Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lesznek még LT várományosok, tűrhető a felhozatal.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
semmi sem történik, az offensive coordinator-ról nincs új hír. Mike Sherman nevét olvastam pár helyen, ő jó lenne. GB TE coach, Seahawks off. coord., GB HC, Texas A&M (Tannehill) HC. Mindenképp egy ilyen tapasztalt ember kéne Shurmur mellé. Na meg Sörminátor + Surminátor, tökéletes.

A másik esélyes Childress, ő ugye együtt dolgozott Pat-tel az Eagles-nél.

Draft: feltrade 1/2-re? Nem hiszem. A Rams-nek LT kell, és a többség szerint Kalil a legjobb prospect JoeT óta. Fisher a pass protection fontosságát hangsúlyozta az első szentlajosi sajtótájékoztatóján. Ha letradelnek, akkor valszeg a Vikings elviszi a 3. helyen. Not worth it.Joey Tribbiani
Ha nem kell nektek RG III nem lesz feltrade.
De.... Ha kell, nem azért kell a feltrade, hogy a Rams ne húzza be, hanem hogy más ne tradeljen fel érte, pl Washington, Phins.Delonso_
Naja, csak a 6. helyen mondjuk se Kalil, se Blackmon. Nem vágom annyira a Rams helyzetét, de nem biztos, h. plussz két draftcetli többet ér, mint egy klasszis LT v. WR.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
semmi sem történik, az offensive coordinator-ról nincs új hír. Mike Sherman nevét olvastam pár helyen, ő jó lenne. GB TE coach, Seahawks off. coord., GB HC, Texas A&M (Tannehill) HC. Mindenképp egy ilyen tapasztalt ember kéne Shurmur mellé. Na meg Sörminátor + Surminátor, tökéletes.

A másik esélyes Childress, ő ugye együtt dolgozott Pat-tel az Eagles-nél.

Draft: feltrade 1/2-re? Nem hiszem. A Rams-nek LT kell, és a többség szerint Kalil a legjobb prospect JoeT óta. Fisher a pass protection fontosságát hangsúlyozta az első szentlajosi sajtótájékoztatóján. Ha letradelnek, akkor valszeg a Vikings elviszi a 3. helyen. Not worth it.Joey Tribbiani
Ha nem kell nektek RG III nem lesz feltrade.
De.... Ha kell, nem azért kell a feltrade, hogy a Rams ne húzza be, hanem hogy más ne tradeljen fel érte, pl Washington, Phins.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
itt vannak a leendő FÁK. http://walterfootball.com/freeagents.php. A tavalyi, első Mangini-nélküli (-> full Heckert) FA-időszakból kiindulva (B. Jackson, Patterson, Young, Greco) a 28 év alatti játékosokat érdemes nézegetni. Ex-Eagles/Rams különösen. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
semmi sem történik, az offensive coordinator-ról nincs új hír. Mike Sherman nevét olvastam pár helyen, ő jó lenne. GB TE coach, Seahawks off. coord., GB HC, Texas A&M (Tannehill) HC. Mindenképp egy ilyen tapasztalt ember kéne Shurmur mellé. Na meg Sörminátor + Surminátor, tökéletes.

A másik esélyes Childress, ő ugye együtt dolgozott Pat-tel az Eagles-nél.

Draft: feltrade 1/2-re? Nem hiszem. A Rams-nek LT kell, és a többség szerint Kalil a legjobb prospect JoeT óta. Fisher a pass protection fontosságát hangsúlyozta az első szentlajosi sajtótájékoztatóján. Ha letradelnek, akkor valszeg a Vikings elviszi a 3. helyen. Not worth it.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem akarok letradet, franchise qb-t és playmakereket akarok 😀Bad31
az a baj, h. nincs igazán olyan játékos a Griffin-Blackmon duón kívül, aki tényleg megérne egy 1/4-es picket. Mondjuk a rookie fizuk csökkentésével kicsit változott a helyzet.

Olyan cikket is olvastam, h. esetleg megpróbáljuk Kolbászt megszerezni, a Cards valszeg elengedné a fizuja és Skelton miatt. Nagyon remélem, h. ez nem igaz 😊

Az off. coord.-ról egyelőre nincs hír.Joey Tribbiani
Ennél nagyobb őrültséget nem is lehetne kitalálni...akkor el kell törni Heckert mindkét kezét...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Nem akarok letradet, franchise qb-t és playmakereket akarok 😀Bad31
az a baj, h. nincs igazán olyan játékos a Griffin-Blackmon duón kívül, aki tényleg megérne egy 1/4-es picket. Mondjuk a rookie fizuk csökkentésével kicsit változott a helyzet.

Olyan cikket is olvastam, h. esetleg megpróbáljuk Kolbászt megszerezni, a Cards valszeg elengedné a fizuja és Skelton miatt. Nagyon remélem, h. ez nem igaz 😊

Az off. coord.-ról egyelőre nincs hír.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem akarok letradet, franchise qb-t és playmakereket akarok 😀Bad31
én Super Bowl-t akarok 😊Joey Tribbiani
február 5-én megtekintheted 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Nem akarok letradet, franchise qb-t és playmakereket akarok 😀Bad31
én Super Bowl-t akarok 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem akarok letradet, franchise qb-t és playmakereket akarok 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
jah, Sheard maradjon LDE. Ki lehetne jó a másik oldalra? Mercilus?Joey Tribbiani
1/4-re kb senki. Inkább Ingram lehet érdemes opció a másik elsőkörössel. Nem sok fantáziát látok az idei pass rusher felhozatalban.DoM
nohát én sem 1/4-re gondoltam, ott Blackmon/Griffin/letrade. Persze ha nincs bent ez a két játékos, akkor olyan sincs akiért feltradelnének 😊 Fingers crossed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
jah, Sheard maradjon LDE. Ki lehetne jó a másik oldalra? Mercilus?Joey Tribbiani
1/4-re kb senki. Inkább Ingram lehet érdemes opció a másik elsőkörössel. Nem sok fantáziát látok az idei pass rusher felhozatalban.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
sajna van olyan scenario, ami nagyon fos lenne. pl. Skins feltrade Griffin-ért, a Vikes pedig elviszi Blackmon-t. Ekkor esélyes 1/4-re Claiborn, Richardson, esetleg Coples. CB (Haden után) és RB (úgy ált. 😊 ) top5-ben nem kell, Coples talán, de Jauron inkább a 260-270 font körüli DE-ket szereti.Joey Tribbiani
Ha Sheardből nem lesz RDE (aminek nem látom okát), akkor semmi értelme Coplest idehozni. Ő azért nem egy Mario Williams szintű pass rusher, aki szétszedi az irányító vakoldalát.DoM
jah, Sheard maradjon LDE. Ki lehetne jó a másik oldalra? Mercilus?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
sajna van olyan scenario, ami nagyon fos lenne. pl. Skins feltrade Griffin-ért, a Vikes pedig elviszi Blackmon-t. Ekkor esélyes 1/4-re Claiborn, Richardson, esetleg Coples. CB (Haden után) és RB (úgy ált. 😊 ) top5-ben nem kell, Coples talán, de Jauron inkább a 260-270 font körüli DE-ket szereti.Joey Tribbiani
Ha Sheardből nem lesz RDE (aminek nem látom okát), akkor semmi értelme Coplest idehozni. Ő azért nem egy Mario Williams szintű pass rusher, aki szétszedi az irányító vakoldalát.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
egy fasza mock 😊 http://walterfootball.com/draft2012.php

1/4 Blackmon, WR
1/22 Tannehill, QB
2/37 Minnifield, CB (az apja, Frank és Hanford Dixon találták ki a 'Dawgs' becenevet a '80-as években)
3/68 Cam Johnson, DE
4/100 Adcock, OT
4/118 Pead, RBJoey Tribbiani
Nice, a QB/WR kombó az első körben annyira egyértelmű, hogy úgy se az lesz 😉Bad31
sajna van olyan scenario, ami nagyon fos lenne. pl. Skins feltrade Griffin-ért, a Vikes pedig elviszi Blackmon-t. Ekkor esélyes 1/4-re Claiborn, Richardson, esetleg Coples. CB (Haden után) és RB (úgy ált. 😊 ) top5-ben nem kell, Coples talán, de Jauron inkább a 260-270 font körüli DE-ket szereti.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
egy fasza mock 😊 http://walterfootball.com/draft2012.php

1/4 Blackmon, WR
1/22 Tannehill, QB
2/37 Minnifield, CB (az apja, Frank és Hanford Dixon találták ki a 'Dawgs' becenevet a '80-as években)
3/68 Cam Johnson, DE
4/100 Adcock, OT
4/118 Pead, RBJoey Tribbiani
Nice, a QB/WR kombó az első körben annyira egyértelmű, hogy úgy se az lesz 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
egy fasza mock 😊 http://walterfootball.com/draft2012.php

1/4 Blackmon, WR
1/22 Tannehill, QB
2/37 Minnifield, CB (az apja, Frank és Hanford Dixon találták ki a 'Dawgs' becenevet a '80-as években)
3/68 Cam Johnson, DE
4/100 Adcock, OT
4/118 Pead, RB

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ha QB kell nálunk úgy néz ki lesz felesleg, egy cp vagy jc valószínű piacra lesz dobva( esetleg mind2 ha jön Flynn...)Barb
miért kéne nekünk CP v. Campbell? :rolleyes:

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ha QB kell nálunk úgy néz ki lesz felesleg, egy cp vagy jc valószínű piacra lesz dobva( esetleg mind2 ha jön Flynn...)Barb
gyönyörű lenne ohio-i derbin a Browns csapatát CP vezetné ellenünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Ha QB kell nálunk úgy néz ki lesz felesleg, egy cp vagy jc valószínű piacra lesz dobva( esetleg mind2 ha jön Flynn...)


