Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
amúgy érdekes dolog ez a 'tails never fails', harmadszor játszunk OT-t, harmadszor idegenben (ergo miénk volt a választás joga), de harmadszor vesztettük el a hosszabbítás pénzfeldobását.

közben 2+2 yardra az OT a New Meadowlands-ben...
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
jah amúgy ezentúl a pénz feldobást is gyakorolni kell...

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez óriási sansz volt, lett volna 2 meccs előnyünk...
És ha nyerünk a Giants ellen, gyak meg van a csoport győzelem, de így ha nem nyerünk lépéselőnyben a Giants...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
nafaszom, már megint ügyesen segítettük az ellenfelet.
az egyetlen pozitívum az estében, hogy a Giants bukóra áll, bár innen még simán lehet ott is hosszabbítás.slowmotion
Abból a szempontból mindegy hogy a Giantset verni kell legalább egyszer.
Az is elgondolkodtató, hogy ilyen Kolb meg Grossmann félék is szénné szopatnak minket...Blevi
az rendben, hogy egyszer meg kell verni őket, de ha ezt a tetvedék meccset megnyerjük, meg esetleg jövő héten is nyertünk volna, akkor nyolc nap múlva már csoportgyőztesként ébredhetett volna a csapat, tiszteletjeggyel a rájátszásra.

így viszont még nagyon is nyílt minden, mi meg játszhatunk a Giants D-line ellen (nem nagyon jönnek be nekünk), meg a passing O ellen.
elárulom, kicsit azért többet tudnak, mint a Cards, és tőlük is kaptunk 250 yardot.
Eli jó lehet úgy 350-400 körülre ellenünk, de csak akkor, ha esetleg a futás nem csinál 100+ yardot.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez a csapat nem érdemel PO-t rohadt nagy hibákat követett el az edzői gárda ma is. Balfaszok vagyunk.
Baileyt nem bántom mert idén sokat jót tett. De Garettre most kurva mérges vagyokBlevi
Szerintem ez ugyanúgy elhamarkodott mint ennek az ellenkezője lenne.Ez volt zsinórban a harmadik utolsó pillanatos meccsünk,nem lehet mindig behúzni az ilyeneket.Garrett utolsó megmozdulása fasz volt,bár lehet csak attól fosott hogy le jár a playclock ha jól emlékszem kevés idő volt már.Frusztráló így kikapni az biztos,de korai még ilyeneket(hogy érdemel e vagy sem a csapat POt) kijelenteni.Cowboykarcsi
Egy PO csapatnak egy ilyen meccset lazán be kell húznia. Nem egy utolsó mp-es FGal...
Ebben a csoportban vsz senki sem PO szint sajnos.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ez a csapat nem érdemel PO-t rohadt nagy hibákat követett el az edzői gárda ma is. Balfaszok vagyunk.
Baileyt nem bántom mert idén sokat jót tett. De Garettre most kurva mérges vagyokBlevi
Szerintem ez ugyanúgy elhamarkodott mint ennek az ellenkezője lenne.Ez volt zsinórban a harmadik utolsó pillanatos meccsünk,nem lehet mindig behúzni az ilyeneket.Garrett utolsó megmozdulása fasz volt,bár lehet csak attól fosott hogy le jár a playclock ha jól emlékszem kevés idő volt már.Frusztráló így kikapni az biztos,de korai még ilyeneket(hogy érdemel e vagy sem a csapat POt) kijelenteni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
muhaha, ismerjétek meg Andre Roberts-et, aki bár évente egyszer játszik normálisan, akkor 100+ yardot csinál ellenünk.
Pro Bowl-ba vele!
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
nafaszom, már megint ügyesen segítettük az ellenfelet.
az egyetlen pozitívum az estében, hogy a Giants bukóra áll, bár innen még simán lehet ott is hosszabbítás.slowmotion
Abból a szempontból mindegy hogy a Giantset verni kell legalább egyszer.
Az is elgondolkodtató, hogy ilyen Kolb meg Grossmann félék is szénné szopatnak minket...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Garrett cut...... :mad: :mad: milyen hívások sorozatban, meg vmi O edző is kell ... innen nehéz lesz, ezt a Cardsot nem tudjuk megverni, mit is akarunk,??

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na sikerült Garet hülyesége miatt kikapnunk egy gyenge Arizonától... sajnálatos...beltazor
Gyengék vagyunk igaz, de az utóbbi meccseken a D-nk azért nagyon feljött, ellenetek is felszívták magukat. Kolbbal meg nem tudom mi lett, a szünetben biztos benyomták a turbo gombot rajta 😊

Grat, megint sikerült szoros meccset játszani.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
nafaszom, már megint ügyesen segítettük az ellenfelet.
az egyetlen pozitívum az estében, hogy a Giants bukóra áll, bár innen még simán lehet ott is hosszabbítás.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hogy ebbe a tetves sivatagban mindig kiszopunk...beszarás...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na sikerült Garet hülyesége miatt kikapnunk egy gyenge Arizonától... sajnálatos...

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez a csapat nem érdemel PO-t rohadt nagy hibákat követett el az edzői gárda ma is. Balfaszok vagyunk.
Baileyt nem bántom mert idén sokat jót tett. De Garettre most kurva mérges vagyok
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az elmúlt 2 fordulóban kívántam, és mind bejött, eddig én vagyok a kabala 😛
Mára csak egy győzelmet kérek a Cardinals ellen. A többit majd a sors intézi, úgyis 1-2 rivális bukni fog... GO COWS!!!!!!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy is,én csak két olyan szkenáriót látok amiben Ryan már jövőre elmegy.1,SBt nyerünk már idén 2.Valami hihetetlenül jó ajánlatot kap(szvsz a Jaguars nem ilyen)amit egyszerűen nem lehet kihagyni. Meglátásom szerint mindkettőre viszonylag kicsi az esély.Úgyhogy szerintem itt lesz még nekünk Rob (ezen kívül)minimum egy évig.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Rob Ryan vezető edző lehetne a jaguároknál....beltazor
ezen majd jövőre kell elgondolkodnia, ha még ott lesz a lehetőség.
januárig amúgy sem lehet kapcsolatba lépni aktív alkalmazottal, addigra eldöntik Floridában, hogy nem Ryan kell nekik.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Rob Ryan vezető edző lehetne a jaguároknál....

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nem kéne valaki a sec-be?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ha jól emlékszem Spencer is 1/16 voltbeltazor
én 1/26-re amlékszem, de nem kizárt, hogy Neked van igazad.
szerintem Barbie volt anno 15 körüli.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Kicsit sajnálom a magyar phily fanokat tavaly nekünk is ez volt nagy várakozás nagy kuka :/
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ha jól emlékszem Spencer is 1/16 volt

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Akkor fel, mindig keverem 😂 😉

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hát igen ezért mondtam h még 1000 dolog fogja befolyásolni.. már 2013as draftot is láttam 😂 😂 😂
Von Miller nekem nagy kedvencem, draft előtt nyilatkozta tavaly h a Cowboys a kedvence :cool:
Azt hittem lemegyünk érte, de nem 😕 :mad:Kroos
érte max felmehetünk volna 😊

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen ezért mondtam h még 1000 dolog fogja befolyásolni.. már 2013as draftot is láttam 😂 😂 😂
Von Miller nekem nagy kedvencem, draft előtt nyilatkozta tavaly h a Cowboys a kedvence :cool:
Azt hittem lemegyünk érte, de nem 😕 :mad:

PunBB bbcode test