Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
20+ pont és egy W azért érdekes lenne :rolleyes: QB-controversy again ?

A draft miatt jobb lenne egy vereség, de én nem tudok a csapat ellen drukkolni, csak a győzelem 😉 És ugye Cards az egyik kedvenc ellenfelünk, 33 W-13 L-2 D az örökmérleg.

Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
PFF-nál egyenlőre idén (is) Joe a #1 OT. Félelmetes játékos, nagyon nagy kincs a csapatnak. 😊 Azért róla mindig az jut eszembe, hogy még edzést sem mulasztott cleveland-i pályafutása során.szaba
Joe tényleg durva, jó lenne ha legalább egyszer a PO-ban is játszhatna :/ Ami meglepő, h. Pashos a 4. legjobb RT, 398 pass blocking snap alatt mindössze 4 sack-et és 13 hurry-t engedett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
PFF-nál egyenlőre idén (is) Joe a #1 OT. Félelmetes játékos, nagyon nagy kincs a csapatnak. 😊 Azért róla mindig az jut eszembe, hogy még edzést sem mulasztott cleveland-i pályafutása során.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
kedvenc FB-em sem utazik és Watson játéka is kérdésesFucu
Watson IR-re kerül.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalos, McCoy nem utazik Arizonába, Wallace lesz a kezdő.vassadi
kedvenc FB-em sem utazik és Watson játéka is kérdéses



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hivatalos, McCoy nem utazik Arizonába, Wallace lesz a kezdő.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A jövő évi drafton lesz dilemma, kell e QB vagy elég hozzá húzni egy playmaker elkapót, McCoy nem egy pro irányító, és bár negatívok a tapasztalatok az utolsó két nagy reményekkel draftolt QB pick-el, én megkockáztatnám. Amúgy én bízok Holmiékban, legalább már a defense igen biztató, amire Browns szurkolói pályafutásom óta nem volt példa, most jöhet az offense!Bad31
+1. A védelem javul, QB meg kell.

Egybk. sztem Tannehill is esélyes. 6-4, 222 lbs, mobilis (az első két évben WR volt az Aggies-nél), + senior (Holminál számít) + Mike Sherman -> pro-style offense. Ő ugye '97-'99 között a Packersnél volt TE-coach, aztán követte Big Show-t Seattle-be (OC)...

vs. LSU 2010: http://www.youtube.com/watch?v=oXDEzCf3C7Y
vs. Texas 2010: http://www.youtube.com/watch?v=AzU2Ou5oIGo
vs. Oklahoma State 2011: http://www.youtube.com/watch?v=9BATjEpA6nA
vs. SMU 2011: http://www.youtube.com/watch?v=yNcKHOJP-NQ

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
tegnap Holmgren:

- meccs közben nem végeztek agyrázkódás-teszteket Colt-on, a fő ok, h. az orvosok nem látták magát az ütközést. Annál a play-nél Alex Smith is megsérült, így az egyik doki vele, a másik Colt-tal foglalkozott. Folyamatosan beszélt, de a kézsérülésére panaszkodott, így azt vizsgálták. Tudta mennyi idő van hátra, az eredményt, nem volt agyrázkódásra utaló jel. A meccs után sem volt semmi gond, elment megröntgeneztetni a kezét. A zuhiból kijövet kicsit zizi volt, kérte, h. kapcsolják le az erős fényeket a sajttájon. Köv. nap reggel fejfájásra panaszkodott, így elvégezték a concussion teszteket. Ennyi a történet. Amiben hibázott a csapat, h. fentről a boxból senki sem telefonált le, h. 'hé, ez egy brutális ütés volt, nézzétek már meg minden ok-e". Azt is elmondta Holmi, h. nem ismeri olyan HC-t, aki felülbírálva az orvosi döntést a padon hagyja a játékost.

