Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Murray nem volt rossz 😊 valamint nekem az is szokatlan hogy Elam személyében Woody óta először van olyan FS-nk aki tud tackle-t csinálni.Cowboykarcsi
még jó, hogy Woody SS-t játszott 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Jó bemelegítés volt a Lincoln előtt. Nem akarom bántani a Rams szurkolókat és elnézést is előre, de egy gyenge csapatot vertünk ma meg. Egy kis önbizalom növelő volt.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Murray nem volt rossz 😊 valamint nekem az is szokatlan hogy Elam személyében Woody óta először van olyan FS-nk aki tud tackle-t csinálni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Én sem, mert unalmasak. 😊 Komolyan, ha ez a Rams bele tud hatékonyan kötni a Cowboysba, akkor mindenki verje ki a playoffot a fejéből.gyeek
Inkább saját magunktól fosoK 😀
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Én sem, mert unalmasak. 😊 Komolyan, ha ez a Rams bele tud hatékonyan kötni a Cowboysba, akkor mindenki verje ki a playoffot a fejéből.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Egy tré fal mögött, AJ Feeleyvel kiálló, sérülésekkel bajlódó Jacksonnal és sereghajtó Dvel megvert Ramst félelem nélkül kell ütni.gyeek
Persze de nem szeretem az ennyire egyértelmű meccseket..
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Egy tré fal mögött, AJ Feeleyvel kiálló, sérülésekkel bajlódó Jacksonnal és sereghajtó Dvel megvert Ramst félelem nélkül kell ütni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
2008ban is sikerült kiszopni tőlük(tudom Romo nem volt de akkor is)pedig akkor még a mostaninál is gyengébb volt a Rams.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Bradford out, eddig is kötelező volt ezután még inkább.
Ezek szoktak a legnehezebbek lenni.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://espn.go.com/dallas/video/clip?id=7120683
Egy kis DeMarcus. Főleg a magánéletébe tekinthetünk be, nem ismertem ezt az oldalát az életének.
Witten-nel együtt nagy kedvencem remélem itt fejezik be mindketten.Blevi
Köszönjük,nagyszerű kis riport.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
http://espn.go.com/dallas/video/clip?id=7120683
Egy kis DeMarcus. Főleg a magánéletébe tekinthetünk be, nem ismertem ezt az oldalát az életének.
Witten-nel együtt nagy kedvencem remélem itt fejezik be mindketten.Blevi
Éljenek a slowmotion- és a Ware-babák! 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mekkora állat lenne Dez, ha még tudná is 😂

több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/dallas/video/clip?id=7120683
Egy kis DeMarcus. Főleg a magánéletébe tekinthetünk be, nem ismertem ezt az oldalát az életének.
Witten-nel együtt nagy kedvencem remélem itt fejezik be mindketten.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Tavaly sem volt ott a szeren, hiába magyarázta. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezt hol olvastad?Tavaly érdekes módon nem voltak ilyen gondok,pedig gondolom olyan nagyon jelentősen nem változott azóta a playbook,vagy az offseasonban elfelejtette volna?Nem hiszem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
azt olvastam azért nem dobják Dez felé a labdát annyit, mert nem tudja annyira jól a playbookot, mint kéne :/
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
jaja, mindenkinek köszi a gratulációkat, mondjuk az első meccs sikerülhetett volna jobban is, de a fiúk már megkapták a maguk büntijét 😊
mindenesetre második nekifutásra már csak a győzelmet fogadjuk el 😀
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Dwayne Harris waived... lehettek volna kicsit türelmesebbek, most már csak remélni tudom, hogy sikerült átpaszírozni a PS-ba. Említette a rotoworld, hogy csak 6.6 yardot átlagolt a punt returnökkel, de rég láttam ilyen biztos kezű srácot a poszton, és bevállalós is volt. Szerintem a punt-return blokkokkal volt inkább gond mint Harrisszel. :/


Érkezett a helyére Daniel Loper OG, aki szeptember óta munkanélküli (Raiders cut).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dwayne Harris - cut
http://www.macsfootballblog.com/2011/10/cowboys-waive-wr-dwayne-harris.html
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
mikor van trade deadline?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
van érdeklődő Choice után??beltazor
2 csapat érdeklődik, de Jones sérülése miatt kétséges hogy lesz-e csere.Wirtschaftsteil
és véletlenül nem tod, mit adnának érte? 😊beltazor
Ami egy zacskó szotyin felül van az jó.
Billt sajnálom mert vsz nem volt rossz, nem emelkedett ki semerre, de megbízható volt 😕

nfl.com-os pr-ből
Dallas hasn't lost a game by more than four points since October of last year.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
van érdeklődő Choice után??beltazor
2 csapat érdeklődik, de Jones sérülése miatt kétséges hogy lesz-e csere.Wirtschaftsteil
és véletlenül nem tod, mit adnának érte? 😊

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
van érdeklődő Choice után??beltazor
2 csapat érdeklődik, de Jones sérülése miatt kétséges hogy lesz-e csere.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
van érdeklődő Choice után??

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Szintén gratulálok a lurkóhoz Slowmotion! 😊