Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
CW is eleg jo penzt kapott CedWill is l. Erik egy jobb comp pick.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Cowboys are expected to sign their own pass-rusher Randy Gregory to a deal around $13M per year
Beki
Cowboys are re-signing DE Randy Gregory to a five-year, $70 million deal that includes $28 million guaranteed -Schefter
Beki
Majdnem!

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 068 — Kinek mit intézett a kormánya
WTF Randy Gregory
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Cowboys are expected to sign their own pass-rusher Randy Gregory to a deal around $13M per year
Beki
Cowboys are re-signing DE Randy Gregory to a five-year, $70 million deal that includes $28 million guaranteed -Schefter
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Cowboys are expected to sign their own pass-rusher Randy Gregory to a deal around $13M per year
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Safety Malik Hooker staying in Dallas on a 2-year, $8 million deal
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!


2018-ban nem kellett a Cowboysba, most meg 26,7 millió garantálttal megy a 49ers-be.. smh

és DLaw aláírta a hosszabbítást (miután a paycut-ba nem ment bele):

egész baráti a szerződés:


más nézetből:
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dez insider lett?
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Neee Willt buktuk 😕

több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
WR 2 penz mondjuk terdszalag szakadas utan… CedWill kene vissza.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
WR Michael Gallup is resigning with the Cowboys, a five-year, $62.5M deal, per sourc
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Legalabb egy 5. Korost kaptunk. (Comp pick, nem tudom jart volna-e erte)
beltazor
ezzel a cserével még úgy tudom jönni fog egy kompenzációs pick is
és megszabadultak 20 milliónyi szerződéstől idén, jövőre és 2024-re is, ezért nem volt magasabb az ellenérték

nekem az a bajom egyébként, hogy nem látom Lamb hogy lesz első számú receiver, és azt sem látom Gallup hogyan lesz az. Schultz meg... talán ha blokkolna.

még hiányzik a koncepció, de nyilván nem látjuk a big picture-t
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Coopnak sok sikert a Brownsban, Prescott meg remélem megérteti magát majd gond nélkül a Lamb-Gallup párossal. Vagy legalábbis gondolom, így akkor MG-t megtartjuk.
Cowboykarcsi90
Wilsont en nagyon birom, remelem o is marad + Schultz is van.
Megkell tudni oldani veluk + a futojatekkal.

Pff draft simulatora ra kockultam, de egyszer se csuszott le hozzank Linderbaum.
Olyan 18.ig kellett felmennem hogy mienk legyen.

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Coopnak sok sikert a Brownsban, Prescott meg remélem megérteti magát majd gond nélkül a Lamb-Gallup párossal. Vagy legalábbis gondolom, így akkor MG-t megtartjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Egy gagyi Elliott RB2 miatt ki kell dobni a WR1et…makes sense
Rodaron
Megvannak az előnyei pl a türelmes építkezésnél a tulaj közvetlen beavatkozásaira, de sajnos a hülyeség mellett is ugyanúgy kitaranak. Ami aggaszóbb, hogy nem csak Zeke kapot a csapat szemszögéből nagyon előnytelen szerződést (Jaylon Smith...).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egy gagyi Elliott RB2 miatt ki kell dobni a WR1et…makes sense
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys are finalizing a trade to send WR Amari Cooper and a sixth-round pick to the Cleveland Browns for a 2022 fifth-round pick and a sixth-round pick, per league sources.

Orbit WTF
Rodaron
Magyarul helycsere a 6. körben és egy extra 5. kör. Legalább egy 4. kijöhetett volna, de mindegy. Jó gyerek, sok sikert kívánok neki!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Legalabb egy 5. Korost kaptunk. (Comp pick, nem tudom jart volna-e erte)
beltazor
Cut után nem, márpedig itt az lett volna.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Legalabb egy 5. Korost kaptunk. (Comp pick, nem tudom jart volna-e erte)

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Cowboys are finalizing a trade to send WR Amari Cooper and a sixth-round pick to the Cleveland Browns for a 2022 fifth-round pick and a sixth-round pick, per league sources.

Orbit WTF
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na Collins eltradelesen gondolkodunk. Ezek szerint Steele lesz ott a megoldas. En orulok Steelenek de ez szubjektiv velemeny. Tavaly OTkent rossz volt, de a masik oldalon jol tolta. Amig ott jatszott zold volt a pfffnel.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 068 — Kinek mit intézett a kormánya
Schultz taggelve
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
vágjunk mindenkit ki!
majd Cap Space elkapja a labdákat! meg úgy hallottam a futás ellen is jó
rva
A Cowboys PO run ellen bizonyítottan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
vágjunk mindenkit ki!
majd Cap Space elkapja a labdákat! meg úgy hallottam a futás ellen is jó
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Spags megint tolt egy tőle megszokott rantet, kiemelve a nyilvánvalót, megoldás nélkül, elkerülve az okokat. Nem is tudom mióta, de elolvastam (valószínűleg azért hogy lássam még mindig Jonesék leghűségesebb ölebe). Megérte! Ez átcsúszott a hibajavító rostáján:

"And please, when anally crunching D-Law's 2021 numbers, remember he only played seven games after fracturing his fifth metatarsal."

Ez az Uncle Mickey, analizálj análisan csak nyugodtan, veled minden OK! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.