Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kicsit alulértékelik a szakik Weeden teljesítményét, pedig nagyon komoly meccset játszott a rookie. McCoy-tól ilyen kiegyensúlyozott, komplett játékra nem emlékszem. Nem voltak hullámvölgyek, minden negyedben pontokat szereztünk. Ez tavaly egyszer sem (!!!) sikerült, legutóbb 2011-ben a Pats ellen volt ilyenre példa... 27 v. több pont egy éve, a Colts ellen jött össze.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ismét nyerhetô meccset buktunk, ezt nem lehet megszokni 😕 .
Gondoltam (reméltem), h. Weeden és Richardson javulni fog, de ilyen kiváló játékra nem számítottam. BW3 magabiztosan állt a zsebben, akkor is pontosan passzolt, amikor megütötték. A karerô az tényleg nagyon rendben van.
Trentet ezért draftoltuk a 3. helyen. Futott, elkapott TD, 5.73-as átlag, wundaba'.
A WR-corp éledezik, de még mindig gyenge. Massa a legjobb route-runner, Little forgalomban fasza, de egyik sem nr. 1. Gordon egyelôre nem tényezô.
Tight end játék nincs, Watson teljesen eltûnt.
Az OL sem sokkal jobb, Joe idén eddig gyenge, a két guard semmit sem fejlôdött, még Mack-re is dobtak holdingot.
A front 7 ütôs, Jackson ha így folytatja simán DPOY. Juqua Parker is kellemes meglepetés, ha pályán van folyamatosan jön a nyomás arról az oldalról. Sheard futás ellen fejlôdött, a Bills ellen remélem az elsô sack is összejön.
Secondary... Végül Sheldon is csak 1 snapet játszott, két kezdô kiesése túl sok volt. Hagg 7. körös pick, úgy is játszik, bízom benne, h. vas. már Usama lesz a starter FS.
Spec. Teams: Tabor monnyon le ! Rég ki kellett volna baszni...

Nagyon fontos meccs jön, fôleg Shurmurnak. Ha 6-10-es, vagy jobb mérleget akarunk, akkor ezt hozni kell, fôleg, h. utána Baltimore és Giants away...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
amikor offense van, D nincs. És fordítva. Ez megy évek óta.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Browns declared RB Brandon Jackson, WR Jordan Norwood, S Ray Ventrone, LBs James-Michael Johnson and Tank Carder, and OL Oniel Cousins inactive for Week 2 against the Bengals.

Jackson meglepő, Hardesty a backup RB.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Shurmur vs AFC North 0-6. Tavaly két szoros meccset játszottunk a cicákkal, ez a mai nagyon sima lehet, ha Weeden úgy szerepel, mint az Eagles ellen.
T-Rich-től is nagy javulást várok, a Bengals legjobb LB-je, Howard IR-re került, Burfict 😊 pótolhatja; kedvező matchupnak néz ki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
egész korrekt injury report.

out: JMJ, Ventrone
questionable: Cousins, Greco, Watson
probable: itt olvasható 😊  www.clevelandbrowns.com/team/injury-report.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Snapszámok az Eagles ellen:
Offense:  www.dawgsbynature.com/2012/9/10/3308449/analyzing-the-snap-counts-in-eagles-vs-browns-offense

Nagy meglepi itt nincs. A falemberek végig pályán voltak; Marecic keveset játszott és fos volt; Cribbs special teamer; Cameronnal nem tudom mi történt, talán a blokkolás miatt kapott több lehetôséget Smith.

