Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
McNabbet a Redskins és a Vikings is többek között azért zavarta el, mert lusta volt. Nagy ívben tett mindenre és mindenkire. Nulla workethic, aztán ha valami balul sült el, még a szertáros is előbb volt felelős, mint ő.

Összefoglaló a munkásságából: http://camelclutchblog.com/donovan-mcnabb-thinks-the-chicago-bears-wouldve-won-with-him/

Óriási hiba lenne az idehozatala.DoM
Meg jelenleg elégé lenézik egyetemesen a csapatok is, pár hete tolt egy nyilatkozatot, hogy a Bears sima PO résztvevő, ha őt leigazolják legkésőbb Cutler kiesésénél.Deny
😂 😂 😂

Ellenünk is nagyon meggyőző volt. Chicagoban adott lett volna egy rossz fal, és egy rossz WR corp. Ez a McNabb tolókocsival járna már...
Én sem tartanám jó lépésnek. Seneca bőven elfér 2nd stringernek, főleg, ha RG3 jönne.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
McNabbet a Redskins és a Vikings is többek között azért zavarta el, mert lusta volt. Nagy ívben tett mindenre és mindenkire. Nulla workethic, aztán ha valami balul sült el, még a szertáros is előbb volt felelős, mint ő.

Összefoglaló a munkásságából: http://camelclutchblog.com/donovan-mcnabb-thinks-the-chicago-bears-wouldve-won-with-him/

Óriási hiba lenne az idehozatala.DoM
Meg jelenleg elégé lenézik egyetemesen a csapatok is, pár hete tolt egy nyilatkozatot, hogy a Bears sima PO résztvevő, ha őt leigazolják legkésőbb Cutler kiesésénél.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
McNabbet a Redskins és a Vikings is többek között azért zavarta el, mert lusta volt. Nagy ívben tett mindenre és mindenkire. Nulla workethic, aztán ha valami balul sült el, még a szertáros is előbb volt felelős, mint ő.

Összefoglaló a munkásságából: http://camelclutchblog.com/donovan-mcnabb-thinks-the-chicago-bears-wouldve-won-with-him/

Óriási hiba lenne az idehozatala.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Flynn két meccsen kezdett. Legnagyobb előnye, h. ismeri a wco-t. De azt Colt is vágja már, nálam McCoy > Flynn. Mentornak Seneca tökéletes, McNabb sztem kezdő akar lenni, inkább csapatbomlasztó lenne.

Én kezdek megbarátkozni a Griffin-pickkel. Annyira szürke volt az elmúlt 13 szezon, h. kell egy tényleg game-changer játékos. RGIII ilyen lehet, nagy lökést adhatna az egész franchise-nak.Joey Tribbiani
Na ja, jobb mint egy szürke eminenciás az biztos, azokból sok volt Mangini alatt.Bad31
Szerintem is, ideje van egy nagy gurításnak, csak egy kicsit félek, hogy elcsábultok, mer lesznek ott ajánlatok szépszámmal a pikkér - s ha lementek akkor....... R R R R R R


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Flynn két meccsen kezdett. Legnagyobb előnye, h. ismeri a wco-t. De azt Colt is vágja már, nálam McCoy > Flynn. Mentornak Seneca tökéletes, McNabb sztem kezdő akar lenni, inkább csapatbomlasztó lenne.

Én kezdek megbarátkozni a Griffin-pickkel. Annyira szürke volt az elmúlt 13 szezon, h. kell egy tényleg game-changer játékos. RGIII ilyen lehet, nagy lökést adhatna az egész franchise-nak.Joey Tribbiani
Na ja, jobb mint egy szürke eminenciás az biztos, azokból sok volt Mangini alatt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Flynn két meccsen kezdett. Legnagyobb előnye, h. ismeri a wco-t. De azt Colt is vágja már, nálam McCoy > Flynn. Mentornak Seneca tökéletes, McNabb sztem kezdő akar lenni, inkább csapatbomlasztó lenne.

