Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A T-Rich picknek örülök, kellett egy olyan játékos az offense-be aki meccset tud nyerni, hogy ez most nem WR az idézőjelesen tökmindegy. A Weeden pick hát, necces, vegyesek az érzelmeim, igazából pont leszarom, hogy hol húztuk be, ha nyerő ember lesz, akkor nyerő lesz és kész, egy biztos, kockázatos húzás volt, de vele kapcsolatban, úgy is csak utólag leszünk okosabbak. Izgatottan várom a folytatást 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Weeden?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ma:

Hill tökéletes lenne, ha elérhető akkor be kell húzni. Sajnos a Rams és a Colts is veszélyes lehet. Randle sem kizárt, de ilyen típusú elkapónk már van.

A 3. körben OL pick valószínű, szerencsére bőven maradt opció. Glenn, Martins és Adams valszeg kimennek, Massie v. Schwartz viszont bent lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
a tegnap linkelt Pluto-cikkből:

Sorting through the list of the NFL's top-10 quarterbacks in 2011, seven of 10 have been with the same team for at least five years.

But only three (Tom Brady, Eli Manning and Roethlisberger) have been starting for their current teams for at least eight years.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezzel mondjuk egyetértek, mióta nincs itt Qb? Nem egy-két éve.
Ha bejön, mert érett és kiforrott, akkor lesz. Ez megér bőven egy első kört évektől függetlenül.
és majd 34-35 évesen betanítja az utódját. Ha maga mögött hagy 2-3 playoff szezont mindenki azt mondja majd, uhh mekkora draft volt, ha nem, akkor úgysem lesz itt 3-4 szezon múlva.
Ok, jobb lenne ha 22-23 éves lenne de ez csak akkor faktor, ha maga a húzás bejött.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ventura nyilván nem úgy értettem, hogy 15 évig nálatok szar,csak hogy ha szar, akkor tök mindegy, hogy 15 évig is itt tud lenni 😊

Sapka: Rosszul fogalmaztam. Természetesen nem ez az egyetlen negatívma, de a lényeg, hogy 25 évesen akár még stealként is lehetne itt kezelni, de mivel ennyi idős, már 2. kör első fele is rícs. A kora az a negatívum ami miatt lázonghatnak most az emberek, hogy de szar pick, mert mindenki úgy kezeli, hogy ha nem jó 15 évre, akkor 7. körért jó, de van nála sokkal jobb. Csak ez hülyeség.

De úgysem lesz itt lázongás, mikor majd játszik. Szerintem Tom Bradyt is szívesen látnák itt sokan, pedig aztán vele sem lehet már sokáig számolni 😊 Ha meg nem válik be, nem az lesz, hogy bazmeg 30 évesen draftoltátok, hanem hogy bazmeg de szar, pedig de jó lett volna más.

Ja, amúgy még annyit, hogy számomra meglehetősen érdekes, hogy "Behúzták volna reiffet, 15 évre megvan a tackle", de akkor olyan miért nincs, hogy "behúzták weedent, 6 évre megvan a QB"? 😊 Reiff, decastro sem biztos, hogy olyan jó lesz.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
http://weblogs.sun-sentinel.com/sports/columnists/hyde/blog/2012/04/draft_winds_breaking_down_bran_1.html

elég kimerítő elemzés, néhány érdekesség:

"If I had to describe, in only a few bullet points, exactly who Brandon Weeden is as a prospect, I would focus on the following standout attributes:
• Professional thrower with mastery over touch, velocity and accuracy at every level;
• High, bordering on too high confidence in arm, teammates and offense;
• Fluid feet that remain tuned in to eyes and reads from snap to throw;
• Naturalness, short learning curve, with a character trait of innate athletic dominance."