- Shurmur marad még jó ideig a HC.
- Colt-ról a szezon végén döntenek.
- éééss... "This is like the second first year and you can say, 'You wasted a year.' We know that now, I suppose you could say that now, but at the time? No. I don't regret the decision I made."

http://www.cleveland.com/ohio-sports-blog/index.ssf/2011/12/mike_holmgren_cleveland_browns_2.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A jövő évi drafton lesz dilemma, kell e QB vagy elég hozzá húzni egy playmaker elkapót, McCoy nem egy pro irányító, és bár negatívok a tapasztalatok az utolsó két nagy reményekkel draftolt QB pick-el, én megkockáztatnám. Amúgy én bízok Holmiékban, legalább már a defense igen biztató, amire Browns szurkolói pályafutásom óta nem volt példa, most jöhet az offense!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A meccs akkor a tied ,ha kontrollálod a labdát! Hát ez idén nem sikerült!
Labdát még nem kontrollált olyan csapat, ami nem haladt a lasztival. Futás hova lett? nyom nélkül tűnt el? Traktor azért hajlamos volt Denverben is megsérűlni! Nem tudták? Ennyire nem szublimálhat a futójáték, a kezdő futód elvesztésévelHelmut Zimmer
Hardesty is kihagyott 5 meccset, Brandon Jackson meg a szezon előtt IR-re került. Sokszor már a meccs elején (SF - 17-0, Huo - 14-0) nagy hátrányba kerültünk, Shurminator emiatt hamar feladta a futást. Ogbo-val lehet én sem erőltettem volna.

McCoy, a bűnös, aki már most tudja, hogy vége, de azért lelkesedjen!
Ha valahol el lehet cseszni, egy ifjú qb felépítését, az az, ha nem biztosítasz játszótársat. Kicsi Manningnek volt egy Marvin Harrisonja, Daltonnak van egy Greenje... Steve Youngnak is volt valami elkapója, persze az is megoldás, ha egy Antonio Gates, Jason Witten képességű TE áll melletted stb, stb... . A playmaker WR, TE nélkül nehéz felnőni a feladathoz! Persze McCoy nem 1/1, de, hogy nem sikerült felépíteni az jelentősen a program, és az edzői stáb hibája. Igen ez az a program, amiért elsősorban Holmi felel! Persze jövőre lesz elég pickje behúzni a qb-t és az O playmakert. Szöval akkor hibát követett el Holmi? Nem! Szofisztikáltan nem! Ha van ideje, és a fanok nem kergetik el, akkor nem! Csak néha nem árt nyerni is, mert jönnek majd a blackoutok!
Ez viszont nagyon igaz, hiba volt az a hozzáállás, h. nézzük meg mit tud a WR-corp és ha nem jók, akkor jövőre felturbózzuk.Joey Tribbiani
Szerintem a futást sohasem adhatod fel, akkor sem, ha nagy hátrányban vagy. Egyszerűen nem teheted meg! Ha minden más -falmunka, blokkolási séma, játékhívás diverzifikációja- rendben van, akkor általában lehet találni olyan carriert, aki képes 3-4 yardokra. Csak itt nincs minden más rendben, ami visszavezet az edzői munkáig, a programig, stb,stb.

Én legalábbis így látom!Helmut Zimmer
Na ez a másik, a falmunka. Beraktunk két rookie-t, h. majd fejlődnek és sunshine, happiness. Mostanra valamennyivel jobb a helyzet, de a szezon elején Lauvao és Pinkston volt kb. a két leggyengébb guard a ligában (by PFF). Pashos sérülése után kezdő lett Hicks és Cousins...

PFF a 3. meccs után: The two players at the bottom of the pass blocking efficiency for offensive tackles are the two right tackles for the Browns; Oniel Cousins at 82.4 and Artis Hicks at 87.7.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A meccs akkor a tied ,ha kontrollálod a labdát! Hát ez idén nem sikerült!
Labdát még nem kontrollált olyan csapat, ami nem haladt a lasztival. Futás hova lett? nyom nélkül tűnt el? Traktor azért hajlamos volt Denverben is megsérűlni! Nem tudták? Ennyire nem szublimálhat a futójáték, a kezdő futód elvesztésévelHelmut Zimmer
Hardesty is kihagyott 5 meccset, Brandon Jackson meg a szezon előtt IR-re került. Sokszor már a meccs elején (SF - 17-0, Huo - 14-0) nagy hátrányba kerültünk, Shurminator emiatt hamar feladta a futást. Ogbo-val lehet én sem erőltettem volna.

McCoy, a bűnös, aki már most tudja, hogy vége, de azért lelkesedjen!
Ha valahol el lehet cseszni, egy ifjú qb felépítését, az az, ha nem biztosítasz játszótársat. Kicsi Manningnek volt egy Marvin Harrisonja, Daltonnak van egy Greenje... Steve Youngnak is volt valami elkapója, persze az is megoldás, ha egy Antonio Gates, Jason Witten képességű TE áll melletted stb, stb... . A playmaker WR, TE nélkül nehéz felnőni a feladathoz! Persze McCoy nem 1/1, de, hogy nem sikerült felépíteni az jelentősen a program, és az edzői stáb hibája. Igen ez az a program, amiért elsősorban Holmi felel! Persze jövőre lesz elég pickje behúzni a qb-t és az O playmakert. Szöval akkor hibát követett el Holmi? Nem! Szofisztikáltan nem! Ha van ideje, és a fanok nem kergetik el, akkor nem! Csak néha nem árt nyerni is, mert jönnek majd a blackoutok!
Ez viszont nagyon igaz, hiba volt az a hozzáállás, h. nézzük meg mit tud a WR-corp és ha nem jók, akkor jövőre felturbózzuk.Joey Tribbiani
Szerintem a futást sohasem adhatod fel, akkor sem, ha nagy hátrányban vagy. Egyszerűen nem teheted meg! Ha minden más -falmunka, blokkolási séma, játékhívás diverzifikációja- rendben van, akkor általában lehet találni olyan carriert, aki képes 3-4 yardokra. Csak itt nincs minden más rendben, ami visszavezet az edzői munkáig, a programig, stb,stb.

Én legalábbis így látom!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A meccs akkor a tied ,ha kontrollálod a labdát! Hát ez idén nem sikerült!
Labdát még nem kontrollált olyan csapat, ami nem haladt a lasztival. Futás hova lett? nyom nélkül tűnt el? Traktor azért hajlamos volt Denverben is megsérűlni! Nem tudták? Ennyire nem szublimálhat a futójáték, a kezdő futód elvesztésévelHelmut Zimmer
Hardesty is kihagyott 5 meccset, Brandon Jackson meg a szezon előtt IR-re került. Sokszor már a meccs elején (SF - 17-0, Huo - 14-0) nagy hátrányba kerültünk, Shurminator emiatt hamar feladta a futást. Ogbo-val lehet én sem erőltettem volna.

McCoy, a bűnös, aki már most tudja, hogy vége, de azért lelkesedjen!
Ha valahol el lehet cseszni, egy ifjú qb felépítését, az az, ha nem biztosítasz játszótársat. Kicsi Manningnek volt egy Marvin Harrisonja, Daltonnak van egy Greenje... Steve Youngnak is volt valami elkapója, persze az is megoldás, ha egy Antonio Gates, Jason Witten képességű TE áll melletted stb, stb... . A playmaker WR, TE nélkül nehéz felnőni a feladathoz! Persze McCoy nem 1/1, de, hogy nem sikerült felépíteni az jelentősen a program, és az edzői stáb hibája. Igen ez az a program, amiért elsősorban Holmi felel! Persze jövőre lesz elég pickje behúzni a qb-t és az O playmakert. Szöval akkor hibát követett el Holmi? Nem! Szofisztikáltan nem! Ha van ideje, és a fanok nem kergetik el, akkor nem! Csak néha nem árt nyerni is, mert jönnek majd a blackoutok!
Ez viszont nagyon igaz, hiba volt az a hozzáállás, h. nézzük meg mit tud a WR-corp és ha nem jók, akkor jövőre felturbózzuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én még egy évet várok a Holmi-Heckert-Shurmur takaroggyal. Teljes offseason, QB, WR, veterán lineman, off. coord.. Ahogy írtad korábban (amire Dom is utalt), rövidtávon nem lesz csoda. 2 éve érkezett, egy elment Manginivel, a másik pedig a lockouttal.Joey Tribbiani
kicsit visszatérve, lesz két elsőkör, és egy-két második is jövőre, akár tradek stb, ha köv offseaseonben, de főleg a drafton, nem sikerül felépíteni az offenset igazán, mert a defenseben ahogy látom vannak reményteljes emberek, akkor Holmgrent joggal lehet bírálni, 3. éve lesz ha nem tévedek, szerintem ez a kritikus időszak, hogy bemutassa egy GM+HC páros mire is képes.sapka
A defense-ben is sok lyuk van, de kapott pontokban 8., yardokban 9. a csapat, Dikk rockz 😊 Egy end kell, ahogy írtuk korábban, a többi ajándék.

