Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én mindenképpen megtartanám Hillist még legalább egy évre, van annyi need, h nem kell még egyet kreálni, legalábbis nem időszerű...az RT-probléma megoldhatónak tűnik FA-ról, abban valószínűleg nem lesz hiány a piacon...a WR-felhozatal sem lesz olyan rossz...(no persze kérdés, kiket engednek el)
Tökéletesen egyetértek veletek, ideje QB-t húzni (pont ezért kellemetlen, h Barkley nem jön idén, szerintem pofásan passzolt volna a csapatba) McCoy maradhat backupnak, arra több, mint tökéletes...
A védelemben egyértelmű, hogy a De-posztot ki kell takarítani, Sheard mellé a draft 2-3. körében is komoly upgradet lehet szerezni (sőt, akár a később körökben is be lehetne húzni még egyet)...ami nekem szembetűnő volt, és a Def. legnagyobb hiányossága, az a minőségi WLB....amolyan Briggs-típusú játékos hiányzik innen, sztem ez a legnagyobb baj....még azon sem ártana elgondolkodni, hogy a tornyok mellé egy komolyabb passrusher DT elférne a rotációba....CB-vel szintén egyetértek, de hozzátenném még a S-depthet is...Bear
mindennel egyetértek, DT- és safety-depth viszont egyelőre luxus sztem, annyi nagyobb need van. Paxson nem volt rossz, Hagg is sokat játszott, max. ilyen 6.-7. körös játékost v. UDFA-t tudok elképzelni ezekre a posztokra.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egyszer remélem én is kijutok :rolleyes: jó képeket csináltál, egy kis élménybeszámoló?
Szevasztok Barnák,

sikerült kijutnom Clevelandba a meccsetekre persze ellenfélként, és itt van pár kép a meccsről.

üdv

https://picasaweb.google.com/116761830143535398098/Steelers_browns_megosztott?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOuzkf6amYrdcQ&feat=directlinkkutya76


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Szevasztok Barnák,

sikerült kijutnom Clevelandba a meccsetekre persze ellenfélként, és itt van pár kép a meccsről.

üdv

https://picasaweb.google.com/116761830143535398098/Steelers_browns_megosztott?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOuzkf6amYrdcQ&feat=directlink



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én mindenképpen megtartanám Hillist még legalább egy évre, van annyi need, h nem kell még egyet kreálni, legalábbis nem időszerű...az RT-probléma megoldhatónak tűnik FA-ról, abban valószínűleg nem lesz hiány a piacon...a WR-felhozatal sem lesz olyan rossz...(no persze kérdés, kiket engednek el)
Tökéletesen egyetértek veletek, ideje QB-t húzni (pont ezért kellemetlen, h Barkley nem jön idén, szerintem pofásan passzolt volna a csapatba) McCoy maradhat backupnak, arra több, mint tökéletes...
A védelemben egyértelmű, hogy a De-posztot ki kell takarítani, Sheard mellé a draft 2-3. körében is komoly upgradet lehet szerezni (sőt, akár a később körökben is be lehetne húzni még egyet)...ami nekem szembetűnő volt, és a Def. legnagyobb hiányossága, az a minőségi WLB....amolyan Briggs-típusú játékos hiányzik innen, sztem ez a legnagyobb baj....még azon sem ártana elgondolkodni, hogy a tornyok mellé egy komolyabb passrusher DT elférne a rotációba....CB-vel szintén egyetértek, de hozzátenném még a S-depthet is...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mindenben egyetértek, én még egy dologra leszek nagyon kíváncsi, az elmúlt pár évben elég passzívak voltunk az FA piacon, ami a nagyobb neveket illeti, legalább egy nagyobb need-et onnan kéne megoldani véleményem szerint!Bad31
jaja, nagyon kéne min. egy, de inkább két komoly igazolás FA-ről.

Need az van bőven: QB, WR, RT, backup guard, RDE, csere DE (Benard sztem alma), WLB (de min. egy jó csere, azért Maiava hosszú távon elég necces), CB. Ha Hillis megy, akkor RB is.