"I make mention of it here for the simple fact that, of the upper echelon quarterbacks in this Draft, I found none that could consistently keep up with Brandon Weeden’s velocity on stick throws of between 18 and 35 yards through the air. In the games I looked at, Robert Griffin of Baylor was generally not close with his deceptive, wristy delivery. Andrew Luck’s velocity was not on the same level, nor Ryan Tannehill’s. "

"That consistency which is lacking in some of the others is exactly what makes me use the term “professional” to describe Weeden’s throwing ability. It is not about the velocity. It is about the consistency of his arm slot, the consistent way the ball comes off his hand, the consistent spin on the ball, the mastery of touch both short and deep, and the consistency of the velocity on throws which require it. "

"This is the primary way that a quarterback should deal with pressure in the pocket: before it happens. The proof, for me, is in the pudding. According to data accumulated by rivals.com, Brandon Weeden was sacked only 20 times in his Oklahoma State career. That is 20 sacks on 1102 throws, a sack for every 55 attempts. That is outstanding. Playing in the same conference, Robert Griffin was sacked once every 15 pass attempts. Yet, Weeden had no Russell Okung blocking his blind side. The highest rated draftable offensive lineman to come out during Weeden’s two years as starter is Levy Adcock, projected by many to be a late Day 3 prospect in the 2012 NFL Draft. One also cannot dismiss the lack of sacks as being a function of a myopic offense full of check down passes, either. Brandon Weeden threw deep and wide as much or more often than any other upper echelon prospect in this Draft. "

"He had an exceptionally fast learning curve (the fastest Dana Holgorsen had ever been around) in 2010, his first year as a starting quarterback since 2001, only his third year of starting games as a quarterback in his whole life. By his second year of starting as a college quarterback, his fourth season playing the position his whole life, he was off to the races beating the likes of Andrew Luck, Robert Griffin, Ryan Tannehill, Landry Jones and Nick Foles in head-to-head matchups, making a solid run at playing for the BCS Championship, and capping off probably the best season Oklahoma State football ever had."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 083 — Saturday Night Lights
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/draft-chatter-brandon-weeden-age-ain-t-nothin-172428817.htmlDzsokijuing
Ha Weeden készen áll az NFL-re (itt most lőjjünk be egy legalább Andy Dalton/Joe Flacco újoncévet neki első idényére, ahonnan lesz még továbblépés 2-3. idényben is), akkor egy percet nem fog számítani a kora. Viszont minden más esetben kíváncsi leszek milyen türelem lesz Holmgrenék irányába, mert vele azért nehéz lesz eladni, hogy 2 esetleg 3 tanulóév kell, mert megéri az upside miatt, hiszen utána lesz egy franchise irányító 8 évre.

Én kétlem Weeden "NFL-ready"-ségét. Viszont a Richardson melletti első körös szavazat után, ha idén akartak valamit lépni irányító fronton, akkor nem volt más, komoly alternatíva. Ahogy Joey írta, ez allin. Mindent vagy semmit.

Ugyanakkor ilyen felfogással megérte volna jobban költekezni FA időszak elején.DoM
Az FA-bevásárlási érved elgondolkodtató, de. Ami kilóra megvehette a csapatvezetést, az Weeden mentalitása. Vegytiszta profi. Az MLB előszobájából tért vissza a focihoz (miközben hivatásos golfjátékosnak is állhatott volna) és innen küzdötte fel magát a class negyedik (sztem harmadik) legjobb QB-jévé. Nem számíthatjuk rookie-nak, a döntéshozó képességében és a végrehajtás precizitásában csak Luckkal mérhető össze. Összességében érettebb (és nem elsősorban a kora, hanem versenysport-tapasztalata miatt), mint bármelyik drafttársa.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/draft-chatter-brandon-weeden-age-ain-t-nothin-172428817.htmlDzsokijuing
Ha Weeden készen áll az NFL-re (itt most lőjjünk be egy legalább Andy Dalton/Joe Flacco újoncévet neki első idényére, ahonnan lesz még továbblépés 2-3. idényben is), akkor egy percet nem fog számítani a kora. Viszont minden más esetben kíváncsi leszek milyen türelem lesz Holmgrenék irányába, mert vele azért nehéz lesz eladni, hogy 2 esetleg 3 tanulóév kell, mert megéri az upside miatt, hiszen utána lesz egy franchise irányító 8 évre.

Én kétlem Weeden "NFL-ready"-ségét. Viszont a Richardson melletti első körös szavazat után, ha idén akartak valamit lépni irányító fronton, akkor nem volt más, komoly alternatíva. Ahogy Joey írta, ez allin. Mindent vagy semmit.

