NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
És akkor ki lenne 1/4-en? Tannehill?....Kizárt, inkább letörtem volna a kezem.... 😀
Ráadásul 1/22-re és 2/37-re egyáltalán nem lett volna ilyen színvonalú prospect a fenti posztokon...
D. Martin (szerintem) a 2. legjobb RB a drafton, míg Curry talán a legnagyobb stealje a draftnak (2. kör eleji játékost kompletten egy körrel később)...tudom, h nem vagy oda a DE-pickért, viszont Ruckerekkel a kezdőben Dalton, Flacco és R. ellen elég merész....Curry azonnali upgrade...Safety-pick borzalmas reach lett volna gyak. mindenhol....Bear
úgy ált. lenne jó 1. kör közepén WR-t, 2. elején RT-t találni, egy ideális világban... 😊Joey Tribbiani
Azt egyébként el tudom képzelni, h 1/4 Richardson lesz, utána következő két pick pedig WR/OT....csak én nem húznék 1/4-re RB-t, bárki is van ott...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
És akkor ki lenne 1/4-en? Tannehill?....Kizárt, inkább letörtem volna a kezem.... 😀
Ráadásul 1/22-re és 2/37-re egyáltalán nem lett volna ilyen színvonalú prospect a fenti posztokon...
D. Martin (szerintem) a 2. legjobb RB a drafton, míg Curry talán a legnagyobb stealje a draftnak (2. kör eleji játékost kompletten egy körrel később)...tudom, h nem vagy oda a DE-pickért, viszont Ruckerekkel a kezdőben Dalton, Flacco és R. ellen elég merész....Curry azonnali upgrade...Safety-pick borzalmas reach lett volna gyak. mindenhol....Bear
úgy ált. lenne jó 1. kör közepén WR-t, 2. elején RT-t találni, egy ideális világban... 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
És akkor ki lenne 1/4-en? Tannehill?....Kizárt, inkább letörtem volna a kezem.... 😀
Ráadásul 1/22-re és 2/37-re egyáltalán nem lett volna ilyen színvonalú prospect a fenti posztokon...
D. Martin (szerintem) a 2. legjobb RB a drafton, míg Curry talán a legnagyobb stealje a draftnak (2. kör eleji játékost kompletten egy körrel később)...tudom, h nem vagy oda a DE-pickért, viszont Ruckerekkel a kezdőben Dalton, Flacco és R. ellen elég merész....Curry azonnali upgrade...Safety-pick borzalmas reach lett volna gyak. mindenhol....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Azért, h kissé részletezzem is:
Blackmon: nem igényel nagy magyarázást...
J. Martin: Nagy need és gyak. BPA...ritka szerencse, h bennmaradt, legjobb T-páros lehet itt J. Thomassal....
D. Martin: Richardson kivételével az összes RB benn volt, úgy gondoltam, h nem a maradékot húzom az O-ba, hanem azt, akit szeretnék....Hardestyvel tökéletes páros...és ha a kolléga megsérül, lesz aki elvigye a carryk jelentős részét...
Curry: Szerintem szükség van egy passrusher Endre, mivel Sheard-ön kívül nem volt komoly veszély a szélről tavaly...Curry picit lassú, viszont futás ellen is jó....3. körben akkora BPA volt, mint a ház...ráadásul need is....
T. Manning: Fujitát ki kell rakni az LB-sorból....
K. Cousins: 4. kör közepén ilyen tehetséget vétek lett volna bennhagyni....legrosszabb esetben kiváló backup válik majd belőle...legrosszabb esetben....
Prater: Sheldonnal lehet, h kísérletezni fog Jauron, és belekínozza FS-be....akkor viszont nagy harc lesz a CB-posztért...kellett vki a depthbe...ráadásul Tabor örülhet, mert Prater jó ST-játékos is....
Miller: A fickó elsősorban G-depth mélyítésére kellett, de T-t is tud játszani....kissé nagyobb darab, de ehhez képest nem is annyira lomha, sok munka lenne vele, de van benne potenciál...
Alexander: BPA....legjobb játékos volt szerintem ekkor...legyen csak verseny a D-falban....
Robertson: BPA....ráadásul szerintem szükség van a kredencek mellett egy mozgékonyabb DT-re, akiben benne van a komoly teljesítmény lehetősége is....rotációba tökéletes....
Thorpe: Annyira gyenge volt ez a S-class, h vérlázító...viszont ha Sheldon marad CB, akkor Young mögé kell még egy playa Adams spotjára...legyen csak harc itt is...
Robinson: Nagyon drukkoltam, h kihalásszam a végén...McCoy (Cousins) számára nagy segítség red zone-ban....kellenek a fizikális WR-ek...nem egy villámléptű, de nem is azért húztam....
Trevathan: LB-sorban szükséges a segítség....futás ellen kiváló a kicsit alulméretezett Briggs-típusú kolléga...legrosszabb esetben minőségi csere, és ST-playa...Bear
Jó mock, de az igazi akkor lenne, ha minden posztot egyel hátrébb tolnánk 😊 WR 1/22, RT 2/37, etc.