Ha a drafton sikerül 4 kezdőt találni (6 pickünk lesz az első négy körben, úgyh. annyira nem esélytelen), akkor is marad 2 nagy need + a cserék. Nem egyszerű 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egy gyors szezonösszegző.

+ annak ellenére, h. átálltunk 4-3-ra és nem volt offseason, a védelem a 10. helyen végzett ! (pts/game szerint pedig 5.). Az elmúlt pár évben a top20 sem jött össze, hatalmas fejlődés (22., 31., 26., 30., 27.,...)
+ ezzel összefüggésben: DJ megszerzése nagy húzás volt, a Rob Ryan-féle agresszív D után féltem, h. vanilla lesz (ld. Crennel 2005-2008), de igenis működőképes és hatékony a 4- max. 5-man-rush, a "bend but not break" defense is, nem csak az all-out-blitzek, egzotikus (0-1 lineman) felállások.
+ Taylor, Rubin, Sheard, Jackson, Haden, Ward – minden csapategységben van min. egy 30 év alatti, átlagon felüli játékos. Nagyon bevált a két korai pick, Sheard 8.5 sackje Wimbley 2006-os szezonja óta (11) a legtöbb. Ehhez még 5 forced fumble-t is hozzácsapott, DROY 😊
+ a fal a kezdeti gyengélkedés után sokat javult, főleg Lauvao
+ Dawson kva jó volt megint, 7/8 50+ yardos FG

- Shurmi. Dom már a szezon előtt megmondta, h. sok lesz neki a HC + OC poszt együtt, így is lett. A time management nem igazán ment (bár Mangininél így is jobb), az elején rengeteg pre-snap bünti, handoff a TE Alex Smith-nek, mert nem tudta, h. Marecic nincs pályán, szar red zone playcalling. Szerencsére ő is érzi, h. ez így nem működik, elkezdtünk OC-t keresni (http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/01/cleveland_browns_coach_pay_shu.html)
- McCoy. Nem sokat fejlődött. Tény, ilyen WR-sorral és fallal nehéz, de nyomás alatt az egyik leggyengébb QB volt a ligában, rövid passzoknál is pontatlan. Volt pár szép futott 1st downja, de ez kevés.
- Az offseason másik nagy kérdése az volt, h. melyik fiatal WR-ből lehet nr. 1. Nagy csalódás az egész, főleg Massa. A Steelers elleni dropja pontosan megmutatta, h. max. 3. számú elkapónak használható, ő sosem fog olyan labdát behúzni, mint Holmes a Cards ellen. Norwood slotban elmegy, de Cribbst, Mitchellt felejtsük el és hozzunk egy igazi klasszist. Bármennyire fasz volt Braylon, legalább tőle tartottak a CB-k és koordinátorok 😊 A Robiskie-cutot inkább hagyjuk, legalja.
- Sokat vártunk a futójátéktól, aztán jött Brandon Jackson, majd Hillis végül Hardesty sérülése. Traktor a végére összekapta magát, de hosszú távon nem biztos, h. ő a megoldás. Egy 2 éves szerződés tökéletes lenne. Montario porcelán, Ogbonnaya is megelőzte a depth chart-on... Ha nem lenne ekkora need a QB és a WR, megfontolnám Richardson draftolását.
- Spec. teams. Várható volt a visszaesés ( Mangini spec. teamerekkel töltötte fel a rostert, Seely pedig a liga egyik legjobb ST koordinátora), de ekkorára nem számítottam. Punt és kickoff ret. TD-t kaptunk, elbaszott long snapek, 0 return teljesítmény. Még egy évet kaphat Tabor, de ha nincs fejlődés kell egy új coord.

Az offensetől jobb, a D-től gyengébb teljesítményt vártam, minden tekintetben átlagos szezon volt, kevés izgalommal. Örömteli, h. végig küzdött a csapat, nem estünk szét úgy, mint pl. a Tampa. 10 pontos vagy kisebb különbségű volt a 12-ből 8 vereség, a nagy alázásokat megúsztuk. A Steelers, Ravens, Bengals trió a PO-ban, nekünk ez jutott. Persze Go Browns, always waiting for next year. Főleg, h. 2007 óta ez lesz az első olyan offseason, amikor nincs komoly változás a menedzsmentben .
2008...Romeo + Phil out, Mangini + Kokinis in
2009...Holmgren + Heckert in
2010...Mangini out, Shurmur in

Cserébe megint QB-t keresünk 😊Joey Tribbiani
Mindenben egyetértek, én még egy dologra leszek nagyon kíváncsi, az elmúlt pár évben elég passzívak voltunk az FA piacon, ami a nagyobb neveket illeti, legalább egy nagyobb need-et onnan kéne megoldani véleményem szerint!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egy gyors szezonösszegző.

+ annak ellenére, h. átálltunk 4-3-ra és nem volt offseason, a védelem a 10. helyen végzett ! (pts/game szerint pedig 5.). Az elmúlt pár évben a top20 sem jött össze, hatalmas fejlődés (22., 31., 26., 30., 27.,...)
+ ezzel összefüggésben: DJ megszerzése nagy húzás volt, a Rob Ryan-féle agresszív D után féltem, h. vanilla lesz (ld. Crennel 2005-2008), de igenis működőképes és hatékony a 4- max. 5-man-rush, a "bend but not break" defense is, nem csak az all-out-blitzek, egzotikus (0-1 lineman) felállások.
+ Taylor, Rubin, Sheard, Jackson, Haden, Ward – minden csapategységben van min. egy 30 év alatti, átlagon felüli játékos. Nagyon bevált a két korai pick, Sheard 8.5 sackje Wimbley 2006-os szezonja óta (11) a legtöbb. Ehhez még 5 forced fumble-t is hozzácsapott, DROY 😊
+ a fal a kezdeti gyengélkedés után sokat javult, főleg Lauvao
+ Dawson kva jó volt megint, 7/8 50+ yardos FG

- Shurmi. Dom már a szezon előtt megmondta, h. sok lesz neki a HC + OC poszt együtt, így is lett. A time management nem igazán ment (bár Mangininél így is jobb), az elején rengeteg pre-snap bünti, handoff a TE Alex Smith-nek, mert nem tudta, h. Marecic nincs pályán, szar red zone playcalling. Szerencsére ő is érzi, h. ez így nem működik, elkezdtünk OC-t keresni (http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/01/cleveland_browns_coach_pay_shu.html)
- McCoy. Nem sokat fejlődött. Tény, ilyen WR-sorral és fallal nehéz, de nyomás alatt az egyik leggyengébb QB volt a ligában, rövid passzoknál is pontatlan. Volt pár szép futott 1st downja, de ez kevés.
- Az offseason másik nagy kérdése az volt, h. melyik fiatal WR-ből lehet nr. 1. Nagy csalódás az egész, főleg Massa. A Steelers elleni dropja pontosan megmutatta, h. max. 3. számú elkapónak használható, ő sosem fog olyan labdát behúzni, mint Holmes a Cards ellen. Norwood slotban elmegy, de Cribbst, Mitchellt felejtsük el és hozzunk egy igazi klasszist. Bármennyire fasz volt Braylon, legalább tőle tartottak a CB-k és koordinátorok 😊 A Robiskie-cutot inkább hagyjuk, legalja.
- Sokat vártunk a futójátéktól, aztán jött Brandon Jackson, majd Hillis végül Hardesty sérülése. Traktor a végére összekapta magát, de hosszú távon nem biztos, h. ő a megoldás. Egy 2 éves szerződés tökéletes lenne. Montario porcelán, Ogbonnaya is megelőzte a depth chart-on... Ha nem lenne ekkora need a QB és a WR, megfontolnám Richardson draftolását.
- Spec. teams. Várható volt a visszaesés ( Mangini spec. teamerekkel töltötte fel a rostert, Seely pedig a liga egyik legjobb ST koordinátora), de ekkorára nem számítottam. Punt és kickoff ret. TD-t kaptunk, elbaszott long snapek, 0 return teljesítmény. Még egy évet kaphat Tabor, de ha nincs fejlődés kell egy új coord.

Az offensetől jobb, a D-től gyengébb teljesítményt vártam, minden tekintetben átlagos szezon volt, kevés izgalommal. Örömteli, h. végig küzdött a csapat, nem estünk szét úgy, mint pl. a Tampa. 10 pontos vagy kisebb különbségű volt a 12-ből 8 vereség, a nagy alázásokat megúsztuk. A Steelers, Ravens, Bengals trió a PO-ban, nekünk ez jutott. Persze Go Browns, always waiting for next year. Főleg, h. 2007 óta ez lesz az első olyan offseason, amikor nincs komoly változás a menedzsmentben .
2008...Romeo + Phil out, Mangini + Kokinis in
2009...Holmgren + Heckert in
2010...Mangini out, Shurmur in

Cserébe megint QB-t keresünk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egy közepes offense teljesítménnyel megnyertük volna ezt a meccset 😕 nagy like a defense-nek, ők rendben vannak, kell egy QB!!!!!!!Bad31
Így van, Seneca megmutatta miért is career backup. Az offense-be playmakerek kellenek, használjuk ki az 1/4-et, nem akarok letrade-et. Blackmon v. Griffin. Nálam egyelőre inkább az előbbi, kicsit félek Griffin-től a Baylor off. rendszere és a magassága miatt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egy közepes offense teljesítménnyel megnyertük volna ezt a meccset 😕 nagy like a defense-nek, ők rendben vannak, kell egy QB!!!!!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
első félidő: zsír. Sheard, hatalmas, végre van egy életveszélyes pass rusher a csapatban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
BÚÉK !

Go Browns 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Végre Cribbs megint visszahordott egy bogyót 😊 ezt leszámítva egy TD, na mindegy, a defense legalább alakul, én már ennek is örülök, jövőre jöhet az offense. Kell QB-t draftolni aztán mehet a mély vízbe, nem kell szoktatni a kispadon 😊 egy jó elkapó is nagyon kéne majd mellé, akár ki is lesz az. Ezt az idei szezont nem nagyon néztem, négy meccset láttam, jó lesz felvenni megint a ritmust, jön az offseason, az az egyik kedvencem 😉Bad31
hát igen, jó lenne ha visszatérnél, idén sem nagyon bővült kis csapatunk (a győzelmek után egy kicsit 😛) Sajnos ez nagy igazság, nálunk offseason > regular season 😊

Az utolsó 3 meccs nagy pozitívuma: az LB-sor összeállt, mint a g*cis bugyi. Szomorú, h. ehhez az kellett, h. Fuji IR-re kerüljön, de Gocong futás ellen brutális mióta átkerült az erős oldalra, tény, h. nem a leggyorsabb, de mistackle-t nem láttam tőle. A blitzelés sem halott ügy, a Cards ellen megmutatta (Fujita 0 sack egész szezonban).
Maiava is folyamatosan fejlődik, a Ravens ellen otthon még nagyon gyenge volt, azóta viszont 17 tackle + 1 FF. Jól mutatja a javulást, h. Rice a 204 után szombaton csak 87 yardot futott (3.78-as átlaggal), de Wells-t (51y, 3.4 avg.) és Mendenhall-t (76y, 4.2 avg.) is megfogtuk. Előtte Benson 106y (5.04 avg.), SJ 128y (4.74 avg.), Foster 124y (6.5 avg.) + Tate 115y (9.3 avg.), Gore 134y (4.32 avg.). Egyedül Mojo-t sikerült megállítani úgy-ahogy.

Azért jó lenne még egy LB, mert depth továbbra sincs, de ráér a 3. kör után is. A védelembe továbbra is csak DE-t választanék elöl.

