Dallas Cowboys

32 feliratkozó

1 napja
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.
gyeek
Tavaly meg tavalyelott is ez volt. 22-ben idehoztuk a 100 eves Hankinst, akit lathatoan meg sem probaltunk potolni. Miota irjuk itt a forumon hogy kell egy run stopper DT? 5 eve?
Blevi
dehát draftoltak egyet az első körben 😀
rva
Akinek mar a drafton sem volt semmije a mereten kivul azt is elfogyasztottak azonnal, mert lattak hogy NT-be lofasz lesz. 😀 legalabb futas ellen jo lett volna.
De ja jogos, vegulis adresszaltak csak nem jott be. Most 10 evig megint semmi 😀

Szerkesztette: Blevi
1 napja
rva 4 088 — Me for President!
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.
gyeek
Tavaly meg tavalyelott is ez volt. 22-ben idehoztuk a 100 eves Hankinst, akit lathatoan meg sem probaltunk potolni. Miota irjuk itt a forumon hogy kell egy run stopper DT? 5 eve?
Blevi
dehát draftoltak egyet az első körben 😀
2 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
durva, hogy az első félidőben a drive-onkénti szerzett pont átlaga liga hatodik volt, mégis addigra már eldőlt a meccs.
Prescott nem játszott kiemelkedően, de azért a második félidőben dobott egy INT-et kivéve szerintem tűrhető volt. addigra már gondolom erőltette a dolgot, és ez neki egyébként eddig sem ment, feltételezem, hogy ezután sem fog. adottság, el kell fogadni.

ami zavart, hogy február óta, amikor a GreenBay-től durván kiszoptak semmi nem változott. feltételezem, hogy a Jones fiúk azt várták, hogy a meglévő personel majd egy új DC-vel jobban fog muzsikálni, de azt látom tévedtek. igazából a védelemben annyi változott, hogy nem nickelben, hanem base-ben szopatja őket le minden Shanahan tree-ről érkező edző, és hát valljuk be, ahogy megy az idő előre, egyre többen lesznek. nyilván nem mindentvivő ez a séma se, és a Vikings megmutatta, hogy lehet megállítani, de ahhoz olyan dolgok kellenek, amikben a Cowboys D eddig sem volt erős (gap discipline, setting the edge) és a távozók helyét csak még az utolsó héten is a kanapéjukon heverő free egentekkel töltötték fel. és a Mazi experience sem úgy sikerült, ahogy azt malacka elképzelte, ez csak a hab a tortán. vagy a cseresznye a habon.
Micah nem elég jó futás ellen DE-ként, Kneeland meg rookie. a 4 belső falemberből csak Odighizuwa ér valamit, a többi kampó. szóval a rotációdban a 8-ból van 3,5 épkézláb (DLaw, Osa, Kneeland, Parsons x0,5) meg 4,5 lúzer. remek kilátások...
ha nem tudják passzra kényszeríteni az ellenfelet, akkor akár a pályán se lennének.
másik meg, hogy Derek Carr (!!!4!!4!!!4!négy) rendesen HOF irányítónak néz ki, hát én kérek elnézést. Diggs meg a rookie csak rohangáltak fel-alá, de a labdával nem találkoztak. JLew és a két kezdő safety szintén zenész.
rva
+ az sem segített, hogy Kubiak kívülről fújja a Zimmer D-t és nem leptük meg semmivel.
Dzsokijuing
ennyi erővel Zimmer is kívülről fújhatta volna a Kubiak O-t
igen, értem, közben Kubiak elment San Francisco-ba tanulni egy kicsit, de ennek nem kellene azt jelentenie, hogy Zimmer közben statikusan ült.
kezd az a véleményem formálódni, hogy a jelenlegi emberállományból Zimmer is csak azt tudja kihozni, amit Quinn. és egyik sem alkalmas a Shanahan-féle offense megállítására
rva
Őrségváltás edzőfronton, amiből kimaradunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.
gyeek
a legtöbben a fősodorból őket emelik ki (a két veteránt) bűnbakként
rva
A látottak alapján joggal szerintem. Nem mentek el a RZ balfaszkodás mellett sem, Dak se volt épp a helyzet magaslatán kritikus helyzetben. Nem is szokott... Sose fogom megszokni, hogy egy 3&11 pl automatikus out vele, legjobb esélyük a 1st downra ha valami szabálytalanságot követnek el. Romo még egy Jesse Holleyból is képes volt hőst csinálni (még ha meg is próbálta elbaltázni a lehetőséget), Dak szoros szituban betlizik.

Tegnap kérdeztem mikor volt utoljára fordítás 2-score szituációban. Hányszor volt olyan, hogy szoros meccsen kapjanak ki vagy nyerjenek? Tavaly Detroit az egy, talán a Miami elleni, de arra nem emlékszem annyira. A lényeg, hogy érzésem szerint 3. éve ez a csapat nincs szellemileg felkészülve, ha valaki beleáll az arcukba és szájba vágják őket. Vagy ők mennek át az ellenfelen csúnyán, vagy fordítva. Vasárnap 14-3nál el is köszöntem, csak röhögni tudtam már amikor félidőben ránéztem az eredményre. Egyszerűen unalmasak a meccseik, akkor is ha nyernek. De olyankor is az jár a fejemben, hogy hiába ez a cirkuszi mutatvány. Akármikor, akárkitől képesek csúnyán kiszopni, megverni viszont nem megy egy 49erst kb fél évtizede.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 napja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 155 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.
gyeek
Tavaly meg tavalyelott is ez volt. 22-ben idehoztuk a 100 eves Hankinst, akit lathatoan meg sem probaltunk potolni. Miota irjuk itt a forumon hogy kell egy run stopper DT? 5 eve?
Blevi
Van az 10 is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
2 napja
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.
gyeek
Tavaly meg tavalyelott is ez volt. 22-ben idehoztuk a 100 eves Hankinst, akit lathatoan meg sem probaltunk potolni. Miota irjuk itt a forumon hogy kell egy run stopper DT? 5 eve?
2 napja
rva 4 088 — Me for President!
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.
gyeek
a legtöbben a fősodorból őket emelik ki (a két veteránt) bűnbakként
2 napja
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Megnéztem pár elemzést, leginkább Owning, Voch és Broaddus szavára adok, ők a kedélyek lecsillapodása után egyöntetűen a DT-ket, különösképpen Phillipset és Josephet hibáztatták. Broaddus hangsúlyozta hogy elnézést kér Zimmertől a film tanulmányozás után. Mazi Smith zakatol a bust vonalon, de igazából az egész DL állomány fos volt, minimum magukhoz képest.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 napja
rva 4 088 — Me for President!
durva, hogy az első félidőben a drive-onkénti szerzett pont átlaga liga hatodik volt, mégis addigra már eldőlt a meccs.
Prescott nem játszott kiemelkedően, de azért a második félidőben dobott egy INT-et kivéve szerintem tűrhető volt. addigra már gondolom erőltette a dolgot, és ez neki egyébként eddig sem ment, feltételezem, hogy ezután sem fog. adottság, el kell fogadni.

