Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végre kezdődik 😊

Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont, erre legutóbb 2004-ben volt példa, élőben én még nem láttam week 1 W-t...
Weeden-t meg kell védeni, ez a kulcs. A Thomas-Cole battle-től nem félek, Schwartz-nak viszont nagyon össze kell kapnia magát Babin ellen, aki tavaly 18 sacket szerzett. A 3. preseason meccsen eléggé szenvedett, pedig akkor backup-ok játszottak.
Kiváncsi vagyok, h. Rucker mennyit dob a futás elleni védelmen, de nem hiszem, h. McCoy-t 100 yard alatt tudjuk tartani. A Haden, Sheldon vs. DeSean, Maclin párharc minimum X, itt inkább az a kérdés, h. sikerül-e labdát szerezni. Ugye Joe mérlege tavaly 0 interception.
A special teams-nek hibátlanul kell játszania. Tavaly volt blokkolt FG, punt és kickoff ret. TD, az idei preseasonben blokkolt punt, ez nem fér bele.



Go Browns !!

Joey Tribbiani
Azért Thomas is vért fogg izzadni, mert ugye nálunk nem csak a Cole-Babin duó van a széleken hanem, Curry, Graham, Hunt és Tapp is nagy formában nyomja. Meglepődnék ha 4 sack alatt tudnák őket tartani. De még a DT-k is beleszólnak majd a zsákolásba szerintem. Mindamellett, hogy elismerem a támadó falatokat, de ezt a párharcot nem ti fogjátok nyerni. Remélem Weeden gyorsan fut.Shawn84
Ne savazd a ellenfél csapat támadófalát 😀 Én már megjártam vele 😀 Thomas azért nagyjából lefogja majd cole-t 1 sack azért ki jár colenak mindenképpen. Vagyis csak remélem.Petikievak01
Ez nem savazás. Te kicsit erősebb szavakat használtál abban a topikban. Na meg egy vesztes csapatra. itt még nem dőlt el a nyertes kiléte.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Végre kezdődik 😊

Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont, erre legutóbb 2004-ben volt példa, élőben én még nem láttam week 1 W-t...
Weeden-t meg kell védeni, ez a kulcs. A Thomas-Cole battle-től nem félek, Schwartz-nak viszont nagyon össze kell kapnia magát Babin ellen, aki tavaly 18 sacket szerzett. A 3. preseason meccsen eléggé szenvedett, pedig akkor backup-ok játszottak.
Kiváncsi vagyok, h. Rucker mennyit dob a futás elleni védelmen, de nem hiszem, h. McCoy-t 100 yard alatt tudjuk tartani. A Haden, Sheldon vs. DeSean, Maclin párharc minimum X, itt inkább az a kérdés, h. sikerül-e labdát szerezni. Ugye Joe mérlege tavaly 0 interception.
A special teams-nek hibátlanul kell játszania. Tavaly volt blokkolt FG, punt és kickoff ret. TD, az idei preseasonben blokkolt punt, ez nem fér bele.



Go Browns !!

Joey Tribbiani
Azért Thomas is vért fogg izzadni, mert ugye nálunk nem csak a Cole-Babin duó van a széleken hanem, Curry, Graham, Hunt és Tapp is nagy formában nyomja. Meglepődnék ha 4 sack alatt tudnák őket tartani. De még a DT-k is beleszólnak majd a zsákolásba szerintem. Mindamellett, hogy elismerem a támadó falatokat, de ezt a párharcot nem ti fogjátok nyerni. Remélem Weeden gyorsan fut.Shawn84
Ne savazd a ellenfél csapat támadófalát 😀 Én már megjártam vele 😀 Thomas azért nagyjából lefogja majd cole-t 1 sack azért ki jár colenak mindenképpen. Vagyis csak remélem.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végre kezdődik 😊

Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont, erre legutóbb 2004-ben volt példa, élőben én még nem láttam week 1 W-t...
Weeden-t meg kell védeni, ez a kulcs. A Thomas-Cole battle-től nem félek, Schwartz-nak viszont nagyon össze kell kapnia magát Babin ellen, aki tavaly 18 sacket szerzett. A 3. preseason meccsen eléggé szenvedett, pedig akkor backup-ok játszottak.
Kiváncsi vagyok, h. Rucker mennyit dob a futás elleni védelmen, de nem hiszem, h. McCoy-t 100 yard alatt tudjuk tartani. A Haden, Sheldon vs. DeSean, Maclin párharc minimum X, itt inkább az a kérdés, h. sikerül-e labdát szerezni. Ugye Joe mérlege tavaly 0 interception.
A special teams-nek hibátlanul kell játszania. Tavaly volt blokkolt FG, punt és kickoff ret. TD, az idei preseasonben blokkolt punt, ez nem fér bele.



Go Browns !!

Joey Tribbiani
Azért Thomas is vért fogg izzadni, mert ugye nálunk nem csak a Cole-Babin duó van a széleken hanem, Curry, Graham, Hunt és Tapp is nagy formában nyomja. Meglepődnék ha 4 sack alatt tudnák őket tartani. De még a DT-k is beleszólnak majd a zsákolásba szerintem. Mindamellett, hogy elismerem a támadó falatokat, de ezt a párharcot nem ti fogjátok nyerni. Remélem Weeden gyorsan fut.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na alig várom a estét, mindenbizonnyal jó kis meccs lesz 😀 a Babin - Schwartz párharc érdekes lessz , bár a Cole - Thomas se lessz semmi .  www.slamonline.com/online/media/slam-tv/2012/09/rgiii-and-trent-richardson-play-h-o-r-s-e-video/ 😀😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Végre kezdődik 😊

Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont, erre legutóbb 2004-ben volt példa, élőben én még nem láttam week 1 W-t...
Weeden-t meg kell védeni, ez a kulcs. A Thomas-Cole battle-től nem félek, Schwartz-nak viszont nagyon össze kell kapnia magát Babin ellen, aki tavaly 18 sacket szerzett. A 3. preseason meccsen eléggé szenvedett, pedig akkor backup-ok játszottak.
Kiváncsi vagyok, h. Rucker mennyit dob a futás elleni védelmen, de nem hiszem, h. McCoy-t 100 yard alatt tudjuk tartani. A Haden, Sheldon vs. DeSean, Maclin párharc minimum X, itt inkább az a kérdés, h. sikerül-e labdát szerezni. Ugye Joe mérlege tavaly 0 interception.
A special teams-nek hibátlanul kell játszania. Tavaly volt blokkolt FG, punt és kickoff ret. TD, az idei preseasonben blokkolt punt, ez nem fér bele.



Go Browns !!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
T-Rich limitáltan edzett, eddig minden ok. Az OL-depth-el gondok lehetnek, Cousins és Greco is kihagyta a tegnapi gyakorlást, így egy egészséges backup maradt, a rookie Miller.

Legyen már vasárnap. Talán utoljára a 2008-as week one-t vártam ennyire, a 10-6-os szezon után. Az a meccs a 'Boys ellen végül nagy cumi lett... Joey Tribbiani
Játszik is T-Rich?Shawn84
Aha. Nem hiszem, h. full workload lesz, mégiscsak az első meccse, de 10-15 carry-t kaphat. Joey Tribbiani
Hú az fantasyban nekem kevés lesz. de Eagles szempontból örömteli 😀Shawn84
Majd Gordon megint elfenekeli Asót 😀Wyatt
Attól félek én is. Nem látom egyenlőre Ason, hogy hozza majd az Oakland-i formáját. De ha nyerünk nem bánom ha szétszopatják.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Majd Gordon megint elfenekeli Asót 😀Wyatt
úgy legyen 😊 Remélem Richie Rich-et nem viszik túlzásba ... játszon 1 negyedet esetleg még egyet ha úgy van de nem kéne kockáztatni

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
T-Rich limitáltan edzett, eddig minden ok. Az OL-depth-el gondok lehetnek, Cousins és Greco is kihagyta a tegnapi gyakorlást, így egy egészséges backup maradt, a rookie Miller.

