szólnátok?
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Huu valami egyetemi foci guru írhatna pár sort, nekem Chubbon kívül a többi emberről nem sok infom van. Számomra kicsit fejvakarós pickek főleg hogy kik voltak még benn.
P@trik
Én már úgy vagyok vele, hogy ha az első két körben elkerüljük a fejvakarós húzásokat vagy azt hogy győzködni kelljen magunkat akkor már jó. A posztok stimmelnek, a neveken meg mindig lehetne változtatni, kinek ez kinek az a kedvence.

Chad Thomast mondjuk nem értem, főleg hogy kit vittek ki pontosan utána. Inkább futás ellen jó, középre is be lehet küldeni, de ilyen játékost bőven lehet találni később is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Huu valami egyetemi foci guru írhatna pár sort, nekem Chubbon kívül a többi emberről nem sok infom van. Számomra kicsit fejvakarós pickek főleg hogy kik voltak még benn.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megjött az OT és pluszban egy malac RB, needre jó játékosok, a bővebb értékelést meghagyom Dripnek, de nem lehet belekötni. A D eddig is pofás volt, az O is alakul, persze ennyi pickkel nincs túlzottan nehéz dolga Dorseynak. Az elkapó sorba - akár TE, akár WR - még azért hoznék valakit.

Fura lesz jövőre, hogy hosszú idő után minden körben egyszer választhatunk csak a jelen állás szerint 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Meglestem én is végre a draftot, hát gyerekek óriási volt, én igazából 1 dologtól fostam nagyon hogy Allen 1/1 hála isten nem, én nagyon nem bánom hogy Mayfield, kell ilyen típusú igazi vezér a csapatba, mondjuk azért azt érdemes megjegyezni hogy Dorsey is nagy császár az utolsó napig kb mindenki Darnoldot mondta miközben ő röhögött a markába 😀😀. A Ward picken először nagyon vakartam a fejem de aztán ha az ember végig gondolja hogy tavaly a QB és a CB volt a legszarabb része a csapatnak akkor teljesen logikus döntés, szal szerintem jó döntéseket hoztunk eddig, főleg annak fényébe hogy 1-2 csapat mit húzott 😀

Mai nap jöhetne még OT, DL, S
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
A Mayfield-Darnold-Allen trióból a legjobbat vitte el a Browns szvsz.

Mayfield-nél én arra leszek a leginkább kíváncsi,hogy le tud e higgadni a zsebben és tud e a zseben belül is játszani,mert nálam ez volt az egyik nagy red flag-e.Profiknál már nem nagyon engedheti meg magának,ha nincs tisztán a first read célpont akkor reflexszerűen kifut a zsebből,mert ezen a szinten ezt a védelmek már büntetni fogják.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
tökös húzás volt végre, gratula

nem lepedőnék meg ha Mayfield TC alatt már kiszorítaná TT-t vagy a HC fafejűsége miatt a tavalyi Watson féle berobbanást megismételné, átok ide vagy oda 2-3 év és megéljük, hogy a Brownsnál lesz a div legjobb QB-ja 😉

nekem a második pick is A+os, ennyi talenttel már komoly művészet lenne bottom5 mérleget hozni, ha nem is lesz Jacks féle feltámadás szerintem idén látni fogjátok a fényt az alagút végén (és ez most nem a vonat lesz 😀 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
ja ezeket még nem tette be senki, majd most én

https://bowl.hu/images/cache/uploads/09911219ffbff79f974b319f57aa25ce.jpg
2017 Heisman-díjasa: Baker Mayfield | Bowl.hu
Az Oklahoma irányítója az idei college szezon MVP-je, cikkünkben bemutatjuk az NCAA egyik legpolarizálóbb egyéniségét.


 twitter.com/bakermayfield/status/989329240830210048


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
mit vártok ma?
tippem egy C Williams,M Hurst..valami WR