ami zavart, hogy február óta, amikor a GreenBay-től durván kiszoptak semmi nem változott. feltételezem, hogy a Jones fiúk azt várták, hogy a meglévő personel majd egy új DC-vel jobban fog muzsikálni, de azt látom tévedtek. igazából a védelemben annyi változott, hogy nem nickelben, hanem base-ben szopatja őket le minden Shanahan tree-ről érkező edző, és hát valljuk be, ahogy megy az idő előre, egyre többen lesznek. nyilván nem mindentvivő ez a séma se, és a Vikings megmutatta, hogy lehet megállítani, de ahhoz olyan dolgok kellenek, amikben a Cowboys D eddig sem volt erős (gap discipline, setting the edge) és a távozók helyét csak még az utolsó héten is a kanapéjukon heverő free egentekkel töltötték fel. és a Mazi experience sem úgy sikerült, ahogy azt malacka elképzelte, ez csak a hab a tortán. vagy a cseresznye a habon.
Micah nem elég jó futás ellen DE-ként, Kneeland meg rookie. a 4 belső falemberből csak Odighizuwa ér valamit, a többi kampó. szóval a rotációdban a 8-ból van 3,5 épkézláb (DLaw, Osa, Kneeland, Parsons x0,5) meg 4,5 lúzer. remek kilátások...
ha nem tudják passzra kényszeríteni az ellenfelet, akkor akár a pályán se lennének.
másik meg, hogy Derek Carr (!!!4!!4!!!4!négy) rendesen HOF irányítónak néz ki, hát én kérek elnézést. Diggs meg a rookie csak rohangáltak fel-alá, de a labdával nem találkoztak. JLew és a két kezdő safety szintén zenész.
rva
+ az sem segített, hogy Kubiak kívülről fújja a Zimmer D-t és nem leptük meg semmivel.
Dzsokijuing
ennyi erővel Zimmer is kívülről fújhatta volna a Kubiak O-t
igen, értem, közben Kubiak elment San Francisco-ba tanulni egy kicsit, de ennek nem kellene azt jelentenie, hogy Zimmer közben statikusan ült.
kezd az a véleményem formálódni, hogy a jelenlegi emberállományból Zimmer is csak azt tudja kihozni, amit Quinn. és egyik sem alkalmas a Shanahan-féle offense megállítására
2 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
durva, hogy az első félidőben a drive-onkénti szerzett pont átlaga liga hatodik volt, mégis addigra már eldőlt a meccs.
Prescott nem játszott kiemelkedően, de azért a második félidőben dobott egy INT-et kivéve szerintem tűrhető volt. addigra már gondolom erőltette a dolgot, és ez neki egyébként eddig sem ment, feltételezem, hogy ezután sem fog. adottság, el kell fogadni.

ami zavart, hogy február óta, amikor a GreenBay-től durván kiszoptak semmi nem változott. feltételezem, hogy a Jones fiúk azt várták, hogy a meglévő personel majd egy új DC-vel jobban fog muzsikálni, de azt látom tévedtek. igazából a védelemben annyi változott, hogy nem nickelben, hanem base-ben szopatja őket le minden Shanahan tree-ről érkező edző, és hát valljuk be, ahogy megy az idő előre, egyre többen lesznek. nyilván nem mindentvivő ez a séma se, és a Vikings megmutatta, hogy lehet megállítani, de ahhoz olyan dolgok kellenek, amikben a Cowboys D eddig sem volt erős (gap discipline, setting the edge) és a távozók helyét csak még az utolsó héten is a kanapéjukon heverő free egentekkel töltötték fel. és a Mazi experience sem úgy sikerült, ahogy azt malacka elképzelte, ez csak a hab a tortán. vagy a cseresznye a habon.
Micah nem elég jó futás ellen DE-ként, Kneeland meg rookie. a 4 belső falemberből csak Odighizuwa ér valamit, a többi kampó. szóval a rotációdban a 8-ból van 3,5 épkézláb (DLaw, Osa, Kneeland, Parsons x0,5) meg 4,5 lúzer. remek kilátások...
ha nem tudják passzra kényszeríteni az ellenfelet, akkor akár a pályán se lennének.
másik meg, hogy Derek Carr (!!!4!!4!!!4!négy) rendesen HOF irányítónak néz ki, hát én kérek elnézést. Diggs meg a rookie csak rohangáltak fel-alá, de a labdával nem találkoztak. JLew és a két kezdő safety szintén zenész.
rva
+ az sem segített, hogy Kubiak kívülről fújja a Zimmer D-t és nem leptük meg semmivel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
rva 4 088 — Me for President!
durva, hogy az első félidőben a drive-onkénti szerzett pont átlaga liga hatodik volt, mégis addigra már eldőlt a meccs.
Prescott nem játszott kiemelkedően, de azért a második félidőben dobott egy INT-et kivéve szerintem tűrhető volt. addigra már gondolom erőltette a dolgot, és ez neki egyébként eddig sem ment, feltételezem, hogy ezután sem fog. adottság, el kell fogadni.

