Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nem volt a game day rosteren,szinte mindig 2 QBval(Romo-Kitna) megyünk neki a meccseknek.bár azon kevés alkalmakkor amikor lehetőséget kapott,mindig biztatóan játszott McGee de azért még mindig Kitna a 2. számú irányító,meg amúgy is,szerintem a vezetőség valahol a Romo utáni project QB-t látja benne,ergo nem kell siettetni,had tanuljon Kitna mögött,javára válik.Cowboykarcsi
Értelek. Csak azon gondolkoztam, melyik csapatban van olyan backup Qb, akitől láttam bíztatót az elmúlt max 2 szezonban, és beugrott egy vele kiharcolt győzelem, már nem is tudom ki ellen.undisputedly
gyakorlatilag kétszer kezdett és mindkétszer megcsinálta a GW drive-ot.az más kérdés hogy az arizona ellen buehler kihagyta az xp-t így egy field goal-al pont kikaptunk,a eagles ellenit meg az árnyalja hogy ugye csere D ellen.de ezzel együtt nem rossz a srác akármi lehet még belőle,meg annak az ellenkezője is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért a sérülés az bárkivel kibaszhat. Szerintem San Diegóban sem azt sajnálják, hogy Merriman jött, hanem, hogy nem tudott egészséges maradni. Abban az állapotában nem volt rosszabb ő sem, és ez nem Ware kritikája 😊Wyatt
azért a négymeccses eltiltás is kibaszhat az emberrel. nekem olyan érzésem volt, hogy ott elpattant valami, bár töredelmesen bevallom, a Chargers meccseit nem követtem akkora figyelemmel 😊slowmotion
Hát, most hogy ki bukik le valamivel, megint leginkább szerencse kérdése ebben a sportban 😂

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem volt a game day rosteren,szinte mindig 2 QBval(Romo-Kitna) megyünk neki a meccseknek.bár azon kevés alkalmakkor amikor lehetőséget kapott,mindig biztatóan játszott McGee de azért még mindig Kitna a 2. számú irányító,meg amúgy is,szerintem a vezetőség valahol a Romo utáni project QB-t látja benne,ergo nem kell siettetni,had tanuljon Kitna mögött,javára válik.Cowboykarcsi
Értelek. Csak azon gondolkoztam, melyik csapatban van olyan backup Qb, akitől láttam bíztatót az elmúlt max 2 szezonban, és beugrott egy vele kiharcolt győzelem, már nem is tudom ki ellen.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nem értelek de biztos igazad van 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
nem volt a game day rosteren,szinte mindig 2 QBval(Romo-Kitna) megyünk neki a meccseknek.bár azon kevés alkalmakkor amikor lehetőséget kapott,mindig biztatóan játszott McGee de azért még mindig Kitna a 2. számú irányító,meg amúgy is,szerintem a vezetőség valahol a Romo utáni project QB-t látja benne,ergo nem kell siettetni,had tanuljon Kitna mögött,javára válik.Cowboykarcsi
plusz hát ott van McGee, de ő csak a 46. ember, az emergency QB, csak akkor állhat be, ha a másik két QB már nem tud visszatérni a pályára.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem volt a game day rosteren,szinte mindig 2 QBval(Romo-Kitna) megyünk neki a meccseknek.Cowboykarcsi
Köszönöm
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nem volt a game day rosteren,szinte mindig 2 QBval(Romo-Kitna) megyünk neki a meccseknek.bár azon kevés alkalmakkor amikor lehetőséget kapott,mindig biztatóan játszott McGee de azért még mindig Kitna a 2. számú irányító,meg amúgy is,szerintem a vezetőség valahol a Romo utáni project QB-t látja benne,ergo nem kell siettetni,had tanuljon Kitna mögött,javára válik.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kicsit más téma. Meg tudná valaki mondani,hogy amikor Romo lesérült, miért nem McGee állt be? Ennyire nem bíznak benne?
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8237936d/article/threes-no-crowd-for-romo-whos-expecting-first-child Romo apa lesz

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
amúgy a 2. körös pickünkkel mi van? Bruce Carter még mindig sérült?beltazor
már edz. papír szerint egyébként a hatodik meccs után három hete van eldönteni a csapatnak, hogy elkezdhet-e edzeni a játékos, és az edzés elkezdésétől számítva három hét van arra, hogy az 53-as csapatlistára kerüljön.

más szóval egyelőre talonban van.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Hát azért a sérülés az bárkivel kibaszhat. Szerintem San Diegóban sem azt sajnálják, hogy Merriman jött, hanem, hogy nem tudott egészséges maradni. Abban az állapotában nem volt rosszabb ő sem, és ez nem Ware kritikája 😊Wyatt
azért a négymeccses eltiltás is kibaszhat az emberrel. nekem olyan érzésem volt, hogy ott elpattant valami, bár töredelmesen bevallom, a Chargers meccseit nem követtem akkora figyelemmel 😊
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
amúgy a 2. körös pickünkkel mi van? Bruce Carter még mindig sérült?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért a sérülés az bárkivel kibaszhat. Szerintem San Diegóban sem azt sajnálják, hogy Merriman jött, hanem, hogy nem tudott egészséges maradni. Abban az állapotában nem volt rosszabb ő sem, és ez nem Ware kritikája 😊

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
http://espn.go.com/dallas/video/clip?id=7120683
Egy kis DeMarcus. Főleg a magánéletébe tekinthetünk be, nem ismertem ezt az oldalát az életének.
Witten-nel együtt nagy kedvencem remélem itt fejezik be mindketten.Blevi
na, eljutottam végre odáig, hogy megnézzem.
nagyon nem tudom irigyelni őket, egy vetélés is simán hazavágja az embert, három után én már próbálkozni sem mernék.
mondjuk ez erősen személyiségfüggő, én pl eléggé aggódós típus vagyok, olyankor az ember tényleg képes rádöbbenni, mennyi minden okozhat bajt. de az biztos, hogy ilyet nem érdemel senki sem, hála az égnek azóta sikerült nekik a program.

szóval iszonyat sok fájdalmon ment keresztül ez az ember, és mégis: amikor beszél, el nem tudod képzelni, hogy képes lenne akár csak felemelni is a hangját. félig arra a benga főszereplőre emlékeztet a Halálsoronból, nem csak alkatra hanem természetre is.

a játéka pedig már hetedik éve fantasztikus, és eddig egyetlen meccset sem mulasztott. azt hiszem, megért minden centet Jerrynek, az biztos.

soha nem fogom elfelejteni Parcellsnek, hogy őt választotta Merriman helyett, legfeljebb San Diegóban anyázhatnak, hogy mennyivel rosszabbul jártak 😊
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
szerintem meg hülyeség így összehasonlítani a csapatokat.ez nem ilyen egzakt,hogy ha A megverte B-t ennyivel meg ennyivel,B meg megverte C-t ennyivel meg ennyivel,akkor A megverné C-t is.ahogy Slow is mondta a dábüljú iz dábüljú,akár 40 pontal nyersz akár eggyel.Cowboykarcsi
Csak látnék már több negyvenet. A néhány pontos nyerés-vesztés majdnem a vakszerencse kategória.

