Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Armond Smith waived, a helyére Adonis ( :rolleyes: ) Thomas érkezett, RB a Toledo egyetemről. Leigazoltuk JoJo Dickson-t is, linebacker, fix cut az első keretszűkítésnél.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
véget ért a rookie-camp, természetesen mindenki fasza volt 😉

Weeeeeden
Weeden

T-Rich
Trich

Schwartz
Schw

Hughes
JH

Benjamin
TB

JMJ
JMJ

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez a Taylor-dolog marhára hiányzott....sajnos komoly minőség nincs mögötte, csupán kiegészítőemberek....nem is igazán tudom megtippelni, ki fog nagyobb szerepet kapni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Ferron 72
Jaja, Edwards bácsi valamit még talán tud nyújtani. 😂Beki
"There's nothing going on in Cleveland," Edwards told the Times. "There's no real estate. There's no social life, no social networking. All the people who have something going on leave Cleveland. So Cleveland has nothing, and I came in there with a New York-type of essence. So what? That was the attitude I came in with. Like, this is who I am. They didn't like the flash."

"Edwards also played the tired, worn-out card that people in Cleveland didn't like him because he showed up on the first day in an expensive Italian suit and a Bentley. He also played the "they didn't like me because I was from Michigan" card."

Mangini legjobb döntése volt, mikor eltradelte ezt a f@szt.Joey Tribbiani
Ja, és persze Friscoban se volt semmi élet... menjen játszani máshova... mekkora majom.
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Elég korán kezdődnek a hónapos kidőlések :/ remélem azért ütős tud maradni a DL, ha a védelem tovább tudja fejleszteni a tavalyi formáját az jó lenne.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Akkor most Paxson a kezdő vagy Hughes?adam8
TC után kiderül. Wynn is esélyes lehet + Schaefering is játszott DT-t tavaly.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Akkor most Paxson a kezdő vagy Hughes?

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
és sajnos megvan az MRI vizsgálat eredménye, jövő héten műtét + 4-6 hónap pihenő 😕 még egy kiba minicamp sem volt és máris itt az első komoly sérülés :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát ezért volt a korai dl húzás

Phil Taylor - DL - Browns

Citing two sources, John Telich of Fox 8 Cleveland reports Browns DT Phil Taylor is undergoing an MRI for a possible torn pectoral muscle.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Jaja, Edwards bácsi valamit még talán tud nyújtani. 😂Beki
"There's nothing going on in Cleveland," Edwards told the Times. "There's no real estate. There's no social life, no social networking. All the people who have something going on leave Cleveland. So Cleveland has nothing, and I came in there with a New York-type of essence. So what? That was the attitude I came in with. Like, this is who I am. They didn't like the flash."

"Edwards also played the tired, worn-out card that people in Cleveland didn't like him because he showed up on the first day in an expensive Italian suit and a Bentley. He also played the "they didn't like me because I was from Michigan" card."

Mangini legjobb döntése volt, mikor eltradelte ezt a f@szt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaja, Edwards bácsi valamit még talán tud nyújtani. 😂
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Weeden és Richardson vissz úgyis majd az offenseteket, de azt nem értem, hogy miért igazoltok le egy veterán elkapót?
Plaxico és Braylon is elérhető, ők bőven használhatóak is. 😉Beki
Braylon ? 😂

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát ha már így alakult, akkor tényleg maradjon McCoy backupnak....attól tartok, gyorsan be fog állni Weeden helyett...rossz előérzetem van a szezonnal kapcsolatban...nagyon rossz....ha a pofozógépnél már egy fokkal jobb a csapat, én elégedett vagyok... 😊Bear
én optimista vagyok, örülök, h. vége a mellébeszélésnek és végre komolyan hozzányúltunk az offensehez. Utoljára 5 éve volt ilyen próbálkozás (JT + Quinn), az csak félig sikerült.

