Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Én is üdvözlöm az új szurkolónkat! 😊


Hétvégén fog játszani B. Cartel. Ha beválik akkor év végén könnyes búcsút veszünk B. Jamestől.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Végre a mi kis csapatunkban is van hölgy szurkoló 😊 Üdv nálunk,érezd otthon magad 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Annak idején, a 90-es évek elején washingtoni rokonoktól na milyen pólót kaptam? Naná, hogy Aikman-est...Sabrina
Washingtoniak Aikman-mezt ajándékoznak? Érdekes. 😊vassadi
Akkor biztos az volt a menő... 😀Sabrina
Hát elégé, Amerika csapata volt az a Dallas.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Sziasztok!
Új fórumozóként köszöntök mindenkit!
Hosszó vacilálás után csatlakozom hozzátok, az ok prózai: veszett hozzáértők vagytok, én még csak néhány éve figyelem-tanulom ezt a játékot. S persze a Boys-t.
Ja és hogy miért ŐK? Nem tom, volt-e erre nézvést körkérdésetek, ez nálam nem tudatos választás volt. Annak idején, a 90-es évek elején washingtoni rokonoktól na milyen pólót kaptam? Naná, hogy Aikman-est... hát így.
Néhány észrevétel:
- A mostani öt találkozónk sorsdöntő, azaz 5-öt kell nyerni, nincs mese.
- Romo: fan-ja vagyok, csak a fejlődését nem látom, sajna... Hogy helyette-utána mi lenne, ezt főleg nem látom, tehát számomra nem kérdés.
- Mostani fő gondok: Szerintem Garret nem tudja egyszerre nyomni a részedzőt és vezetőedzőt.
- Ja és szerintem jó a csapat, a Detroit-i és a Phil-i meccseket nem értem csak.

Még egyszer üdv mindenkinek!Sabrina
A szégyentelenek, ezt hogy hozták össze... 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Annak idején, a 90-es évek elején washingtoni rokonoktól na milyen pólót kaptam? Naná, hogy Aikman-est...Sabrina
Washingtoniak Aikman-mezt ajándékoznak? Érdekes. 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Sziasztok!
Új fórumozóként köszöntök mindenkit!
Hosszó vacilálás után csatlakozom hozzátok, az ok prózai: veszett hozzáértők vagytok, én még csak néhány éve figyelem-tanulom ezt a játékot. S persze a Boys-t.
Ja és hogy miért ŐK? Nem tom, volt-e erre nézvést körkérdésetek, ez nálam nem tudatos választás volt. Annak idején, a 90-es évek elején washingtoni rokonoktól na milyen pólót kaptam? Naná, hogy Aikman-est... hát így.
Néhány észrevétel:
- A mostani öt találkozónk sorsdöntő, azaz 5-öt kell nyerni, nincs mese.
- Romo: fan-ja vagyok, csak a fejlődését nem látom, sajna... Hogy helyette-utána mi lenne, ezt főleg nem látom, tehát számomra nem kérdés.
- Mostani fő gondok: Szerintem Garret nem tudja egyszerre nyomni a részedzőt és vezetőedzőt.
- Ja és szerintem jó a csapat, a Detroit-i és a Phil-i meccseket nem értem csak.

Még egyszer üdv mindenkinek!Sabrina
csak azzal tudlak köszönteni, amit Tom Dodge fregattkapitány tetováltatott egy súlyosan alkoholgőzös éjszakán a péniszére:
Üdv a fedélzeten!

ja, egyébként az említett két meccset nem megérteni kell, hanem nagyon gyorsan elfelejteni 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ae442/article/afc-landscape-shifts-after-steelers-take-down-patriots?module=HP11_hot_topics

Nem a helyezés a lényeg hanem amit ír. Marty-B-tl arcon kéne rúgni és cut.Blevi
Kijavítottam, így egyet értek vele maximálisan. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
igen...a kutya meg ha nem fingana,kipukkanna...Cowboykarcsi
egyáltalán nem hülyeség, amit mond. ha nem a második drive-ot nem 0-14-nél kell elkezdeni, akkor lehet, hogy sokkal nyugodtabb lett volna a meccs képe. ha már a védelem csak a náthát tudta elkapni tegnap, legalább ne legyen az, hogy 20 perc után 0-21-re állunk.slowmotion
nem az hogy hülyeség vagy nem hülyeség,csak a sportban az ilyen "ha ez meg az..."val kezdődő dolgoknak annyi értelme van mint az általam leírt megállapításnak.Cowboykarcsi
egyetértek azzal hogy a "ha"-zásnak semmi értelme, csak így utólag a kezdéssel jobban jártunk volna. és úgy gondolom Dallas-ban bár más meccs lesz, de ott jó lenne, nálunk tudni az először a labdát.

Murray 8ból 70 yardot hozott. remélem folyamatosan jobb és jobb lesz 😊

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ae442/article/afc-landscape-shifts-after-steelers-take-down-patriots?module=HP11_hot_topics

Nem a helyezés a lényeg hanem amit ír. Marty-B jó arc de cut.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
eagles meccsen, így utólag 1 dolgot változtatnék. Nekünk kellett volna kezdeni a meccset, talán akkor jobban kijöttünk volna.beltazor
igen...a kutya meg ha nem fingana,kipukkanna...Cowboykarcsi
egyáltalán nem hülyeség, amit mond. ha nem a második drive-ot nem 0-14-nél kell elkezdeni, akkor lehet, hogy sokkal nyugodtabb lett volna a meccs képe. ha már a védelem csak a náthát tudta elkapni tegnap, legalább ne legyen az, hogy 20 perc után 0-21-re állunk.slowmotion
nem az hogy hülyeség vagy nem hülyeség,csak a sportban az ilyen "ha ez meg az..."val kezdődő dolgoknak annyi értelme van mint az általam leírt megállapításnak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
eagles meccsen, így utólag 1 dolgot változtatnék. Nekünk kellett volna kezdeni a meccset, talán akkor jobban kijöttünk volna.beltazor
igen...a kutya meg ha nem fingana,kipukkanna...Cowboykarcsi
egyáltalán nem hülyeség, amit mond. ha nem a második drive-ot nem 0-14-nél kell elkezdeni, akkor lehet, hogy sokkal nyugodtabb lett volna a meccs képe. ha már a védelem csak a náthát tudta elkapni tegnap, legalább ne legyen az, hogy 20 perc után 0-21-re állunk.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Felix-ről tudni lehet,hogy mikor tér vissza?JoeyPorter
Kb 2 hét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
eagles meccsen, így utólag 1 dolgot változtatnék. Nekünk kellett volna kezdeni a meccset, talán akkor jobban kijöttünk volna.beltazor
igen...a kutya meg ha nem fingana,kipukkanna...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Felix-ről tudni lehet,hogy mikor tér vissza?

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
eagles meccsen, így utólag 1 dolgot változtatnék. Nekünk kellett volna kezdeni a meccset, talán akkor jobban kijöttünk volna.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
csupa-csupa jó hír...Cowboykarcsi
legalább a Seahawks jön látogatóba.
mondjuk simán bennünk van, hogy most térünk vissza a +/- 4 pontos meccsekhez...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
csupa-csupa jó hír...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Remek ráadásul Lee sem biztos hogy játszik, elég fontos tagja a csapatnak 😕
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3a0ca17329-2cd7-4bf9-b726-4424ecae733b&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest

Közben Choice -> RedsinksBlevi
hát az igazi hálivúdi történet az lenne, ha ő vinne minket a sírba a visszavágón. remélem, nem az fog történni.slowmotion
Nick Folk, Bobby Carpenter... Tashard Choice? Nem lepődnék meg.


Lee azt tervezi, hogy sínben fogja lejátszani a szezon elkövetező pár meccsét. Műtét esetén vége lenne a szezonjának. Ha kidől akkor megnyomorodik a védelem, Lee több nagy játékot mutatott be idáig mint James és Brooking tavaly összesen.gyeek
jav: James és Brooking tavaly és idén összesen
ragaszkodjunk a tényekhez, uram, ha kérhetem 😀slowmotion
Jogos. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Remek ráadásul Lee sem biztos hogy játszik, elég fontos tagja a csapatnak 😕
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3a0ca17329-2cd7-4bf9-b726-4424ecae733b&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest

Közben Choice -> RedsinksBlevi
hát az igazi hálivúdi történet az lenne, ha ő vinne minket a sírba a visszavágón. remélem, nem az fog történni.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Lee azt tervezi, hogy sínben fogja lejátszani a szezon elkövetező pár meccsét. Műtét esetén vége lenne a szezonjának. Ha kidől akkor megnyomorodik a védelem, Lee több nagy játékot mutatott be idáig mint James és Brooking tavaly összesen.gyeek
jav: James és Brooking tavaly és idén összesen
ragaszkodjunk a tényekhez, uram, ha kérhetem 😀
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Lee azt tervezi, hogy sínben fogja lejátszani a szezon elkövetező pár meccsét. Műtét esetén vége lenne a szezonjának. Ha kidől akkor megnyomorodik a védelem, Lee több nagy játékot mutatott be idáig mint James és Brooking tavaly összesen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Meg kell hagyni, hogy az Eagles fala -- kiemelve -- mindkét csapatrészben rohadt jól játszott. Ki merem jelenteni, hogy egy olyan jól felkészült csapat mint a tegnapi Eagles egy Packerst is magabiztosan vert volna.gyeek
Hát igen, ez a játék amit most ellenetek mutattak tényleg elég imponáló volt 😕
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Remek ráadásul Lee sem biztos hogy játszik, elég fontos tagja a csapatnak 😕
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3a0ca17329-2cd7-4bf9-b726-4424ecae733b&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest

Közben Choice -> Redsinks
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jenkins 3-4 hétig (Seahawks, Bills, Redskins, és Dolphins talán) nem játszik, harmstring. Sérülten játszott már ellenünk, harmadik negyedben rá is sérült
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Nem tudom, hogy ti fogtatok ki ennyire rossz napot, vagy mi ennyire jót? Vagy mindkettő.
Köszi azért a meccset, visszavágón szerintem izgibb lesz jóval, főleg hogy uccsó előtti forduló, és alighanem mindketten a PO-ért fogunk küzdeni. Komoly lesz!

Don't talk the walk, Walk the talk!