Legyen már vasárnap. Talán utoljára a 2008-as week one-t vártam ennyire, a 10-6-os szezon után. Az a meccs a 'Boys ellen végül nagy cumi lett... Joey Tribbiani
Játszik is T-Rich?Shawn84
Aha. Nem hiszem, h. full workload lesz, mégiscsak az első meccse, de 10-15 carry-t kaphat. Joey Tribbiani
Hú az fantasyban nekem kevés lesz. de Eagles szempontból örömteli 😀Shawn84
Majd Gordon megint elfenekeli Asót 😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Fuji játszhat ! Ez most nagyon kellett, azért egy Fort - Jackson - Maiava trióval az Eagles ellen...

injury report:
out: JMJ
doubtful: Cousins
questionable: Cameron, Watson, Greco, Lewis, Ogbo, T-Rich
probable: Hagg, Patterson, Ventrone, Usama
Joey Tribbiani
Ha ettől vártok javulást akkor nagy szarban lehettek. Mondjuk én sokakkal ellentétben szoros meccset várok. Valahogy érzem Weedenben az erőt 😀 Vickel szemben meg szkeptikus vagyok. Shawn84
Fujita öreg és lassú, de egy ilyen fiatal csapatba egyelőre inkább ő (főleg Gocong sérülése után), mint egy UDFA rookie.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fuji játszhat ! Ez most nagyon kellett, azért egy Fort - Jackson - Maiava trióval az Eagles ellen...

injury report:
out: JMJ
doubtful: Cousins
questionable: Cameron, Watson, Greco, Lewis, Ogbo, T-Rich
probable: Hagg, Patterson, Ventrone, Usama
Joey Tribbiani
Ha ettől vártok javulást akkor nagy szarban lehettek. Mondjuk én sokakkal ellentétben szoros meccset várok. Valahogy érzem Weedenben az erőt 😀 Vickel szemben meg szkeptikus vagyok.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Fuji játszhat ! Ez most nagyon kellett, azért egy Fort - Jackson - Maiava trióval az Eagles ellen...

injury report:
out: JMJ
doubtful: Cousins
questionable: Cameron, Watson, Greco, Lewis, Ogbo, T-Rich
probable: Hagg, Patterson, Ventrone, Usama

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
T-Rich limitáltan edzett, eddig minden ok. Az OL-depth-el gondok lehetnek, Cousins és Greco is kihagyta a tegnapi gyakorlást, így egy egészséges backup maradt, a rookie Miller.

Legyen már vasárnap. Talán utoljára a 2008-as week one-t vártam ennyire, a 10-6-os szezon után. Az a meccs a 'Boys ellen végül nagy cumi lett... Joey Tribbiani
Játszik is T-Rich?Shawn84
Aha. Nem hiszem, h. full workload lesz, mégiscsak az első meccse, de 10-15 carry-t kaphat. Joey Tribbiani
Hú az fantasyban nekem kevés lesz. de Eagles szempontból örömteli 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
T-Rich limitáltan edzett, eddig minden ok. Az OL-depth-el gondok lehetnek, Cousins és Greco is kihagyta a tegnapi gyakorlást, így egy egészséges backup maradt, a rookie Miller.

Legyen már vasárnap. Talán utoljára a 2008-as week one-t vártam ennyire, a 10-6-os szezon után. Az a meccs a 'Boys ellen végül nagy cumi lett... Joey Tribbiani
Játszik is T-Rich?Shawn84
Aha. Nem hiszem, h. full workload lesz, mégiscsak az első meccse, de 10-15 carry-t kaphat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
T-Rich limitáltan edzett, eddig minden ok. Az OL-depth-el gondok lehetnek, Cousins és Greco is kihagyta a tegnapi gyakorlást, így egy egészséges backup maradt, a rookie Miller.

Legyen már vasárnap. Talán utoljára a 2008-as week one-t vártam ennyire, a 10-6-os szezon után. Az a meccs a 'Boys ellen végül nagy cumi lett... Joey Tribbiani
Játszik is T-Rich?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
T-Rich limitáltan edzett, eddig minden ok. Az OL-depth-el gondok lehetnek, Cousins és Greco is kihagyta a tegnapi gyakorlást, így egy egészséges backup maradt, a rookie Miller.

Legyen már vasárnap. Talán utoljára a 2008-as week one-t vártam ennyire, a 10-6-os szezon után. Az a meccs a 'Boys ellen végül nagy cumi lett...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kicsit ide is kötődik...
Art Model Kórházban. Jobbulást kívánok neki. (87 éves, de akkor is)

Edit: Meghalt, nyugodjék békében.Collapo
R.I.P.

Grossi ( espncleveland.com/common/more.php?m=49&action=blog&r=17&post_id=4441), Cabot ( www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/09/art_modells_accomplishments_wi.html) cikke Modell-rôl, és egy szurkoló írása ( www.dawgsbynature.com/2012/9/6/3296377/how-should-we-feel-art-modell-dead-browns).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsit ide is kötődik...
Art Model Kórházban. Jobbulást kívánok neki. (87 éves, de akkor is)

Edit: Meghalt, nyugodjék békében.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Browns elleni beharangozó a Philly.blogon Talán érdekel titeket is.Shawn84
nagyon jó cikk, de ez pont fordítva van 😊 "Az örökmérlegben az Eagles a jobb 31 győzelemmel, míg a Browns csak 15 alkalommal hagyhatta el a pályát nyertesként."

 www.footballdb.com/teamvsteam.html?tm=8&opp=24Joey Tribbiani
Basszus tényleg. Valamiért felcseréltem. Köszi.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Browns elleni beharangozó a Philly.blogon Talán érdekel titeket is.Shawn84
nagyon jó cikk, de ez pont fordítva van 😊 "Az örökmérlegben az Eagles a jobb 31 győzelemmel, míg a Browns csak 15 alkalommal hagyhatta el a pályát nyertesként."

 www.footballdb.com/teamvsteam.html?tm=8&opp=24

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Browns elleni beharangozó a Philly.blogon Talán érdekel titeket is.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
az milyen lett volna, hogy ha a frissen draftolt QB lenne a legidősebb 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Süti, köszi !

Néhány roster stat így a szezon előtt (Taylor, Fuji és spec. team nélkül) :

átlagéletkor: 25,33 év
defense átl.: 25,34 év
offense átl.: 25,32 év
átl. tapasztalat: 3,24 év
kezdő O: 25,18 év – xp: 2,9 év
kezdő D: 25,45 év – xp: 4 év
rookie-k: 15
legidősebb játékos: Juqua Parker, DE – 1978.05.15
legfiatalabb: Josh Gordon, WR – 1991.04.13
legmagasabb: Ryan Miller, OT – 201 cm
legalacsonyabb: Trent Richardson, RB és Buster Skrine, CB – 175 cm
„legsúlyosabb arc”: Ishmaa'ily Kitchen – 151 kg
pehelysúly: Travis Benjamin – 79 kg
Heckert draft-pickek és UDFA-k: 28 (56 %)
FÁK: 15 (30%)

A keretben 3 ex-Kent State (Cribbs, Kitchen, Young), Stanford (Bademosi, Marecic, A. Smith), Texas (Dawson, Colt, Silent-G) és USC (Cameron, Maiava, Rucker) játékos van. Ketten képviselik a Cal-t (Mack, Schwartz), a Georgia-t (Massa, Watson), a Nebraska-t (Hagg, B. Jackson), az Okie St.-et (Weed, Parker), a Penn St.-et (Norwood, Paxson) és a Pitt Panthers-t (Pinkston, Sheard).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Adderall, attól még kábítószer listán van, szigorú orvosi, jelentési kontroll mellett legalább duplán dokumentálva. Most érzékeltem, hogy kezd elterjedni az amerikaiaknál, mert attól, hogy gyógyszerkészítmény, s legálisan forgalmazható a hágai előírás dokumentumait betartva, attól még kábítószerlistán van, s a rendőrség ellenőrzi, a receptkiváltókat rögzítik. Nyáron két ami próbálkozott, az egyik Ritalinnal, a másik ezzel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Haden 4 meccses eltiltást kapott Adderall-szer használata miatt, de fellebbezett, döntés hamarosan. Ha nem játszhat, Patterson lesz a kezdô, Skrine a nickelback. Ez a cucc, ha orvos írja fel legális, de jelezni kell az NFL-felé.

Pár játékos mezszámot cserélt:

WR Josh Gordon is now #13 (previously #86)
C Garth Gerhart is now #61 (previously #53)
DT Billy Winn is now #90 (previously #79)
LB Craig Robertson is now #53 (previously #47)
LB L.J. Fort is now #58 (previously #40)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az fasza ...