Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀beltazor
nem fért bele a Ramsbe.
mondjuk ha Dez és Austin nem sérülnek meg egyms után az első két meccsen, akkor valószínűleg nem igazoltuk volna le Robinsont.slowmotion
Én úgy emlékszem hogy a Chargerstől lett elküldve és úgy szedtük fel a már említett sérülés hullám után.De nem biztos.Cowboykarcsi
Az elég gyengusz preseason miatt küldte el a chargers, és úgy emlékszem 2x is leigazoltuk, mert először kb 6 nap után mi is elbúcsúztunk tőle 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀beltazor
nem fért bele a Ramsbe.
mondjuk ha Dez és Austin nem sérülnek meg egyms után az első két meccsen, akkor valószínűleg nem igazoltuk volna le Robinsont.slowmotion
Én úgy emlékszem hogy a Chargerstől lett elküldve és úgy szedtük fel a már említett sérülés hullám után.De nem biztos.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
@slowmotion
A meccs második felét sajnos nem láttam, így csak most olvastam vissza a topicot, és vettem észre ,hogy írtál.
Gratulálok a győzelemhez, a 100 yardot nem hittem volna egy futótól, de szerintem ezzel sokan voltak még így.undisputedly
én sem hittem volna, ezért mondtam, hogy biztos úgy lesz.
azt sem hittem volna, hogy képesek vagyunk úgy nyerni, hogy valaki 135 yardot fut ellenünk.
Hasselbeck-kel a fedélzeten elég meleg lett volna a pite.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
@slowmotion
A meccs második felét sajnos nem láttam, így csak most olvastam vissza a topicot, és vettem észre ,hogy írtál.
Gratulálok a győzelemhez, a 100 yardot nem hittem volna egy futótól, de szerintem ezzel sokan voltak még így.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀beltazor
nem fért bele a Ramsbe.
mondjuk ha Dez és Austin nem sérülnek meg egyms után az első két meccsen, akkor valószínűleg nem igazoltuk volna le Robinsont.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
amikor először feltűnt nekem a képernyőn, akkor éppen túlreagált egy RB screent, no de ez legyen a legnagyobb hibája idén 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Murray egy kib**** jó pick volt 😀 3.körben egy ilyen futott hozni 😊

tud a csapat futni, csak kell hozzá aki látja a réseket.
nagyon örülök hogy végre van Rb-nk

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
nnna.
4-4, innen szép bejutni a playoffba 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
MacBriar sérülése amit még a Pats ellen szedett össze nem javult, Chris Jones fog puntolni a hétvégén. Loper waived.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Billick is mintha arról írna, itt az esély a csoportunkban az élre állni. Ő négy relatíve könnyebb meccsről ír, míg az ellenfeleinket szorongatni fogják rendesen....
Vélemény?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823bd73d/article/cowboys-have-reason-to-be-optimistic-in-nfc-east-race?module=HP11_content_streamSabrinatic
ha a futást megfogjuk, akkor van rá esély. csak akkor hajtani kéne.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
amúgy Skins QB mezt nem tudtak volna küldeni (legalábbis menőt tutira nem), mert az akkori három legnagyobb név az Gannon, Frerotte és Rypien volt.
nos az első csak néhány megállóval odébb lett értelmes irányító, a második nem is volt az soha, a harmadiknak meg hiába nyerte meg valahogy a SB-t, soha nem lett sztár 😊slowmotion
azért e mellett nem tudtam elmenni; Rypien '91-ben nyert SB-t, Williams meg '87-ben, míg az Aikmen 'henger' '93-tól indult el, szóval inkább az a kérdés mennyire korai 90-es évek azok amikről szó van 😊; még ha Rypient nem is tartod klasszisnak, azért Williams mellett nem biztos, hogy ilyen könnyen el lehet menni. Szóval a lehetőség adott volt, hogy 'menőt' küldhessenek. 😉sapka
értem én, hogy nyertek SB-t. Dilfer is nyert. Williams 17 meccsen volt kezdő Nálatok*, ennyit még Bledsoe is bírt, aztán mégsem küldözgetett senki Bledsoe mezt 😊

*rájátszással együtt, és még így is negatív volt a rekordja
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem(vagy remélem)előbb küldjük el Brookingot mint Jamest.Fiatalabb,jobb.

