Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Steinbach cut. Nem meglepő.

Browns released LG Eric Steinbach.
Cleveland's long-time left guard was set to earn a prohibitive $6 million after missing all of 2011 with a back injury. Steinbach's agent tells the National Football Post he'll remain in contact with the Browns about returning at a lower price. Before 2011, Steinbach had missed just three games in eight years.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
5 év - 20 millió
sztem így nem lesz elsőkörös DE pickkristof
$21 million over five years with over $8 million guaranteed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Kultúr üzlet, ettől függetlenül úgy gondolom, h egy korai pick-kel DE-t kell húzni....legyen egy normális passrush mindkét oldalról....anélkül nem működik értelmesen egy Def.Bear
3. körre tippelek egy DE-t ezek után. Tipikus Heckert-igazolás, 30 alatti játékos kezdő potenciállal.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kultúr üzlet, ettől függetlenül úgy gondolom, h egy korai pick-kel DE-t kell húzni....legyen egy normális passrush mindkét oldalról....anélkül nem működik értelmesen egy Def.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
5 év - 20 millió
sztem így nem lesz elsőkörös DE pickkristof
Frostee?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
5 év - 20 millió
sztem így nem lesz elsőkörös DE pick
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Na, úgy néz ki megvan az első FA, Frostee Rucker DE a cicáktól. Megbízható backup, de akár kezdő is lehet ismerve a DE-helyzetünket.Joey Tribbiani
Simán elképzelhető, hogy kezdő. Nálunk folyamatos rotálásban volt, de elég erős - volt - D-line. Sajnálom, hogy nem tartottuk meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na, úgy néz ki megvan az első FA, Frostee Rucker DE a cicáktól. Megbízható backup, de akár kezdő is lehet ismerve a DE-helyzetünket.Joey Tribbiani
Szerintem jó húzás, 3. számúnak sokkal jobb lesz, mint az eddigi anyag....azért jönnie kell még egy komoly De-nek (draftról inkább)....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Na, úgy néz ki megvan az első FA, Frostee Rucker DE a cicáktól. Megbízható backup, de akár kezdő is lehet ismerve a DE-helyzetünket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Flynn mégsem kell. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_havent_pursue.html

Azért durva, h. Eric Wright milyen szerződést kapott... lehet jobb is, h. ebből kimaradunk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Ahogy az várható volt, nem érkezett új játékos az első napon. Greco és A. Smith maradnak, előbbi multi-year, utóbbi egy éves szerződést írt alá.

Talán ma, bár csak Flynn-ről olvastam... Hillis meg Kansas Citybe utazott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Pashos cut.vassadi
akkor nem jött be a műtét.Joey Tribbiani
Elvileg az alapszakasz elejét is ki kell hagynia.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Pashos cut.vassadi
akkor nem jött be a műtét. Ezzel még nagyobb need lett a RT, konkrétan jelenleg nincs a csapatban. Pinkston biztosan marad guard, Hicks és Cousins pedig szarok és fák.

Egy cikk és néhány érdekesség Flynn-ről.
Former MVP thinks Flynn would fit, uplift Browns

A little insight into QB Matt Flynn's life

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Pashos cut.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
akkor csak nekem unalmas ez a "kapjon még egy évet, aztán ha nem jön be, jöhet az új QB..." dolog. Elvileg az idei szezon nem ezt a célt szolgálta ?

McCoyból az eddigiek alapján talán lehet egy Ortonhoz hasonló, átlagosnál kicsit jobb game manager QB. Nem véletlenül csúszott a 3. körig.Joey Tribbiani
Viszont ennél is unalmasabb lenne egy küszködő QB, megfelelő célpontok és fal nélkül :/ én félnék attól, hogy ha idén húzunk egy irányítót, ráadásul nem is azt akit a leginkább akart volna a FO, az offense hiányosságai, és a túlzottan nagy elvárások, rányomnák a bélyegét a teljesítményére. De ha irányítót draftolnánk, én azt úgy csinálnám, hogy az elmúlt évekkel ellentétben, sokkal nagyobb vehemenciával lépnék fel az FA piacon, és veteránokkal pótolnám a hiányosságokat, és itt nem középszerű játékosokra gondolok.Bad31
Így, h. nem jött össze a feltrade azért csak megmaradt három top40-es pick 😊 QB, RT, WR + FA-ről 1-2 "serviceable" játékos (nagy igazolásra senki se számítson, ezt Heckert is hangsúlyozta, továbbra is a draftról építkezünk). Máris pofásabb lenne az offense. De már csak 1 nap és kezdődik a free agency, inkább nem is tippelgetek tovább.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
akkor csak nekem unalmas ez a "kapjon még egy évet, aztán ha nem jön be, jöhet az új QB..." dolog. Elvileg az idei szezon nem ezt a célt szolgálta ?

McCoyból az eddigiek alapján talán lehet egy Ortonhoz hasonló, átlagosnál kicsit jobb game manager QB. Nem véletlenül csúszott a 3. körig.Joey Tribbiani
Viszont ennél is unalmasabb lenne egy küszködő QB, megfelelő célpontok és fal nélkül :/ én félnék attól, hogy ha idén húzunk egy irányítót, ráadásul nem is azt akit a leginkább akart volna a FO, az offense hiányosságai, és a túlzottan nagy elvárások, rányomnák a bélyegét a teljesítményére. De ha irányítót draftolnánk, én azt úgy csinálnám, hogy az elmúlt évekkel ellentétben, sokkal nagyobb vehemenciával lépnék fel az FA piacon, és veteránokkal pótolnám a hiányosságokat, és itt nem középszerű játékosokra gondolok.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
akkor csak nekem unalmas ez a "kapjon még egy évet, aztán ha nem jön be, jöhet az új QB..." dolog. Elvileg az idei szezon nem ezt a célt szolgálta ?