Defense:  www.dawgsbynature.com/2012/9/11/3316288/analyzing-the-snap-counts-in-eagles-vs-browns-defense

95 snap ! Ahogy Pokorny is írja, ez ált. 55-75 között mozog. Fasza kezdô 11 és depth is van. Jackson, Haden és Hagg egy playt sem hagytak ki. Rucker és Parker snapszáma pontosan megegyezik, sokat passzolt az Eagles... A base 4-3-as védelemben Maiava volt a WLB, Fort a SLB, nickel defense-nél a szokásos 4-2-5 felállást alkalmaztuk, érkezett Robertson DQ mellé és Skrine a secondarybe. Ventrone nevét egyszer sem hallottam, érdekes ez a 13%.
Joey Tribbiani
Targetek mellett fel lehetne tüntetni a dropokat meg a szar passzokat, pl ennyire szarok voltak a WR-ek (Gordon droppolt nagyot?) vagy ilyen vacakok voltak a passzok, mert azért nem mindegy Wyatt
Little droppolt nagyot, INT lett belőle. Egybk. a passzok többsége szar volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Snapszámok az Eagles ellen:
Offense:  www.dawgsbynature.com/2012/9/10/3308449/analyzing-the-snap-counts-in-eagles-vs-browns-offense

Nagy meglepi itt nincs. A falemberek végig pályán voltak; Marecic keveset játszott és fos volt; Cribbs special teamer; Cameronnal nem tudom mi történt, talán a blokkolás miatt kapott több lehetôséget Smith.

Defense:  www.dawgsbynature.com/2012/9/11/3316288/analyzing-the-snap-counts-in-eagles-vs-browns-defense

95 snap ! Ahogy Pokorny is írja, ez ált. 55-75 között mozog. Fasza kezdô 11 és depth is van. Jackson, Haden és Hagg egy playt sem hagytak ki. Rucker és Parker snapszáma pontosan megegyezik, sokat passzolt az Eagles... A base 4-3-as védelemben Maiava volt a WLB, Fort a SLB, nickel defense-nél a szokásos 4-2-5 felállást alkalmaztuk, érkezett Robertson DQ mellé és Skrine a secondarybe. Ventrone nevét egyszer sem hallottam, érdekes ez a 13%.
Joey Tribbiani
Targetek mellett fel lehetne tüntetni a dropokat meg a szar passzokat, pl ennyire szarok voltak a WR-ek (Gordon droppolt nagyot?) vagy ilyen vacakok voltak a passzok, mert azért nem mindegy

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Snapszámok az Eagles ellen:
Offense:  www.dawgsbynature.com/2012/9/10/3308449/analyzing-the-snap-counts-in-eagles-vs-browns-offense

Nagy meglepi itt nincs. A falemberek végig pályán voltak; Marecic keveset játszott és fos volt; Cribbs special teamer; Cameronnal nem tudom mi történt, talán a blokkolás miatt kapott több lehetôséget Smith.

Defense:  www.dawgsbynature.com/2012/9/11/3316288/analyzing-the-snap-counts-in-eagles-vs-browns-defense

95 snap ! Ahogy Pokorny is írja, ez ált. 55-75 között mozog. Fasza kezdô 11 és depth is van. Jackson, Haden és Hagg egy playt sem hagytak ki. Rucker és Parker snapszáma pontosan megegyezik, sokat passzolt az Eagles... A base 4-3-as védelemben Maiava volt a WLB, Fort a SLB, nickel defense-nél a szokásos 4-2-5 felállást alkalmaztuk, érkezett Robertson DQ mellé és Skrine a secondarybe. Ventrone nevét egyszer sem hallottam, érdekes ez a 13%.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Here we go...

NFL suspended Browns CB Joe Haden four games for violating the league's policy on performance-enhancing substances.
Cleveland's defense already couldn't stop the run, and now threatens to be among the league's most vulnerable against the pass minus its top defensive back and overall defender. The Browns' bye isn't until Week 10, so Haden will be eligible to return in Week 6. He'll miss matchups with the Bengals, Bills, Ravens, and Giants. The Browns often use Haden to "shadow" opposing No. 1 receivers, so A.J. Green, Stevie Johnson, Torrey Smith, and Hakeem Nicks all get breaks. Cleveland's next best cornerback is fading 33-year-old Sheldon Brown. If Sunday's opener against the Eagles was any indication, likely fill-in Buster Skrine is going to get torched in nickel packages over the next month. Dimitri Patterson will start, but kicks to the slot in sub-packages.

Sheldon sérült, Patterson - Skrine kezdő ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért a Philly védelem ellen kezdeni nem egy leányálom. Persze nem mentség semmire, de van könnyebb ellenfél.Delonso_
Tény.

