Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Von Miller is aláírt?
Za'Darius Smith-t hallottam még, de állítólag hát problémái vannak (voltak?)
rva
Bills. 6 év 120 milla.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Za'Darius Smith-t hallottam még, de állítólag hát problémái vannak (voltak?)
rva
és alá is írt a Ravenshez fél órája
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Von Miller is aláírt?
Za'Darius Smith-t hallottam még, de állítólag hát problémái vannak (voltak?)
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na szepen lassan lecsuszunk minden ertekelheto edgerol. Vagy draft vagy hatha kivagnak vlakit.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
olyan ez, mint egy hagyma, szépen bontódnak le a héjak a történetről, és kezdjük megismerni a lényeget.
kár, hogy a valódi történés szempontjából ez már tökéletesen mindegy...
 cowboyswire.usatoday.com/lists/cowboys-randy-gregory-free-agency-theory-broncos/
ez a cikk remekül körbejárja mi történhetett, és elég hihetőnek tűnik
rva
azoknak akik gyengébbek angolból, vagy nem akarnak ennyit végigolvasni, TLDR
Bobby Belt riportolta, hogy idén(től) nem úgy működik a saját szabadügynökök visszaigazolása, hogy megállapodnak valamiben jó előre (effektíve anélkül, hogy piaci árat tudnának), hanem hagyják, hogy tesztelje a piacot minden szabadügynök, majd akit meg akarnak tartani, annak meccselik az ajánlatát. ez lehetett a Gregory szerződés hátterében is, ezért egyeznek az összegek. az ügynök átküldte a szerződést a Cowboys-nak, akik megnézték a számokat, majd rábólintottak. erre Gregory azt mondta, oké akkor a Dallas. (itt az ügynök kiszólt az "insidereknek, akik bőszen twittelték a megállapodást) később valami csinovnyik a Cowboys-nál előszedte a dallasi sztenderd szerződést, amiben benne van az offset language (amit a most elfogadott CBA is előír egyébként) ami miatt a végén kenyértörésre került a dolog, hogy büntetés (nem eltiltás, büntetés) esetén is ugorhat a garantált lóvé. fogta, beleírta a számokat amik a Denvertől jöttek, majd vissza küldték Gregory-nak. az ügynöke meg felbékázta, hogy hello-hello, a denveri ajánlatban nincs benne ez a duma. és ekkor Gregory felhívta a dallasi oldalt, és közölte, hogy nem áll a deal, és megyek Denverbe.
rva
De ha a CBA előírja, akkor a denveriben is benne kellene lennie nem? Akkor meg nem mindegy?
dande
A linkelt cikkben nincs benne, hogy a CBA is eloirja. A cikk azt mondja, hogy a Dallas mar egy ideje ilyen szerzodesmintakkal dolgozik, es Gregory elozo Dallasos szerzodese is ilyen volt, ezert nem erzik rosszhiszemunek magukat a Cowboysnal, mert szerintuk szerintem csak a penzugyi oldal matchelesere vallalkoztak.

A cikkben idezett ugynok azt allitja, hogy 30 ev alatt egy masik csapatnal sem latott ilyen szerzodest. (Mondjuk ha Gregory elozo szerzodeset is o csinalta, akkor valaki hazudik, hiszen azt allitja a cikk, hogy a dallasiak szerint a korabbi szerzodese is tartalmazta).

Amugy ezen a linken van a CBa, annak 333. oldalan van a CBA szerinti mintaszerzodes a jatekosok es clubok kozott. Most gyorsan atgorgetve en se lattam ilyen rendelkezest benne, de ettol elterhetnek bizonyos mertekig a felek, szoval boven eletszeru, hogy a Dallas hasznal olyan rendelkezest.