A 2. körös RB és 3. körös DE húzás annyira nem tetszik, utóbbi helyett inkább CB-t vagy safety-t választottam volna. Az LB pick jó, az OL-pick is fasza az 5. körben. A 6.-7. kör meg lutri, de miután kb. mindenhova kell ember, nagyon nem lehet mellélőni a posztokkal 😂

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért, h kissé részletezzem is:
Blackmon: nem igényel nagy magyarázást...
J. Martin: Nagy need és gyak. BPA...ritka szerencse, h bennmaradt, legjobb T-páros lehet itt J. Thomassal....
D. Martin: Richardson kivételével az összes RB benn volt, úgy gondoltam, h nem a maradékot húzom az O-ba, hanem azt, akit szeretnék....Hardestyvel tökéletes páros...és ha a kolléga megsérül, lesz aki elvigye a carryk jelentős részét...
Curry: Szerintem szükség van egy passrusher Endre, mivel Sheard-ön kívül nem volt komoly veszély a szélről tavaly...Curry picit lassú, viszont futás ellen is jó....3. körben akkora BPA volt, mint a ház...ráadásul need is....
T. Manning: Fujitát ki kell rakni az LB-sorból....
K. Cousins: 4. kör közepén ilyen tehetséget vétek lett volna bennhagyni....legrosszabb esetben kiváló backup válik majd belőle...legrosszabb esetben....
Prater: Sheldonnal lehet, h kísérletezni fog Jauron, és belekínozza FS-be....akkor viszont nagy harc lesz a CB-posztért...kellett vki a depthbe...ráadásul Tabor örülhet, mert Prater jó ST-játékos is....
Miller: A fickó elsősorban G-depth mélyítésére kellett, de T-t is tud játszani....kissé nagyobb darab, de ehhez képest nem is annyira lomha, sok munka lenne vele, de van benne potenciál...
Alexander: BPA....legjobb játékos volt szerintem ekkor...legyen csak verseny a D-falban....
Robertson: BPA....ráadásul szerintem szükség van a kredencek mellett egy mozgékonyabb DT-re, akiben benne van a komoly teljesítmény lehetősége is....rotációba tökéletes....
Thorpe: Annyira gyenge volt ez a S-class, h vérlázító...viszont ha Sheldon marad CB, akkor Young mögé kell még egy playa Adams spotjára...legyen csak harc itt is...
Robinson: Nagyon drukkoltam, h kihalásszam a végén...McCoy (Cousins) számára nagy segítség red zone-ban....kellenek a fizikális WR-ek...nem egy villámléptű, de nem is azért húztam....
Trevathan: LB-sorban szükséges a segítség....futás ellen kiváló a kicsit alulméretezett Briggs-típusú kolléga...legrosszabb esetben minőségi csere, és ST-playa...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első 5 pick meg utolsó kettő az nagyon ott van.Shawn84
Nekem az egész draft nagyon bejön. Alexander nálam is titkos favorit volt.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Az első 5 pick meg utolsó kettő az nagyon ott van.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Draft játékban ezt műveltem a csapat pickjeivel....