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Jauron-kapcsolat ok, de szerintem nem sokat számít. Ld. Whitner -> DJ draftolta, jól jött volna egy safety, mégis a 49ers-hez igazolt. Vagy itt van Poz, sőt, Maybin is 😊

A Hillis-resign pénzkérdés. A szezon előtt 3-4M/év volt az ajánlat, ő 6-7 milkát akart. Ennyit biztosan nem adunk most sem. De én is megtartanám normális áron.Joey Tribbiani
Igen, csakhogy itt nem FA-ról lenne szó, h ki fizet a legtöbbet...
Pusztán arról filóztam el, h ha úgy döntünk, h nem fizetünk neki többet, és el akarjuk cserélni, nem hinném, h jobban kellene bárkinek, mint a Browns-nak...bár más is beszállhat a versenybe, csak a legvalószínűbb lehetőség Cleveland lenne...Bear
ez a része tiszta és így van, de Heckert a "build through draft" filozófiát követi, nem hiszem, h. bármilyen normális picket (1-3. kör) eltradelne egy 31 éves játékosért.Joey Tribbiani
Igen, ebben is van ráció, főleg úgy, h elég sok hasonló típusú minőségi prospect jön ki....csak ugye felvetődik a kérdés: mire lesznek képesek profi szinten...vajon tudják-e adni azt, amit az egyetemen...Lance pedig azonnal bevethető...
Tényleg kíváncsi leszek, ha trade lesz, rámegy-e a Browns....el tudom képzelni, pusztán azért, mert igazi playmaker és vezér, a fiatal csapatokba pedig kincs az ilyen....ráadásul nincs jele decline-nak...nem lassul (még)...
Egyébként ha nem ő akkor Lavonte David kifejezetten hasonló játékos szerintem, csak mondjuk erősödnie kell...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hát Briggs nem lenne olcsó, az fix, de a legfontosabb hiányzó láncszem....és Jauron alatt draftoltuk...nem véletlenül....
Hillisben pedig könnyedén benne van egy kiváló szezon jövőre, ezért lenne jó egy rövidtávúval megtartani....Bear
A Jauron-kapcsolat ok, de szerintem nem sokat számít. Ld. Whitner -> DJ draftolta, jól jött volna egy safety, mégis a 49ers-hez igazolt. Vagy itt van Poz, sőt, Maybin is 😊

A Hillis-resign pénzkérdés. A szezon előtt 3-4M/év volt az ajánlat, ő 6-7 milkát akart. Ennyit biztosan nem adunk most sem. De én is megtartanám normális áron.Joey Tribbiani
Igen, csakhogy itt nem FA-ról lenne szó, h ki fizet a legtöbbet...
Pusztán arról filóztam el, h ha úgy döntünk, h nem fizetünk neki többet, és el akarjuk cserélni, nem hinném, h jobban kellene bárkinek, mint a Browns-nak...bár más is beszállhat a versenybe, csak a legvalószínűbb lehetőség Cleveland lenne...Bear
ez a része tiszta és így van, de Heckert a "build through draft" filozófiát követi, nem hiszem, h. bármilyen normális picket (1-3. kör) eltradelne egy 31 éves játékosért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát Briggs nem lenne olcsó, az fix, de a legfontosabb hiányzó láncszem....és Jauron alatt draftoltuk...nem véletlenül....
Hillisben pedig könnyedén benne van egy kiváló szezon jövőre, ezért lenne jó egy rövidtávúval megtartani....Bear
A Jauron-kapcsolat ok, de szerintem nem sokat számít. Ld. Whitner -> DJ draftolta, jól jött volna egy safety, mégis a 49ers-hez igazolt. Vagy itt van Poz, sőt, Maybin is 😊

A Hillis-resign pénzkérdés. A szezon előtt 3-4M/év volt az ajánlat, ő 6-7 milkát akart. Ennyit biztosan nem adunk most sem. De én is megtartanám normális áron.Joey Tribbiani
Igen, csakhogy itt nem FA-ról lenne szó, h ki fizet a legtöbbet...
Pusztán arról filóztam el, h ha úgy döntünk, h nem fizetünk neki többet, és el akarjuk cserélni, nem hinném, h jobban kellene bárkinek, mint a Browns-nak...bár más is beszállhat a versenybe, csak a legvalószínűbb lehetőség Cleveland lenne...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hát Briggs nem lenne olcsó, az fix, de a legfontosabb hiányzó láncszem....és Jauron alatt draftoltuk...nem véletlenül....
Hillisben pedig könnyedén benne van egy kiváló szezon jövőre, ezért lenne jó egy rövidtávúval megtartani....Bear
A Jauron-kapcsolat ok, de szerintem nem sokat számít. Ld. Whitner -> DJ draftolta, jól jött volna egy safety, mégis a 49ers-hez igazolt. Vagy itt van Poz, sőt, Maybin is 😊

A Hillis-resign pénzkérdés. A szezon előtt 3-4M/év volt az ajánlat, ő 6-7 milkát akart. Ennyit biztosan nem adunk most sem. De én is megtartanám normális áron.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát Briggs nem lenne olcsó, az fix, de a legfontosabb hiányzó láncszem....és Jauron alatt draftoltuk...nem véletlenül....
Hillisben pedig könnyedén benne van egy kiváló szezon jövőre, ezért lenne jó egy rövidtávúval megtartani....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)