Pár ilyen előadás és Shurmur alatt nagyon forró lesz a kispad. Haslam ott van minden meccsen, az eddigi nyilatkozatai alapján nem fogja azt a hibát elkövetni amit Holmgren Mangini-vel: 7-9-nél rosszabb mérleg esetén szvsz repül Shurminátor.

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/08/exclusive_interview_new_browns.html

His best advice from Kraft, who’s won three Super Bowls and played in five over the past 11 seasons?

“Get a good quarterback,” said Haslam with a hearty chuckle. “That’s been the gist from everybody. I asked John Mara and he said, ‘quarterback, coach, GM.’ And that’s been pretty consistent on the football side. Hopefully, Brandon (Weeden) will be that for us.”

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért a Philly védelem ellen kezdeni nem egy leányálom. Persze nem mentség semmire, de van könnyebb ellenfél.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Weeden: 12/35, 118 y, 0 TD, 4 INT, 5.1 QB-rating
T-Rich: 19 carries, 39 yds (2.05 avg.)

Katasztrófa. Lauvao és Pinkston is iszonyat gyengén játszottak, főleg a run block volt szánalmas. Little ismét droppolt egy sima labdát, amiből ráadásul INT lett. Abszolút nem látom hogyan lesz ebből működőképes offense, talán Crennel alatt 2008-ban volt ennyire reménytelen a dolog.
A védelem jó, jó, de így utólag azért Vick is kellett. A DL fasza, ennyit számít a depth, mondjuk a meccs végére így is elfáradtak (persze ilyen O mellett nem meglepő). Fort és Robertson durván tolták, előbbi az első meccsén INT és sack, 16 éve nem volt ilyenre példa. Skrine jó lesz, Hagg viszont nagyon nem tetszett, többször is rosszul helyezkedett, 2 mistackle-t min. csinált.
A spec. teams hibátlan volt, ez legalább örömteli.

Next: Bengals. 180 fokos fordulat kéne az offense-től, de ami 4 éve szar az nem fog 1 hét alatt megjavulni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
ha csak fele olyan erős lenne az O, mint a D, akkor komolyan számolni lehetne a Browns-szal. Jó volt nézni a védőmunkát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok én is remélem a többi csoport riválisunkat is hasonlóan megszorongatjátok illetve hibára kényszerítitek
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A vereség ellenére nagy gratuláció ennek a fiatal csapatnak. Egy kicsit jobb napot kifogó weedennel nyertetek volna. Erre a védelemre meg lehet jó csapatot építeni. Főleg ha még Baylor Taylor is visszatér.Shawn84
köszi, nektek is grat. ! Igazából nem vagyok ideges a vereség miatt, absz. megérdemelten nyert az Eagles, 1 db. normális drive kellett volna az offense-től, nem sikerült, így nem lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A vereség ellenére nagy gratuláció ennek a fiatal csapatnak. Egy kicsit jobb napot kifogó weedennel nyertetek volna. Erre a védelemre meg lehet jó csapatot építeni. Főleg ha még Baylor Taylor is visszatér.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
kurva unalmas. védelem 101%, offense 0.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valaki lökjön valami streamet, mert a firstrow-t nem akarja betölteni, sztem azért mert annyian vannak rajta.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
áááá de várom már bakker 😊 Drip
eh, majdnem elfelejtettem, h. itteni idő szerint 18-kor kezdődik 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Richardson játszik ma este?valaki2
jep
több mint 11 éve
valaki2 453 — Saints fan
Richardson játszik ma este?