1/4 Cleveland Browns: Justin Blackmon, WR (Oklahoma State)
1/22 Cleveland Browns (az Atlantától): Jonathan Martin, OT (Stanford)
2/37 Cleveland Browns: Doug Martin, RB (Boise State)
3/67 Cleveland Browns: Vinny Curry, DE (Marshall)
4/100 Cleveland Browns: Terrell Manning, OLB (North Carolina State)
4/118 Cleveland Browns (az Atlantától): Kirk Cousins, QB (Michigan State)
5/139 Cleveland Browns: Shaun Prater, CB (Iowa)
5/160 Cleveland Browns (a Denvertől): Ryan Miller, OG (Colorado)
6/204* Cleveland Browns: Frank Alexander, DE (Oklahoma)
6/205* Cleveland Browns: Travian Robertson, DT (South Carolina)
7/211 Cleveland Browns: Neiko Thorpe, FS (Auburn)
7/245* Cleveland Browns: Gerell Robinson, WR (Arizona State)
7/247* Cleveland Browns: Danny Trevathan, OLB (Kentucky)

Én nagyon elégedett vagyok az ügylettel, ettől függetlenül várom az észrevételeket....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 794 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sose voltam Montario ellen sőőőt a Volsból érkezett mégjó,hogy örültem anno 😀 Csak a sérüléseket kerülje el

több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Még egy kérdés akkor: McCoy maradjon, mert nincs fal / elkapó / futójáték. És Hardesty ? Feltradeltünk érte, az első szezonját kihagyta, tavaly is sokat volt sérült. Ő is megérdemel akkor még egy esélyt, hátha idén összejön.

Blackmon ok, bár még mindig azt mondom, h. top5-ben csak szinte kérdőjelek nélküli elkapót szabad húzni. Richardson viszont hatalmas hiba lenne. Playmaker, tény. De két éve a 7. körös Hillis hozott össze 1000+ yardot + rengeteg elkapást. Húzzunk három futót az utolsó körökben, de 1/4-re felejtsük el a RB-draftot.Joey Tribbiani
Hardestyt szerintem senki nem írta még le, ettől függetlenül szükség van még egy RB-re....azért futásokat meg lehet osztani, de azt nem tudod megcsinálni, h az első félidőben McCoyt dobáltatod, míg a másodikban mondjuk Tannehillt....😀

Blackmon nem hibátlan, benne is simán benne van a bust lehetősége, de jobb megoldás sajnos nincs idén, mint őt húzni szerintem...én sem vagyok nagy barátja a korai WR-picknek, de még annyira sem szeretném Richardsont, és Tannehillt pedig pláne...Bear
Nehéz lesz ez az idei draft, most nagyon bele kéne nyúlni, továbra is tartom, hogy FA-ról be kellett volna tömni legalább egy nagyobb needet, egyelőre még én is inkább arra szavaznék, hogy ha nincs meg az QB akit akartunk, akkor ne húzzunk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ott van a reális lehetőség benne, hogy olyan kezdő irányító legyen, aki tud meccset nyerni "önerőből" és nem csapatok kell köré építeni, hogy ténylegesen sikeres legyen. Ez valószínűleg nem az első évében fog megtörténni, de amit egy pro-rendszerben mutatott irányító/elkapóként ilyen rövid idő alatt az NCAA-ben, az több mint kecsegtető.

Szerintem elérkezett a kockázatvállalás ideje a Brownsnál. Lehet itt hátrafele cserélgetésről, tudatos építgezésről, meg pick gyűjtögetésről beszélni, de egyszerűen nem látható a fény alagút végén a támadóknál. Ez igaz az edzőkre és a mostani keretre is, főleg arra amit Holmgrenék tettek hozzá (pozitívumot) újdonságként.

Egyelőre nem kell kenyeret törni a Julio Jones trade felett, de eddig a mérleg nem hiszem, hogy a Browns felé billeg, és nagyon bele kell nyúlni a tutiba azzal a bizonyos második első körössel a tutiba, hogy ünnepelni lehessen a manővert. Julio Jones vs. Greg Little, Phil Taylor (- egy korai harmadik körös 3/70), Owen Marecic, 1/22 xyz, 4/23 xyz. Nem tudom milyen neveknek kellene az utóbbi két helyen felbukkani a hónap végén, hogy látni lehessen a value-t és a csere értelmét. Jöhet a mi lett volna ha... Ha Jonest választják, legalább már azt lehetne látni, hogy mi történik, ha Colt McCoynak van egy hiteles elkapója.


Nagyon biztonsági és gyáva megoldás lesz, ha NEM Tannehillt választják.

Még egy cikk: Cosell Tannehillről - http://nflfilms.nfl.com/2012/03/28/cosell-talks-the-tannehill-project/DoM
Köszi !

A Cosell-cikket én is megtaláltam, érdekes, h. ő is kiemelte a pocket presencet. Alapvetően pozitív képet fest róla, a hiányosságai kijavíthatók.

A kockázatvállalással is egyetértek, bár Todd McShay-t nem bírom, ebben igaza van.

"You can have Trent Richardson and he's going to be a phenomenal back,'' said McShay. "You can have Justin Blackmon, and he's probably going to be in that second tier of wide receivers in the NFL. and that's great, but they don't win Super Bowls. We haven't seen Adrian Peterson win a Super Bowl. We haven't seen Andre Johnson win a Super Bowl. You have a great quarterback you win Super Bowls and I think Tannehill has a chance - if developed properly and you're patient with him -- to become a great quarterback. That's kind of what they're up against.''Joey Tribbiani
Azért rendesen kinyalja Tannehill seggét ez a McShay. És néha elég nagy baromságokat ír. Én is olvastam ezt a cikket. Szerintem is nem kicsit túl van értékelve ez a Tannehill gyerek. Remélem nem hozzánk kerül.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Arra akartam kilyukadni, h. ha McCoy megérdemel még egy esélyt (sztem nem), akkor Hardesty duplán. 21 vs. 4 kezdő meccs, 3. vs. 2. kör. Egy esetleges Richardson-draft esetén sosem derülne ki milyen futó Montario. Vagyis kvázi kidobnánk egy 2., egy 3. és két 5. körös picket. Ennyibe került a feltrade :rolleyes:

Itt egy frissített lista azokról, akik Clevelandbe utaznak személyes találkozóra.
http://www.ohio.com/blogs/cleveland-browns/cleveland-browns-1.270107/2012-nfl-draft-tracking-prospects-with-workouts-or-visits-set-up-with-browns-1.283959

Érdemes nézegetni, tavaly Taylor, Little, Skrine és Alford járt Bereaban.

Ez pedig - bár nem teljesen up-to-date - tartalmazza a Senior Bowl meetingeket és Pro Dayeket is. http://www.dawgsbynature.com/2012/3/25/2901847/tracking-the-cleveland-browns-2012-draft-interests

Ja, a mez természetesen nem változott. http://www.waitingfornextyear.com/2012/04/first-look-at-new-nike-cleveland-browns-jerseys/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Még egy kérdés akkor: McCoy maradjon, mert nincs fal / elkapó / futójáték. És Hardesty ? Feltradeltünk érte, az első szezonját kihagyta, tavaly is sokat volt sérült. Ő is megérdemel akkor még egy esélyt, hátha idén összejön.

Blackmon ok, bár még mindig azt mondom, h. top5-ben csak szinte kérdőjelek nélküli elkapót szabad húzni. Richardson viszont hatalmas hiba lenne. Playmaker, tény. De két éve a 7. körös Hillis hozott össze 1000+ yardot + rengeteg elkapást. Húzzunk három futót az utolsó körökben, de 1/4-re felejtsük el a RB-draftot.Joey Tribbiani
Hardestyt szerintem senki nem írta még le, ettől függetlenül szükség van még egy RB-re....azért futásokat meg lehet osztani, de azt nem tudod megcsinálni, h az első félidőben McCoyt dobáltatod, míg a másodikban mondjuk Tannehillt....😀

Blackmon nem hibátlan, benne is simán benne van a bust lehetősége, de jobb megoldás sajnos nincs idén, mint őt húzni szerintem...én sem vagyok nagy barátja a korai WR-picknek, de még annyira sem szeretném Richardsont, és Tannehillt pedig pláne...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Joey arra akart szerintem kilyukadni, hogy emögött a fal mögött azért nem olyan nehéz futni.
Én abban is igazat adok neki, hogy Hardnek kéne adni egy olyan évet, amikor nem achillesből épül épp fel és végig sérülten játszik. NCAA-ben nagyon jól tolta, van benne potenciál.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Még egy kérdés akkor: McCoy maradjon, mert nincs fal / elkapó / futójáték. És Hardesty ? Feltradeltünk érte, az első szezonját kihagyta, tavaly is sokat volt sérült. Ő is megérdemel akkor még egy esélyt, hátha idén összejön.