Ugyanakkor ilyen felfogással megérte volna jobban költekezni FA időszak elején.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 083 — Saturday Night Lights
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/draft-chatter-brandon-weeden-age-ain-t-nothin-172428817.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ebben a csoportban ilyennel kínlódni szerintem öngyilkosság....kívánom viszont, h legyen neked igazad, Joey....csak nem hiszek ebben a történetben....
Persze, semmi sem garancia arra, h meglesz a top5....de nagyon-nagyon sanszos, elnézve az ellenfelek listáját...(persze ha nem megy a szekér...és szerintem ezzel a Weeden-projekttel még annyira sem fog....remélem, h én vagyok túl pesszimista)
AFC North 6 meccs + NFC East 4....ez gyenge 10 vereség innentől fogva....és a többiről még nem is beszéltem....(szigorúan logikusan gondolkodva, nem belevéve semmilyen más faktort...)
Szerintem egy újonc irányítót - főleg ilyen állománnyal körülötte - felzabálnak, mint pöffeteg béka a bamba legyet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 083 — Saturday Night Lights
Weeden szinte összes meccsét láttam a Big 12-ben, a számomra pont a kora (a tapasztaltsága) volt az, ami kiemelte a mezőnyből. Most ugyanez lesz a fő erénye, kulcsra kész QB-t húztatok. Szerintem nyerő lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Fetomy-val értek egyet, reggel felkeltem és mosolyogtam, így már tetszik a Richardson pick is. Teljes rebuilding az offenseben, még mindig simán lehet jó WR-t és RT-t találni. McCoy sztem nem megoldás, még egy kidobott év lett volna az idei, ha ő a kezdő, de ezt már leírtam 1000-szer 😊

Bear, azt írod, ha Colt szar, akkor top5 és jöhet egy komolyabb fran. QB. Erre mi a garancia ? Mi lett volna, ha nyerünk 6-7 meccset és a 10. helyen választunk ? 6 W még nem jelenti azt, h. McCoy jó, viszont ahhoz pont elég, h. a class legjobb irányítója elérhetetlen legyen. Feltrade, ami idén sem jött össze; v. reach egy Ponder/Locker/Tannehill (?) szintű QB-ért, akinek kell 3-4 év, mire bevethető lesz ? Ezt a 'wait-and-see' hozzáállást nyomatjuk évek óta, örülök, h. ez a FO bevállalt két ilyen döntést, ami ha bejön, akkor végre nem a draftot fogjuk várni már novemberben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
RT egy darab sincs....az hatalmas need....na és DeCastro sem rontott volna a színvonalon..... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Mondjuk azzal hogy nincs fal vitatkoznék.Delonso_
félig van. Szerintem oda 1 pick tökéletes lett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk azzal hogy nincs fal vitatkoznék.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Én továbbra is marhaságnak tartom ezt a Weeden-picket...
Ha szarul megy, akkor úgyis top5....vszínű jöhet egy komolyabb fran. QB....ha meg nem, akkor a csapat/McCoy vmit csak villantott, szal ez így és itt totál felesleges, igazi pazarlás....de lehet, h csak én látom így....Bear
ezért írtam hajnalban már a draft topikban, hogy ez egy boo pick. Valami ultra fos húzás. Húznak 1/3 -ra egy elit futót, benn van 3-4 kezdő - azonnal bevethető - kaliber OLman, erre húznak egy 28 éves QB-t, egy olyan csapatba ahol se fal, se WR, se TE... lehetett volna egy hardcore futó csapat a Browns, ahhoz pedig McCoy elég lett volna. Weeden akkor lett volna jó, ha már minden adott lett volna, csak 1 QB kellett volna egy Palko szintű faszi helyére. Egyáltalán nem kellett most a Browns-nak 1. körös QB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem értem én ezt a nagy lolozást. Weeden ha 25 alatt lenne top15-ös kaliber lenne. Egyetlen negatívuma a kora, merthogy 29 lesz idén. fetomy
Egy nagy frászt, tipikus system Qb, akinek van elég tehetsége, hogy egyszer legyen belőle egy igazán jó; egyszer...