"You may not have realized this, but Jayme Mitchell (-4.7) actually played 53 snaps against the Cardinals. A Cardinals team that features Levi Brown, the lowest rated left tackle in our Pass Blocking Efficiency ranking heading into the week. So Mitchell, who had two sacks against Jake Long earlier in the year (just how injured was Long?) may have expected to turn around his slumping season. He didn’t. In fact he didn’t even make a contribution on the stat sheet as Brown swallowed him up in the pass game, and Jeff King had fun moving him about in the run game. I hate to say such definitively negative things but Mitchell is hands down the worst starting defensive end in the league."Joey Tribbiani
A védelemnek legalább megvannak az alappillérei, az offense viszont kemény renoválásra szorul, oda QB+WR, defensebe meg kell egy DE, én CB-t is hoznék, Haden mellé kell valaki, Brown már lassú, és ennél csak lassabb lesz 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Végre Cribbs megint visszahordott egy bogyót 😊 ezt leszámítva egy TD, na mindegy, a defense legalább alakul, én már ennek is örülök, jövőre jöhet az offense. Kell QB-t draftolni aztán mehet a mély vízbe, nem kell szoktatni a kispadon 😊 egy jó elkapó is nagyon kéne majd mellé, akár ki is lesz az. Ezt az idei szezont nem nagyon néztem, négy meccset láttam, jó lesz felvenni megint a ritmust, jön az offseason, az az egyik kedvencem 😉Bad31
hát igen, jó lenne ha visszatérnél, idén sem nagyon bővült kis csapatunk (a győzelmek után egy kicsit 😛) Sajnos ez nagy igazság, nálunk offseason > regular season 😊

Az utolsó 3 meccs nagy pozitívuma: az LB-sor összeállt, mint a g*cis bugyi. Szomorú, h. ehhez az kellett, h. Fuji IR-re kerüljön, de Gocong futás ellen brutális mióta átkerült az erős oldalra, tény, h. nem a leggyorsabb, de mistackle-t nem láttam tőle. A blitzelés sem halott ügy, a Cards ellen megmutatta (Fujita 0 sack egész szezonban).
Maiava is folyamatosan fejlődik, a Ravens ellen otthon még nagyon gyenge volt, azóta viszont 17 tackle + 1 FF. Jól mutatja a javulást, h. Rice a 204 után szombaton csak 87 yardot futott (3.78-as átlaggal), de Wells-t (51y, 3.4 avg.) és Mendenhall-t (76y, 4.2 avg.) is megfogtuk. Előtte Benson 106y (5.04 avg.), SJ 128y (4.74 avg.), Foster 124y (6.5 avg.) + Tate 115y (9.3 avg.), Gore 134y (4.32 avg.). Egyedül Mojo-t sikerült megállítani úgy-ahogy.

Azért jó lenne még egy LB, mert depth továbbra sincs, de ráér a 3. kör után is. A védelembe továbbra is csak DE-t választanék elöl.

"You may not have realized this, but Jayme Mitchell (-4.7) actually played 53 snaps against the Cardinals. A Cardinals team that features Levi Brown, the lowest rated left tackle in our Pass Blocking Efficiency ranking heading into the week. So Mitchell, who had two sacks against Jake Long earlier in the year (just how injured was Long?) may have expected to turn around his slumping season. He didn’t. In fact he didn’t even make a contribution on the stat sheet as Brown swallowed him up in the pass game, and Jeff King had fun moving him about in the run game. I hate to say such definitively negative things but Mitchell is hands down the worst starting defensive end in the league."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
csak részleteket láttam a meccsből, de nem volt ez rossz. Hillis resign. Wallace > McCoy 😕 Annak ellenére, h. az első félidő végén ő hívta a run play-t, nem tudta, h. nincs több időkérés... No mind1, még egy meccs, aztán jöhet RGIII.Joey Tribbiani
Végre Cribbs megint visszahordott egy bogyót 😊 ezt leszámítva egy TD, na mindegy, a defense legalább alakul, én már ennek is örülök, jövőre jöhet az offense. Kell QB-t draftolni aztán mehet a mély vízbe, nem kell szoktatni a kispadon 😊 egy jó elkapó is nagyon kéne majd mellé, akár ki is lesz az. Ezt az idei szezont nem nagyon néztem, négy meccset láttam, jó lesz felvenni megint a ritmust, jön az offseason, az az egyik kedvencem 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
a legújabb: ha Rams 1/1, akkor Luck megy Szentlajosba és Holmi rárepül Bradford-ra, akit már 2 éve is nagyon akart.

Mondjuk ez a mock is tetszik 😊 http://www.walterfootball.com/draft2012.php.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
csak részleteket láttam a meccsből, de nem volt ez rossz. Hillis resign. Wallace > McCoy 😕 Annak ellenére, h. az első félidő végén ő hívta a run play-t, nem tudta, h. nincs több időkérés... No mind1, még egy meccs, aztán jöhet RGIII.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Boldog Karácsonyt Mindenkinek !