Blackmon ok, bár még mindig azt mondom, h. top5-ben csak szinte kérdőjelek nélküli elkapót szabad húzni. Richardson viszont hatalmas hiba lenne. Playmaker, tény. De két éve a 7. körös Hillis hozott össze 1000+ yardot + rengeteg elkapást. Húzzunk három futót az utolsó körökben, de 1/4-re felejtsük el a RB-draftot.Joey Tribbiani
de erre ne alapozzon senki, hogy mert a Hillis megcsinálta, akkor most is bejön. Egyébként - szerintem - kérdőjelek nélküli játékos nincs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Még egy kérdés akkor: McCoy maradjon, mert nincs fal / elkapó / futójáték. És Hardesty ? Feltradeltünk érte, az első szezonját kihagyta, tavaly is sokat volt sérült. Ő is megérdemel akkor még egy esélyt, hátha idén összejön.

Blackmon ok, bár még mindig azt mondom, h. top5-ben csak szinte kérdőjelek nélküli elkapót szabad húzni. Richardson viszont hatalmas hiba lenne. Playmaker, tény. De két éve a 7. körös Hillis hozott össze 1000+ yardot + rengeteg elkapást. Húzzunk három futót az utolsó körökben, de 1/4-re felejtsük el a RB-draftot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 794 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dettó. Nincs semmi bajom Tanny-vel de 1/4et semmikép sem adnék érte ... 2. kör elején már talán,bár amekkora hype övezi manapság a QB-kat tuti 1. körbe fog elkelni. Én még mindig Blackmon/Rachardson mellett vagyok

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Newtonról azt állítottam, hogy őt bevállaltam volna a rizikóival együtt, mert ha bejön (úgy néz ki), hatalmas deal...
Mondjatok vmit, amiért Tannehillről uezt kellene gondolnom?!
Csak azért ne legyen 1/4-re QB, mert 5 éve próbálkoztunk vele legutóbb, és épp ő van itt idén....
Igen, lehet, h jövőre pl. csak a 4. QB-ra lesz lehetőség, de pont azt írtam, h valószínűtlennek tűnik, h rosszabb legyen, mint Tannehill...
Ráadásul az a baj, h hiába történik az elkapógárda fejlesztése 5 éve, így is siralmas, szal nem lett egy nagy sikersztori....pontot kell tenni a többi kérdéses ügylet végére, és jöhet egy QB....
Igen, ha olyan ember lenne benn, akiért megérné (pl. Newton), akkor gondolkodás nélkül rá kéne tenni az 1/4-et...de tegyük fel a kérdést: Tannehill olyan? Szerintem nem....Bear
Tannehill nem ér 1/4-et és nem QB kell nektek pláne 2 első körrel és ilyen jó helyen levő első pickkel. Nuku elit WR és nuku elit RB, ezek után jövőre jöhet QB, ha vmi hatalmas változás nem áll be. 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Newtonról azt állítottam, hogy őt bevállaltam volna a rizikóival együtt, mert ha bejön (úgy néz ki), hatalmas deal...
Mondjatok vmit, amiért Tannehillről uezt kellene gondolnom?!
Csak azért ne legyen 1/4-re QB, mert 5 éve próbálkoztunk vele legutóbb, és épp ő van itt idén....
Igen, lehet, h jövőre pl. csak a 4. QB-ra lesz lehetőség, de pont azt írtam, h valószínűtlennek tűnik, h rosszabb legyen, mint Tannehill...
Ráadásul az a baj, h hiába történik az elkapógárda fejlesztése 5 éve, így is siralmas, szal nem lett egy nagy sikersztori....pontot kell tenni a többi kérdéses ügylet végére, és jöhet egy QB....
Igen, ha olyan ember lenne benn, akiért megérné (pl. Newton), akkor gondolkodás nélkül rá kéne tenni az 1/4-et...de tegyük fel a kérdést: Tannehill olyan? Szerintem nem....Bear
ezt a Browns-t, csak 1 olyan QB váltaná meg, amelyik a hátán viszi a csapatot (PM...draft classból Luck), mert így elkapók nélkül gyakorlatilag minden más típusú irányítónak Sanyi. Nincs No1 elkapó, nincs domináns - passzjátékban meghatározó - TE, nincs kezdő futó. Tannehill ugyanúgy vergődne mint McCoy. 1/4-re lesz még bent Playmaker (Blackmon, Richardson...) bármelyik azonnali upgrade lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Newtonról azt állítottam, hogy őt bevállaltam volna a rizikóival együtt, mert ha bejön (úgy néz ki), hatalmas deal...
Mondjatok vmit, amiért Tannehillről uezt kellene gondolnom?!
Csak azért ne legyen 1/4-re QB, mert 5 éve próbálkoztunk vele legutóbb, és épp ő van itt idén....
Igen, lehet, h jövőre pl. csak a 4. QB-ra lesz lehetőség, de pont azt írtam, h valószínűtlennek tűnik, h rosszabb legyen, mint Tannehill...
Ráadásul az a baj, h hiába történik az elkapógárda fejlesztése 5 éve, így is siralmas, szal nem lett egy nagy sikersztori....pontot kell tenni a többi kérdéses ügylet végére, és jöhet egy QB....
Igen, ha olyan ember lenne benn, akiért megérné (pl. Newton), akkor gondolkodás nélkül rá kéne tenni az 1/4-et...de tegyük fel a kérdést: Tannehill olyan? Szerintem nem....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Miért lenne vagdalkozás Tannehill megszerzése ? Quinn óta nem próbálkoztunk korai QB-drafttal, elvileg azóta (2007 !) építgetjük a futójátékot, az elkapógárdát és a falat. FA-ről sem érkezett komoly irányító. Eredmény ? 0.