Sabrina;nem baj,de azért lásd be eléggé félrevezető a nicked 😛Cowboykarcsi
baszki, muszáj volt az első napon ráijeszteni? 😉slowmotion
Itt a megoldás: http://www.youtube.com/watch?v=eiuHdUkuRi0Dzsokijuing
Milyen szemérmesen igazagatja a fürdőrucit... why bother?!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
Szerintem(vagy remélem)előbb küldjük el Brookingot mint Jamest.Fiatalabb,jobb.

Sabrina;nem baj,de azért lásd be eléggé félrevezető a nicked 😛Cowboykarcsi
baszki, muszáj volt az első napon ráijeszteni? 😉slowmotion
Itt a megoldás: http://www.youtube.com/watch?v=eiuHdUkuRi0

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
amúgy Skins QB mezt nem tudtak volna küldeni (legalábbis menőt tutira nem), mert az akkori három legnagyobb név az Gannon, Frerotte és Rypien volt.
nos az első csak néhány megállóval odébb lett értelmes irányító, a második nem is volt az soha, a harmadiknak meg hiába nyerte meg valahogy a SB-t, soha nem lett sztár 😊slowmotion
azért e mellett nem tudtam elmenni; Rypien '91-ben nyert SB-t, Williams meg '87-ben, míg az Aikmen 'henger' '93-tól indult el, szóval inkább az a kérdés mennyire korai 90-es évek azok amikről szó van 😊; még ha Rypient nem is tartod klasszisnak, azért Williams mellett nem biztos, hogy ilyen könnyen el lehet menni. Szóval a lehetőség adott volt, hogy 'menőt' küldhessenek. 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Sziasztok!
Új fórumozóként köszöntök mindenkit!
Hosszó vacilálás után csatlakozom hozzátok, az ok prózai: veszett hozzáértők vagytok, én még csak néhány éve figyelem-tanulom ezt a játékot. S persze a Boys-t.
Ja és hogy miért ŐK? Nem tom, volt-e erre nézvést körkérdésetek, ez nálam nem tudatos választás volt. Annak idején, a 90-es évek elején washingtoni rokonoktól na milyen pólót kaptam? Naná, hogy Aikman-est... hát így.
Néhány észrevétel:
- A mostani öt találkozónk sorsdöntő, azaz 5-öt kell nyerni, nincs mese.
- Romo: fan-ja vagyok, csak a fejlődését nem látom, sajna... Hogy helyette-utána mi lenne, ezt főleg nem látom, tehát számomra nem kérdés.
- Mostani fő gondok: Szerintem Garret nem tudja egyszerre nyomni a részedzőt és vezetőedzőt.
- Ja és szerintem jó a csapat, a Detroit-i és a Phil-i meccseket nem értem csak.

Még egyszer üdv mindenkinek!Sabrina
A szégyentelenek, ezt hogy hozták össze... 😀somoskovig
ez is csak azt mutatja, hogy noha tele van gazemberrel az a főváros is, mégis akad néhány igazhitű.
amúgy Skins QB mezt nem tudtak volna küldeni (legalábbis menőt tutira nem), mert az akkori három legnagyobb név az Gannon, Frerotte és Rypien volt.
nos az első csak néhány megállóval odébb lett értelmes irányító, a második nem is volt az soha, a harmadiknak meg hiába nyerte meg valahogy a SB-t, soha nem lett sztár 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Szerintem(vagy remélem)előbb küldjük el Brookingot mint Jamest.Fiatalabb,jobb.

