Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins 😀 Szóval lesz meccs,ráadásul van egy olyan érzésem hogy az sem lesz sokkal simább.Még egy kis stat,ez volt idén a harmadik 27-24es meccsünk,a két hosszabbításosat nyertük,a Jets ellen pedig buktunk ezzel az eredménnyel.Cowboykarcsi
jaja, tényleg, csütörtökön éjszaka Cowboys I. - Cowboys II. meccs, legalább nem kell sokat aludni.
remélem, Fiammetta hamar meggyógyul, mert Phillips sajnos nem ugyanaz a szint pass blockingban.
amúgy ismét bebizonyosodott, hogy a 3-4-es ellenfeleket nem szeressük, Miami mit is játszik?slowmotion
szerintem 3-4eznek ők is,de nem biztos

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hát igen minden kívánságom így jöjjön be.
Győzelem + habnak Ware előzze meg Jaredet. :cool: 😊 😊
Akkor a heti adag: Győzelem a Dolphins ellen, Bears,Giants,Falcons,Lions négyesből legalább 2 kapjon ki. 😊Kroos
Csütörtökön
1 meccs a Lion- Greean Bay lesz, utána jövünk mi.
Megnéztem a Dolphins győzelmét és bár sorozatban győznek, nem olyan erősek.
2pick mind felpattanó labda volt, ezekből elég jó helyről indulhattak. Volt egy spec team által szerzett TD is.
Támadósorukat meglehet állítani. Védelmüket nehezebb falat lesz, de talán a Was defnél gyengébb...

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen minden kívánságom így jöjjön be.
Győzelem + habnak Ware előzze meg Jaredet. :cool: 😊 😊
Akkor a heti adag: Győzelem a Dolphins ellen, Bears,Giants,Falcons,Lions négyesből legalább 2 kapjon ki. 😊

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
J Allenek nem volt sack-je 😀

Ware vezeti a listát 😀

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Jóó nyert a Philly, 17:10re kemény meccs lehetett. Young 2TD, 3 INT és így is.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hát ez kemény volt Miami szárnyal de azért vsz azt hozni kéne.
Ganonak ismét jár a pacsi 😛.
Remélem a Giants drukkereknek viszonozhatjuk reggel a kedvességet 😛Blevi
Oh igen.... 😊 :cool:
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins Cowboykarcsi
Ba*meg. 😛 Fel kell készülnöm... pálinka. -_-

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins 😀 Szóval lesz meccs,ráadásul van egy olyan érzésem hogy az sem lesz sokkal simább.Még egy kis stat,ez volt idén a harmadik 27-24es meccsünk,a két hosszabbításosat nyertük,a Jets ellen pedig buktunk ezzel az eredménnyel.Cowboykarcsi
jaja, tényleg, csütörtökön éjszaka Cowboys I. - Cowboys II. meccs, legalább nem kell sokat aludni.
remélem, Fiammetta hamar meggyógyul, mert Phillips sajnos nem ugyanaz a szint pass blockingban.
amúgy ismét bebizonyosodott, hogy a 3-4-es ellenfeleket nem szeressük, Miami mit is játszik?
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hát ez kemény volt Miami szárnyal de azért vsz azt hozni kéne.
Ganonak ismét jár a pacsi 😛.
Remélem a Giants drukkereknek viszonozhatjuk reggel a kedvességet 😛
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyeek;péntek hajnalban jön 'phins 😀 Szóval lesz meccs,ráadásul van egy olyan érzésem hogy az sem lesz sokkal simább.Még egy kis stat,ez volt idén a harmadik 27-24es meccsünk,a két hosszabbításosat nyertük,a Jets ellen pedig buktunk ezzel az eredménnyel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
...

Nem igazán jutok szóhoz, így a playoff szakadék szélén még súlyosabb volt nekem a meccs. Örülök, hogy egy hétig nincs megint meccs. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az meg külön priceless volt hogy gyakorlatilag Shanny mentett meg minket egy delay of game-től,a sorsdöntő FGnál 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
ilyen 3 órám is már rég volt 😀
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nagyon kellett.... 😀

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
FUUU ez kemény volt, és haragszom a csapatra, mert nem igaz h állandóan hullámvasútozni kell..
lényeg a győzelem, asszem lábon kihordtam egy infarktust 😂 😂

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
akurva mindenit.... 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
de rohadt ideges vagyok, 10:0ról így kiengedni.... ááááááááááááááááKroos
gyere az eredmény követőbe.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
de rohadt ideges vagyok, 10:0ról így kiengedni.... áááááááááááááááá

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na Üdv. mindenkinek. Már rég regisztráltam,de rég léptem be, próbálok aktív tag lenni.
Ma nyerni kell nincs mese, ha nem nyerünk nem is érdemlünk meg semmit.
Murray amit csinál fantasztikus, de én Dezt és Wittent is talán többet foglalkoztatnám.
Jó lenne nyerni és remélem a Sack Királyunk ma is ügyes lesz és megelőzi szép lassan Jared Allent... 😛Kroos
Nick nevedből arra következtetek, hogy csak jó fej lehetsz. 😊

Defensnek ma nagy napja lesz.beltazor
Abszolút nem kötekedésből, de talán helyesebb úgy a megállapítás, hogy a mi Offense-ünknek lesz meg a "szokásos" napja... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Töröltem minden elcsépelt közhelyemet - azaz minden hozzászólásomat.
üdvSabrinatic
erre inkább nem mondok semmit...slowmotion
Én nem értem ennek a teátrális manővernek mi volt az értelme, de bassza sas...gyeek
én sem.
nem rá írtam, amit írtam, hanem magunkra.
whatever.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Üdv. Bence 😉
Köszi Beltazor, legyen igazad!!!! 😊

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na Üdv. mindenkinek. Már rég regisztráltam,de rég léptem be, próbálok aktív tag lenni.
Ma nyerni kell nincs mese, ha nem nyerünk nem is érdemlünk meg semmit.
Murray amit csinál fantasztikus, de én Dezt és Wittent is talán többet foglalkoztatnám.
Jó lenne nyerni és remélem a Sack Királyunk ma is ügyes lesz és megelőzi szép lassan Jared Allent... 😛Kroos
Üdv Bálint! 😂 😛
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na Üdv. mindenkinek. Már rég regisztráltam,de rég léptem be, próbálok aktív tag lenni.
Ma nyerni kell nincs mese, ha nem nyerünk nem is érdemlünk meg semmit.
Murray amit csinál fantasztikus, de én Dezt és Wittent is talán többet foglalkoztatnám.
Jó lenne nyerni és remélem a Sack Királyunk ma is ügyes lesz és megelőzi szép lassan Jared Allent... 😛Kroos
Nick nevedből arra következtetek, hogy csak jó fej lehetsz. 😊

Defensnek ma nagy napja lesz.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na Üdv. mindenkinek. Már rég regisztráltam,de rég léptem be, próbálok aktív tag lenni.
Ma nyerni kell nincs mese, ha nem nyerünk nem is érdemlünk meg semmit.
Murray amit csinál fantasztikus, de én Dezt és Wittent is talán többet foglalkoztatnám.
Jó lenne nyerni és remélem a Sack Királyunk ma is ügyes lesz és megelőzi szép lassan Jared Allent... 😛

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nfl.com szerint Landry nem játszik, nem bánom túlzottan.