Holmi 3. éve lesz, de a GM+HC párosnak ebben az összetételben csak a 2. Tehát a super bowl-ra még két évet várni kell 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Én még egy évet várok a Holmi-Heckert-Shurmur takaroggyal. Teljes offseason, QB, WR, veterán lineman, off. coord.. Ahogy írtad korábban (amire Dom is utalt), rövidtávon nem lesz csoda. 2 éve érkezett, egy elment Manginivel, a másik pedig a lockouttal.Joey Tribbiani
kicsit visszatérve, lesz két elsőkör, és egy-két második is jövőre, akár tradek stb, ha köv offseaseonben, de főleg a drafton, nem sikerül felépíteni az offenset igazán, mert a defenseben ahogy látom vannak reményteljes emberek, akkor Holmgrent joggal lehet bírálni, 3. éve lesz ha nem tévedek, szerintem ez a kritikus időszak, hogy bemutassa egy GM+HC páros mire is képes.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szemét leszek! Holmit kéne nyugállományba küldeni, ő, és az ő személyi döntései (you and your revolution 😕 )Helmut Zimmer
Ez most komoly? 😮DoM
Nálam jobban senki nem tiszteli őt!
- Ő a korszerű O playbookok egyik nagy machinátora,
- Munkamorálja, elképesztő,
- Jó ember, nagyon!

Ugyanazt érzem rajta, mint nálunk az utolsó években, ...kifogyott a trükkökből. DJ leigazolása hatalmas tett volt, de az az O az nem Colttól nem működik. Persze sejtjük, hogy azért ennyire egysíkú, vagy korlátos, mert ez a társaság ennyit bír el, és valszeg kinyílna a playbook, ha jönne egy-két playmaker, mégis azt érzem, hogy tévúton van megint a Browns...!
És mielőtt bárki bármit mond Jim Morat ő maga választotta utódjául!!! Azt a Jim Morát, aki megette Holmi mozgásterét!

Sajnálom, imádom őt, nagyon szorítok a Brownsnak, de nagyon lassú az a vízHelmut Zimmer
Helm, ez az offense kis túlzással a visszatérés óta ligautolsó ! ('99: 31. yds./g, 31. pts/g; '00: 31./31., '01: 31./25., '02: 23./19., '03: 26./29., '04: 28./27., '05: 26./32., '06: 31./30., '07: 8./8., '08: 31./30., '09: 32./29., '10: 29./31.)

Nem arról van szó, h. Holmi idejött és az átlagosból fos lett. 12 szezon alatt kétszer voltunk top25-ben ! Nem top5-ben, v. top10-ben... A 2007-es évet mindenki ismeri, DA, Edwards és Winslow career year-t futott. Butterfinger, KII trade lett, Anderson-ról kiderült, h. 1 year wonder. Azóta az alábbi játékosok érkeztek skill pozíciókra:
2008: Stallworth (FA), Rucker, Hubbard (draft)
2009: Furrey, Herron, Patten, Royal (FA), Robo, Massa, James Davis (draft), Ratliff, Stuckey (trade)
2010: Delhomme, Engram, A. Smith, Watson (FA), Hardesty, McCoy, Mitchell (draft), Wallace, Hillis (trade)
2011: B. Jackson (FA), Little, Cameron (draft)

ennyi. Watson, Hillis és Little értékelhető, a többi backup vagy annak is kevés. Ha Holmi (és Heckert) valamiben hibázott, az az offense teljes elhanyagolása. Talán azt gondolta, h. elkezdjük a WCO-t és a középszerű játékosokból all pro-k lesznek? :/

Én még egy évet várok a Holmi-Heckert-Shurmur takaroggyal. Teljes offseason, QB, WR, veterán lineman, off. coord.. Ahogy írtad korábban (amire Dom is utalt), rövidtávon nem lesz csoda. 2 éve érkezett, egy elment Manginivel, a másik pedig a lockouttal.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Kedves Dom, drága Szaba...

Hány olyan szabad oc-t tudtatok tavaly mondani, aki fiatal, ambiciózus, és tökéletesen tisztában van az utolsó generciós, korszerű O playbookokkal, tudja tanítani, es átltja?!. Mondjuk olyat, aki ilyen mindenféle Andy Reidektől tanulta a szakmát...? Aha Reidet kirugják philiben! Mert igen, mert olyan könnyű olyan O gurut találni, aki képes versenyképes O- t felépíteni! Ja, hát hogyne!

Azért Mirmur nem rossz O szakember, mondjuk tavaly, Bradforddal kb. kategóriákkal bátrabb O játékot hívott, mint itt, bár sokkal több playmakere nem volt. Viszont volt futó játéka, itt nincs! Persze ott is képes volt hihetetlen gyenge dolgokat művelni!McCoy év elején mutatott klassz dolgokat, teljesen vége van!
Persze lehetett volna Bevell a kiválasztott, de T Jax már simán itt lenne irányító, Rice meg itt lenne IR en!