Én kezdek megbarátkozni a Griffin-pickkel. Annyira szürke volt az elmúlt 13 szezon, h. kell egy tényleg game-changer játékos. RGIII ilyen lehet, nagy lökést adhatna az egész franchise-nak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Orton egy brutál erős futójátékkal (Hillis-Richardson-jó fal kombó) stabil játékra lenne képes, ahol nem várnának el tőle PM féle passzokat. Flynn hatalmas zsákbamacska. A többieknél meg már jobb, ha QB-t húztok. Szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjump


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
semmi sem történik. Úgyh. itt egy cikk Lerner-rel. http://www.clevescene.com/cleveland/the-custodian/Content?oid=2805785

Back during the Carmen Policy era, he says, the NFL came to the Browns with a new design for the team's uniforms. It was that godawful helmet, paired with a jersey that, from Lerner's description, sounds like a garish mash of angles and blocks of color.

"I just laughed," he says. "I took the helmet as a souvenir though."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Konkrétan az elmúlt majdnem 20 évet. Kosar óta 19 kezdő QB volt 😊Joey Tribbiani
Belichick szúrta el a csapat jövőjét. 😀 Ezt még az árva PO meccsen elért siker (legutóbbi a csapat történetében) sem írhatja felül. 😛DoM
naja, durva, h. az utolsó PO win abban a szezonban volt, amikor Robibaggio fölémellékúrta 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Konkrétan az elmúlt majdnem 20 évet. Kosar óta 19 kezdő QB volt 😊Joey Tribbiani
Belichick szúrta el a csapat jövőjét. 😀 Ezt még az árva PO meccsen elért siker (legutóbbi a csapat történetében) sem írhatja felül. 😛
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ugyanilyen érvelés alapján az a kérdés is feltehető, ha ennyire nem nagy probléma, akkor miért kell annyira ragaszkodnia hozzá?

A munkamegosztás és HC terheltsége miatt úgyis inkább az a lényeges, hogy hétközben a részletes gameplant ki készíti el és vezeti le közvetlenül az edzéseket.DoM
Shurmur said calling plays is the fun part of the job, but he said he would turn over the play calling if he thought it would help the offense.

gondolom ezért 😊

Egybk. az Eagles-nél is Reid hívta a playeket, nem Chilly.Joey Tribbiani
Ez a franchise QB kérdés kemény lesz, ez a probléma gyakorlatilag meghatározta a Browns elmúlt jó pár évét, annyira szkeptikus vagyok már, hogy szinte látom a QB battle-t az offseasonban :S De ne legyen így, valakit kell húzni az első körben, ha még egy jó No.1 célpont is jön, akkor az offense is felnőhet a védelem mellé.Bad31
Konkrétan az elmúlt majdnem 20 évet. Kosar óta 19 kezdő QB volt 😊

Fincsi:
Vinny Testaverde (1993–1995)
Mark Rypien (1994)
Eric Zeier (1995)
Ty Detmer (1999)
Tim Couch (1999–2003)
Doug Pederson (2000)
Spergon Wynn (2000)
Kelly Holcomb (2002–2004)
Jeff Garcia (2004)
Luke McCown (2004)
Trent Dilfer (2005)
Charlie Frye (2005–2007)
Derek Anderson (2006–2009)
Brady Quinn (2008–2009)
Ken Dorsey (2008)
Bruce Gradkowski (2008)
Jake Delhomme (2010)
Seneca Wallace (2010–present)
Colt McCoy (2010–2011)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egybk. Shurmur marad a playcaller, rufio - dawgsbynature-re szokott elemzéseket írni - szerint ez nem probléma.
Joey Tribbiani
Ugyanilyen érvelés alapján az a kérdés is feltehető, ha ennyire nem nagy probléma, akkor miért kell annyira ragaszkodnia hozzá?

A munkamegosztás és HC terheltsége miatt úgyis inkább az a lényeges, hogy hétközben a részletes gameplant ki készíti el és vezeti le közvetlenül az edzéseket.DoM
Shurmur said calling plays is the fun part of the job, but he said he would turn over the play calling if he thought it would help the offense.

gondolom ezért 😊

Egybk. az Eagles-nél is Reid hívta a playeket, nem Chilly.Joey Tribbiani
Ez a franchise QB kérdés kemény lesz, ez a probléma gyakorlatilag meghatározta a Browns elmúlt jó pár évét, annyira szkeptikus vagyok már, hogy szinte látom a QB battle-t az offseasonban :S De ne legyen így, valakit kell húzni az első körben, ha még egy jó No.1 célpont is jön, akkor az offense is felnőhet a védelem mellé.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Egybk. Shurmur marad a playcaller, rufio - dawgsbynature-re szokott elemzéseket írni - szerint ez nem probléma.
Joey Tribbiani
Ugyanilyen érvelés alapján az a kérdés is feltehető, ha ennyire nem nagy probléma, akkor miért kell annyira ragaszkodnia hozzá?

A munkamegosztás és HC terheltsége miatt úgyis inkább az a lényeges, hogy hétközben a részletes gameplant ki készíti el és vezeti le közvetlenül az edzéseket.DoM
Shurmur said calling plays is the fun part of the job, but he said he would turn over the play calling if he thought it would help the offense.

gondolom ezért 😊

Egybk. az Eagles-nél is Reid hívta a playeket, nem Chilly.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egybk. Shurmur marad a playcaller, rufio - dawgsbynature-re szokott elemzéseket írni - szerint ez nem probléma.
Joey Tribbiani
Ugyanilyen érvelés alapján az a kérdés is feltehető, ha ennyire nem nagy probléma, akkor miért kell annyira ragaszkodnia hozzá?

A munkamegosztás és HC terheltsége miatt úgyis inkább az a lényeges, hogy hétközben a részletes gameplant ki készíti el és vezeti le közvetlenül az edzéseket.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Valszeg Chilly jön. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/01/brad_childress_closing_in_on_c.html

Jó lesz ez a staff, két ex-HC a koordinátor-pozíciókban, Shurmur koncentrálhat a vezetőedzői feladatokra.Joey Tribbiani
Sikerült kihozni a jelenlegi helyzetből a legtöbbet, amivel el is érkezik lassan Holmgren & co. a nincs több kifogás fázisba. A legfontosabb nyilván, hogy egy év múlva már mindenkinek a napnál világosabb legyen, hogy ki a "franchise" irányító, de az 50% közeli eredmény is lehet minimális cél.DoM
Ilyenkor mindig eszembe jut, h. ezt megcsinálhatta volna Holmi az első offseasonben is... Eltelt két év.

Na de a lényeg, h. most végre összeállt egy ütős staff, már csak a legfontosabb láncszem hiányzik, a QB.

Egybk. Shurmur marad a playcaller, rufio - dawgsbynature-re szokott elemzéseket írni - szerint ez nem probléma.

"He’s looking at the defense’s reactions to us. How can we get Norwood man to man with a LB? How can we get Little matched up on their 5’9" 185 CB? What do they do when we motion Evan Moore out wide?
etc, etc. One of those guys is watching the plays, the other one is calling them, they are both looking for ways to beat the defense. There’s so many possible reactions to different things: down/dist, personnel, formation, motion, field position, etc. You want to keep track of how the defense is responding to all of those so that you can exploit their moves later.
The way the NFL works, our first 20-25 plays are already scripted before the coin toss. “Calling” the play during the beginning of the game basically involves reading the Denny’s menu. If you get to 3rd down or another special situation, then you might pick one of 6 plays."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valszeg Chilly jön. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/01/brad_childress_closing_in_on_c.html

Jó lesz ez a staff, két ex-HC a koordinátor-pozíciókban, Shurmur koncentrálhat a vezetőedzői feladatokra.Joey Tribbiani
Sikerült kihozni a jelenlegi helyzetből a legtöbbet, amivel el is érkezik lassan Holmgren & co. a nincs több kifogás fázisba. A legfontosabb nyilván, hogy egy év múlva már mindenkinek a napnál világosabb legyen, hogy ki a "franchise" irányító, de az 50% közeli eredmény is lehet minimális cél.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Childress lesz az OC.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ez már 100%-ig eldőlt h McCoynak sanyi?peach
legkésőbb ápr. 28-án hajnalban kiderül 😊

tavaly ilyenkor Holmi egyértelműen kijelentette, h. McCoy lesz a kezdő. Idén semmi ilyesmi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
ez már 100%-ig eldőlt h McCoynak sanyi?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Valszeg Chilly jön. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/01/brad_childress_closing_in_on_c.html

Jó lesz ez a staff, két ex-HC a koordinátor-pozíciókban, Shurmur koncentrálhat a vezetőedzői feladatokra.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Foles-t kifejezetten kedvelem, nagyon kíváncsi vagyok, h a SB-on és a Combine-on hogyan teljesít majd...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Lesznek még LT várományosok, tűrhető a felhozatal.Delonso_
meglátjuk hogyan értékelik Kalil-t a többi LT-hez képest. Tavaly a Bengals-nak többet ért Green, mint a Falcons által felajánlott tonnányi pick (persze nem uaz a szitu, 20+ hely letrade vs. 4).

Szerintem nem jó ötlet feltradelni, amikor ennyi need van. Az ideális scenario egy Manning->Skins, Flynn->Phins, Browns->Griffin lenne 😊Joey Tribbiani
Az a gond, h ha RGIII jól teljesít a draftig, akkor vagy a Fins, vagy a Skins tuti megpróbál feljönni érte...szerintem a Rams is és a Vikes is megfontolja a dolgot, hiszen rengeteg lyukat kell betömniük...és inkább bevállalják, h elvesztik Kalilt, de mondjuk Martin és Reiff behúzása mellett még 1-2 korai, minőségi pick-kel tudnak máshova is húzni...szal elég necces, érdemes a többi QB-t is nézegetni, mert lehet, h ennek a Griffines dolognak lőttek, ha nem lesz feltrade...Bear
ahogy korábban is írtam, én 100%-ig elégedett lennék egy Blackmon 1/4 + QB 1/22 v. 2/37 drafttal. Tannehill-ről már beszéltünk (ha Sherman lesz az OC, akkor még érdekesebb a dolog), esetleg Foles, meglátjuk hogyan teljesít a héten Mobile-ban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lesznek még LT várományosok, tűrhető a felhozatal.Delonso_
meglátjuk hogyan értékelik Kalil-t a többi LT-hez képest. Tavaly a Bengals-nak többet ért Green, mint a Falcons által felajánlott tonnányi pick (persze nem uaz a szitu, 20+ hely letrade vs. 4).

Szerintem nem jó ötlet feltradelni, amikor ennyi need van. Az ideális scenario egy Manning->Skins, Flynn->Phins, Browns->Griffin lenne 😊Joey Tribbiani
Az a gond, h ha RGIII jól teljesít a draftig, akkor vagy a Fins, vagy a Skins tuti megpróbál feljönni érte...szerintem a Rams is és a Vikes is megfontolja a dolgot, hiszen rengeteg lyukat kell betömniük...és inkább bevállalják, h elvesztik Kalilt, de mondjuk Martin és Reiff behúzása mellett még 1-2 korai, minőségi pick-kel tudnak máshova is húzni...szal elég necces, érdemes a többi QB-t is nézegetni, mert lehet, h ennek a Griffines dolognak lőttek, ha nem lesz feltrade...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Lesznek még LT várományosok, tűrhető a felhozatal.Delonso_
meglátjuk hogyan értékelik Kalil-t a többi LT-hez képest. Tavaly a Bengals-nak többet ért Green, mint a Falcons által felajánlott tonnányi pick (persze nem uaz a szitu, 20+ hely letrade vs. 4).

Szerintem nem jó ötlet feltradelni, amikor ennyi need van. Az ideális scenario egy Manning->Skins, Flynn->Phins, Browns->Griffin lenne 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964