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Browns szurkoló vagyok így egyértelmű, hogy szorítok Mayfieldnek, mégha kicsit megkérdőjeleztem is a húzást. Szorítok neki nagyon, hogy végre élessze újjá ezt a vergődő tetemet... Csak Hue menne már innen minél messzebb :/ Mondjuk tény, hogy a Gordon, Landry, Coleman (?) Njoku négyessel tényleg tud majd mit kezdeni 😊 A mérete miatt én nem aggódok, egyetemen 6'8 magas volt az LT-je aztán mégis megoldotta. Apropó Orlando Brown, benne van a pakliban, hogy ma a 2. kör elején őt is berántjuk

Wardnak én elképesztően örülök számomra Chubb lett volna a luxus pick. A Garrett+Ogbah duó bőven jó ellenben nincs CB1 a csapatban és kellett, hogy valaki átvegye Haden helyét. Ha nem ő akkor Minkah jöhetett volna még.

Később lehet tippelek majd 2.-3. körös pickeket

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Grat, nem csak FA-n indult el valami nálatok, hanem drafton is.
Mayfield parádés, ő volt a legjobb QB, ez nem kérdés. Én láttam majdnem az összes Oklahoma meccsét ősszel, kicseszett jó a csávó, nekem nagy kedvencem lett. Nem ismer lehetetlent, vezér, és mindent megtesz a győzelemért. 70% feletti a pontossága, a többi jó QB ezt meg sem közelítette, nyomás alatt szintén a legjobb, és TD gyáros. Alacsonyabb, de ennyi. Egy normális Gordonnal és már Landryvel, Colemannal csoda dolgokat fognak művelni. Karakterproblémáról meg én nem beszélnék esetében...2 kisebb dolga volt, azok fel lettek fújva a médiában. Amikor fogdosta a zacsit az ellenfélnek, az tipikus példája volt a (mindig a visszaütő játékos kapja a sárgát) esetének. Akkor is ez ellenfél baszogatta a csapatát, ő meg így reagált. Aki a buligyáros Mancikához hasonlította, az nem is normális 😀 Mayfieldről mindenki elismeri, hogy okos, a tesztje is Darnold és Rosen közé esett.
Ward meg szintén jó lesz. Több nagyon jó kissé alacsony CB van most is a ligában, szóval ez nálam nem játszik. Kellett a corner, ő a legjobb, így jó pick ez is.

Az meg, hogy a draft előtt szándékosan kijelentették, hogy Tyrod kezd mindenképp ősszel és tolja végig...nem is baj. Mayfield tudna kezdeni, de jobb így mindenkinek, ez a biztos. Tyrod amúgy is jó QB, biztos kezű, kevés rizikóval. Ha így marad, 2 év múlva lesz nagy durranás a Browns, remélem Hue nélkül már.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Félek a Browns qb-átoktól (vagyis inkább Hue-tól), de jól megéreztem a kedvenc csapat beállításánál pár hónapja, hogy kiért lesz érdemes szorítani 😊

Ward kiválasztása engem sokkal jobban zavarna, de végülis a rakat pick miatt belefér az ilyen luxus is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez optimista kijelentés volt 😀 mindenesetre baromi kiváncsi vagyok mit fog mutatni a srác, végre nem egy “maradt még” QB.
Bad 31
Így vagyok ezzel én is, végre nem tököltünk letradekkel, hanem behúztuk a boardon valszeg első két embert.

Olvasgattam Mayfieldről, azért bőven nem Johnny, voltak ügyei, de a hozzáállását és elhivatottságát senki sem kérdőjelezi meg. Minden mutatóban a legjobb QB volt, csak ugye alig 6'1. Azokat a dolgokat csinálja jól, amiket nehéz tanítani, pontos, nyomás alatt sem fossa össze magát. Szeret hősködni és nem éppen vigyáz az egészségére, de ezeken lehet dolgozni. A méretein nem, és persze kérdés mennyire sikerül nevelni, szal bőven benne van a bust, de lehet látni a logikát Dorsey döntésében. DePo hónapokkal ezelőtt elmondta, hogy Mayfield nála a nr. 1,állítólag Wolf és Highsmith is teljesen beleszerettek, szal konszenzus. Az hogy Hue mit gondol senkit sem érdekel 😀
Darnoldot húztam volna, de ha már így alakult hadd szóljon.

