NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem Duke igazából nem is futóként fog játszani idén, hanem ha Landry épp pihen ő lesz a slotba.
Korábbi években is inkább az elkapásiból élt, és Crowell törte a falat.
Idén meg Hyde-Chubb felváltva fog futni.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Nekem már Kesslerre is masszív erekcióm volt, de ez a Tyrod-Baker páros robbanásközeli. A Duke szerződéstől viszont kicsit megijedtem, nyilván marha jó dolog, de félek tőle, hogy azért kapta meg a pénzt, mert most lehet költeni miből, és Hyde-Chubb-Landry mögött elfelejtik őt, és a korábbi szintjéhez köze sem lesz.
KGYM_FK
szerintem Hyde-ot felejtik majd el pár meccs után (és jövőre nem lesz a keret tagja), aztán Chubb+Duke nyomatják. Az valószínű, hogy Duke marad 3rd down backnek és nem többnek.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Nekem már Kesslerre is masszív erekcióm volt, de ez a Tyrod-Baker páros robbanásközeli. A Duke szerződéstől viszont kicsit megijedtem, nyilván marha jó dolog, de félek tőle, hogy azért kapta meg a pénzt, mert most lehet költeni miből, és Hyde-Chubb-Landry mögött elfelejtik őt, és a korábbi szintjéhez köze sem lesz.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én viszont ettől a Tyrod, Baker vonulattól semmi jót nem remélek, szóval tuti most indul meg felfelé a csapat :d
Wyatt
nyilván, mert nem értesz hozzá

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915.83053.341902765873113/1872035972859777/?type=3&theater
steelwolf
1000 yard feletti szezont várok tőle, muszáj kiugró legyen ha nagy lóvét akar.
Nagyon kevés corner fogja tudni megfogni.

Közbe Duke kapott egy 3 éves 15,6 milliós szerződést.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915.83053.341902765873113/1872035972859777/?type=3&theater
steelwolf
Ez most friss kép amúgy? Mintha tavaly is láttam volna.

Btw, ahogyan kint írták, sajnos meglátszik, hogy a teste megbosszulta a füvezést

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915.83053.341902765873113/1872035972859777/?type=3&theater
steelwolf
Mindjárt jön a hír, hogy még egy évre eltiltják tiltott szerek használata miatt 😀
Amúgy durva ahogy kinéz, remélem él a sokadik esélyével és nem cseszi el végre, képességei alapján elit elkapó lenne, csakhát a toronyban voltak gondok, reméljük mostmár jó útra tér.


több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915.83053.341902765873113/1872035972859777/?type=3&theater
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 863 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tudom, hogy bazi nagy klisé, de ilyenkor mindenki ász 😊 Kizer is mekkora király volt PS meccseken 2. meg 3. csapatok ellen 😀 😀 Ettől független én is hiszem, hogy Mayfield kihúz minket majd a szarból (előbb vagy utóbb)

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Én viszont ettől a Tyrod, Baker vonulattól semmi jót nem remélek, szóval tuti most indul meg felfelé a csapat :d
Wyatt
Baker a hírek szerint eddig egész jól nyomja az edzéseken, én bízom benne ha egy értelmes falat raknak elé meg egy jó elkapóállomány áll rendelkezésére/ Ami szerintem Gordonnal Landryvel, Colemannel megvan/ akkor el fogja ő tudni vezetni ezt az O-t


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én viszont ettől a Tyrod, Baker vonulattól semmi jót nem remélek, szóval tuti most indul meg felfelé a csapat :d

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Bandwagonerségnek számít, ha Hue érkezése óta szimpatizálok a csapattal, de idén már telibe szurkolni fogok nekik?
KGYM_FK
de miért pont Hue miatt? 😀
Én kedveltem a Brownst korábban, meg vártam h na majd Hue meg a moneyball, aztán csalódni kellett 😕 Na de majd most Baker!!!
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Bandwagonerségnek számít, ha Hue érkezése óta szimpatizálok a csapattal, de idén már telibe szurkolni fogok nekik?

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Több féle pletyka is terjeng, van ahol azt írják, hogy Collins helyére jön Kendricks, és előrébb lesz tolva Collins és több pass rush feladatot kap.
Mennyire lehet ő jó DE-be?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
És Kendricks is belett jelentve hivatalosan a szappanopera után, Tank Carder-nek meglett köszönve a részvétel.
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Hello újra itt 😊
Joey Tribbiani
Vissza a szopórollerre? Pedig még Hue is fejest ugrott 😊
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Hello újra itt 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hiányozni fog az oldal, topik, fórum 😕 Mégiscsak kvázi itt lettem NFL és Browns fan. Kár, hogy így lett vége.
Joey Tribbiani
Detto, de az élet megy tovább, én regeltem is.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Hiányozni fog az oldal, topik, fórum 😕 Mégiscsak kvázi itt lettem NFL és Browns fan. Kár, hogy így lett vége.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én részben örülök, ha jól megcsinálják csökkenhet az utálat a csapat iránt.
Persze ez egy kétélű fegyver és rommá is lehet fikázni a csapatot hogy na igen ezért rotyog a 0-16.
Majd kiderül mit hoznak ki belőle, de legalább én is fogok Hard Knocksot nézni a korábbi évekkel ellentétben.
P@trik
Az nem baj ha olyat tartalmat is nézel, amiben nem a Browns a főszereplő.
Wong
Őszintén szólva nem igazán érdekelt az ilyen típusú sorozat, más csapatok meg még annyira se.
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én részben örülök, ha jól megcsinálják csökkenhet az utálat a csapat iránt.
Persze ez egy kétélű fegyver és rommá is lehet fikázni a csapatot hogy na igen ezért rotyog a 0-16.
Majd kiderül mit hoznak ki belőle, de legalább én is fogok Hard Knocksot nézni a korábbi évekkel ellentétben.
P@trik
Az nem baj ha olyat tartalmat is nézel, amiben nem a Browns a főszereplő.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
CB Jamar Taylor ellesz tradelve Arizonába.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én részben örülök, ha jól megcsinálják csökkenhet az utálat a csapat iránt.
Persze ez egy kétélű fegyver és rommá is lehet fikázni a csapatot hogy na igen ezért rotyog a 0-16.
Majd kiderül mit hoznak ki belőle, de legalább én is fogok Hard Knocksot nézni a korábbi évekkel ellentétben.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
No nézhetjük végig Hue mester legendás training camp varázslatát. A kíváncsi vagyok hogyan fogják feldolgozni, ha idén is nyomtok egy 4-0 preseasont. Szerintetek jót fog tenni a csapatnak különösen a rookieknak a médiafelhajtás és az kamera állandó jelenléte?
buburubu
Tavalyitól rosszabb úgyse lehet...
több mint 5 éve
buburubu Chicago Bears 25
No nézhetjük végig Hue mester legendás training camp varázslatát. A kíváncsi vagyok hogyan fogják feldolgozni, ha idén is nyomtok egy 4-0 preseasont. Szerintetek jót fog tenni a csapatnak különösen a rookieknak a médiafelhajtás és az kamera állandó jelenléte?

"The Bears are who we thought they were!"