ami zavart, hogy február óta, amikor a GreenBay-től durván kiszoptak semmi nem változott. feltételezem, hogy a Jones fiúk azt várták, hogy a meglévő personel majd egy új DC-vel jobban fog muzsikálni, de azt látom tévedtek. igazából a védelemben annyi változott, hogy nem nickelben, hanem base-ben szopatja őket le minden Shanahan tree-ről érkező edző, és hát valljuk be, ahogy megy az idő előre, egyre többen lesznek. nyilván nem mindentvivő ez a séma se, és a Vikings megmutatta, hogy lehet megállítani, de ahhoz olyan dolgok kellenek, amikben a Cowboys D eddig sem volt erős (gap discipline, setting the edge) és a távozók helyét csak még az utolsó héten is a kanapéjukon heverő free egentekkel töltötték fel. és a Mazi experience sem úgy sikerült, ahogy azt malacka elképzelte, ez csak a hab a tortán. vagy a cseresznye a habon.
Micah nem elég jó futás ellen DE-ként, Kneeland meg rookie. a 4 belső falemberből csak Odighizuwa ér valamit, a többi kampó. szóval a rotációdban a 8-ból van 3,5 épkézláb (DLaw, Osa, Kneeland, Parsons x0,5) meg 4,5 lúzer. remek kilátások...
ha nem tudják passzra kényszeríteni az ellenfelet, akkor akár a pályán se lennének.
másik meg, hogy Derek Carr (!!!4!!4!!!4!négy) rendesen HOF irányítónak néz ki, hát én kérek elnézést. Diggs meg a rookie csak rohangáltak fel-alá, de a labdával nem találkoztak. JLew és a két kezdő safety szintén zenész.
2 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Mivel SBre kis esely, jobb bejutni par vereseggel a POba, elso kor utani jobb draft pozi miat.

Engem jobban aggaszt Guyton. Elvileg atletikus, de sebbeseggel is siman megverik. Remelem csak meccsek hianyoznak neki.
Tyler es Guyton csere nem javitana?

3 napja
slowmotion Dallas Cowboys 24 202 — Cowboys fan

gyeek
vagy

 www.youtube.com/watch?v=NWFgipyQFuE
3 napja
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Nem mintha bármikor is szoros lett volna ez a meccs, de ikor nyert utoljára a Cowboys amikor 2-score hátrányból kellett játszaniuk? Valahol ezt meg lehet nézni? Én arra tippelek legalább 2 éve ennek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 napja
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Remélem, a Jones családban maradt annyi innováció, hogy meglátták a következő HC-t a Saints OC-ban.
Dzsokijuing
Ez a Saints O# kb ugyanezzel az allomannyal hatar szar volt tavaly. Coaching ennyit szamit.

Ben Johnson az en jeloltem.
3 napja
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Remélem, a Jones családban maradt annyi innováció, hogy meglátták a következő HC-t a Saints OC-ban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 napja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 155 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kellemetlen.
Amugy teljesen hidegen hagy, ev vegen ertekelunk.
Blevi
Ahogy próbálom végig olvasni a meccs óta keletkezett hsz áradatot, úgy tűnik legtöbbünk már ugyanígy van vele, mint Te.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
3 napja
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Kellemetlen.
Amugy teljesen hidegen hagy, ev vegen ertekelunk.