Az, h. McCoy szar, még nem feltétlenül jelent top5-ös draftpozíciót. Elképzelhető, h. Richardson/Blackmon/az új RT dob annyit az O teljesítményén, h. összejön 6-7 W. És akkor megint hol vagyunk ? Feltrade, vagy a class 3.-4. legjobb irányítójának megszerzése. Ahogy Ulpi is írta, BPA alapon franchise QB nincs. Vagy hatalmas mák kell hozzá.

Egy esetleges 1/4-es QB-draft egybk. miért zárja ki az offense további megerősítését ? Ott van a másik első körös pick, amivel lehet WR-t húzni. A 2. kör elején jöhet a RT. A 3. körben pedig egy futó.

Továbbra sem vagyok 100%-ig Tanny mellett, de nem történik katasztrófa, ha ő érkezik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Newton is az volt, sőt anno JMR is (boom or bust)....kissé máshogy alakult a két srác football-élete...(bár Cam azért csak 1 szezont nyomott, mondjuk egy meccsen többet tett, mint JMR mindenestől...) Őt én is behúznám, sokkal több a lehetőség benne, mint Tannehillben....ott kockáztatnék...
Ahogy írtad is: min. kettő uolyan (sztem Barkley azért jóval jobb, de abban igazad van, h USC-atléta állandóan gyanús...) ki fog jönni, és akkor még a többiekről nem is ejtettünk szót...Tyler Wilson mennyit fejlődik, vagy Bray mit nyújt jövőre és kijön-e....
Ahogy mondtad is: védjék meg....először legyen itt csapat....a tejszínhabot sem először rakod rá a tortára, az csak a végén, a tészta és a krém tetejére jön....magyarul: korrekt elkapógárda, stabil futójáték, megfelelő protection, és akkor jöhet egy QB....addig értelmetlen....Bear
Ahogy Newton esetében is, először felépítették a falat, megvédték. Így tehát ahogy írod, ezt te bevállaltad volna. 😊
Akkor kell francia QBt hozni, amikor TOPon draftolsz és találsz valakit akiről elhiszed, hogy ő az. Ennyi a kérdés most is. Aztán a következő, hogy tényleg így van-e? Nem hinném, hogy a Colts Kalilt draftolja, mert nincs fala+elkapója Luck elé. Ja, és futójátéka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nálam többet (vagy előbb) senki nem írta, hogy Tannehill csak Barkley és Jones igazolt távolmaradása miatt lehet ott ahol. De ettől még Tannehill elő körös lett volna. Vagy legkésőbb második legeleje. Nekem Osweiler érthetetlen első körben és Weeden (és volt ott még Foles Cousins is, na szépen vagyunk), ezt már december óta szajkózom. Ahogy azt is, hogy Tannehill igenis első körbe fog érni áprilisra, akármi lesz.
Nem ér Top 5öt, de igazából RG3 sem. Csak azt valahogy elfelejti mindenki. Erzsi3 egy óriási boom or bust, akinél a lehetőségek pont akkorák, mint a kérdőjelek. Mégis elvinném én is 1/2re. Mert Landry Jones semmivel nem jobb, mint Tannehill. ÉS Barkley sem (nekem eleve minden USC QB roppant gyanús. Sztem típushibásak. Ha van elit pass protect akkor királyok, ha nincs, akkor kuka blues mind. Palmer+Leinart+Cassel+Sanchez). Szóval lehet nem kell felülni a Tannehill hypenak, de akkor a többieknek miért kell? Ez ilyen műfaj. aki elit QB prospectet akar, vagy megy az 1/1re, vagy fizet keményen. Vagy bemákol egy Bradyt. Ezek vannak. Reális ár, hogy BPA alapon húzunk franchise QB prospectet, aki safety pick is, olyan nincs.ulpianus
