Cleveland Browns
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Joe Cullen lett az új D-line coach. Bár sok sikerélménye nem volt nálunk az elmúlt 3 évben, de ettől függetlenül szerintem jó pozíciós edző, népszerű lesz itt.
több mint 13 éve
Ha egy kis esze van Chudnak akkor azokat húzza akire azt mondja lombardi hogy bust. És akkor lesz egy jó csapatunk 😀. De most komolyan, nem látják, hogy ez az ember egy másik dimenziójú nfl-t néz? Komolyan.
több mint 13 éve
Mondjuk Janika gyanúsan Future HoF, még ha első körben kicsit alternatív is volt a draftolása.Nagyon várom a draftot, hogy kit fogunk tudni megszerezni, mert sztem egy-két év és ha együtt marad a gárda (edzőstől) akkor elég komoly fejtörést okozhatunk a csoportunkban.Csiribahát így, h. Lombardi jött én már annyira nem várom 😊
1998-2007 között ott ült a Raiders war room-ban. Ezen időszak alatt az alábbi játékosokat húzta Al az első körben:
Matt Stinchcomb, T - LT-nek húzták, guard és center lett belőle. Bust.
Sebastian Janikowski, K - első körben kicker, no comment
Derrick Gibson, S - 194 tackle, 3 INT, 2 sack 6 év alatt
Phillip Buchanon, CB - 3 szezon után távozott a Raiderstől
Napoleon Harris, LB - ő is
Nnamdi Asomugha, CB - az egyetlen jó pick
Tyler Brayton, DE - 4 szezont bírt
Robert Gallery, T - 1/2-re gigabust
Fabian Washington, CB - a szokásos 3 szezon
Michael Huff, S - ő annyira nem vészes, de 1/7-re ??
és végül JaMarcus Russell, QB. Hab a tortán.
Nem értem, tényleg nem. NFL "Analyst"-ként is brillírozott. Szerinte Haden nem playmaker. Gordon "wasted pick". JJ Watt 2down lineman, bust lesz. Gabbert a legjobb QB a 2011-es classban. És a sort lehetne folytatni.
Én nagyon optimista vagyok, de Lombardi más szint, ő tényleg szar. Csak abban bízhatunk, h. Chud-é lesz a döntő szó.
Joey Tribbiani
több mint 13 éve
Nagyon várom a draftot, hogy kit fogunk tudni megszerezni, mert sztem egy-két év és ha együtt marad a gárda (edzőstől) akkor elég komoly fejtörést okozhatunk a csoportunkban.Csiribahát így, h. Lombardi jött én már annyira nem várom 😊
1998-2007 között ott ült a Raiders war room-ban. Ezen időszak alatt az alábbi játékosokat húzta Al az első körben:
Matt Stinchcomb, T - LT-nek húzták, guard és center lett belőle. Bust.
Sebastian Janikowski, K - első körben kicker, no comment
Derrick Gibson, S - 194 tackle, 3 INT, 2 sack 6 év alatt
Phillip Buchanon, CB - 3 szezon után távozott a Raiderstől
Napoleon Harris, LB - ő is
Nnamdi Asomugha, CB - az egyetlen jó pick
Tyler Brayton, DE - 4 szezont bírt
Robert Gallery, T - 1/2-re gigabust
Fabian Washington, CB - a szokásos 3 szezon
Michael Huff, S - ő annyira nem vészes, de 1/7-re ??
és végül JaMarcus Russell, QB. Hab a tortán.
Nem értem, tényleg nem. NFL "Analyst"-ként is brillírozott. Szerinte Haden nem playmaker. Gordon "wasted pick". JJ Watt 2down lineman, bust lesz. Gabbert a legjobb QB a 2011-es classban. És a sort lehetne folytatni.
Én nagyon optimista vagyok, de Lombardi más szint, ő tényleg szar. Csak abban bízhatunk, h. Chud-é lesz a döntő szó.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Nagyon várom a draftot, hogy kit fogunk tudni megszerezni, mert sztem egy-két év és ha együtt marad a gárda (edzőstől) akkor elég komoly fejtörést okozhatunk a csoportunkban.
több mint 13 éve
Jön az offseason, a legizgibb rész a Browns szurkolóknak 😀 ez az edzői gárda elég figyelemre méltó, nekem is tetszik, de azért a 3-4-re válltástól kicsit parázok, sose működött nálunk!Bad31Horton: "I'm a coach of men, whether it's 3-4, 4-3, 5-5, I don't care. I'm going to coach men."
Az LB-sort egyelőre nem látom 3-4-ben, dehát az évek óta foscsi 😊
Shurmur meg Eagles off koordinátor lett 😂 ez még Lombardinál is durvább 😀
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Jön az offseason, a legizgibb rész a Browns szurkolóknak 😀 ez az edzői gárda elég figyelemre méltó, nekem is tetszik, de azért a 3-4-re válltástól kicsit parázok, sose működött nálunk!

http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Lombardi rossz választás, ez nem kérdés. De miért nem koncentrálunk arra, h. milyen fasza staffot hozott össze Chud ? OC posztra nem egy bábot nevezett ki, hanem az egyik legjobb offense gurut és playcallert, Norv Turnert. Nekem ebből az jön le, h. nem akarja mikromenedzselni a támadóegységet, a HC feladatokra fog koncentrálni. Az irányvonal adott (power running game, downfield passing), a keret erre tökéletes, tul.képp egy tight end hiányzik.
DC-nek jött Ray Horton. Sosem dolgozott Chuddal, ez nagyon ritka az NFL-ben, ált. mindenki a haverjait nevezi ki... Tapasztalt koordinátor ő is, egy rookie HC-nál ez kva fontos. Agresszív védelem lesz, rengeteg blitzzel.
Spec. team edzőnek megtartotta Chris Tabor-t (két évvel hosszabbítottunk vele). 6 csapat hívta, ő inkább maradt. Tavaly nagyon rossz volt a speciális egység, idén viszont a Football Outsiders szerint a 2. helyen végzett. Ha valaki jól dolgozik, minek új embert hozni a helyére ? Itt is jól döntött Rob.
Csak összehasonlításképp, Shurmur így nyitott: OC-t nem hozott, ő irányított mindent. DC-nek jött Jauron (ez ok), a spec. team-től viszont távozott a kiváló Brad Seely és érkezett az akkor még rookie Tabor. Van különbség, nem is kicsi.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Lombardi sucks 😕viszont ez a Chud-Norv-Horton staff nagyon komoly.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
jelöltből hivatalos. Sok sikert Hortonnak Clevelandben. És ne bánjátok a 3-4-re váltást 😊
több mint 13 éve
Adam Caplan @caplannfltúl szép volt, hogy igaz legyen.
#Browns announced Mike Lombardi joins the team as VP of Player Personnel. Press conference today at 11:30 a.m.Beki
több mint 13 éve
Új DC-jelölt: Ray Horton. 3-4 lenne, de amit idén művelt az Arizonával az azért igen jó pedigré.empty taxiD'Qwell Jackson kivételével nagyot senki sem szív ezzel a váltással, és neki is csak 10 milla a garantált a 40-ből amiért hosszabbított.
Ez persze megint egy olyan váltás, hogy minek? Lombardi varázsló olyan embereket hoz a 34-be villantani, hogy még a liga sem hallott róla.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan @caplannfl#Browns announced Mike Lombardi joins the team as VP of Player Personnel. Press conference today at 11:30 a.m.
több mint 13 éve
M. Lombardi sztem egy totál idióta. Remélhetőleg a GM kinevezés egy rossz vicc. De úgy egyébként is legjobb, ha semminek nem nevezik ki.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Új DC-jelölt: Ray Horton. 3-4 lenne, de amit idén művelt az Arizonával az azért igen jó pedigré.empty taxiSteelers octopus

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Új DC-jelölt: Ray Horton. 3-4 lenne, de amit idén művelt az Arizonával az azért igen jó pedigré.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Adam Caplan @caplannflaz komoly. Csapat épül végre Cleveland-ben?
#Browns named Norv Turner as offensive coordinator.Shawn84
több mint 13 éve
Adam Caplan @caplannflalakul a molekula
#Browns named Norv Turner as offensive coordinator.Shawn84
több mint 13 éve
Adam Caplan @caplannfl#Browns named Norv Turner as offensive coordinator.
több mint 13 éve
Dan Quinn Gátőrz DC is előkerült mint jelölt, ő is 4-3-as ember.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Raheem Morris jön DC-interjúra. Tampa2 guy, tehát nem lenne nagy váltás. Chip Kelly ? Jobb ez így.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Pagano otthagyná a HC posztot, h jöhessen DC-nek? Egyébiránt érdekes lenne 😊Rá gondoltak, de ő is marad San Diegoban.
Persze lehet, hogy a bratyóra gondoltatok a Villanyosoktól, akkor nem szóltam 😀Collapo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Pagano otthagyná a HC posztot, h jöhessen DC-nek? Egyébiránt érdekes lenne 😊Persze lehet, hogy a bratyóra gondoltatok a Villanyosoktól, akkor nem szóltam 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Mondjuk Chilly is az volt. De végre nem wesztkószt 😊végre a Chargers is kukázott egy HC-t, hamarosan kiderül ki lesz a DCnk (Pagano v. Tucker).Az bizony 😀 Chud + Norv nem is hangzik olyan rosszul 😊 Főleg Turner-nek örülök kellett már egy tapasztalt csóka Drip
Norv szinte biztosan OC lesz, zsír 😉Joey Tribbiani
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
végre a Chargers is kukázott egy HC-t, hamarosan kiderül ki lesz a DCnk (Pagano v. Tucker).Az bizony 😀 Chud + Norv nem is hangzik olyan rosszul 😊 Főleg Turner-nek örülök kellett már egy tapasztalt csóka
Norv szinte biztosan OC lesz, zsír 😉Joey Tribbiani