Holmgren!
A meccs akkor a tied ,ha kontrollálod a labdát! Hát ez idén nem sikerült!
Labdát még nem kontrollált olyan csapat, ami nem haladt a lasztival. Futás hova lett? nyom nélkül tűnt el? Traktor azért hajlamos volt Denverben is megsérűlni! Nem tudták? Ennyire nem szublimálhat a futójáték, a kezdő futód elvesztésével!
McCoy, a bűnös, aki már most tudja, hogy vége, de azért lelkesedjen!
Ha valahol el lehet cseszni, egy ifjú qb felépítését, az az, ha nem biztosítasz játszótársat. Kicsi Manningnek volt egy Marvin Harrisonja, Daltonnak van egy Greenje... Steve Youngnak is volt valami elkapója, persze az is megoldás, ha egy Antonio Gates, Jason Witten képességű TE áll melletted stb, stb... . A playmaker WR, TE nélkül nehéz felnőni a feladathoz! Persze McCoy nem 1/1, de, hogy nem sikerült felépíteni az jelentősen a program, és az edzői stáb hibája. Igen ez az a program, amiért elsősorban Holmi felel! Persze jövőre lesz elég pickje behúzni a qb-t és az O playmakert. Szöval akkor hibát követett el Holmi? Nem! Szofisztikáltan nem! Ha van ideje, és a fanok nem kergetik el, akkor nem! Csak néha nem árt nyerni is, mert jönnek majd a blackoutok!
Mert van még egy komoly felelőssége Holminak, ez pedig a szervezeti kultúra! Izt térünk vissza a pár hónappal ezelőtti témához. Kedvenc témám, főleg egy olyan csoportban, ami tele van warriorokkal (rájátszásban elmegy ny-ba, ,indybe, new englandbe, és bucira veri a házigazdát) meg jó szervezetekkel.
Ti hogy érzitek a progressziót? Ez egy winning szemléletű franchise? Ez olyan, mint Pete Carroll Hoxa, ami 1. évben karesszal küzd az utsó meccsig, megveri a ramst, bemegy öriási mákkal a PO-ba, és ott megveri a regnáló bajnokot? Majd a soldieren simán zakózik 3 negyeden át, és a tressben csinál 21 pontot??
És ha már itt tartunk, Carroll legnagyobb érdeme, hogy a se íze se bűze Hoxból csinált egy bitang kemény csapatot, ami nem jó, még, de van stílusa! Nehéz volt Holmi csapatát átépíteni, a sok remek 1. körös drafttal, Jennings, Jackson, stb.
Ugyanazt a titrálást látom a Brownsnál, mint nálunk Seattleben a vége felé, rossz draftok, érdekes súlypontok, fura preferencia! Szóval belőlem az ösztönlény szól, meg a régi reflexek, amikor fenntartásaimról beszélek, mert amúgy prudens, szofisztikált,... stb. munka folyik.
Én úgy érzem, hogy Holmgren nagyon szofisztikált, de régimódi, és az órája nagyon másképpen ketyeg, ehhez képest túl nagy a vállapja. Szóval csak a régimödisága miatt nem hiszek benne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért aki képes Shurmurt HC-nek kinevezni, az nem normális sztem.szaba
Helmuth minden érve ellenére, a mai napig nem értem, hogy miért kellett egy évet várnia Mangini kirúgásával és ezzel el is tolni az újjáépítést. Shurmur kinevezése meg HC/OC posztra együtt sima betli.DoM
Én láttam tavaly elég Rams meccset ahhoz, hogy levonjam a tanulságot.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért aki képes Shurmurt HC-nek kinevezni, az nem normális sztem.szaba
Helmuth minden érve ellenére, a mai napig nem értem, hogy miért kellett egy évet várnia Mangini kirúgásával és ezzel el is tolni az újjáépítést. Shurmur kinevezése meg HC/OC posztra együtt sima betli.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sajnálom, imádom őt, nagyon szorítok a Brownsnak, de nagyon lassú az a vízHelmut Zimmer
Csak azért lepődtem meg, mert még Mangini kirúgása után beszélgettünk róla, hogy mi lehetett a dolog mögött, miért kellett egy évet várni vele stb. és az volt a konklúzió, hogy nem lesz itt rövidtávon csodacsapat, mert nem ez a cél, nem azért jött Holmgren.