 nflpaweb.blob.core.windows.net/website/PDFs/CBA/March-15-2020-NFL-NFLPA-Collective-Bargaining-Agreement-Final-Executed-Copy.pdf
undisputedly
nem csak Gregory-nak, hanem La'el Collins-nak is ő az ügynöke, és mind Gregory előző, mind Collins mostani szerződése tartalmazza ezt a kitételt, ebben a formában.
szóval az ügynök az biztosan csúsztat a sztoriban
a kérdés inkább az, hogy a Cowboys mennyit csúsztat
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
olyan ez, mint egy hagyma, szépen bontódnak le a héjak a történetről, és kezdjük megismerni a lényeget.
kár, hogy a valódi történés szempontjából ez már tökéletesen mindegy...
 cowboyswire.usatoday.com/lists/cowboys-randy-gregory-free-agency-theory-broncos/
ez a cikk remekül körbejárja mi történhetett, és elég hihetőnek tűnik
rva
azoknak akik gyengébbek angolból, vagy nem akarnak ennyit végigolvasni, TLDR
Bobby Belt riportolta, hogy idén(től) nem úgy működik a saját szabadügynökök visszaigazolása, hogy megállapodnak valamiben jó előre (effektíve anélkül, hogy piaci árat tudnának), hanem hagyják, hogy tesztelje a piacot minden szabadügynök, majd akit meg akarnak tartani, annak meccselik az ajánlatát. ez lehetett a Gregory szerződés hátterében is, ezért egyeznek az összegek. az ügynök átküldte a szerződést a Cowboys-nak, akik megnézték a számokat, majd rábólintottak. erre Gregory azt mondta, oké akkor a Dallas. (itt az ügynök kiszólt az "insidereknek, akik bőszen twittelték a megállapodást) később valami csinovnyik a Cowboys-nál előszedte a dallasi sztenderd szerződést, amiben benne van az offset language (amit a most elfogadott CBA is előír egyébként) ami miatt a végén kenyértörésre került a dolog, hogy büntetés (nem eltiltás, büntetés) esetén is ugorhat a garantált lóvé. fogta, beleírta a számokat amik a Denvertől jöttek, majd vissza küldték Gregory-nak. az ügynöke meg felbékázta, hogy hello-hello, a denveri ajánlatban nincs benne ez a duma. és ekkor Gregory felhívta a dallasi oldalt, és közölte, hogy nem áll a deal, és megyek Denverbe.
rva
De ha a CBA előírja, akkor a denveriben is benne kellene lennie nem? Akkor meg nem mindegy?
dande
A linkelt cikkben nincs benne, hogy a CBA is eloirja. A cikk azt mondja, hogy a Dallas mar egy ideje ilyen szerzodesmintakkal dolgozik, es Gregory elozo Dallasos szerzodese is ilyen volt, ezert nem erzik rosszhiszemunek magukat a Cowboysnal, mert szerintuk szerintem csak a penzugyi oldal matchelesere vallalkoztak.

A cikkben idezett ugynok azt allitja, hogy 30 ev alatt egy masik csapatnal sem latott ilyen szerzodest. (Mondjuk ha Gregory elozo szerzodeset is o csinalta, akkor valaki hazudik, hiszen azt allitja a cikk, hogy a dallasiak szerint a korabbi szerzodese is tartalmazta).

Amugy ezen a linken van a CBa, annak 333. oldalan van a CBA szerinti mintaszerzodes a jatekosok es clubok kozott. Most gyorsan atgorgetve en se lattam ilyen rendelkezest benne, de ettol elterhetnek bizonyos mertekig a felek, szoval boven eletszeru, hogy a Dallas hasznal olyan rendelkezest.

 nflpaweb.blob.core.windows.net/website/PDFs/CBA/March-15-2020-NFL-NFLPA-Collective-Bargaining-Agreement-Final-Executed-Copy.pdf

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
olyan ez, mint egy hagyma, szépen bontódnak le a héjak a történetről, és kezdjük megismerni a lényeget.
kár, hogy a valódi történés szempontjából ez már tökéletesen mindegy...
 cowboyswire.usatoday.com/lists/cowboys-randy-gregory-free-agency-theory-broncos/
ez a cikk remekül körbejárja mi történhetett, és elég hihetőnek tűnik
rva
azoknak akik gyengébbek angolból, vagy nem akarnak ennyit végigolvasni, TLDR
Bobby Belt riportolta, hogy idén(től) nem úgy működik a saját szabadügynökök visszaigazolása, hogy megállapodnak valamiben jó előre (effektíve anélkül, hogy piaci árat tudnának), hanem hagyják, hogy tesztelje a piacot minden szabadügynök, majd akit meg akarnak tartani, annak meccselik az ajánlatát. ez lehetett a Gregory szerződés hátterében is, ezért egyeznek az összegek. az ügynök átküldte a szerződést a Cowboys-nak, akik megnézték a számokat, majd rábólintottak. erre Gregory azt mondta, oké akkor a Dallas. (itt az ügynök kiszólt az "insidereknek, akik bőszen twittelték a megállapodást) később valami csinovnyik a Cowboys-nál előszedte a dallasi sztenderd szerződést, amiben benne van az offset language (amit a most elfogadott CBA is előír egyébként) ami miatt a végén kenyértörésre került a dolog, hogy büntetés (nem eltiltás, büntetés) esetén is ugorhat a garantált lóvé. fogta, beleírta a számokat amik a Denvertől jöttek, majd vissza küldték Gregory-nak. az ügynöke meg felbékázta, hogy hello-hello, a denveri ajánlatban nincs benne ez a duma. és ekkor Gregory felhívta a dallasi oldalt, és közölte, hogy nem áll a deal, és megyek Denverbe.
rva
De ha a CBA előírja, akkor a denveriben is benne kellene lennie nem? Akkor meg nem mindegy?
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
olyan ez, mint egy hagyma, szépen bontódnak le a héjak a történetről, és kezdjük megismerni a lényeget.
kár, hogy a valódi történés szempontjából ez már tökéletesen mindegy...
 cowboyswire.usatoday.com/lists/cowboys-randy-gregory-free-agency-theory-broncos/
ez a cikk remekül körbejárja mi történhetett, és elég hihetőnek tűnik
rva
azoknak akik gyengébbek angolból, vagy nem akarnak ennyit végigolvasni, TLDR
Bobby Belt riportolta, hogy idén(től) nem úgy működik a saját szabadügynökök visszaigazolása, hogy megállapodnak valamiben jó előre (effektíve anélkül, hogy piaci árat tudnának), hanem hagyják, hogy tesztelje a piacot minden szabadügynök, majd akit meg akarnak tartani, annak meccselik az ajánlatát. ez lehetett a Gregory szerződés hátterében is, ezért egyeznek az összegek. az ügynök átküldte a szerződést a Cowboys-nak, akik megnézték a számokat, majd rábólintottak. erre Gregory azt mondta, oké akkor a Dallas. (itt az ügynök kiszólt az "insidereknek, akik bőszen twittelték a megállapodást) később valami csinovnyik a Cowboys-nál előszedte a dallasi sztenderd szerződést, amiben benne van az offset language (amit a most elfogadott CBA is előír egyébként) ami miatt a végén kenyértörésre került a dolog, hogy büntetés (nem eltiltás, büntetés) esetén is ugorhat a garantált lóvé. fogta, beleírta a számokat amik a Denvertől jöttek, majd vissza küldték Gregory-nak. az ügynöke meg felbékázta, hogy hello-hello, a denveri ajánlatban nincs benne ez a duma. és ekkor Gregory felhívta a dallasi oldalt, és közölte, hogy nem áll a deal, és megyek Denverbe.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
olyan ez, mint egy hagyma, szépen bontódnak le a héjak a történetről, és kezdjük megismerni a lényeget.
kár, hogy a valódi történés szempontjából ez már tökéletesen mindegy...
 cowboyswire.usatoday.com/lists/cowboys-randy-gregory-free-agency-theory-broncos/
ez a cikk remekül körbejárja mi történhetett, és elég hihetőnek tűnik
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Gregory ügynöke PETER SCHAFFER
is first job out of law school was with the Denver-based law firm of Weller, Freidrich, Ward and Andrews a litigation firm. Schaffer was also Appointed Chairman of the Denver Cable Television Commission.

azért ez sokat elmond a döntés hátteréről
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Gregory nekem sose volt szimpatikus. Először az eltiltásai aztán meg az agyatlan játéka miatt mikor sorban hozta a 15 yardos büntetéseket.
Valószínűleg, hogy mi volt az igazság sose fog kiderülni, de az én olvasatomban végül is mindegy. Azok után pedig, hogy a csapat kitartott mellette eddig, most meg kapott egy még mindig csak megelőlegezett bizalmat/pénzt egyáltalán nem volt szép amit történt.
Szóval tőlem mehet isten hírével.

Ha igazolás akkor nekem még mindig inkább Bobby Wagner/Von Miller combó.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ja, még szabad ügynök edge:
Von Miller
Chandler Jones
Jason Pierre-Paul
Z'Darius Smith
Uchenna Nwosu
Justin Houston
Melvin Ingram
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Elvileg tárgyaltok Von Millerrel.
Cruyffista
nyilván, mint mindenki más.

nem teljesen értem a Gregory sztorit, valami "viselkedési kikötés"-t akartak az utolsó pillanatban* állítólag a szerződésbe illeszteni, miután az ügynöke is bejelentette, hogy aláírt a Cowboys-hoz, és minden másban is volt megállapodás. David Moore szerint olyan kikötés, hogy visszatarthatnak pénzt vagy megszüntethetik a szerződés garantált tartalmát, ha az NFL büntetést szabna ki rá - állítólag egyébként standard szövegezés, és mindenki szerződésében benne van, kivéve Prescottét. de akkor miért utólag próbálják meg bele tenni?
*Clarence Hill Jr szerint egyébként nem utolsó pillanatban akarták bele tenni, de ő szerintem most csak a FO szócsöve, így nyilván ebben a formában ez nem igaz.
kérdés, hogy genyóság-e a megállapodott szerződést utolsó pillanatban módosítani (igen) és, hogy genyóság-e otthagyni a csapatot valami mondvacsinált ügy miatt, akik 6 éven keresztül dolgoztak azon, hogy itt lehess (igen) de lehet egyik sem igaz. valaki súlyosat hazudik a sztoriban, és félek soha nem derül ki az igazság.

Amari Cooper távozása nem érintett mélyen, mert nekem nem volt igazán szimpatikus soha.
ellenben Gregory távozása szarul esik, mert én is hittem benne, örültem neki, amikor összeszedte magát, és a végén kifejezetten jól is játszott. nem hiszem, hogy egy Von Miller pótolhatja
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Elvileg tárgyaltok Von Millerrel.
Cruyffista
En Gregorynak jobban orultem volna.
Felek idegbol adunk neki valami hatalmas penzt.

több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ez az offseason nem vet jo fenyt Kicsi Jones-ra.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Elvileg tárgyaltok Von Millerrel.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
várjuk ki a végét.
annyira balfasz lenne a FO, hogy nem íratják alá vele a szerződést, amibe beleegyeztek? vagy nem is egyeztek bele, csak Schefter értett valamit félre?
slowmotion
Sefter egy büdös kis csótány. Az elsőzök csicska-császára.
gyeek
japersze. de az ilyen mellényúlások kicsit károsak a számára, nem?
slowmotion
Nem az első az elmúlt pár hétben, Amari "Copper" kivágásáról ő csicsergett elsőnek, mikor pont azért csináltak cap spacet, hogy ne kelljen kivágni és tudjanak cserélni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ed Werder szerint Gregory-val teljes megegyezés volt, elég komoly áldozatokst hozva Jerry Jones kérésére. Utána nem sokkal megpróbálták módosítani a fizetését. Mire ez teljesen felbaszta.
Cruyffista
contract language-et emlegetnek máshol. hát... majd nemsokára meglátjuk.
slowmotion
Mivel sokszor mondjak csapatok hogy ez csak uzlet, igy most Gregory is mondhatja.

De azert mi megmentetuk a palyafutasat, ha kivagjuk 1,5 eve sztem nem lett volna visszautja az nflbe.
beltazor
hat évig volt nálunk, a harmadik évtől (ez volt ugye a második felfüggesztése) szerintem nem lett volna állása a ligában. rendbe raktuk mentálisan, játszattuk.
cserébe hat év alatt 6,8 millió dollárt keresett (ez kb három marék szotyi), 16,5 sackért, 64 meccsen, ami ugye kb négyszezonnyi mennyiség, szerintem nagyjából egálban vagyunk. ha nem nálunk képzeli el a jövőt ő vagy az ügynöke, akkor menjen.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elég megnézni Gregory legutóbbi kedvelt tweetjeit.
Főleg úgy kiábrándító, hogy DLaw is belement az új dealbe, jócskán levíve a caphitjét, és bele is fért volna Gregory.
WR1 és EDGE2 elvesztése egy offseasonben azért elég nagy csapás, kíváncsi vagyok hogy oldják meg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ed Werder szerint Gregory-val teljes megegyezés volt, elég komoly áldozatokst hozva Jerry Jones kérésére. Utána nem sokkal megpróbálták módosítani a fizetését. Mire ez teljesen felbaszta.
Cruyffista
contract language-et emlegetnek máshol. hát... majd nemsokára meglátjuk.
slowmotion
Mivel sokszor mondjak csapatok hogy ez csak uzlet, igy most Gregory is mondhatja.

De azert mi megmentetuk a palyafutasat, ha kivagjuk 1,5 eve sztem nem lett volna visszautja az nflbe.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ed Werder szerint Gregory-val teljes megegyezés volt, elég komoly áldozatokst hozva Jerry Jones kérésére. Utána nem sokkal megpróbálták módosítani a fizetését. Mire ez teljesen felbaszta.
Cruyffista
contract language-et emlegetnek máshol. hát... majd nemsokára meglátjuk.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ed Werder szerint Gregory-val teljes megegyezés volt, elég komoly áldozatokst hozva Jerry Jones kérésére. Utána nem sokkal megpróbálták módosítani a fizetését. Mire ez teljesen felbaszta.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
várjuk ki a végét.
annyira balfasz lenne a FO, hogy nem íratják alá vele a szerződést, amibe beleegyeztek? vagy nem is egyeztek bele, csak Schefter értett valamit félre?
slowmotion
Sefter egy büdös kis csótány. Az elsőzök csicska-császára.
gyeek
japersze. de az ilyen mellényúlások kicsit károsak a számára, nem?
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
várjuk ki a végét.
annyira balfasz lenne a FO, hogy nem íratják alá vele a szerződést, amibe beleegyeztek? vagy nem is egyeztek bele, csak Schefter értett valamit félre?
slowmotion
Sefter egy büdös kis csótány. Az elsőzök csicska-császára.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
várjuk ki a végét.
annyira balfasz lenne a FO, hogy nem íratják alá vele a szerződést, amibe beleegyeztek? vagy nem is egyeztek bele, csak Schefter értett valamit félre?