McCoyból az eddigiek alapján talán lehet egy Ortonhoz hasonló, átlagosnál kicsit jobb game manager QB. Nem véletlenül csúszott a 3. körig.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Így, hogy az RG3 trade nem jött össze, szerintem is az lenne a legjobb, ha idén maradnátok McCoy-nál, kapna normális receiver(eke)t draftról és/vagy FA-ról (esetleg 1/4-re Richardson, és később a WR). Ha nem jönnek az eredmények, akkor úgyis elég korán választhat a csapat, meg lehet lépni a QB-cserét (akár feltrade-del is), az új irányító körül pedig már lenne egy nagyjából kész offense. Lehet mondani, hogy így még egy évet elpazaroltok, de nagy előrelépés (playoff-szereplés mondjuk) akkor sem várható, ha idén hoztok új QB-t.

Bár én személy szerint örülnék, ha Tannehillt húznátok be 1/4-re. 😛vassadi
Ezt az opciót mondjuk lehet én is támogatnám, félnék attól, hogy egy rookie QB egy foghíjas offenseben csak szenvedne, végül is az is egy logikus dolog lenne, hogy össze rakni egy penge támadósort, aztán még McCoy is okozhat meglepetést.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Így, hogy az RG3 trade nem jött össze, szerintem is az lenne a legjobb, ha idén maradnátok McCoy-nál, kapna normális receiver(eke)t draftról és/vagy FA-ról (esetleg 1/4-re Richardson, és később a WR). Ha nem jönnek az eredmények, akkor úgyis elég korán választhat a csapat, meg lehet lépni a QB-cserét (akár feltrade-del is), az új irányító körül pedig már lenne egy nagyjából kész offense. Lehet mondani, hogy így még egy évet elpazaroltok, de nagy előrelépés (playoff-szereplés mondjuk) akkor sem várható, ha idén hoztok új QB-t.

Bár én személy szerint örülnék, ha Tannehillt húznátok be 1/4-re. 😛
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
+1 am. is kedvelem mccoyt, idén el kell hozni blackmont, colt meg megmutathatja h nem felejtett el játszani, azt ha idén sem megy akkor jöhet barkley v landry jones...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Őszintén szólva én is soknak tartom azt, amit a Skins adott az 1/2-ért....örülök, h a csapat nem ment bele ebbe az üzletbe....
Tannehill-re nem hinném, h lesz esély 1/22-nél, vagy a Fins, vagy a Hawks el fogja intézni a dolgot...úgy gondolom, h egy évet még nyugodtan lehet várni az új fran. QB érkezésével....inkább a leendő új srác köré kéne rakni egy komolyabb O-t, amit idén el is lehetne intézni....vagy Hillis, vagy egy róka Rb, no és Blackmon no.1. WR-nek....RT, G-depth....
Ja, Flynn leigazolása sem tűnik egetverő ötletnek szerintem....volt két jó meccse, egy tökéletes O-ban, amelyben évek óta játszik....engem azért annyira nem győzött meg, h évi 8-12 millert hozzá kéne vágni....
Jöjjön egy veterán QB McCoy mögé, és jövőre rá kell startolni Barkley-ra, vagy Jones-ra....Bear
Ha a front office QB-t akar (nagyon úgy tűnik) és Tannehill szerintük a legjobb elérhető megoldás, akkor szvsz behúzzuk 1/4-re. De én mindenképp megvárnám a FA-időszakot, sok minden változhat. Flynn-t én sem támogatom.

Barkley valszeg top3 pick lesz, tehát ugyanúgy feltrade kellene (remélem jövőre már nem a top5-ben draftolunk...), Jones meg nem feltétlenül jobb opció, mint RT.Joey Tribbiani
Nem tudjuk, h mi lesz jövőre, és azt sem, hányan és kik jönnek ki a draftra...én mindenképpen várnék egy évet, addig valóban elkaristol McCoy is, és talán végre fair esélye lesz, ha kap egy rendes WR-t maga mellé, nem csak drop-pecéreket...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
ESPN's Adam Schefter reports that before the Redskins-Rams deal was reported, the Browns tried to make a last-minute push to acquire the Rams' No. 2 overall pick for themselves.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
huhh őszintén én is megkönnyebbültem . Ha Shurmur veterán ( vagyis inkább tapasztalt ) Wr-t akarna akkor lehet behúz egyet FA-ról bár atól független jöhetne még Blackmon. QB ügyben én még mindig McCoy mögött állok 😀 Tannehilről sokat nem tudokDrip
szerintem sem kéne Tannehilre ellőni a picket. (Főleg 1/4-re) 1 évet elvisz még McCoy, ha építetek köré o-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
huhh őszintén én is megkönnyebbültem . Ha Shurmur veterán ( vagyis inkább tapasztalt ) Wr-t akarna akkor lehet behúz egyet FA-ról bár atól független jöhetne még Blackmon. QB ügyben én még mindig McCoy mögött állok 😀 Tannehilről sokat nem tudok