8 körül sztem jövök 😊

Süti, köszi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ködves (sajna gyatrán látogattam, járogattam) Szomszéd'S BoKa & BuÉk!
http://www.youtube.com/watch?v=HufyuVkFqDM
http://www.youtube.com/watch?v=iun2cWOURko
http://www.youtube.com/watch?v=T7DkFJxRWoA


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
TJ Ward -> IR.

Barkley marad. Ez azért eléggé módosíthatja a draft-stratégiát, két olyan QB maradt, aki vállalható top10-ben. Mondjuk így az Atlanta 1. körösével rá lehet menni Landry Jones-ra v. Tannehill-re. Érdekes lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
- McCoy ma sem edzett, valszeg Wallace lesz a kezdő az utolsó két meccsen
- Titus Brown (térd) és Alex Smith (váll) IR-re került
- Brian Smith és Dan Gronkowski érkezettJoey Tribbiani
Mondjuk ez a McCoy project már nem ettől a három meccstől függött, annyiban örülök is, hogy nem játszik, mert mondjuk ha az uccsó két meccsen kimagasló lett volna, hajlamosak lettünk volna azt hinni, hogy még se kell QB draft! Dan és Rob testvérek amúgy?Bad31
Ja, Chris Gronkowski pedig FB a Coltsnál. 😊

Joey Tribbiani
Plusz a negyedik testvérük pedig baseballozik az MLB-ben ha jól tudom
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
- McCoy ma sem edzett, valszeg Wallace lesz a kezdő az utolsó két meccsen
- Titus Brown (térd) és Alex Smith (váll) IR-re került
- Brian Smith és Dan Gronkowski érkezettJoey Tribbiani
Mondjuk ez a McCoy project már nem ettől a három meccstől függött, annyiban örülök is, hogy nem játszik, mert mondjuk ha az uccsó két meccsen kimagasló lett volna, hajlamosak lettünk volna azt hinni, hogy még se kell QB draft! Dan és Rob testvérek amúgy?Bad31
Ja, Chris Gronkowski pedig FB a Coltsnál. 😊

Egybk. McCoy 0-8 vs. AFC North, jobb, ha nem is erőltetjük.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
- McCoy ma sem edzett, valszeg Wallace lesz a kezdő az utolsó két meccsen
- Titus Brown (térd) és Alex Smith (váll) IR-re került
- Brian Smith és Dan Gronkowski érkezettJoey Tribbiani
Mondjuk ez a McCoy project már nem ettől a három meccstől függött, annyiban örülök is, hogy nem játszik, mert mondjuk ha az uccsó két meccsen kimagasló lett volna, hajlamosak lettünk volna azt hinni, hogy még se kell QB draft! Dan és Rob testvérek amúgy?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
- McCoy ma sem edzett, valszeg Wallace lesz a kezdő az utolsó két meccsen
- Titus Brown (térd) és Alex Smith (váll) IR-re került
- Brian Smith és Dan Gronkowski érkezett

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gratulálok annak a baromnak, aki kitalálta, hogy puntolják oda Petersonnak a labdát... Ezen ment el a Wallace heroics. 😕 😕
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
kemény meccs volt, az utolsó Massa-passznál bevillant, h. AJ Green egy ilyet húzott le ellenünk. Kell Little és Norwood mellé egy klasszis elkapó, aki az ilyen lehetetlen elkapásokat megcsinálja, amikor nagyon kell.

Wallace ok volt, ilyen egy jó backup QB. A második félidőre elfáradt az OL és Hillis is.

Az LB-sor nagyot zúzott, Jackson 12 tackle, Gocong 2 sack, Maiava 2-3 tackle for loss. Sajnos továbbra is Sheard = pass rush, az Atlanta pickkel DE-t kell húzni.

Nyert a Phins, a Panthers, a KC, a Skins és az Eagles. Nem vágom a strenght of schedule-t, de jelenleg top 4-6. Jax - Gabbert, Vikes - Ponder, Bucs - Freeman, Rams - Bradford. A Colts elviszi Luck-ot, ide meg jöhet RGIII/Barkley.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964