Ennek a hozzászólásnak a környéke: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=178678#p178678

Tényleg örök újjáépülő franchise a Browns.DoM
Azért aki képes Shurmurt HC-nek kinevezni, az nem normális sztem.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sajnálom, imádom őt, nagyon szorítok a Brownsnak, de nagyon lassú az a vízHelmut Zimmer
Csak azért lepődtem meg, mert még Mangini kirúgása után beszélgettünk róla, hogy mi lehetett a dolog mögött, miért kellett egy évet várni vele stb. és az volt a konklúzió, hogy nem lesz itt rövidtávon csodacsapat, mert nem ez a cél, nem azért jött Holmgren.

Ennek a hozzászólásnak a környéke: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=178678#p178678

Tényleg örök újjáépülő franchise a Browns.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szemét leszek! Holmit kéne nyugállományba küldeni, ő, és az ő személyi döntései (you and your revolution 😕 )Helmut Zimmer
Ez most komoly? 😮DoM
Nálam jobban senki nem tiszteli őt!
- Ő a korszerű O playbookok egyik nagy machinátora,
- Munkamorálja, elképesztő,
- Jó ember, nagyon!

Ugyanazt érzem rajta, mint nálunk az utolsó években, ...kifogyott a trükkökből. DJ leigazolása hatalmas tett volt, de az az O az nem Colttól nem működik. Persze sejtjük, hogy azért ennyire egysíkú, vagy korlátos, mert ez a társaság ennyit bír el, és valszeg kinyílna a playbook, ha jönne egy-két playmaker, mégis azt érzem, hogy tévúton van megint a Browns...!
És mielőtt bárki bármit mond Jim Morat ő maga választotta utódjául!!! Azt a Jim Morát, aki megette Holmi mozgásterét!

Sajnálom, imádom őt, nagyon szorítok a Brownsnak, de nagyon lassú az a víz
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szemét leszek! Holmit kéne nyugállományba küldeni, ő, és az ő személyi döntései (you and your revolution 😕 )Helmut Zimmer
Ez most komoly? 😮
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
teljesen laikusként, hogy vélekedtek lesz az eredeti barna pickből top qb prospect húzás? :rolleyes:sapka
WR+RB talán most fontosabbnak tűnik...bár én nem hiszek Coltban...
Én a Bengals combot nyomnám- WR+QB, QB fronton szememet a messzi USC-re vetném. És miért ő? Csak, mert AFC North! 😊 Tudom szofisztikáltHelmut Zimmer
RB pick nem lesz sztem. QB lesz 😊

ez még nov. 10-én:
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2011/10/mike_holmgrens_task_is_to_find.html

"I know it's not healthy to change quarterbacks," Holmgren said at his Thursday news conference. "But you have to find that person. . . .He will play this season and . . . we'll evaluate how he does at the end of the season. That's an important part of the equation."

nagy sláger most RGIII, de Barkley talán jobb választás lenne. Bár ő sem egy égimeszelő, 6 ft 2 in.Joey Tribbiani
Szemét leszek! Holmit kéne nyugállományba küldeni, ő, és az ő személyi döntései (you and your revolution 😕 )
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
teljesen laikusként, hogy vélekedtek lesz az eredeti barna pickből top qb prospect húzás? :rolleyes:sapka
WR+RB talán most fontosabbnak tűnik...bár én nem hiszek Coltban...
Én a Bengals combot nyomnám- WR+QB, QB fronton szememet a messzi USC-re vetném. És miért ő? Csak, mert AFC North! 😊 Tudom szofisztikáltHelmut Zimmer
RB pick nem lesz sztem. QB lesz 😊

ez még nov. 10-én:
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2011/10/mike_holmgrens_task_is_to_find.html

"I know it's not healthy to change quarterbacks," Holmgren said at his Thursday news conference. "But you have to find that person. . . .He will play this season and . . . we'll evaluate how he does at the end of the season. That's an important part of the equation."

nagy sláger most RGIII, de Barkley talán jobb választás lenne. Bár ő sem egy égimeszelő, 6 ft 2 in.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
teljesen laikusként, hogy vélekedtek lesz az eredeti barna pickből top qb prospect húzás? :rolleyes:sapka
WR+RB talán most fontosabbnak tűnik...bár én nem hiszek Coltban...
Én a Bengals combot nyomnám- WR+QB, QB fronton szememet a messzi USC-re vetném. És miért ő? Csak, mert AFC North! 😊 Tudom szofisztikált