NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Attól független elkapó kell a QB ügytől eltekintve,mármint mind1 ki az irányító célpont kell ... Nem azt mondom h garcont hozzuk ide (isten ments) de érted mit akarok mondani 😀 Na de mindegy majd meglátjuk mi lesz a draftonDrip
persze, h. kell elkapó, biztosan jönni fog vki a draftról. Én is örültem volna egy FA WR-nek, de átlagosnál kicsit jobb játékosok túlfizetésének semmi értelme.

Dawgs-on van egy jó cikk arról, h. Claiborne-t kellene behúzni 1/4-re. Igazából logikus lenne, a legjobb def. játékos idén, két pozíciót is megoldana a megszerzése (CB, S).

http://www.dawgsbynature.com/2012/3/24/2900011/bernies-advocate-browns-should-draft-morris-claiborne

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kivételesen vele nincs is bajom 😀 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.Joey Tribbiani
Attól független elkapó kell a QB ügytől eltekintve,mármint mind1 ki az irányító célpont kell ... Nem azt mondom h garcont hozzuk ide (isten ments) de érted mit akarok mondani 😀 Na de mindegy majd meglátjuk mi lesz a draftonDrip
Majd Little bebizonyítja, hogy elsőszámú WR-ként kell számolni vele 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
A Saintes bounty ügy folyományaként Fujitát valszeg egy időre eltiltják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.Joey Tribbiani
Attól független elkapó kell a QB ügytől eltekintve,mármint mind1 ki az irányító célpont kell ... Nem azt mondom h garcont hozzuk ide (isten ments) de érted mit akarok mondani 😀 Na de mindegy majd meglátjuk mi lesz a drafton

több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.Joey Tribbiani
Valahogy a Browns-ra nem jellemző a nagy fa dömping.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
WR-re akár lesz lehetőségetek első körben is simán. 😊
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtad

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Sajnos a csapat nem annyira jó, h megengedhesse magának azt a luxust, h csak a draftról építkezik...ilyen csoportban komolyabban kellene venni az erősítést, nem is értem, h ezt nem látják be....a skótságnak is van egy határa...Bear
Lehet gyakrabban kellene zsörtölôdni 😊


Free agent MLB Jonathan Goff reportedly visited the Browns.

The Giants were expected to try to re-sign Goff on a short-term, low-risk contract as he recovers from ACL surgery. Goff and his agent are looking for something more substantial

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Sajnos a csapat nem annyira jó, h megengedhesse magának azt a luxust, h csak a draftról építkezik...ilyen csoportban komolyabban kellene venni az erősítést, nem is értem, h ezt nem látják be....a skótságnak is van egy határa...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Akkor Flynn nem. (bár ennyiért lehet megpróbáltam volna...). Tebow sem jön. http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_could_use_a_f.html

13. Finally, with Peyton Manning getting ready to sign with Denver, the Browns will not be in play for Tim Tebow. At a recent press conference, Holmgren answered one of my questions by saying how he didn't think it was wise for a team to drastically change its offense -- as Denver did for Tebow. I didn't bring up Tebow, Holmgren did. So don't even start with that speculation.

McCoy v. Tanny. Ha a Miami behúzza TT-t v. A. Smith-t, akkor akár az 1/22-es pickig is lecsúszhat Ryan barátunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Patterson re-signed, 3 év 16 milla, 6 m garantált. Korrekt es nagyon fontos lépés.Joey Tribbiani
k.va drága annyiért szvszJanek
Nekunk nem draga, nagyon jo volt nickelben. Alig van hasznalhato jatekosunk, azt a keveset azert nem art megtartani, foleg ha boven van hely a cap alatt. Eric Wright 5 ev/37.5 millas szerzodese, na az draga.Joey Tribbiani
Az egyik legjobban szerelő corner a ligában (nálunk is az volt), csak nem szabad az oldalvonal közelébe engedni, mert ott verik a wideoutok.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Patterson re-signed, 3 év 16 milla, 6 m garantált. Korrekt es nagyon fontos lépés.Joey Tribbiani
k.va drága annyiért szvszJanek
Nekunk nem draga, nagyon jo volt nickelben. Alig van hasznalhato jatekosunk, azt a keveset azert nem art megtartani, foleg ha boven van hely a cap alatt. Eric Wright 5 ev/37.5 millas szerzodese, na az draga.Joey Tribbiani
Pont arra írtam, h egy jobbat, sokoldalúbbat olcsóbbért megérte volna....
Wright új fizuja nem kérdés, hogy hajmeresztő... 😀

Mindegy, csak reméltem, h Graham idekerülhet, sokat tudott volna segíteni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Patterson re-signed, 3 év 16 milla, 6 m garantált. Korrekt es nagyon fontos lépés.Joey Tribbiani
k.va drága annyiért szvszJanek
Nekunk nem draga, nagyon jo volt nickelben. Alig van hasznalhato jatekosunk, azt a keveset azert nem art megtartani, foleg ha boven van hely a cap alatt. Eric Wright 5 ev/37.5 millas szerzodese, na az draga.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
5 év - 20 milliókristof
jo gyerek frostee, nala jobb backupot kivanni sem lehetne, de ez sok erte.
legalabbis szvsz.
aztan majd "lebontja" flakont, pinavadaszt meg daltont is, es mindjart mas lesz a velemenyem.
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
úgy fest McCoy marad a QB1.

Érik a WR draft. (logikus is lenne)Amadeus91
Zsír akkor jön Blackmon ... kivéve ha FA-ról nem hozunk RB-t mert akk egy Richardson picket is eltudok képzelni,és akk 22. helyen jön WR + FA-ról ... remélem ...

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jöhet még Tebow is 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
úgy fest McCoy marad a QB1.

Érik a WR draft. (logikus is lenne)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Patterson re-signed, 3 év 16 milla, 6 m garantált. Korrekt es nagyon fontos lépés.Joey Tribbiani
k.va drága annyiért szvsz

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Patterson re-signed, 3 év 16 milla, 6 m garantált. Korrekt es nagyon fontos lépés.Joey Tribbiani
Nem tudom, annyira nem győzött meg Patterson, h ennyi pénzt kapjon....komolyan mondom, h C. Garahammel sokkal jobban járt volna a csapat....néhány meccsen 3 int + 1 FF nickelként...ráadásul spec. team ász....erre Patterson 16 miller... :/
Sokoldalúbb, jobb játékos jöhetett volna kevesebb pénzért...

Adams pedig Bronco lett...őt azért sajnálom....(inkább ő jött volna vissza, mint Dimitri)...igaz, nem mai csirke, de szépen elkaristolt volna még 1-2 évet....

Cousins vissza....kell vet. depth, ha minden jól megy, nem mászik fel a jégre... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
J. Parker 1 év 3 millerért jött...totál felesleges ennyi buznyát rákölteni Rucker után....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hillis -> KC. He agreed to a one-year deal worth $3 million.

Na, ezért megérte pattogni szezon közben, grat...

Felmerült a lehetősége egy Ben Tate tradenek. A Texans-nál nincs esélye Foster miatt, itt viszont sima nr. 1 RB lehetne. Jó ötlet, kérdés mennyit kéne adni.Joey Tribbiani
Ezen azért el röhögtem magam ... 1évre ?

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Patterson re-signed, 3 év 16 milla, 6 m garantált. Korrekt es nagyon fontos lépés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964