Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jenkis már valószínű visszatérhet az Arizona ellen, Austin meg nem.
Mondjuk Austint inkább a Giants ellen várnám inkább vissza. :/

Egy-két érdekes gondolat
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82474d86/article/romo-carrying-the-cowboys-unlike-49ers-smith-week-12-notes?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az első félidőt láttam csak de eredménykövetőzni nem fogok egy ideig, az tuti.
Egész meccsen ment a mákos cowboys, ha a miamit FG-n tartjuk az elbaszott offense nem pedig j D#.
Giants szurkolókkal semmi bajom, de tegnap többen eredménykövettek mint a mi 😀
Mindegy egy máker túlhájpolt fos csapat vagyunk. 😛
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Romonak a 4. legjobb a passer ratingje 😊 Én amúgy kicsit félek, hogy ha ilyeneket cseszünk el, mint most, amit egy Miami ellen esetleg még megtehetünk, de egy Giants ellen már nem..Wirtschaftsteil
Az ilyen összehasonlításoknak nem sok értelme van szerintem 😉 Ezt a logikát követve,mi simán vertük a Rasmt,a Rams verte a Saintst,tehát mi gyakorlatilag lemészárolnánk Breest meg a csapatát.Nem valószínű.Azt kell megverni aki szembejön,és az meg már nem számít különösebben hogy 1 ponttal vagy 41 ponttal,(majdnem)ugyanez vereségnél is,a W az W,az L meg L,ennyi ami a lényeg.Persze diskurzusnak jó hasonlitgatni hogy melyik csapat ellen hogy játszottunk,de ebből messzemenő következtetéseket nem lehet vagy legalábbis nem érdemes levonni.

Másik példa.2009.Beszarós,vértpisálós győzlem a 4-12es Skins ellen(a 7-6ra gondolok),vagy OT győzelem a szintén 4-12es Chiefs ellen,aztán meg mi vettük el a 13-0val álló Saints veretlenségét,ráadásul idegenben.De meg is fordíthatjuk,2008 megverjük a 12-4es Giantset 20-7re,ugyhogy gyakorlatilag a D minden fegyvertét kicsavarta a Gmenek kezéből,de ugyan ebben az évben kikaptunk a(talán 34-14re?) már pontosan nem is tudom mennyire harmat gyenge Ramstől,aknek az Offense annyiból állt akkortájt hogy Steven Jackson és kész.Látod?Ahogy Red is mindig mondja,mindig az aktuális meccsere kell koncentrálni és ott megpróbálni a lehető legjobbat nyújtani,lényegtelen hogy mit játszottál az előző héten és ki ellen.Cowboykarcsi
aha.
de akkor a Rams ellen Brad Johnson volt a QB, merthogy Romo ujja előző héten, a Cards ellen eltörött.
akkor, amikor McBriar és tulajdonképpen Felix is kidőlt egész évre.slowmotion
akkor bocs a rossz példáért erről már el is felejtkeztem,de gondolom ettől függetlenül a mondanivalóm még átjött.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Romonak a 4. legjobb a passer ratingje 😊 Én amúgy kicsit félek, hogy ha ilyeneket cseszünk el, mint most, amit egy Miami ellen esetleg még megtehetünk, de egy Giants ellen már nem..Wirtschaftsteil
Az ilyen összehasonlításoknak nem sok értelme van szerintem 😉 Ezt a logikát követve,mi simán vertük a Rasmt,a Rams verte a Saintst,tehát mi gyakorlatilag lemészárolnánk Breest meg a csapatát.Nem valószínű.Azt kell megverni aki szembejön,és az meg már nem számít különösebben hogy 1 ponttal vagy 41 ponttal,(majdnem)ugyanez vereségnél is,a W az W,az L meg L,ennyi ami a lényeg.Persze diskurzusnak jó hasonlitgatni hogy melyik csapat ellen hogy játszottunk,de ebből messzemenő következtetéseket nem lehet vagy legalábbis nem érdemes levonni.

Másik példa.2009.Beszarós,vértpisálós győzlem a 4-12es Skins ellen(a 7-6ra gondolok),vagy OT győzelem a szintén 4-12es Chiefs ellen,aztán meg mi vettük el a 13-0val álló Saints veretlenségét,ráadásul idegenben.De meg is fordíthatjuk,2008 megverjük a 12-4es Giantset 20-7re,ugyhogy gyakorlatilag a D minden fegyvertét kicsavarta a Gmenek kezéből,de ugyan ebben az évben kikaptunk a(talán 34-14re?) már pontosan nem is tudom mennyire harmat gyenge Ramstől,aknek az Offense annyiból állt akkortájt hogy Steven Jackson és kész.Látod?Ahogy Red is mindig mondja,mindig az aktuális meccsere kell koncentrálni és ott megpróbálni a lehető legjobbat nyújtani,lényegtelen hogy mit játszottál az előző héten és ki ellen.Cowboykarcsi
aha.
de akkor a Rams ellen Brad Johnson volt a QB, merthogy Romo ujja előző héten, a Cards ellen eltörött.
akkor, amikor McBriar és tulajdonképpen Felix is kidőlt egész évre.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Romonak a 4. legjobb a passer ratingje 😊 Én amúgy kicsit félek, hogy ha ilyeneket cseszünk el, mint most, amit egy Miami ellen esetleg még megtehetünk, de egy Giants ellen már nem..Wirtschaftsteil
Az ilyen összehasonlításoknak nem sok értelme van szerintem 😉 Ezt a logikát követve,mi simán vertük a Rasmt,a Rams verte a Saintst,tehát mi gyakorlatilag lemészárolnánk Breest meg a csapatát.Nem valószínű.Azt kell megverni aki szembejön,és az meg már nem számít különösebben hogy 1 ponttal vagy 41 ponttal,(majdnem)ugyanez vereségnél is,a W az W,az L meg L,ennyi ami a lényeg.Persze diskurzusnak jó hasonlitgatni hogy melyik csapat ellen hogy játszottunk,de ebből messzemenő következtetéseket nem lehet vagy legalábbis nem érdemes levonni.

Másik példa.2009.Beszarós,vértpisálós győzlem a 4-12es Skins ellen(a 7-6ra gondolok),vagy OT győzelem a szintén 4-12es Chiefs ellen,aztán meg mi vettük el a 13-0val álló Saints veretlenségét,ráadásul idegenben.De meg is fordíthatjuk,2008 megverjük a 12-4es Giantset 20-7re,ugyhogy gyakorlatilag a D minden fegyvertét kicsavarta a Gmenek kezéből,de ugyan ebben az évben kikaptunk a(talán 34-14re?) már pontosan nem is tudom mennyire harmat gyenge Ramstől,aknek az Offense annyiból állt akkortájt hogy Steven Jackson és kész.Látod?Ahogy Red is mindig mondja,mindig az aktuális meccsere kell koncentrálni és ott megpróbálni a lehető legjobbat nyújtani,lényegtelen hogy mit játszottál az előző héten és ki ellen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Romonak a 4. legjobb a passer ratingje 😊 Én amúgy kicsit félek, hogy ha ilyeneket cseszünk el, mint most, amit egy Miami ellen esetleg még megtehetünk, de egy Giants ellen már nem..
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem látok rá sok esélyt hogy a meg tudják tartani Robinsont. :/gyeek
Ahogy JJ-t ismerem én ettől nem félek,sőt,inkább hajlamos túlfizetni embereket,egy jó év után.

Pl az általad is sokat ekézett Hamiln ennek a egyik legjobb példája volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Fiammetta lehet nem játszik már idén. :/ :/gyeek
ez baj :/ a futó játék javulását neki is köszönhetjük, és Philipset inkább TE-ként használnám.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Elég komoly lehet akkor az a betegség,remélem nem valami súlyos,nagyon titkolóznak.Cowboykarcsi
azt olvastam BTB-n, hogy egy Carolina-i csávó érdeklődött az ismerőseinél, miért tették ki Fiammettát.
neki olyasmit mondtak, hogy agyrázkódás- és nyaki problémái voltak.