rookie mezszámok:
Richardson 33
Weeden 3
Schwartz 72
Hughes 93
Benjamin 80
Johnson 50
Miller 63
Acho 59
Winn 79
Wade 26
Smelley 47Joey Tribbiani
Annyira én sem látom borúsan a helyzetet, én most bízok Weeden-ben, leginkább az elkapógárda foghíjassága bosszant.Bad31
Weeden és Richardson vissz úgyis majd az offenseteket, de azt nem értem, hogy miért igazoltok le egy veterán elkapót?
Plaxico és Braylon is elérhető, ők bőven használhatóak is. 😉
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát ha már így alakult, akkor tényleg maradjon McCoy backupnak....attól tartok, gyorsan be fog állni Weeden helyett...rossz előérzetem van a szezonnal kapcsolatban...nagyon rossz....ha a pofozógépnél már egy fokkal jobb a csapat, én elégedett vagyok... 😊Bear
én optimista vagyok, örülök, h. vége a mellébeszélésnek és végre komolyan hozzányúltunk az offensehez. Utoljára 5 éve volt ilyen próbálkozás (JT + Quinn), az csak félig sikerült.

rookie mezszámok:
Richardson 33
Weeden 3
Schwartz 72
Hughes 93
Benjamin 80
Johnson 50
Miller 63
Acho 59
Winn 79
Wade 26
Smelley 47Joey Tribbiani
Annyira én sem látom borúsan a helyzetet, én most bízok Weeden-ben, leginkább az elkapógárda foghíjassága bosszant.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hát ha már így alakult, akkor tényleg maradjon McCoy backupnak....attól tartok, gyorsan be fog állni Weeden helyett...rossz előérzetem van a szezonnal kapcsolatban...nagyon rossz....ha a pofozógépnél már egy fokkal jobb a csapat, én elégedett vagyok... 😊Bear
én optimista vagyok, örülök, h. vége a mellébeszélésnek és végre komolyan hozzányúltunk az offensehez. Utoljára 5 éve volt ilyen próbálkozás (JT + Quinn), az csak félig sikerült.

rookie mezszámok:
Richardson 33
Weeden 3
Schwartz 72
Hughes 93
Benjamin 80
Johnson 50
Miller 63
Acho 59
Winn 79
Wade 26
Smelley 47

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát ha már így alakult, akkor tényleg maradjon McCoy backupnak....attól tartok, gyorsan be fog állni Weeden helyett...rossz előérzetem van a szezonnal kapcsolatban...nagyon rossz....ha a pofozógépnél már egy fokkal jobb a csapat, én elégedett vagyok... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Érdekes ez a McCoy-trade téma. Tulképp miért is kellene őt elcserélni ? A DA-Quinn QB-battle miatt? Az teljesen más szitu volt. Crennel értelemszerűen ragaszkodott ahhoz az irányítóhoz, aki 10 győzelemhez segítette a csapatot. Savage (és Lerner) viszont szívesebben látta volna az első körös, homegrown QB-t a csapatban.

Aztán jött Mangini, aki már a Jetsnél is szenvedett az irányítókkal. Battle az egész TC-ben, aztán csere a harmadik meccs félidejében…

Quinn első körösként egyszer sem kapta meg a teljes bizalmat. Pedig kezdőnek jött. Ehhez képest 3 év alatt 12 meccsen kezdett.

Colt ezzel szemben a harmadik kör közepén érkezett. Backupnak. Delhomme és Wallace sérülése miatt azonban már az első szezonjában kezdő lett, majd 8 elfogadható meccs után úgy döntött a front office, h. övé a 2011-es idény is. Ez az év viszont már nem sikerült túl jól, bebizonyosodott, h. McCoy bár tehetséges, de valóban inkább csere QB. 21 meccsen volt kezdő ez majdnem kétszer annyi, mint Quinn esetében.

Igazi csapatjátékos, ő biztosan nem fog sírni a padozás miatt. Viszont nagyon hasznos lehet, ha egyszer lesérül Weeden. Ismeri a rendszert, van elég tapasztalata. És olcsó. Ilyen egy tökéletes backup QB.Joey Tribbiani
Ezzel kapcsolatban leírtam már a gondolataimat, persze ez nem azt jelenti, hogy ragaszkodnék az elcseréléséhez.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Érdekes ez a McCoy-trade téma. Tulképp miért is kellene őt elcserélni ? A DA-Quinn QB-battle miatt? Az teljesen más szitu volt. Crennel értelemszerűen ragaszkodott ahhoz az irányítóhoz, aki 10 győzelemhez segítette a csapatot. Savage (és Lerner) viszont szívesebben látta volna az első körös, homegrown QB-t a csapatban.

Aztán jött Mangini, aki már a Jetsnél is szenvedett az irányítókkal. Battle az egész TC-ben, aztán csere a harmadik meccs félidejében…

Quinn első körösként egyszer sem kapta meg a teljes bizalmat. Pedig kezdőnek jött. Ehhez képest 3 év alatt 12 meccsen kezdett.

Colt ezzel szemben a harmadik kör közepén érkezett. Backupnak. Delhomme és Wallace sérülése miatt azonban már az első szezonjában kezdő lett, majd 8 elfogadható meccs után úgy döntött a front office, h. övé a 2011-es idény is. Ez az év viszont már nem sikerült túl jól, bebizonyosodott, h. McCoy bár tehetséges, de valóban inkább csere QB. 21 meccsen volt kezdő ez majdnem kétszer annyi, mint Quinn esetében.

Igazi csapatjátékos, ő biztosan nem fog sírni a padozás miatt. Viszont nagyon hasznos lehet, ha egyszer lesérül Weeden. Ismeri a rendszert, van elég tapasztalata. És olcsó. Ilyen egy tökéletes backup QB.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
NFL suspended Browns SLB Scott Fujita three games for his role in the Saints' bounty scandal.
The NFL's investigation concluded that Fujita pledged a "significant" amount of money in the bounty/performance pool. When Fujita missed time last year, Chris Gocong slid over to the strong side with Kaluka Maiava entering on the weak side.

Így, h. érkezett JMJ és Acho annyira nem vészes a dolog, amúgy is összeállt szezon végére a Gocong - Jackson - Maiava trió.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Arra céloztam, hogy baromira nincs igazi célpontja Weeden-ek, amúgy a harmadik körben tök mindegy ki volt az a DT akit húztunk, önmagában erre a posztra nem húztam volna itt.Bad31
Azért sztem Jeffery már komolyabb WR, mint ami Little-Massa párosból lett....nem csak azért mondom, mert a Mackók húzták be....Hill még tényleg nincs komolyabb szinten....
Bad-del egyetértek, sztem is pazarlás volt a 3. körös DT....azért nem kellett volna sokat felmenni mondjuk Sanu-ért...már mindjárt más lenne a leányzó fekvése...Bear
én sem örülök a 3. körös DT-nek, de ha egyszerűen nem volt olyan WR elérhető, amilyet Heckert akart...

2006-2009 között két elkapót draftolt az első három körben: 2008-ban DeSean Jackson-t 2/49-re, egy évvel később Maclin-t a 19. pickkel. DJ 5'10, 175 lb, 4.35 s 40y, JM 6'0 in, 198 lb, 4.45 s 40y. Elit sebesség, mozgékonyság, robbanékonyság.

Sanu, Jeffery és Randle nem kimondottan ilyen WR-ek.

Benjamin ? Legalább gyors 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ejjj a draftot nem tudtam itthonról követni,de azért megnéztem,hogy hogy alakultgat... Mikor Weedent megláttam ledobtam magam aszékről kb ... anyáztam egy sort majd otthagytam a gépet 😀 Mostanra már kezdek megbarátkozni vele.Lehet hülye vagyok de sajnálom mcCoy-t ha már távozik remélem normális csapatba.3. körben megint anyáztam,ott kellett volna Wr-t húzni,mindenesetre Benjaminnak is örülök.Richardsonnal természetesen nincsi bajom,de hogy minek kellett 3. helyen elhozni nem értem ... 4. helyen ugyanúgy bent lett volna ... mind1,mindesetre várom a szezont,és reménykedek 😊

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
"Ezzel az állattal kell egy képen pózolnom?" - kérdezte a kutya....

Szörnyű.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
már értem, hogy miért draftolta a Browns Weedent



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Joey igazad van abban, hogy kellett a DL depth is, de pont ilyen posztokra kellett volna FA, meg egy késő körös pick, mint ahogy az jött is, de nem harmadikban és nem egy ekkora reach :/ ez a pick nekem a legnagyobb mínusz. Az első három húzás nekem is tetszik, Bear-el egyetértek a WR kérdésben, nagyon kéne egy igazi no.1 elkapó, főleg így újonc irányítóval! De összességében elégedett vagyok, nagyon várom már T-Rich és Weeden játékát.Bad31
Bear azt írja, h. a 2. körös pickkel kellett volna WR-t húzni. A FO valszeg úgy ítélte meg, h. Schwartz azonnal bevethető, sokkal jobb, mint Greco/Cousins. Jeffery és Hill ezzel szemben kb. a Little/Massa párossal van egy szinten - egyelőre. Van rá esély, h. elsőszámú elkapó lesz mindkettőből, de nem az első szezonjukban. Right tackle pedig nem csak a pass protection, hanem T-Rich miatt is nagyon kellett. Így már minden adott a kiváló futójátékhoz.

Hughes reach, ez egyértelmű. Minden csapatnál van min. egy ilyen hülye húzás. Egybk. a hírek szerint a Saints vitte volna két pozícióval később.

Will Burge @ WillBurge
League source: # Browns 3rd Rd pick John Hughes fielded multiple calls from teams @ that time & Saints were poised 2 select him 2 spots laterJoey Tribbiani
Arra céloztam, hogy baromira nincs igazi célpontja Weeden-ek, amúgy a harmadik körben tök mindegy ki volt az a DT akit húztunk, önmagában erre a posztra nem húztam volna itt.Bad31
Azért sztem Jeffery már komolyabb WR, mint ami Little-Massa párosból lett....nem csak azért mondom, mert a Mackók húzták be....Hill még tényleg nincs komolyabb szinten....
Bad-del egyetértek, sztem is pazarlás volt a 3. körös DT....azért nem kellett volna sokat felmenni mondjuk Sanu-ért...már mindjárt más lenne a leányzó fekvése...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joey igazad van abban, hogy kellett a DL depth is, de pont ilyen posztokra kellett volna FA, meg egy késő körös pick, mint ahogy az jött is, de nem harmadikban és nem egy ekkora reach :/ ez a pick nekem a legnagyobb mínusz. Az első három húzás nekem is tetszik, Bear-el egyetértek a WR kérdésben, nagyon kéne egy igazi no.1 elkapó, főleg így újonc irányítóval! De összességében elégedett vagyok, nagyon várom már T-Rich és Weeden játékát.Bad31
Bear azt írja, h. a 2. körös pickkel kellett volna WR-t húzni. A FO valszeg úgy ítélte meg, h. Schwartz azonnal bevethető, sokkal jobb, mint Greco/Cousins. Jeffery és Hill ezzel szemben kb. a Little/Massa párossal van egy szinten - egyelőre. Van rá esély, h. elsőszámú elkapó lesz mindkettőből, de nem az első szezonjukban. Right tackle pedig nem csak a pass protection, hanem T-Rich miatt is nagyon kellett. Így már minden adott a kiváló futójátékhoz.

Hughes reach, ez egyértelmű. Minden csapatnál van min. egy ilyen hülye húzás. Egybk. a hírek szerint a Saints vitte volna két pozícióval később.

Will Burge @ WillBurge
League source: # Browns 3rd Rd pick John Hughes fielded multiple calls from teams @ that time & Saints were poised 2 select him 2 spots laterJoey Tribbiani
Arra céloztam, hogy baromira nincs igazi célpontja Weeden-ek, amúgy a harmadik körben tök mindegy ki volt az a DT akit húztunk, önmagában erre a posztra nem húztam volna itt.


http://therealbad31.deviantart.com/