Newton is az volt, sőt anno JMR is (boom or bust)....kissé máshogy alakult a két srác football-élete...(bár Cam azért csak 1 szezont nyomott, mondjuk egy meccsen többet tett, mint JMR mindenestől...) Őt én is behúznám, sokkal több a lehetőség benne, mint Tannehillben....ott kockáztatnék...
Ahogy írtad is: min. kettő uolyan (sztem Barkley azért jóval jobb, de abban igazad van, h USC-atléta állandóan gyanús...) ki fog jönni, és akkor még a többiekről nem is ejtettünk szót...Tyler Wilson mennyit fejlődik, vagy Bray mit nyújt jövőre és kijön-e....
Ahogy mondtad is: védjék meg....először legyen itt csapat....a tejszínhabot sem először rakod rá a tortára, az csak a végén, a tészta és a krém tetejére jön....magyarul: korrekt elkapógárda, stabil futójáték, megfelelő protection, és akkor jöhet egy QB....addig értelmetlen....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Nálam többet (vagy előbb) senki nem írta, hogy Tannehill csak Barkley és Jones igazolt távolmaradása miatt lehet ott ahol. De ettől még Tannehill elő körös lett volna. Vagy legkésőbb második legeleje. Nekem Osweiler érthetetlen első körben és Weeden (és volt ott még Foles Cousins is, na szépen vagyunk), ezt már december óta szajkózom. Ahogy azt is, hogy Tannehill igenis első körbe fog érni áprilisra, akármi lesz.
Nem ér Top 5öt, de igazából RG3 sem. Csak azt valahogy elfelejti mindenki. Erzsi3 egy óriási boom or bust, akinél a lehetőségek pont akkorák, mint a kérdőjelek. Mégis elvinném én is 1/2re. Mert Landry Jones semmivel nem jobb, mint Tannehill. ÉS Barkley sem (nekem eleve minden USC QB roppant gyanús. Sztem típushibásak. Ha van elit pass protect akkor királyok, ha nincs, akkor kuka blues mind. Palmer+Leinart+Cassel+Sanchez). Szóval lehet nem kell felülni a Tannehill hypenak, de akkor a többieknek miért kell? Ez ilyen műfaj. aki elit QB prospectet akar, vagy megy az 1/1re, vagy fizet keményen. Vagy bemákol egy Bradyt. Ezek vannak. Reális ár, hogy BPA alapon húzunk franchise QB prospectet, aki safety pick is, olyan nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egyáltalán nem értek egyet Dom-mal....akkor követnénk el a legnagyobb hibát, ha egy igazi középszerű irányítóra rápakolnánk egy 1/4-est....félre ne értsetek, mindegy, h más mennyire értékeli, sztem Tannehill egyszerűen nincs olyan jó...átfordítom: ha kijön Barkley és Jones, ez a fickó a 2. kör közepén sündörög....jövőre a két említett úriember tuti kinn lesz, és akkor még az underclassmenekről nem is szóltunk....Gondoljunk bele: ha McCoy szar lesz, akkor úgyis korán húzunk, jöhet egy QB....ha pedig jó lesz, akkor pedig nem is biztos, h szükség lesz új QB-ra...

A hülye vagdalkozás helyett el kell kezdeni gondosan építkezni...ehhez valóban kell egy QB, de nem épp az, ami lepotyog...JJ tökéletesen írta az előbb: Gabbert, Locker, Ponder.....szerintem nem a Brownsnak kellene a következőnek lennie...

Pakoljunk össze először egy csapatot, utána lehet QB-t húzni....hiába draftolsz akárkit, ha nincs ki megvédje, nincs kinek dobni, nem fut senki a passz helyett....ebben az évben weapon-ök kellenek, mindegy, h McCoy, vagy valaki más irányít majd '13-ban...ráadásul a védelem lyukait is be kell tömni....Sztem nem szabad belekeveredni ebbe a "Tannehill a király" hype-ba...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)