Wardnak nagyon örültem, Chubb óriási luxus lett volna a tavalyi Garrett 1/1 után. Haden után kellett egy nr. 1 corner. Egész pofás lett így a secondary, Ward, Carrie, Gaines, BBC, érhető hogy Jamar Taylort shoppingoljuk.

Ma igazából egy OT-t kéne szerezni, LB sorba jöhet depth, de én full BPA-t tolnék, furán hangzik egy 1-31-es csapattól, de nincs ordító need papíron...
Joey Tribbiani
Amúgy igen, régebben 5-6 győzelmeket kapartunk össze a tavalyinál szarabb kerettel, csak hát Hue balfaszkodásai meg a QB szegmens annyira sokat számított, hogy nem lehetett ellensúlyozni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ez optimista kijelentés volt 😀 mindenesetre baromi kiváncsi vagyok mit fog mutatni a srác, végre nem egy “maradt még” QB.
Bad 31
Így vagyok ezzel én is, végre nem tököltünk letradekkel, hanem behúztuk a boardon valszeg első két embert.

Olvasgattam Mayfieldről, azért bőven nem Johnny, voltak ügyei, de a hozzáállását és elhivatottságát senki sem kérdőjelezi meg. Minden mutatóban a legjobb QB volt, csak ugye alig 6'1. Azokat a dolgokat csinálja jól, amiket nehéz tanítani, pontos, nyomás alatt sem fossa össze magát. Szeret hősködni és nem éppen vigyáz az egészségére, de ezeken lehet dolgozni. A méretein nem, és persze kérdés mennyire sikerül nevelni, szal bőven benne van a bust, de lehet látni a logikát Dorsey döntésében. DePo hónapokkal ezelőtt elmondta, hogy Mayfield nála a nr. 1,állítólag Wolf és Highsmith is teljesen beleszerettek, szal konszenzus. Az hogy Hue mit gondol senkit sem érdekel 😀
Darnoldot húztam volna, de ha már így alakult hadd szóljon.

Wardnak nagyon örültem, Chubb óriási luxus lett volna a tavalyi Garrett 1/1 után. Haden után kellett egy nr. 1 corner. Egész pofás lett így a secondary, Ward, Carrie, Gaines, BBC, érhető hogy Jamar Taylort shoppingoljuk.

Ma igazából egy OT-t kéne szerezni, LB sorba jöhet depth, de én full BPA-t tolnék, furán hangzik egy 1-31-es csapattól, de nincs ordító need papíron...
Joey Tribbiani
sokszor láttukmár a csapat dolgait máshogy, de most minden szavaddal 100%ig egyet értek.
Olvasva a clevelandi fan oldalakat rengetegen gondolják, hogy rossz volt a draft, de az idő eldönti.
A Ward pick is teljesen logikus volt, QB-t hoztunk, Barkley kiment, Garett-ben bíznak szóval Chubb nem kell, viszont a secondarynk évek óta egy tésztaszűrőhöz hasonlított a lyukak mennyiségét tekintve, ezért Ward jó pick volt. Most már csak meccseket kell nyerni és nem az előszezonban 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez optimista kijelentés volt 😀 mindenesetre baromi kiváncsi vagyok mit fog mutatni a srác, végre nem egy “maradt még” QB.
Bad 31
Így vagyok ezzel én is, végre nem tököltünk letradekkel, hanem behúztuk a boardon valszeg első két embert.

Olvasgattam Mayfieldről, azért bőven nem Johnny, voltak ügyei, de a hozzáállását és elhivatottságát senki sem kérdőjelezi meg. Minden mutatóban a legjobb QB volt, csak ugye alig 6'1. Azokat a dolgokat csinálja jól, amiket nehéz tanítani, pontos, nyomás alatt sem fossa össze magát. Szeret hősködni és nem éppen vigyáz az egészségére, de ezeken lehet dolgozni. A méretein nem, és persze kérdés mennyire sikerül nevelni, szal bőven benne van a bust, de lehet látni a logikát Dorsey döntésében. DePo hónapokkal ezelőtt elmondta, hogy Mayfield nála a nr. 1,állítólag Wolf és Highsmith is teljesen beleszerettek, szal konszenzus. Az hogy Hue mit gondol senkit sem érdekel 😀
Darnoldot húztam volna, de ha már így alakult hadd szóljon.