másrészről a kor is elég szubjektív dolog, lehet nem is negatívum, hogy tapasztaltabb (szigorúan fejben), nem tudhatjuk előre nála mikor jön el a biológiai fáradás, valószínűleg később mint átlagban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én továbbra is marhaságnak tartom ezt a Weeden-picket...
Ha szarul megy, akkor úgyis top5....vszínű jöhet egy komolyabb fran. QB....ha meg nem, akkor a csapat/McCoy vmit csak villantott, szal ez így és itt totál felesleges, igazi pazarlás....de lehet, h csak én látom így....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
😂 , beszarás, weeden pffpeach
megmondtam vagy megmondtam? 😊
http://www.youtube.com/watch?v=ijvsEFw-KSg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
megjegyxzem, hogy tannehill kiválasztása ellen vagyok még mindig / és voltam - főleg az első körben! 😊

egyébként 15 évig nem lesz nálunk ha szar. henne is 4 évig rappelt nálunk. kb ennyi lehet majd tannehillnek is ha nem mutat valami jót.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem értem én ezt a nagy lolozást. Weeden ha 25 alatt lenne top15-ös kaliber lenne. Egyetlen negatívuma a kora, merthogy 29 lesz idén. De és akkor? Ettől még ő jó játékos, hamar bevethető, és így is lehet még 5-6 jó éve bőven. Ezért meg ne érné meg egy első kör? Nem csak az az első körös kaliber aki aztán 15 évre megold mindent. Ezeket top5-15 kalibernek hívják. Ha Weeden valóban olyan tehetséges amennyire tartják, akkor ez az első kör simán megérte, mivel 5-6 évre lesz egy jó QB-ja a csapatnak. Meg hát ki tudja, Favre, Testaverde, is mennyi ideig nyomták, meg hát PM, TB, DB sem fiatalok, mégis bennük lehet még jópár jó év.

Én teljesen egyetértek a Browns pick-el. Ha őket nem zavarja, hogy max olyan 8 évet várhatnak tőle, akkor tehetség alapján teljesen jó pick. Én biztos is voltam benne, hogy be fogják húzni 1-ben vagy nagyon max 2. elején, mert tudom, hogy nem mindenki van úgy vele, hogy ha nem várhatok tőle 15 évet, akkor nem húzom korán. Arról nem is beszélve, hogy inkább egy jó Weeden 5 évig, mint egy szar Tannehill 15-ig. 😊
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
első helyen van nálam - és azthisem több ember szemében is - a clevaland e furcsa választás miatt.
egy kis idézet a prospect ismertetőből:
"Ha egy 28 éves játékost választasz ki a 3-4. kör előtt, akkor biztosnak kell lenned benne, hogy kezdő kaliberű, azonnal bevethető játékos.... Egyértelműen bír kezdő potenciállal, de már 30 is elmúlik mire komoly faktorrá tudna válni."

személy szerint ha fiatal lenne, sem húztam volna irányítót (a miami esetében sem), mert más fontosabb poszt is van jelenleg. mccoy még ad kapjon egy évet jobb játékosokkal. például egy falemberrel vagy egy elkapóval (nem tudom milyen szinten álltok ezen a posztokon, szóval látatlanba írtam).
pláne, ha van két elő körösöd az nagy arany.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
😂 , beszarás, weeden pff



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez igazi tömény lúzerség volt megint.....Weeden...pfff....
Rich-et behúzzák 3-ra....aztán amikor De Castro és Reiff még benn van (akik segíthetnének stabilizálni a futójátékot egy ilyen csoportban), reachelnek egy ilyet....37-re is benn lett volna Weeden....más kérdés, h akkor sem húztam volna....ennek a picknek kb. semmi értelme.....ha McCoy kuka, akkor Weeden lesz majd a megoldás? Rendes kölök, de 29 éves újonc....főleg ezen a poszton....
Nem gondoltam volna, h ilyet mondok, de akkor már inkább Tannehill....

GM Tom Heckert expects No. 22 pick Brandon Weeden to "eventually" be the Browns' starting quarterback.

Totál röhej az egész....ebben a csoportban ilyen viccekkel előállni...nagyon szomorú vagyok.....
1/22-vel nem olyan játékost kell húzni (főleg QB-poszton nem hozok ilyet első körben), akinek max 4-5 jó éve lehet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)