Sabrina;nem baj,de azért lásd be eléggé félrevezető a nicked 😛Cowboykarcsi
baszki, muszáj volt az első napon ráijeszteni? 😉
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823b59dd/article/newton-would-still-be-top-pick-but-other-qbs-rise-in-redraft-?module=HP11_cp

na ez bebasz.

1. én nem cserélném ki Solder-re T Smith-tet.
2. nézzétek meg a 15. picket. egy 1/15 hoztunk ki a 3. körben xdbeltazor
pedig Gil bácsi igazán hazabeszélhetne, egy időben a mi fizetési listánkon volt...
1. szerintem senki sem, a csávó még csak most 20, mire a kortársai kijönnek a draftra három év múlva (tackle-ök), addigra neki 3 év NFL-tapasztalata lesz a többiek 3 év NCAA-tapasztalatával szemben. plusz egyetemen soha nem fogják annyira kitenyészteni fizikailag, mint Voicik bácsi minálunk. Gil bácsi biztos úgy értette, hogy a Tehenészeknek már egy kész játékosra lenne szükség, de én meg azt mondom, hogy nem ez a legutolsó needünk, ami egy gyűrűhöz szükséges.
2. azért várjunk még egy-két meccset, szerintem az 1/15 kissé talán túlzás. Murray-nek nem kis szerencséje volt azzal, hogy pont akkor lett kezdő, amikor a liga két leggyengébb futás elleni védelmével találkoztunk. ha mondjuk két hét múlva a Bills ellen is ilyen produkciót nyújt, akkor azt mondom: oké, tud valamit a csávó. de ehhez több kell, mint 33 akció.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
hangulat felelősnek ott van Ryan,és belőle még szakmailag is hasznot húzunk 😊 én kedvelem Brookingot amióta itt van,de szvsz egyértelmű hogy ha ILB-k közül valakinek mennie kéne az ő lenne,James azért még simán megüti egy átlag ILB szintjét akármilyen szempontból nézve,Brook már nem annyira.Ráadsul szerintem James fontosabb is az öltözőben mint Keith.Cowboykarcsi
Sajnos a Phily ellen is elég tétován mozgott, legalábbis amíg bírtam nézni a gyötrődésünket...Sabrinatic
Jamesnek nem is ez a feladata, coverage-re már pár éve alkalmatlan. max egy falembert tudna lekövetni, de arról meg lepattanna.
James-nek két lehetséges használati módja van: belefuttatni a falba, hátha az egyik résen pont a RB-et tudja seggre fejelni, esetleg eljut az irányítóig; vagy zónában tartani, azt remélve, hogy mint terepakadály megakaszthatja az underneath passing route-okat.
két éve, amikor még ment a D-nek, akkor asszem volt vagy 6-8 sackje, meg egy halom tackle, de nagyjából már akkor is ezekből szedegette össze.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823b59dd/article/newton-would-still-be-top-pick-but-other-qbs-rise-in-redraft-?module=HP11_cp

na ez bebasz.

1. én nem cserélném ki Solder-re T Smith-tet.
2. nézzétek meg a 15. picket. egy 1/15 hoztunk ki a 3. körben xd

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hangulat felelősnek ott van Ryan,és belőle még szakmailag is hasznot húzunk 😊 én kedvelem Brookingot amióta itt van,de szvsz egyértelmű hogy ha ILB-k közül valakinek mennie kéne az ő lenne,James azért még simán megüti egy átlag ILB szintjét akármilyen szempontból nézve,Brook már nem annyira.Ráadsul szerintem James fontosabb is az öltözőben mint Keith.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem(vagy remélem)előbb küldjük el Brookingot mint Jamest.Fiatalabb,jobb.

Sabrina;nem baj,de azért lásd be eléggé félrevezető a nicked 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Én is üdvözlöm az új szurkolónkat! 😊


Hétvégén fog játszani B. Cartel. Ha beválik akkor év végén könnyes búcsút veszünk B. Jamestől.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Végre a mi kis csapatunkban is van hölgy szurkoló 😊 Üdv nálunk,érezd otthon magad 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen