Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
na, Reiff, Glenn még elérhető, gyerünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
No, legalább nem Blackmon. Nem örülök, de ez van. Welcome, T-Rich !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
😕

The Browns gave up a fourth, fifth and seventh-round pick to acquire the Vikings' pick. Those are believed to be the 118th, 139th and 211th picks.

Van bőven pick, ennyi belefér, de Richardson 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ennél előbb már nem mehetnek mint ahol vagytok, csak ha a Colts és Redskins megőrült
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De kiért és kitől félnek h bejön eléjük?Farky
Bucstól Richardsonért

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
De kiért és kitől félnek h bejön eléjük?
közben meg is van a válasz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 862
Jay Glazer: I'm hearing we have our first trade; Cleveland moving up from #4 to #3 w Minnesota. Giving up 3 picks to move into the 3rd spot.vassadi
2 első körös?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Attól tartottak, hogy a Bucs felmegy eléjük, úgyhogy ebből valószínűleg Richardson lesz.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Jay Glazer: I'm hearing we have our first trade; Cleveland moving up from #4 to #3 w Minnesota. Giving up 3 picks to move into the 3rd spot.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Pead menjen ki előbb!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
első és utolsó mock 😊 ez Tannehill-mentes verzió, de Claiborne mellett ő a másik játékos, akinek örülnék. Hiába van nagy esély Richardsonra, nem tudok megbarátkozni az 1/4-es RB-pickkel. Blackmon az elején favorit volt, de minél több elemzést olvasok róla, annál inkább úgy érzem passzolni kéne.

1/4: Morris Claiborne, CB, LSU. Két elit corner, Patterson maradhatna nickelben, Sheldon mehetne safetynek. 60%-ban 3 CB-vel játszottunk tavaly, szvsz nem akkora luxus a draftolása. Főleg amennyire passz-orientált az NFL.

1/22: Stephen Hill, WR, Georgia Tech. Floyd lenne a legjobb, de ő szinte kizárt, h. elérhető legyen itt. Hill-ből igazi deep threat lehet, a mérete és sebessége megvan. Route-ot nem tud futni, de Robo meg állítólag pont abban volt jó, az eredményt mindenki ismeri...

2/37: Bobbie Massie, OT, Ole Miss. RT volt a Rebelsben, RT lesz itt is. Azonnal bevethető, ilyen játékos kell nekünk.

3/67: Sean Spence, OLB, Miami. Fujita eltiltásáról semmi hír, de mindenképp kell egy LB. Spence harcolhat Maiava-val a weak side posztért, legrosszabb esetben pedig megbízható backup.

4/100: Isaiah Pead, RB, Cincinnati. Undersized, viszont jó elkapó és visszahordásoknál is használható. Szvsz idén a Hardesty-B. Jackson páros megkapja a lehetőséget, Pead jó 3. számú RB lehet.

4/118: Marvin Jones, WR, Cal. 3. számú opció Hill és Little mögött.

5/139: Derek Wolfe, DT, Cincinnati. Még egy Bearcats játékos, ahogy Bear is írta, kell egy pass rush-ban is veszélyes DT.

5/160: Lucas Nix, OG, Pitt. Játszott guardot és tacklet is, backupnak jó lehet.

6/204: Aaron Henry, S, Wisconsin. Bár elég gyenge az idei safety class, azért egyet behúzunk Adams távozása miatt. Spec. teamben is használható.

6/205: Emmanuel Acho, LB, Texas. Backupnak és spec. teambe.

7/211: Keshawn Martin, WR, Michigan State. Állítólag volt vele meeting, slotba elférhet.

7/245: Will Blackwell, OG, LSU. Még egy falember, a Senior Bowl-on beszéltünk vele.

7/247: Armond Armstead, DE, USC. Végre egy DE, workouton volt.

Trade biztosan lesz, nem kizárt, h. megpróbálunk visszamászni az első kör végére. A két 4. körös pickkel is lehet játszani.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Már csak 1 nap és itt a draft, a legtöbb „insider” szerint Richardson-t választjuk. Szerintem is ő a legesélyesebb.

Elit futó, AP óta a legtehetségesebb prospect. Csak egy évet volt kezdő a Crimson Tide-ban, így absz. nincs „elhasználva”. Igazi three-down back, a kezei is jók, ami nálunk különösen fontos lehet. Holmgrennek Seattleben ott volt Alexander, Shurmurnak Phillyben Westbrook, majd Szentlajosban SJ, itt egyelőre nincs ilyen szintű RB. Végre lenne egy igazi playmaker/gamechanger a csapatban.
Ami ellene szól: Hardesty két éve érkezett a második körben, ráadásul feltradeltünk érte. Úgy tűnik porcelán, de eddig nem volt sok lehetősége bizonyítani. Heckert draftolta, kérdés mennyire ragaszkodik hozzá; ha McCoy megérdemel még egy esélyt, akkor Montario is. Itt van Brandon Jackson is, aki teljes egészében kihagyta a tavalyi szezont lábujj-sérülés miatt. 2010-ben viszont 703 futott ill. 342 elkapott yarddal zárta az évet a GB-ben és még mindig csak 26 éves.

Nem szokás 4. helyen futót választani, a Packers a B. Jackson (2/63) – Starks (6/193), a Giants a Bradshaw (7/250) – Jacobs (4/110) duóval nyert Super Bowl-t. 29-30 évesen drasztikusan visszaesik a teljesítményük. AP-vel a Vikes ötből kétszer, Jacksonnal a Rams nyolcból egyszer jutott playoffba.

Richardson-t szorosan követi Claiborne. Ha őt választjuk, 1-2 éven belül miénk lehet a legjobb secondary az egész ligában. Sheldon mehetne safety-nek, két legyet egy csapásra.
Heckert két érdekes kijelentést tett. Szerinte három átlagon felüli CB kell a mai NFL-ben, ill. az idei defensive back class nem a legerősebb, alig van kiemelkedő prospect. Mindkettő arra utal, h. nem zárkózik el a CB-drafttól, annak ellenére, h. az offense sokkal inkább erősítésre szorul. Azonban ott a másik első körös, ill. a korai második körös pick, vagyis maradna muníció a támadóegység megerősítésére. De nem luxus-e két elit CB, miközben nincs QB/WR/RB/RT/LB etc. ? Mi lesz pár év múlva, amikor Joe és Mo (or MoJoe ) is 10+ milkás szerződést akar ? Sorozatban a harmadik év lenne, amikor védőjátékost választunk az első körben…

Blackmon szvsz legjobb esetben harmadik helyen van a draft boardon. Nagyon kellene egy klasszis elkapó, a Massa-Robo projekt totál bukó, Little pedig inkább második számú WR. Azonban Justin nem AJ Green-szintű tehetség, kicsit alacsony és lassú, pár elemző szerint nem igazi ’vertical threat’. A WR-class elég erős idén, később is lehet használható játékost találni.

Végül Tannehill. QB kell, ez nem kérdés. Jó felépítésű, atletikus irányító, aki ráadásul ismeri a west coast offense-t. Azonban mindössze 19 meccsen kezdett, 1/4-re mindenképp reach. Viszont manapság nem lehet irányítót value-need alapon választani, max. hatalmas szerencsével. Brent Sobieski, az Orange and Brown report draftguruja tökéletesen összefoglalta a Tanny-kérdést: „I'm fine if Tannehill is the pick too.. It shows a legitimate commitment to the position by the FO. I'm just not necessarily sold on him as a player. Those are two different things.”
Ha a trió úgy ítéli meg, h. Ryan franchise QB lehet, akkor húzzuk be, ne várjunk még egy évet.

Kalil szvsz esélytelen, ha elérhető akkor vagy letrade, v. passz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ulpi a Chiefs topikban írt egy érdekes trade-lehetőséget. Ha Kalil elérhető 1/4-re, a Kansas feljönne egy 2. körösért. Persze tippmix az egész, de egy hasonló csere szvsz nagyon jó lenne. 11. helyen jöhetne Tannehill ha elérhető, Floyd, Reiff, esetleg Gilmore.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
érdekes Heckert-interjú. "We'll get one of our top two guys' at No. 4". Richardson v. Blackmon ? Vagy Claiborne ? Esetleg Tanny ?

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/04/cleveland_browns_gm_tom_hecker_14.html

Letrade sztem nem lesz, max. ha Kalil csúszik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
megvan közben a schedule is, szerencsére csak egy prime time meccs lesz. Megint otthon kezdünk és ismét a Steelers az utolsó ellenfél.

Sun., Sept. 9: PHILADELPHIA EAGLES, 1 p.m., FOX
Sun., Sept. 16: at Cincinnati Bengals, 1 p.m., CBS
Sun., Sept. 23: BUFFALO BILLS, 1 p.m., CBS
Thur., Sept. 27: at Baltimore Ravens, 8:20 p.m., NFL NETWORK
Sun., Oct. 7: at New York Giants, 1 p.m., CBS
Sun., Oct. 14: CINCINNATI BENGALS, 1 p.m., CBS
Sun., Oct. 21: at Indianapolis Colts, 1 p.m., CBS
Sun., Oct. 28: SAN DIEGO CHARGERS, 1 p.m., CBS
Sun., Nov. 4: BALTIMORE RAVENS, 1 p.m., CBS
Sun., Nov. 11: BYE WEEK
Sun., Nov. 18: at Dallas Cowboys#, 1 p.m., CBS
Sun., Nov. 25: PITTSBURGH STEELERS#, 1 p.m., CBS
Sun., Dec. 2: at Oakland Raiders#, 4:15 p.m., CBS
Sun., Dec. 9: KANSAS CITY CHIEFS#, 1 p.m., CBS
Sun., Dec. 16: WASHINGTON REDSKINS#, 1 p.m., FOX
Sun., Dec. 23: at Denver Broncos#, 4:05 p.m., CBS
Sun., Dec. 30: at Pittsburgh Steelers#, 1 p.m., CBS

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Vallosról mit lehet tudni?Azon kívül,hogy a filibe igazoltJanek
hát, nem sokat. "Camp body", ahogy mondani szokták 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
bowl.hu 48
megint Browns
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Vallosról mit lehet tudni?Azon kívül,hogy a filibe igazolt

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
És akkor ki lenne 1/4-en? Tannehill?....Kizárt, inkább letörtem volna a kezem.... 😀
Ráadásul 1/22-re és 2/37-re egyáltalán nem lett volna ilyen színvonalú prospect a fenti posztokon...
D. Martin (szerintem) a 2. legjobb RB a drafton, míg Curry talán a legnagyobb stealje a draftnak (2. kör eleji játékost kompletten egy körrel később)...tudom, h nem vagy oda a DE-pickért, viszont Ruckerekkel a kezdőben Dalton, Flacco és R. ellen elég merész....Curry azonnali upgrade...Safety-pick borzalmas reach lett volna gyak. mindenhol....Bear
úgy ált. lenne jó 1. kör közepén WR-t, 2. elején RT-t találni, egy ideális világban... 😊Joey Tribbiani
Azt egyébként el tudom képzelni, h 1/4 Richardson lesz, utána következő két pick pedig WR/OT....csak én nem húznék 1/4-re RB-t, bárki is van ott...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
És akkor ki lenne 1/4-en? Tannehill?....Kizárt, inkább letörtem volna a kezem.... 😀
Ráadásul 1/22-re és 2/37-re egyáltalán nem lett volna ilyen színvonalú prospect a fenti posztokon...
D. Martin (szerintem) a 2. legjobb RB a drafton, míg Curry talán a legnagyobb stealje a draftnak (2. kör eleji játékost kompletten egy körrel később)...tudom, h nem vagy oda a DE-pickért, viszont Ruckerekkel a kezdőben Dalton, Flacco és R. ellen elég merész....Curry azonnali upgrade...Safety-pick borzalmas reach lett volna gyak. mindenhol....Bear
úgy ált. lenne jó 1. kör közepén WR-t, 2. elején RT-t találni, egy ideális világban... 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
És akkor ki lenne 1/4-en? Tannehill?....Kizárt, inkább letörtem volna a kezem.... 😀
Ráadásul 1/22-re és 2/37-re egyáltalán nem lett volna ilyen színvonalú prospect a fenti posztokon...
D. Martin (szerintem) a 2. legjobb RB a drafton, míg Curry talán a legnagyobb stealje a draftnak (2. kör eleji játékost kompletten egy körrel később)...tudom, h nem vagy oda a DE-pickért, viszont Ruckerekkel a kezdőben Dalton, Flacco és R. ellen elég merész....Curry azonnali upgrade...Safety-pick borzalmas reach lett volna gyak. mindenhol....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért, h kissé részletezzem is:
Blackmon: nem igényel nagy magyarázást...
J. Martin: Nagy need és gyak. BPA...ritka szerencse, h bennmaradt, legjobb T-páros lehet itt J. Thomassal....
D. Martin: Richardson kivételével az összes RB benn volt, úgy gondoltam, h nem a maradékot húzom az O-ba, hanem azt, akit szeretnék....Hardestyvel tökéletes páros...és ha a kolléga megsérül, lesz aki elvigye a carryk jelentős részét...
Curry: Szerintem szükség van egy passrusher Endre, mivel Sheard-ön kívül nem volt komoly veszély a szélről tavaly...Curry picit lassú, viszont futás ellen is jó....3. körben akkora BPA volt, mint a ház...ráadásul need is....
T. Manning: Fujitát ki kell rakni az LB-sorból....
K. Cousins: 4. kör közepén ilyen tehetséget vétek lett volna bennhagyni....legrosszabb esetben kiváló backup válik majd belőle...legrosszabb esetben....
Prater: Sheldonnal lehet, h kísérletezni fog Jauron, és belekínozza FS-be....akkor viszont nagy harc lesz a CB-posztért...kellett vki a depthbe...ráadásul Tabor örülhet, mert Prater jó ST-játékos is....
Miller: A fickó elsősorban G-depth mélyítésére kellett, de T-t is tud játszani....kissé nagyobb darab, de ehhez képest nem is annyira lomha, sok munka lenne vele, de van benne potenciál...
Alexander: BPA....legjobb játékos volt szerintem ekkor...legyen csak verseny a D-falban....
Robertson: BPA....ráadásul szerintem szükség van a kredencek mellett egy mozgékonyabb DT-re, akiben benne van a komoly teljesítmény lehetősége is....rotációba tökéletes....
Thorpe: Annyira gyenge volt ez a S-class, h vérlázító...viszont ha Sheldon marad CB, akkor Young mögé kell még egy playa Adams spotjára...legyen csak harc itt is...
Robinson: Nagyon drukkoltam, h kihalásszam a végén...McCoy (Cousins) számára nagy segítség red zone-ban....kellenek a fizikális WR-ek...nem egy villámléptű, de nem is azért húztam....
Trevathan: LB-sorban szükséges a segítség....futás ellen kiváló a kicsit alulméretezett Briggs-típusú kolléga...legrosszabb esetben minőségi csere, és ST-playa...Bear
Jó mock, de az igazi akkor lenne, ha minden posztot egyel hátrébb tolnánk 😊 WR 1/22, RT 2/37, etc.