végülis fullbacknél ez nem gáz, Moose is ezért kényszerült abbahagyni a játékot...
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Én meg azon gondolkodtam hogy Ogletreevel mi lesz vajon,milyen jövője van a csapattal(ha van egyáltalán)?Gyakorlatilag eljutott oda hogy minden szerepkörére amije volt(offense-ST),van olyan játékos aki legalább olyan jól vagy akár még jobban meg tudja oldani ugyanazokat a feladatokat mint ő.Ugye mint WR talán még Holley is többet hozott nála idén(tehát kb 4-5dik számú WR),Robinsont ne is hasonlítsuk hozzá, ő kb azt csinálja most mint amit Austin 2009ben.STben sem egy olyan valaki akit ne tudná helyettesíteni valaki,KR-PR-ben Ansah is hozza kb ugyan azt a szintet,és akkor még ott van az időnként ide is bevethető Jones,Bryantről már nem is beszélve.Én egy kicsit azért sajnálom emlékeszem sokunk szép jövőt várt tőle és voltak kimondottan biztató megmozdulásai is,de igazából idén,amikor először lett volna igazán esélye robbantani egyáltalán nem tudott élni vele.Cowboykarcsi
cut.
#1-#3 WR: Miles, Dez, Laurent
#4 WR (ST): inkább Holley, plusz ő kicsit nagyobb darab
#5 WR (KR): Harris, amint felépül
#6 WR (#4-#5-tel való versengésre): Radway, ha majd lekerül IR-rőlslowmotion
én Holley-t egy nagyon kis 4. WR-nek tartom. Nem megy bele vad dolgokba, routot megfutja, a labdát elkapja, akkor is ha egy kicsit rosszul jön.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elég komoly lehet akkor az a betegség,remélem nem valami súlyos,nagyon titkolóznak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Nem látok rá sok esélyt hogy a meg tudják tartani Robinsont. :/gyeek
szezon közben simán tudunk szerződést hosszabbítani, ha van hely a sapka alatt.
Robinson is jól jöhet ki belőle, mert 1, legalább mi nem mondtunk le róla; 2, ha összecsiszolódik a támadósor, akkor simán lehetünk bajnokaspiránsok, márpedig milliós szerződést sok helyen le lehet akasztani, de gyűrűt nem
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Fiammetta lehet nem játszik már idén. :/ :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem látok rá sok esélyt hogy a meg tudják tartani Robinsont. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Én meg azon gondolkodtam hogy Ogletreevel mi lesz vajon,milyen jövője van a csapattal(ha van egyáltalán)?Gyakorlatilag eljutott oda hogy minden szerepkörére amije volt(offense-ST),van olyan játékos aki legalább olyan jól vagy akár még jobban meg tudja oldani ugyanazokat a feladatokat mint ő.Ugye mint WR talán még Holley is többet hozott nála idén(tehát kb 4-5dik számú WR),Robinsont ne is hasonlítsuk hozzá, ő kb azt csinálja most mint amit Austin 2009ben.STben sem egy olyan valaki akit ne tudná helyettesíteni valaki,KR-PR-ben Ansah is hozza kb ugyan azt a szintet,és akkor még ott van az időnként ide is bevethető Jones,Bryantről már nem is beszélve.Én egy kicsit azért sajnálom emlékeszem sokunk szép jövőt várt tőle és voltak kimondottan biztató megmozdulásai is,de igazából idén,amikor először lett volna igazán esélye robbantani egyáltalán nem tudott élni vele.Cowboykarcsi
cut.
#1-#3 WR: Miles, Dez, Laurent
#4 WR (ST): inkább Holley, plusz ő kicsit nagyobb darab
#5 WR (KR): Harris, amint felépül
#6 WR (#4-#5-tel való versengésre): Radway, ha majd lekerül IR-ről
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nagy győzelem volt! Külön tetszett, hogy a végén Murray a biztonsági játékokból is + yardokat hozott.
Védelem egész jó, de egy első körös CB kinéz a drafton.beltazor
Egyetértek, meg hát Romot is jobban meg kéne védeni, 3-4szer már eljutottak hozzá de kijött belőle. Murraynak még volt 41 elkapott yardja is 😊
Az a szerencsétlen Flaccot úgy megvédik,lenne egy jobb QBjük már rég SB!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én meg azon gondolkodtam hogy Ogletreevel mi lesz vajon,milyen jövője van a csapattal(ha van egyáltalán)?Gyakorlatilag eljutott oda hogy minden szerepkörére amije volt(offense-ST),van olyan játékos aki legalább olyan jól vagy akár még jobban meg tudja oldani ugyanazokat a feladatokat mint ő.Ugye mint WR talán még Holley is többet hozott nála idén(tehát kb 4-5dik számú WR),Robinsont ne is hasonlítsuk hozzá, ő kb azt csinálja most mint amit Austin 2009ben.STben sem egy olyan valaki akit ne tudná helyettesíteni valaki,KR-PR-ben Ansah is hozza kb ugyan azt a szintet,és akkor még ott van az időnként ide is bevethető Jones,Bryantről már nem is beszélve.Én egy kicsit azért sajnálom emlékeszem sokunk szép jövőt várt tőle és voltak kimondottan biztató megmozdulásai is,de igazából idén,amikor először lett volna igazán esélye robbantani egyáltalán nem tudott élni vele.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jah igen, és külön kiemelném a cheerleadereket, akik hétrő hétre klasszis munkát végeznek.
Ráadásul egyre többet látjuk őket. Előbb lasztit kap, máskor egy Tacklet. 😀

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nagy győzelem volt! Külön tetszett, hogy a végén Murray a biztonsági játékokból is + yardokat hozott.
Védelem egész jó, de egy első körös CB kinéz a drafton.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
Mindkét csapatom uccsómp-es FG-vel és egy ponttal hozta a meccsét, soha rosszabb Hálaadást! 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Na az jó lesz,kíváncsian várom, ha meg van a hely az már majdnem a mennyország 😀
Jó étvágyat, jó szurkolást!!! 😉Kroos
Háááát...
A kaját kivártuk (Duffy's sport bar - official sport bar of miami teams) sikerrel - akkora adag pulykát adtak menüben, hogy a komplett első félidő kellett ahhoz, hogy leküzdjem....

A meccset szerény 50 plazma TV-n lehetett követni - minden helyről legalább háromra esett pazar rálátás. A falon mindenhol sporttal kapcsolatos emlékek, plakettek, fényképek. Ezt lehetett sport bárnak csúfolni. Shuttle service megy minden major sporteseményre, a környező városokból Miamiba...
Azt nem állítom, hogy sokan voltam Cowboys-szurkolóként (kb. a párom támogatott egyedül szolidarításból 😉 ), de csak kiszurkoltam a győzelmet.

Azt azért megnézném, amikor nyitnak egy külön kórtermet a szívbántalmakkal küzdő Cowboys-szurkolóknak egy-egy kiizzadt hétvége után... 😀 😀

Nem baj: a remény tovább él, ahogy mi is!
Holnap meg megnézem a "juniorok" hogy játszanak errefelé: Miami Hurricanes vs. Boston College

Szép álmokat-10 napig nyugodt estéink lesznek!
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Robinson olyan állati formában játszik, kár hogy nem kötöttek vele 1 évesnél hosszabb szerződést, mert hétről hétre nyomatja fel az árát. Nem is értem hogy nem jöttek neki össze a dolgot a Ramsben tavaly.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
😀 erre azért mehetett volna a sárga zászló: http://www.facebook.com/seahawkshungary/posts/301152999905110krankovics
Slowmotion és én is vártam, de csak később, Walker és Fasano találkozásánál dobták. Witten meg hálaadás éjjelén a kanapén alszik. 😊gyeek
visszakaptuk Dez punt returnjénél, volt ott illegal block in the back kettő is, de nem fújták be.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
😀 erre azért mehetett volna a sárga zászló: http://www.facebook.com/seahawkshungary/posts/301152999905110krankovics
Slowmotion és én is vártam, de csak később, Walker és Fasano találkozásánál dobták. Witten meg hálaadás éjjelén a kanapén alszik. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😀 erre azért mehetett volna a sárga zászló: http://www.facebook.com/seahawkshungary/posts/301152999905110

http://seahawks.hu