Szerkesztette: Blevi
6 napja
Tarsi San Francisco 49ers 1 166
Dalvin Cookkal mi a helyzet? Ő nekem nagy kedvenc volt a vikingeknél, tavaly sem értettem a jets miért jegeli annyira. Róla azért még mindig el tudom képzelni, hogy tudja tehermentesíteni Zekét.
Tarsi
Zekét Rico Dowdle is tudja tehermentesíteni, nagyon hasonló stílusban futnak
majd akkor kell Cook, ha a fenti kettő közül bármelyik törvényszerűen lesérül
rva
Hát Cook szerintem messze jobb mint Dowdle. Megkockáztatom lehet Zekénél is.
6 napja
rva 4 088 — Me for President!
Dalvin Cookkal mi a helyzet? Ő nekem nagy kedvenc volt a vikingeknél, tavaly sem értettem a jets miért jegeli annyira. Róla azért még mindig el tudom képzelni, hogy tudja tehermentesíteni Zekét.
Tarsi
Zekét Rico Dowdle is tudja tehermentesíteni, nagyon hasonló stílusban futnak
majd akkor kell Cook, ha a fenti kettő közül bármelyik törvényszerűen lesérül
6 napja
rva 4 088 — Me for President!
Dak nem csak túlfizetett, de bénító a szerződése. Az áhított SB pedig vele nem érhető el (szeretnék tévedni) és én már egy GYŐZTES csapatnak akarok szurkolni, nem pedig egy olyannak, ahol mindig a trolloknak van igaza szezon végén. Stephen a legnagyobb balfasz GM(ecske), tévedhetetlen és kirúghatatlan és a liga történetében nem volt még egy játékos aki bizniszben becsicskított egy csapatot nem egyszer, hanem kétszer. Dak viszont lehetett volna annyira nagyvonalú a második körben, hogy azt mondja: vázoljanak elé egy konkrét tervet hogy akarnak egy SB kaliberű csapatot köré tenni, mikor és hogy mennének all-inre migazán és legalább annyi kedvezménnyel és jobb eséllyel mehet a bajnoki címre. Így viszont csak perpetualizálta az örök kieső szerepét.
gyeek
Cousins kevesebb sklillel is becsicskított több GM-et is, ez van amikor 32 helyre 10 jelentkező van
6 napja
slowmotion Dallas Cowboys 24 202 — Cowboys fan
Dalvin Cookkal mi a helyzet? Ő nekem nagy kedvenc volt a vikingeknél, tavaly sem értettem a jets miért jegeli annyira. Róla azért még mindig el tudom képzelni, hogy tudja tehermentesíteni Zekét.
Tarsi
tanulja a playbookot gondolom
6 napja
Tarsi San Francisco 49ers 1 166
Dalvin Cookkal mi a helyzet? Ő nekem nagy kedvenc volt a vikingeknél, tavaly sem értettem a jets miért jegeli annyira. Róla azért még mindig el tudom képzelni, hogy tudja tehermentesíteni Zekét.
8 napja
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Persze, nyilvanvalo volt hogy megkapja ezt a zsetont, kb Januartol, es ami szemernyi ketseg maradt, az gyorsan eltunt Lance preseason szerepleset latva.

Egyetlen dolog ami zavar, az a nyilatkozatai (ez egy erzelmi dolog, a csapat a fontos, penz masodlagos, illetve az a nagy onkrtitikussag ami minde PO foldbeallas utan megjelenik, valahogy nem jon at a targyalasokon)

Mondta volna, beszoptatok, megkapom siman a 60M-t mert a jelenlegi piaci korulmenyek miatt megtehetem, nem szolnek semmit, igaza van es kesz.
Needa
szerintem kajakra nem ő intézi a tárgyalásokat, sőt 99% hogy jelen sincs
az ügynök meg nyilván sikerdíjjal megy
rva
Persze ettől még van olyan irányító aki sokkal szerényebb anyagiakban pedig tudásban viszont legalább ott van mint DAK, és vélhetően nekik is van ügynökük.
100yard
uhh, kifejtenéd? szerinted ki az a Dak szintű játékos, aki 1) nem rookie szerződésen van és 2) sokkal kevesebbet keres?
rva
nem tudom kinek mi a sok, de azért vannak itt SB győztesek is akik azért csak kevesebbet keresnek, és azért még a szerződésük sem több évvel ezelőtti

Burrow 55M/év, Mahomes 45M/év, Lamar Jackson 52 M/év, Aaron Rodgers 37.5 M/év
 frontofficesports.com/top-10-highest-paid-nfl-quarterbacks-for-2024/
100yard
Mahomes 2020-ban írt alá, Lamar másfél évvel ezelőtt, Rodgers meg ezer éves és levezetni ment a Jets-be
Burrow 55 milliója nem sokkal kevesebb, és láttad Burrow-t most a hétvégén? 55 millió APY-ért?
idén szintén 55-öt kapott Trevor Lawrence és Jordan Love is, de se nekik se Burrow-nak nem volt no-trade meg no franchise tag a szerződésében, így egyikük sem lehetett volna FA jövőre - kivéve Prescott. ezt hívja az angol "leverage"-nek. a Jones családnak (a saját farkukon kívül) semmi nem volt a kezében az alkudozás közben - se most, se februárban, se bármikor idén.
és bónusz: a mostani szerződésében szintén van no-trade és no-tag clause, azaz nem lehet elcserélni és franchise taget sem kaphat.
rva
Mahomest hagyhatjuk, mert jelenleg a legnagyobb diszkont QB az értékéhez képest. Viszont úgy emlékszem nem tette a csapata jelképes golyóit satuba a szerződésével amikor megkapta, pedig akkor már SB győztes, MVP, stb volt.

Burrow SB-t megjárt QB, korábbi 1/1 és az idei alapszakasz első meccsén szarul játszott. Ami egyébként nem is annyira volt borzalmas, csak most ez az aktuális "érv" Dak mellett. 21/29 164 yardért. Annyira azért nem rossz. Legyünk vele annyira elnézőek szerintem mint a fősodratú Cowboys riporterek, nevezzük a teljesítményét "szezon eleji rozsdának". És egy minőségi csere, avagy egy közepes kezdő fizetése a különbség kettejük közt, nevezzük 1 Ngakouénak az egységet.

Lamar Jackson nem másfél éve hanem picit több mint 1 éve írt alá, ugyanannyi leverage-e volt mint Daknek és 8 misivel keres kevesebbet. Kettejük PO mutatványa nagyon hasonló, a különbség köztük, hogy Jacksonnak nem voltak olyan homály meccsei ami miatt elbukta volna az MVP címet (ami a 2. volt neki). A kettejük közti fizetésbeli különbség nincs viszonyban a tehetségükkel.

Dak nem csak túlfizetett, de bénító a szerződése. Az áhított SB pedig vele nem érhető el (szeretnék tévedni) és én már egy GYŐZTES csapatnak akarok szurkolni, nem pedig egy olyannak, ahol mindig a trolloknak van igaza szezon végén. Stephen a legnagyobb balfasz GM(ecske), tévedhetetlen és kirúghatatlan és a liga történetében nem volt még egy játékos aki bizniszben becsicskított egy csapatot nem egyszer, hanem kétszer. Dak viszont lehetett volna annyira nagyvonalú a második körben, hogy azt mondja: vázoljanak elé egy konkrét tervet hogy akarnak egy SB kaliberű csapatot köré tenni, mikor és hogy mennének all-inre migazán és legalább annyi kedvezménnyel és jobb eséllyel mehet a bajnoki címre. Így viszont csak perpetualizálta az örök kieső szerepét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass