NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
"Ezzel az állattal kell egy képen pózolnom?" - kérdezte a kutya....

Szörnyű.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
már értem, hogy miért draftolta a Browns Weedent



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Joey igazad van abban, hogy kellett a DL depth is, de pont ilyen posztokra kellett volna FA, meg egy késő körös pick, mint ahogy az jött is, de nem harmadikban és nem egy ekkora reach :/ ez a pick nekem a legnagyobb mínusz. Az első három húzás nekem is tetszik, Bear-el egyetértek a WR kérdésben, nagyon kéne egy igazi no.1 elkapó, főleg így újonc irányítóval! De összességében elégedett vagyok, nagyon várom már T-Rich és Weeden játékát.Bad31
Bear azt írja, h. a 2. körös pickkel kellett volna WR-t húzni. A FO valszeg úgy ítélte meg, h. Schwartz azonnal bevethető, sokkal jobb, mint Greco/Cousins. Jeffery és Hill ezzel szemben kb. a Little/Massa párossal van egy szinten - egyelőre. Van rá esély, h. elsőszámú elkapó lesz mindkettőből, de nem az első szezonjukban. Right tackle pedig nem csak a pass protection, hanem T-Rich miatt is nagyon kellett. Így már minden adott a kiváló futójátékhoz.

Hughes reach, ez egyértelmű. Minden csapatnál van min. egy ilyen hülye húzás. Egybk. a hírek szerint a Saints vitte volna két pozícióval később.

Will Burge @ WillBurge
League source: # Browns 3rd Rd pick John Hughes fielded multiple calls from teams @ that time & Saints were poised 2 select him 2 spots laterJoey Tribbiani
Arra céloztam, hogy baromira nincs igazi célpontja Weeden-ek, amúgy a harmadik körben tök mindegy ki volt az a DT akit húztunk, önmagában erre a posztra nem húztam volna itt.Bad31
Azért sztem Jeffery már komolyabb WR, mint ami Little-Massa párosból lett....nem csak azért mondom, mert a Mackók húzták be....Hill még tényleg nincs komolyabb szinten....
Bad-del egyetértek, sztem is pazarlás volt a 3. körös DT....azért nem kellett volna sokat felmenni mondjuk Sanu-ért...már mindjárt más lenne a leányzó fekvése...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joey igazad van abban, hogy kellett a DL depth is, de pont ilyen posztokra kellett volna FA, meg egy késő körös pick, mint ahogy az jött is, de nem harmadikban és nem egy ekkora reach :/ ez a pick nekem a legnagyobb mínusz. Az első három húzás nekem is tetszik, Bear-el egyetértek a WR kérdésben, nagyon kéne egy igazi no.1 elkapó, főleg így újonc irányítóval! De összességében elégedett vagyok, nagyon várom már T-Rich és Weeden játékát.Bad31
Bear azt írja, h. a 2. körös pickkel kellett volna WR-t húzni. A FO valszeg úgy ítélte meg, h. Schwartz azonnal bevethető, sokkal jobb, mint Greco/Cousins. Jeffery és Hill ezzel szemben kb. a Little/Massa párossal van egy szinten - egyelőre. Van rá esély, h. elsőszámú elkapó lesz mindkettőből, de nem az első szezonjukban. Right tackle pedig nem csak a pass protection, hanem T-Rich miatt is nagyon kellett. Így már minden adott a kiváló futójátékhoz.

Hughes reach, ez egyértelmű. Minden csapatnál van min. egy ilyen hülye húzás. Egybk. a hírek szerint a Saints vitte volna két pozícióval később.

Will Burge @ WillBurge
League source: # Browns 3rd Rd pick John Hughes fielded multiple calls from teams @ that time & Saints were poised 2 select him 2 spots laterJoey Tribbiani
Arra céloztam, hogy baromira nincs igazi célpontja Weeden-ek, amúgy a harmadik körben tök mindegy ki volt az a DT akit húztunk, önmagában erre a posztra nem húztam volna itt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Joey igazad van abban, hogy kellett a DL depth is, de pont ilyen posztokra kellett volna FA, meg egy késő körös pick, mint ahogy az jött is, de nem harmadikban és nem egy ekkora reach :/ ez a pick nekem a legnagyobb mínusz. Az első három húzás nekem is tetszik, Bear-el egyetértek a WR kérdésben, nagyon kéne egy igazi no.1 elkapó, főleg így újonc irányítóval! De összességében elégedett vagyok, nagyon várom már T-Rich és Weeden játékát.Bad31
Bear azt írja, h. a 2. körös pickkel kellett volna WR-t húzni. A FO valszeg úgy ítélte meg, h. Schwartz azonnal bevethető, sokkal jobb, mint Greco/Cousins. Jeffery és Hill ezzel szemben kb. a Little/Massa párossal van egy szinten - egyelőre. Van rá esély, h. elsőszámú elkapó lesz mindkettőből, de nem az első szezonjukban. Right tackle pedig nem csak a pass protection, hanem T-Rich miatt is nagyon kellett. Így már minden adott a kiváló futójátékhoz.

Hughes reach, ez egyértelmű. Minden csapatnál van min. egy ilyen hülye húzás. Egybk. a hírek szerint a Saints vitte volna két pozícióval később.

Will Burge @ WillBurge
League source: # Browns 3rd Rd pick John Hughes fielded multiple calls from teams @ that time & Saints were poised 2 select him 2 spots later

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joey igazad van abban, hogy kellett a DL depth is, de pont ilyen posztokra kellett volna FA, meg egy késő körös pick, mint ahogy az jött is, de nem harmadikban és nem egy ekkora reach :/ ez a pick nekem a legnagyobb mínusz. Az első három húzás nekem is tetszik, Bear-el egyetértek a WR kérdésben, nagyon kéne egy igazi no.1 elkapó, főleg így újonc irányítóval! De összességében elégedett vagyok, nagyon várom már T-Rich és Weeden játékát.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/25355/2012-nfl-draft-did-the-browns-blow-it


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jeffery nem jelentett volna instant upgrade-t? 😊 Nézd idén a Bears meccseit.... 😊
Little-hez képest most lefogadom bármiben....
Igazából mindegy, de ez Weeden-nek megint nem fog segíteni....komolyan mondom Edwards egy vet. minért jöhetne....nincs jobb ötletem...vagy kukázás a keretszűkítések idején....mert ha nem, akkor ez kevés....hacsak nem lesz táltosodás....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
3 WR, 5 DB UDFA. Nem meglepő 😊

Cooper tényleg jó lehet, Norwooddal küzdhet a slot receiver snapekért.

Én Jeffery-t annyira nem bánom, ő sem jelentett volna instant upgrade-t. Várható volt, h. marad hiányposzt, de azt továbbra sem értem FA-ről miért nem érkezett elkapó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Cooper nagy fogás lehet slot receiverként, csak azért nem draftolta őt a Browns a 6-7. körben, mert addigra Weeden már meggyőzte, hogy mindenképp aláír udfa-ként is

Gipson és Reed se rossz szvsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért komolyabb WR nagyon kellett volna a csapatba....hiába válik be Weeden, és produkál minőségi átadásokat, ha a WR-ek eldroppolják, mint a vihar....(azért a fenn említett 3 úriember mellett voltak még minőségi Wr-ek dögivel, pl. Jeffery 😊 )

UDFA-k:
Josh Cooper, WR, Oklahoma State - Weeden játszópajtása
Jermaine Saffold, WR, Missouri St
Andrew Sweat, LB, Ohio State - neki talán lehet esélye a rosterre
Matt Cleveland, OT, Idaho (tetszik a neve... 😊 )
Antwuan Reed, CB, Pitt
J.B. Shugarts, OT, Ohio State - Buckeyes másik kezdő T-je Adams mellett...halvány esély a rosterre
William Green, DE, Florida
Tashaun Gipson, S, Wyoming
Garth Gerhart, OL, Arizona State - "nagyon talán" ő is foghat egyet az 53-ban
Bert Reed, WR, Florida State
Emanuel Davis, CB, East Carolina
Mike Allen, CB, James Madison
Johnson Bademosi, FS, Stanford


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Mint azt már írtam, szerintem ez egy jó draft. Az első két körben sikerült három kezdőt szerezni, papíron Richardson > Hillis, Weeden > McCoy, Schwartz > Pashos.

Teljes offense-rebuilding olyan játékosokkal, akiket azonnal be lehet vetni. Minden bizonnyal ezért döntött a FO a második körben Schwartz mellett. Hill-nek jobban örültem volna, de azt el kell fogadni, h. neki idő kell, nagyon nyers, a routeokat nem ismeri és dupla emberfogással sem nagyon találkozott. Schwartz ezzel szemben már az első héten ott lehet a kezdőben. Senior, négy évig volt starter a Golden Bearsben LT és RT poszton.

T-Rich a class – és talán az elmúlt 5 év – legjobb RB prospectje, végre egy olyan játékos, akitől tartanak az ellenfelek. November-decemberben nagyon fontos lehet, hó, eső, szél, smashmouth 😊 A draft megítélése azonban Weeden teljesítményétől függ. Az atletikusságot leszámítva elvileg mindenben jobb, mint McCoy és ha tényleg hamarabb felveszi az NFL ritmusát, mint egy átlag rookie QB, akkor senkit sem fog érdekelni, h. 28 évesen került a csapathoz.

A 3. körös pick gigareachnek tűnik, Hughes-t a 7. körbe várták. Winn ezt valamennyire kompenzálja, mert őt meg a harmadikba. Tuba és Taylor szinte végig pályán voltak tavaly (Rubint csak DQ előzte meg snapszámban), nagyon fontos a DT-rotáció. Mindkét draftolt defensive tackle jó pass rusher – ez is hiányzott a 2011-es szezonban. Itt fontos megjegyezni, h. Heckert szerint a legfontosabb csapategység az OL és a DL, velük és a Schwartz – Miller OL duóval kész a két fal. A támadófalban a legidősebb játékos a 27 éves Joe T lesz és a teljes kezdő saját draft !

Johnson-nal és Acho-val fizikálisabb lett a front7, végre van LB-depth és a spec. team is javulhat velük. A 7. körös CB-pick kicsit későinek tűnik, de Patterson nem véletlenül kapott 16M-s szerződést – valszeg ő lesz a kezdő, Skrine a nickel, Wade pedig a dimeback.

Az utolsó pick, Smelley szinte UDFA-nak számít, nem hiszem, h. ott lesz az 53-as rosteren.

Klasszis elkapó továbbra sincs, de azonnali, minőségi upgradet tulképp csak Blackmon, Floyd és Wright jelentett volna. Ők kimentek a 22. pick előtt. Benjamin valóban 70. számú WR, de az egyik leggyorsabb a classban. Deep threat, az nfl.com szerint elfogadható route runner. Kellett egy speedster a csapatba. Nem ő fogja megoldani a receiver-gondokat, de új színt vihet a támadójátékba.

Nagyon várom a szezont, Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát Benjamin is egy bolond pick volt....hétezredik WR a classban, kb. 10 jobb jöhetett volna, de sebaj....
A vége megdobta a draftot....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
a teljes idei class:

Round 1, Pick 3 (3) Trent Richardson RB 5'9" 228 Alabama
Round 1, Pick 22 (22) Brandon Weeden QB 6'4" 221 Oklahoma St.
Round 2, Pick 5 (37) Mitchell Schwartz T 6'5" 318 California
Round 3, Pick 24 (87) John Hughes DT 6'2" 309 Cincinnati
Round 4, Pick 5 (100) Travis Benjamin WR 5'10" 172 Miami
Round 4, Pick 25 (120) James-Michael Johnson ILB 6'1" 241 Nevada
Round 5, Pick 25 (160) Ryan Miller G 6'7" 321 Colorado
Round 6, Pick 34 (204) Emmanuel Acho OLB 6'1" 238 Texas
Round 6, Pick 35 (205) Billy Winn DT 6'4" 294 Boise St.
Round 7, Pick 38 (245) Trevin Wade CB 5'10" 192 Arizona
Round 7, Pick 40 (247) Brad Smelley TE 6'2" 237 Alabama

Tetszik. Egyértelmű mit akart a FO.Joey Tribbiani
A Hughes picket leszámítva nagyon tetszik ez a class, őt nem tudom hova tenni 3/24-re, Winn mellett Wade-ről is azt olvastam, hogy jóval előrébb volt várható, ez a két pick nagyon jó itt a végén. Szerintem egyértelműen arra mentünk rá, hogy az offensebe azonnal kezdeni tudó játékosokat hozzunk, QB-RB-RT nagy need volt, ezek kipipálva, a WR viszont ordítóan nagy hiány még mindig számomra. A defense-nek jók voltak az alapjai, itt inkább a pozíciók elmélyítése volt a cél, ez sikerült is, két LB is érkezett ide tényleg kellett az erősítés, de azért a secondary-be még jól jönne valaki.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
a teljes idei class:

Round 1, Pick 3 (3) Trent Richardson RB 5'9" 228 Alabama
Round 1, Pick 22 (22) Brandon Weeden QB 6'4" 221 Oklahoma St.
Round 2, Pick 5 (37) Mitchell Schwartz T 6'5" 318 California
Round 3, Pick 24 (87) John Hughes DT 6'2" 309 Cincinnati
Round 4, Pick 5 (100) Travis Benjamin WR 5'10" 172 Miami
Round 4, Pick 25 (120) James-Michael Johnson ILB 6'1" 241 Nevada
Round 5, Pick 25 (160) Ryan Miller G 6'7" 321 Colorado
Round 6, Pick 34 (204) Emmanuel Acho OLB 6'1" 238 Texas
Round 6, Pick 35 (205) Billy Winn DT 6'4" 294 Boise St.
Round 7, Pick 38 (245) Trevin Wade CB 5'10" 192 Arizona
Round 7, Pick 40 (247) Brad Smelley TE 6'2" 237 Alabama

Tetszik. Egyértelmű mit akart a FO.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
7/245. Trevin Wade, CB, Arizona. Végre egy CB, meglepő, h. csak a 7. körben.
7/247. Brad Smelley, TE, Alabama. FB/HB/TE, practice squad esélyes.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
no, ez a 6. kör álomszerűen alakult. A 204. pickkel Emmanuel Acho érkezett (1 helyet tévedtem 😛 ), backup LB-nek tökéletes. 131 tackle, 19 TFL, 3 sack és 18 QB-pressure tavaly. Utána sikerült megszerezni a 2.-3. körre várt Billy Winn-t. Pass rushban jó DT, valszeg a munkamorálja miatt csúszott, de itt már bőven bevállalható.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Ryan Miller, G, Colorado. 6'7 magas, 321 font, a run block az erőssége.

A secondarybe még jöhetne vki, pl. Minnifield 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
James Michael-Johnson, LB, a Nevada egyetemről. Játszott középen, az erős és gyenge oldalon is, igazi hard hitter. A mai nap eddig jó 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Travis Benjamin, WR, Miami. Nagyon gyors elkapó (4.36 a Combineon), visszahordásoknál is használható. Viszont csak 5-9⅞ magas. A poszt jó, sebesség is kellett az offense-be, tetszik a pick.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
John Hughes, DT, Cincinnati. LOL. 7. kör / UDFA Wright és az nfl.com szerint.

Teljesen értelmetlen pick, kellett a depth, de nem a 3. körben. :/Joey Tribbiani
Tök hülyeség volt ez a húzás, depth-re nem a harmadik körben kell húzni, itt még olyan játékosokat kell választani akik akár még kezdhetnek is :/ RT nagyon kellett annak a picknek örülök!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Joey!

A fejeden az egy draft zacskó?ulpianus
az első 3 pick ok, de ez a 4. megérdemli a zacskót.Joey Tribbiani
Bárcsak így lenne....de nagyon szeretném ha igazad lenne...nagyon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Joey!

A fejeden az egy draft zacskó?ulpianus
az első 3 pick ok, de ez a 4. megérdemli a zacskót.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Joey!

A fejeden az egy draft zacskó?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
John Hughes, DT, Cincinnati. LOL. 7. kör / UDFA Wright és az nfl.com szerint.

Teljesen értelmetlen pick, kellett a depth, de nem a 3. körben. :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964