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
áááá de várom már bakker 😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végre kezdődik 😊

Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont, erre legutóbb 2004-ben volt példa, élőben én még nem láttam week 1 W-t...
Weeden-t meg kell védeni, ez a kulcs. A Thomas-Cole battle-től nem félek, Schwartz-nak viszont nagyon össze kell kapnia magát Babin ellen, aki tavaly 18 sacket szerzett. A 3. preseason meccsen eléggé szenvedett, pedig akkor backup-ok játszottak.
Kiváncsi vagyok, h. Rucker mennyit dob a futás elleni védelmen, de nem hiszem, h. McCoy-t 100 yard alatt tudjuk tartani. A Haden, Sheldon vs. DeSean, Maclin párharc minimum X, itt inkább az a kérdés, h. sikerül-e labdát szerezni. Ugye Joe mérlege tavaly 0 interception.
A special teams-nek hibátlanul kell játszania. Tavaly volt blokkolt FG, punt és kickoff ret. TD, az idei preseasonben blokkolt punt, ez nem fér bele.



Go Browns !!

Joey Tribbiani
Azért Thomas is vért fogg izzadni, mert ugye nálunk nem csak a Cole-Babin duó van a széleken hanem, Curry, Graham, Hunt és Tapp is nagy formában nyomja. Meglepődnék ha 4 sack alatt tudnák őket tartani. De még a DT-k is beleszólnak majd a zsákolásba szerintem. Mindamellett, hogy elismerem a támadó falatokat, de ezt a párharcot nem ti fogjátok nyerni. Remélem Weeden gyorsan fut.Shawn84
Ne savazd a ellenfél csapat támadófalát 😀 Én már megjártam vele 😀 Thomas azért nagyjából lefogja majd cole-t 1 sack azért ki jár colenak mindenképpen. Vagyis csak remélem.Petikievak01
Ez nem savazás. Te kicsit erősebb szavakat használtál abban a topikban. Na meg egy vesztes csapatra. itt még nem dőlt el a nyertes kiléte. Shawn84
Pont hogy nyert a Cowboys , de mind1 is 😀 Felesleges ezen rágódni , ami biztos hogy ma élőben megnézem ezt a meccset és aztán egész héten ezen fogok gondolkodni.Petikievak01
Ja tényleg. Akkor meg pláne 😛
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Végre kezdődik 😊

Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont, erre legutóbb 2004-ben volt példa, élőben én még nem láttam week 1 W-t...
Weeden-t meg kell védeni, ez a kulcs. A Thomas-Cole battle-től nem félek, Schwartz-nak viszont nagyon össze kell kapnia magát Babin ellen, aki tavaly 18 sacket szerzett. A 3. preseason meccsen eléggé szenvedett, pedig akkor backup-ok játszottak.
Kiváncsi vagyok, h. Rucker mennyit dob a futás elleni védelmen, de nem hiszem, h. McCoy-t 100 yard alatt tudjuk tartani. A Haden, Sheldon vs. DeSean, Maclin párharc minimum X, itt inkább az a kérdés, h. sikerül-e labdát szerezni. Ugye Joe mérlege tavaly 0 interception.
A special teams-nek hibátlanul kell játszania. Tavaly volt blokkolt FG, punt és kickoff ret. TD, az idei preseasonben blokkolt punt, ez nem fér bele.



Go Browns !!

Joey Tribbiani
Azért Thomas is vért fogg izzadni, mert ugye nálunk nem csak a Cole-Babin duó van a széleken hanem, Curry, Graham, Hunt és Tapp is nagy formában nyomja. Meglepődnék ha 4 sack alatt tudnák őket tartani. De még a DT-k is beleszólnak majd a zsákolásba szerintem. Mindamellett, hogy elismerem a támadó falatokat, de ezt a párharcot nem ti fogjátok nyerni. Remélem Weeden gyorsan fut.Shawn84
Ne savazd a ellenfél csapat támadófalát 😀 Én már megjártam vele 😀 Thomas azért nagyjából lefogja majd cole-t 1 sack azért ki jár colenak mindenképpen. Vagyis csak remélem.Petikievak01
Ez nem savazás. Te kicsit erősebb szavakat használtál abban a topikban. Na meg egy vesztes csapatra. itt még nem dőlt el a nyertes kiléte. Shawn84
Pont hogy nyert a Cowboys , de mind1 is 😀 Felesleges ezen rágódni , ami biztos hogy ma élőben megnézem ezt a meccset és aztán egész héten ezen fogok gondolkodni.