Wardnak nagyon örültem, Chubb óriási luxus lett volna a tavalyi Garrett 1/1 után. Haden után kellett egy nr. 1 corner. Egész pofás lett így a secondary, Ward, Carrie, Gaines, BBC, érhető hogy Jamar Taylort shoppingoljuk.

Ma igazából egy OT-t kéne szerezni, LB sorba jöhet depth, de én full BPA-t tolnék, furán hangzik egy 1-31-es csapattól, de nincs ordító need papíron...
Joey Tribbiani
Az 1/31 jobban hangzik mint a 0/16? 😊 Amúgy valóban papíron Hue Jackson a leggyengébb pont. Csak ezt a Taylor a kezdő QB dolgot kéne elfeledni és felépíteni Mayfildet.

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ez optimista kijelentés volt 😀 mindenesetre baromi kiváncsi vagyok mit fog mutatni a srác, végre nem egy “maradt még” QB.
Bad 31
Így vagyok ezzel én is, végre nem tököltünk letradekkel, hanem behúztuk a boardon valszeg első két embert.

Olvasgattam Mayfieldről, azért bőven nem Johnny, voltak ügyei, de a hozzáállását és elhivatottságát senki sem kérdőjelezi meg. Minden mutatóban a legjobb QB volt, csak ugye alig 6'1. Azokat a dolgokat csinálja jól, amiket nehéz tanítani, pontos, nyomás alatt sem fossa össze magát. Szeret hősködni és nem éppen vigyáz az egészségére, de ezeken lehet dolgozni. A méretein nem, és persze kérdés mennyire sikerül nevelni, szal bőven benne van a bust, de lehet látni a logikát Dorsey döntésében. DePo hónapokkal ezelőtt elmondta, hogy Mayfield nála a nr. 1,állítólag Wolf és Highsmith is teljesen beleszerettek, szal konszenzus. Az hogy Hue mit gondol senkit sem érdekel 😀
Darnoldot húztam volna, de ha már így alakult hadd szóljon.

Wardnak nagyon örültem, Chubb óriási luxus lett volna a tavalyi Garrett 1/1 után. Haden után kellett egy nr. 1 corner. Egész pofás lett így a secondary, Ward, Carrie, Gaines, BBC, érhető hogy Jamar Taylort shoppingoljuk.

Ma igazából egy OT-t kéne szerezni, LB sorba jöhet depth, de én full BPA-t tolnék, furán hangzik egy 1-31-es csapattól, de nincs ordító need papíron...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
QB, a többit meg meglátjuk. Most hirtelen mást nem tudok mondani.

Ő a franchise arca a következő jó pár évre.
Joey Tribbiani
Ez optimista kijelentés volt 😀 mindenesetre baromi kiváncsi vagyok mit fog mutatni a srác, végre nem egy “maradt még” QB.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A pontosságot nem lehet tanítani. Azért látszik, mit akartunk Kizer után Taylorral és Mayfieddel. A többi meg úgyis az edzőkön múlik.


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander


A többit meglátjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
YEEEEEEEEEEEEEEESSSS.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Feladtam

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Könyörgöm ne Chubb. plssss

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 299 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
értelmetlen az összes ilyen hír, egy sörbe, hogy úgyis Darnold lesz
Löfli
jövök mindenkinek egy sörrel 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Nem scoutoltam, nem is értek hozzá. Néhány cikkbe, meg nyilatkozatba futottam bele, amiből ismerkedtem a jelöltekkel. Nekem ő a kedvencem, hihetetlen intelligens csávónak tűnik. Szerintem jól csináltátok 😉