A 2. körös RB és 3. körös DE húzás annyira nem tetszik, utóbbi helyett inkább CB-t vagy safety-t választottam volna. Az LB pick jó, az OL-pick is fasza az 5. körben. A 6.-7. kör meg lutri, de miután kb. mindenhova kell ember, nagyon nem lehet mellélőni a posztokkal 😂

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért, h kissé részletezzem is:
Blackmon: nem igényel nagy magyarázást...
J. Martin: Nagy need és gyak. BPA...ritka szerencse, h bennmaradt, legjobb T-páros lehet itt J. Thomassal....
D. Martin: Richardson kivételével az összes RB benn volt, úgy gondoltam, h nem a maradékot húzom az O-ba, hanem azt, akit szeretnék....Hardestyvel tökéletes páros...és ha a kolléga megsérül, lesz aki elvigye a carryk jelentős részét...
Curry: Szerintem szükség van egy passrusher Endre, mivel Sheard-ön kívül nem volt komoly veszély a szélről tavaly...Curry picit lassú, viszont futás ellen is jó....3. körben akkora BPA volt, mint a ház...ráadásul need is....
T. Manning: Fujitát ki kell rakni az LB-sorból....
K. Cousins: 4. kör közepén ilyen tehetséget vétek lett volna bennhagyni....legrosszabb esetben kiváló backup válik majd belőle...legrosszabb esetben....
Prater: Sheldonnal lehet, h kísérletezni fog Jauron, és belekínozza FS-be....akkor viszont nagy harc lesz a CB-posztért...kellett vki a depthbe...ráadásul Tabor örülhet, mert Prater jó ST-játékos is....
Miller: A fickó elsősorban G-depth mélyítésére kellett, de T-t is tud játszani....kissé nagyobb darab, de ehhez képest nem is annyira lomha, sok munka lenne vele, de van benne potenciál...
Alexander: BPA....legjobb játékos volt szerintem ekkor...legyen csak verseny a D-falban....
Robertson: BPA....ráadásul szerintem szükség van a kredencek mellett egy mozgékonyabb DT-re, akiben benne van a komoly teljesítmény lehetősége is....rotációba tökéletes....
Thorpe: Annyira gyenge volt ez a S-class, h vérlázító...viszont ha Sheldon marad CB, akkor Young mögé kell még egy playa Adams spotjára...legyen csak harc itt is...
Robinson: Nagyon drukkoltam, h kihalásszam a végén...McCoy (Cousins) számára nagy segítség red zone-ban....kellenek a fizikális WR-ek...nem egy villámléptű, de nem is azért húztam....
Trevathan: LB-sorban szükséges a segítség....futás ellen kiváló a kicsit alulméretezett Briggs-típusú kolléga...legrosszabb esetben minőségi csere, és ST-playa...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első 5 pick meg utolsó kettő az nagyon ott van.Shawn84
Nekem az egész draft nagyon bejön. Alexander nálam is titkos favorit volt.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Az első 5 pick meg utolsó kettő az nagyon ott van.