Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Meg kell hagyni, hogy az Eagles fala -- kiemelve -- mindkét csapatrészben rohadt jól játszott. Ki merem jelenteni, hogy egy olyan jól felkészült csapat mint a tegnapi Eagles egy Packerst is magabiztosan vert volna.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Ryan megmondta, hogy ha nem sikerült a szart is kiverni az Eagles futójátékából, akkor elég hosszú estének néz elébe a defense. no hát baromira igaza lett.
a meccsről amúgy nem mondok semmit, mert nem láttam, statok alapján legalább a spec team tűrhető volt.

gondolom a legnagyobb baj az volt, hogy az első négy Eagles drive-ból négyben pontot szerzett az ellen, közben a mi drive-jaink meg szépen meghaltak (holding+sack, INT, challengelt pass completion 3&5-nél, sack+penalty féidő végén, FG is messze lett volna). utána meg csak rohanás volt az eredmény után, de ugye elvileg az Eagles erős passz-, és gyengébb futásvédelme miatt a futójáték megalapozása elengedhetetlen, viszont félidő után arra már nem volt idő.

múlt héten azért tartottam a meccstől, mert ha Steven Jacksont nem sikerül megállítani, akkor képes egymaga hozni a meccset. nekünk sikerült, a Saintsnek nem.
ezen a héten volt először 100 yardos futó ellenünk, meg is látszik az eredménye, mert azokat a meccseket általában bukjuk.

Lee megsérült, McBriar is, remélem nem komoly.

négy dolog miatt nem aggódok különösen:
1, legalább nem lett 44-6 oda😉
2, simán van esély a visszavágásra, és akkor az egymás elleni 1-1 simán elfogadható
3, az igaz, hogy az Eagles utolért minket, a Giants meg elszakadt kicsit, de még a szezon fele sem ment el
4, a hajnali meccs volt az első, ahol esélyünk nem volt, szóval nem biztos, hogy ez lesz a trend
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ezzel együtt még így sincs minden veszve a relatíve könnyű sorsolásunk miatt,de akkor muszáj lesz hozni a SEA-MIA-ARI-BUF négyest,plusz a maradék csoport meccseket nyerni a philly illetve a giants ellen szintén életbe vágó lesz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
mennyi időre?Cowboykarcsi
Még nem tudni, ma lesz elvileg MRI, ennyit számítana futás ellen az Ő jelenléte?Blevi
nem gondolom hogy Lee kiesésével magyarázható a 200+ futott yard,de az biztos hogy se James se Brooking nem nagyon tudtak McCoy közelébe kerülni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
látom ti sem találtok szavakatCowboykarcsi
Ware 4 sack-jének örülök 😊beltazor
hajunkra kenhetjük,mert semmi más nem működött defense oldalon(meg mondjuk offense oldalon se),ez megint a 2010es védelem volt,pedig azt reméltem azzal már csak rémálmokból csatakosan felriadt éjszakákon fogok találkozni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
mennyi időre?Cowboykarcsi
Még nem tudni, ma lesz elvileg MRI, ennyit számítana futás ellen az Ő jelenléte?
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
mennyi időre?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ezt jobb volt nem látni. Mindegy. 5-1el hozzuk így a csoportot. :/
Most olvasom Lee kiesett kurva jó hétvége...
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
látom ti sem találtok szavakatCowboykarcsi
Ware 4 sack-jének örülök 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
látom ti sem találtok szavakat

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Ligaalja csapatot úgy kellene megverni, ahogyan a Saints a Coltsot. Még mindig a dominanciát hiányolom, ami a playoffig és tovább repítene minket.Dzsokijuing
figyelj Dzsoki, a ligaelit Saints éppen most veri péppé a ligaalja Rams-t.
ja, bocs, pont nem...
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Első meccse lesz amit kihagyok idén remélem elintézzük az all hype team-e 😛
Blevi
én még nem tudom, hogy megnézem-e (egyik oldalon áll az, hogy kellene az alvás, másik oldalon meg az, hogy valszeg úgyis fel kell legalább egyszer kellni meccsidő alatt pelenkázni, plusz vasárnap hajnalban ugye óraátállítsá van, szóval a meccs egy órával hamarabb kezdődik magyar idő szerint asszem, mint a szokásos)
viszont nem nagyon csipáznám, ha a gyerekem apjának az lenne a születésnapi ajándéka, hogy kikap a kedvenc csapata az egyik legnagyobb riválisától...slowmotion
én tuti megnézem bár meccs után 4 órával mehetek pupillatágításra a kórházba.

egy PHI- Dal-t látni kell😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tashard Choice --> waiver

Várhatólag ugye Bruce Carter kapja meg a rosterhelyét. Akinek pedig kell Choice, az kb. 320ezerért viheti innentől 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Első meccse lesz amit kihagyok idén remélem elintézzük az all hype team-e 😛
Blevi
én még nem tudom, hogy megnézem-e (egyik oldalon áll az, hogy kellene az alvás, másik oldalon meg az, hogy valszeg úgyis fel kell legalább egyszer kellni meccsidő alatt pelenkázni, plusz vasárnap hajnalban ugye óraátállítsá van, szóval a meccs egy órával hamarabb kezdődik magyar idő szerint asszem, mint a szokásos)
viszont nem nagyon csipáznám, ha a gyerekem apjának az lenne a születésnapi ajándéka, hogy kikap a kedvenc csapata az egyik legnagyobb riválisától...
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Csütörtökön MacBriar felkerült a sérült listára a bal (nem rúgó) lába miatt. Állítólag elég csúnyán sántít, a PS-be le is igazolták Chris Jones puntert... aki már járt a Cowboysnál edzőtáborban és a visszaemlékezések (Rob Phillips) szerint elég szar volt. Nem jött jól ez a sérülés pont most, hogy Diun-Disun Dzsekszonnak kell rugdosni a labdát.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/26/pro-bowl-cheat-sheet-week-7/

Tryon Smith kezdő a mukinál.
hmmm idény előtt szidtam mint a bokrot 1/9-re őt húzni.... aztán csak kiderült hogy érti a szakmátbeltazor
http://www.dallascowboys.com/news/nick_eatman.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981c&plckPostId=Blog%3a1990bfd1-c6a9-4728-af3f-a229e85b981cPost%3aff289648-b2be-4550-817b-4e512bb62827&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest

Érdekes cikk elég fontos meccs előtt váltanánk.
Tyron jó de van fejlődési lehetőség benne, és kell ismég bőven fejlődnie vsz.
Első meccse lesz amit kihagyok idén remélem elintézzük az all hype team-e 😛

Ja és Dez játszotta Vick szerepét edzésen. 😀
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/26/pro-bowl-cheat-sheet-week-7/

Tryon Smith kezdő a mukinál.
hmmm idény előtt szidtam mint a bokrot 1/9-re őt húzni.... aztán csak kiderült hogy érti a szakmát

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bizony, reggel még volt róla szó a sportnaptárban is 😊
http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/ime-a-valaha-volt-tan-legjobb-running-back-2100611

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ja, én is most néztem meg az nfl.comot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
"2002 – Ho Chi Minh City ITC Inferno, a fire destroys a luxurious department store where 1500 people are shopping. Over 60 people died and over 100 are missing. It is the deadliest disaster in Vietnam during peacetime."

rip 😕gyeek
Szerintem nem pont erre gondolt... 😊somoskovig
Szerintem se. Te tudod amúgy vagy engem jöttél kisegíteni? 😛gyeek
Van egy tippem. 😊 Emmitt Smith ma 9 éve döntötte meg Sweetness futott yard csúcsát.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
egyébként pedig ma van pontosan kilenc éve, hogy...slowmotion
"2002 – Ho Chi Minh City ITC Inferno, a fire destroys a luxurious department store where 1500 people are shopping. Over 60 people died and over 100 are missing. It is the deadliest disaster in Vietnam during peacetime."

rip 😕gyeek
Szerintem nem pont erre gondolt... 😊somoskovig
Szerintem se. Te tudod amúgy vagy engem jöttél kisegíteni? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
egyébként pedig ma van pontosan kilenc éve, hogy...slowmotion
"2002 – Ho Chi Minh City ITC Inferno, a fire destroys a luxurious department store where 1500 people are shopping. Over 60 people died and over 100 are missing. It is the deadliest disaster in Vietnam during peacetime."

rip 😕gyeek
Szerintem nem pont erre gondolt... 😊somoskovig
Szerintem erre: a DÁVID FERENC EGYLET 2002. október 27-én emlékünnepélyt rendezett Nagy Ignác utcai, ill. Hőgyes Endre utcai templomunkban KOSSUTH LAJOS születésének 200 éves, ill. a RÁKÓCZI-szabadságharc megkezdésének 300 éves évfordulója alkalmából. 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
egyébként pedig ma van pontosan kilenc éve, hogy...slowmotion
"2002 – Ho Chi Minh City ITC Inferno, a fire destroys a luxurious department store where 1500 people are shopping. Over 60 people died and over 100 are missing. It is the deadliest disaster in Vietnam during peacetime."

rip 😕gyeek
Szerintem nem pont erre gondolt... 😊

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
egyébként pedig ma van pontosan kilenc éve, hogy...slowmotion
"2002 – Ho Chi Minh City ITC Inferno, a fire destroys a luxurious department store where 1500 people are shopping. Over 60 people died and over 100 are missing. It is the deadliest disaster in Vietnam during peacetime."

rip 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
egyébként pedig ma van pontosan kilenc éve, hogy...