Persze, ami írtam, nem túl "szakmai", de a hozzáállást és még inkább a csapatok pilllanatnyi formáját azért jól megmutatja. Éppen ezért nem a Rams itt a fő látnivaló, hanem a Saints. Ahogyan kivégezték a Rams-közeli Coltsot (és ahogyan mi játszottunk a Colts-közeli Rams-szel), az egy PO-ra és SB-re éhes csapat, illetve egy "döcögünk, de csak becsúszunk egy WC-helyre" csapat képét mutatja jelenleg. Sztem számunkra is tanulságos lesz a Saints-Rams.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem meg hülyeség így összehasonlítani a csapatokat.ez nem ilyen egzakt,hogy ha A megverte B-t ennyivel meg ennyivel,B meg megverte C-t ennyivel meg ennyivel,akkor A megverné C-t is.ahogy Slow is mondta a dábüljú iz dábüljú,akár 40 pontal nyersz akár eggyel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ligaalja csapatot úgy kellene megverni, ahogyan a Saints a Coltsot. Még mindig a dominanciát hiányolom, ami a playoffig és tovább repítene minket.Dzsokijuing
Ha minden meccset ennyivel és így nyerünk meg, akkor b@s.......a fene elfogadom, hogy egyszer se mutassuk azt a bizonyos dominanciát... 😉
És akkor abba is belemegyek, hogy ne csak a ligaalja csapatokat nyomjuk le így, hanem mondjuk a 3 csoportriválist! 😛
Nekem az már bőven elég lenne, ha nem kellene minden egyes héten infarktussal küzdeni, amikor is 1-7 pont különbségű meccseket tolunk és vagy, vagy se....
A fontos az, hogy súlyosan talán senki sem ment le (nem úgy mint a Rams-ben...) és a fiatalok között is volt sikerélmény...
A következő 6 meccs sorsdöntő lesz: 4 verhető csapat (SEA, BUF-ez azért meredek lesz :/ , MIA, ARI) és 2 csoport-rangadó (PHI, WAS).
Ha ebből jól jövünk ki (mondjuk 4-5 W), akkor lehet esély - de csak akkor ha a végén a 3 csoport meccsből 2-1-el végzünk. Vagyis kb. a jó csoport-mérleggel be is csúszhatunk a PO-ba, addigra meg csak összeáll valami és TR is megdobálja a szezonra szánt butaságait.... :rolleyes:VIZILÓ
A hétvégén a Saints-Rams alapján nagyjából kiderül, milyen messze vagyunk jelenleg egy biztos PO-résztvevőtől.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Ligaalja csapatot úgy kellene megverni, ahogyan a Saints a Coltsot. Még mindig a dominanciát hiányolom, ami a playoffig és tovább repítene minket.Dzsokijuing
Ha minden meccset ennyivel és így nyerünk meg, akkor b@s.......a fene elfogadom, hogy egyszer se mutassuk azt a bizonyos dominanciát... 😉
És akkor abba is belemegyek, hogy ne csak a ligaalja csapatokat nyomjuk le így, hanem mondjuk a 3 csoportriválist! 😛
Nekem az már bőven elég lenne, ha nem kellene minden egyes héten infarktussal küzdeni, amikor is 1-7 pont különbségű meccseket tolunk és vagy, vagy se....
A fontos az, hogy súlyosan talán senki sem ment le (nem úgy mint a Rams-ben...) és a fiatalok között is volt sikerélmény...
A következő 6 meccs sorsdöntő lesz: 4 verhető csapat (SEA, BUF-ez azért meredek lesz :/ , MIA, ARI) és 2 csoport-rangadó (PHI, WAS).
Ha ebből jól jövünk ki (mondjuk 4-5 W), akkor lehet esély - de csak akkor ha a végén a 3 csoport meccsből 2-1-el végzünk. Vagyis kb. a jó csoport-mérleggel be is csúszhatunk a PO-ba, addigra meg csak összeáll valami és TR is megdobálja a szezonra szánt butaságait.... :rolleyes:
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
az Eagles elleni mnf-en törte el a karjátCowboykarcsi
ja, arra nem is emlékszem, de a Rams ellen törte el megint ugyanott, és akkor került IR-re.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Ligaalja csapatot úgy kellene megverni, ahogyan a Saints a Coltsot. Még mindig a dominanciát hiányolom, ami a playoffig és tovább repítene minket.Dzsokijuing
ez van, ha az amúgy is nagyrészt tapasztalatlan falad is tartalékos, és ha nem játszik az elsőszámú futód.
33 futójáték volt (Kitnáét értelemszerűen nem számolom), ha Felix egészséges, akkor ő kapott volna kb 20-22 érintést, Murray meg 11-13-at, és akkor Tanner sem játszik meg Choice sem. de mondjuk akkor lehet, hogy 300 yard alatt nem állunk meg futásban.

ez a győzelem pont olyan volt, amilyen kellett, igazából egy percig sem veszélyeztette a Rams a vezetést, a yardjaik nagy része meg két driveban jött össze, ebből az egyik garbage time volt, a leszarom tabletta bevétele után. de ugyanannyi W jár érte, mint ha csak egyetlen ponttal nyerünk.

ugyanígy a 2008-as szezonszáró is lehetett volna 28-30 is, de ehelyett 6-44 lett az Iggles ellen. win is a win, loss is a loss.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az Eagles elleni mnf-en törte el a karját

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Murray nem volt rossz 😊 valamint nekem az is szokatlan hogy Elam személyében Woody óta először van olyan FS-nk aki tud tackle-t csinálni.Cowboykarcsi
még jó, hogy Woody SS-t játszott 😊slowmotion
Meg azért az igazi Roy-t se hagynám ki... 😊gyeek
ja tényleg, ráadásul neki pont a Rams (és asszem éppen S-Jax) tett be, nem ellenük tört el a keze?
aztán ugyanaz másodszor, már a Bengalsnál is

bár én azért azt tartom, hogy az igazi Roy akkor volt az igazi, amikor Woody mellett FS-t játszott, de ez kb talán ha két szezont tartott. jó esetben...
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ligaalja csapatot úgy kellene megverni, ahogyan a Saints a Coltsot. Még mindig a dominanciát hiányolom, ami a playoffig és tovább repítene minket.Dzsokijuing
Első lépés: higgadt játék, hibák nélkül. Aztán jöhet a második, de ne kapkudjuk el a dolgot! Choice szerencsétlenségén kívül volt még némi balfaszkodás az Onál és a Dnél is, a dominancia még odébb van.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Murray nem volt rossz 😊 valamint nekem az is szokatlan hogy Elam személyében Woody óta először van olyan FS-nk aki tud tackle-t csinálni.Cowboykarcsi
még jó, hogy Woody SS-t játszott 😊slowmotion
Meg azért az igazi Roy-t se hagynám ki... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ligaalja csapatot úgy kellene megverni, ahogyan a Saints a Coltsot. Még mindig a dominanciát hiányolom, ami a playoffig és tovább repítene minket.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)